• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agatko jsou to prstové maňásky z Ikei :wink:

Peti my nevíme kolik to má metrů :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
luci díky :wink: .

Ondra dnes zase nespal po obědě,tak doufám, že to aspoň zalomí teď hned.Teď se koupe a křičí u toho, jak n a lesy (jakože radostně :grinning: :grinning: ). Za chvíli na nás vlítnou sousedi.
6. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Agi: nevlítnou, kdybys slyšela jak dneska řval muž s Matýskem, já se někdy divím, že někdo nepřijde :sweat_smile:

jináč mám 62 kg na 169 cm, takže žádná velká štíhlost, ale domeček zas musí bejt už trochu... vypečený stehýnka jsem radši schovala :grinning:

muže jsem dokormidