• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jo jak se to pak vyloupne tak už to nepůjde zastavit :grinning: :grinning: :grinning: , to pak budete koukat na schovanej medicimbal pod tričkem :grinning: :grinning:
mi nestraš, čtvrté už fakt ne :astonished: , to už si pojistím, jen ještě nevím jak :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Luci, jak zatrhla??? :confused: Co si o sobě jako myslí? :grinning: Je to mco hezký, sice spousta práce, ale bude to vaše :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Miško: :grinning: :grinning:
však oni to doženou, žádnej kvalt :slight_smile:

Labell: domeček pěknej, koukám jak už to máte všecko rozplánovaný :slight_smile: už máte nějakou představu kolik budou ty úpravy stát?

ještě hodím jednu fotku - "naše osudový bodýčko" :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3598939&vReferer=%2Fphotos%2Flu777
5. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Luci fotečky baráčku super, až to doděláte tak se bude krásně bydlet :slight_smile: a co na to švagr :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
lu: nemám moc představu kolik to bude stát, ale myslím že na to máme víc než je potřeba, vzhledem k nízké nákupní ceně.
5. pro 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Lidu, tak z toho trička mne úplně mrazí....
5. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Švagr před nama nic, škoda :grinning: Tchýně kapec reje, ale to mi příjde spíš vtipný.
5. pro 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
Miško, Týnka se začala plazit až v 9 měsících a jak je te'd šikovná a hbitá. Já si zvykla, že dělala všechno skoro poslední, co se motoriky týká. Zato Beru ta zatím jede ... hlavičku zvedá snad od prvního dne v porodnici a pasení zkouší vehementně. Poslední dva dny mi přišlo, že se na mě cíleně usmívá, to je o 3 týdny dřív než Týnka a začala vydávat zvuky, takový radostný výskání a jakýsi brumlání, ani ne v měsíci. To bude asi jinej hukot. Na podzim si spolu možná už budou hrát na hřišti :astonished:
5. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ona nemá taky Máje moc příležitostí. Donedávna jsem se jí bála dávat na zem, když tu běhal Denísek. On by jí vědomě neublížil, ALE....
Verunka je šikovná :dizzy_face: Peti, hlavně ti přeju další klidnou noc.
5. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobrý večer,
makulko, jsi kočka a o špíčku nemůže být řeč :slight_smile: minibříško moc pěkný
Miško, Mariannka s Denískem jsou suprácký a ty masky teda děsivý

Lu: po delší době jsem zkoukla Matýska, to je takovej šibal, to mi neříkej, že ten se umí vztekat :wink:

my byli u kamarádky na Mikuláši a nádhera, bydlí na vesnici, kde jsou lidi děsně pospolu, zhaslo se a v úplné tmě se šlo s lampionkama a se svíčkama, pak se rozdělily dárečky a pil svařák, děsně příjemná atmosféra, no jsem zas na chvilku nabitá :slight_smile:
5. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Peťo no Berunka je prostě řádně dopečený miminko se vším všudy :dizzy_face: aspoň si s Týnkou brzo vyhrajou!

Matýsek v asi dvou měsících když jsem řekla Ahoj tak jasně říkal Aooj (mám to i někde natočený)... tak to jelo několik měsíců se zvukama, pak přestal a místo toho se rval do sedu, do stoje atd... pak se zastavil a začal kecat... a za pár měsíců zas doháněl motoriku... :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Teru: no přesně tak jako se umí smát na celý kolo, tak v těch grádech se umí i vztekat :wink: :grinning:

dneska večer tu zas lítal a nevěděl co se sebou asi dvě hodiny, oba jsme ho uklidňovali všemožně, muž mi ho pak přinesl z kuchyně se slovy "já mu fakt teď vůbec nerozumím... co to s ním je??", byl dost zaskočenej, protože jak ho teď vídá jen půl hoďky večer tak si asi myslí, že kolikrát kecám... :sweat_smile:
on prostě třeba běhá a najednou leží na zemi a brečí a jen opakuje "Ne! Ne!" (a nevíme k čemu to jako je), pak sedí a kouká do nikam dlouho, pak padá i na úplný rovině opakovaně, pak fňuká a nevíme proč, pak se hrozně směje a zakončí to šílenou řvací scénou... někdy mi je ho docela líto, asi prodělává nějaký velký změny...
prostě třeba ke mně přijde a zoufale se mi vrhá do náručí a pak mě zničehonic bouchne a běží pryč :fearful:
5. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
naštěstí to má nárazově, jako každej den to by mě asi porazilo :sweat_smile: dneska to šlo až na scénu před obědem a ty podvečerní dvě hoďky... možná bude prostě typ co má větší výkyvy nálad, muž to tak má..
5. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahojky

luci domeček je nádherný nádherný nádherný a dostala mně okna! :slight_smile: :slight_smile:

lidu Matýsek je sladkej a mišky mikulášský fotky jsou také moc pěkné, akorát toho čerta bych se bála i já, hihi :grinning:

My jsme dneska vstávali v půl osmé, protože prcek včera večer nechtěl spinkat, tak jsme spolu koukali na televizi :slight_smile: .Hádám, že dneska nepůjde po obědě.Odpoledne jedeme ke švagrové, oba kluci měli narozeniny,tak vezeme dárečky
6. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky,
Denískovi ti čerti včera si něco udělali, spal do desíti :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Teda ženy, kde jako jste? :confused: :wink:
6. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

já jsem na MMB a koukám na použitý kolíbky... a taky přemejšlím o epi-no... holky měla jste ho některá? :confused:
6. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Lu, a kočárek stále vede ten Jané? :wink:
6. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky,
sme se dobře zmazali..vyzkoušeli sme skoro všechny stánky s medovinou :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3600557&vReferer=
6. pro 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
Miško: ještě nevím, ale ve st ho okouknu v reálu u Ingrid... hlavně se musí vejít do výtahu, máme vcelku malej

Labell: :grinning: :grinning: Amelka je k sežrání :dizzy_face: !
6. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
6. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
lu: tož už bych ti i věřila že i tak 12tt :wink: :grinning: :grinning: Néé co já bych dala za to mít v těhu takové malé bříško..krásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
Luciáši! Jak zmazali??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Dobrý den paňmámy :slight_smile:

dneska jsem byla v lůžku do 10:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lu, domeček roste, úplně tam vidím mimišátko, jak si tam hoví :dizzy_face: a makulka má ještě pidimini garsonečku

Luci, předpokládám, že bylo v nočníku načůráno :grinning:

Miši, čert byl fakt strašidelný, a Denísek suprovej, že se nebál... :slight_smile: my byli v pátek na náměstí, kde se rozsvicoval stromek a vlastně celá vánoční výzdoba ve FM (dokonce tam zpívala i Basiková) a Robišek celou dobu jen "bojim bojim" nechtěl pomalu z kočárku, Robiš s ním pak šel k Mikuláši, ale bez šance :wink:
6. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Miško: no jo no, dělala sem si test, byl negativní, tak aspoň ten alkohol je mi náplastí :grinning: :grinning:
Stejně je to mazec, dvakrát sem otěhotněla ani nevím jak a teď sme se snažili a nic..no ale co sem čekala že jo..už nésu nejmladší :grinning: :grinning:

My sme Mikuláša nestihli..tak až příští rok :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Jojo Peti..bylo tam načuráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už se tu rybky opékají na topení :grinning:
6. pro 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak to mi je líto :frowning2: . Však co, aspoň si s tátou užijete ještě další měsíc :grinning:
6. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak tak Peti...no jedině co mě teď mrzí je kombinace toho že mimi mohlo být v srpnu jako Míša a taky sem mu test mohla dát k vánocům. No ale co už..miminku se teď nechtělo, tak snad se brzo rozhoupe :grinning:
6. pro 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Lucik, mimi čekalo, až podepíšete předkupní smlouvu, vsadím se, že toto snaženíčko už bude úspěšné :slight_smile: :wink:
to mi připomělo, že jsem se ještě nevyjádřila k baráčku...myslím, že se tam bude fajňácky bydlet, až si ho hezky zrekonstrujete, práce sice festovně, ale zas si to můžete všechno zrobit podle sebe :slight_smile: a kolik metrů to má celkově?
6. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
luci: Am mě vážně baví, ty máš doma o zábavu postaráno, mmch rybičky se mi dost líběj,odkud jsou prosím?

Lidu moc pěkné bříško,sluší ti to! a ty tvoje týdny bych ti ani omylem nehádala, jsi štíhloň štíhlej ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.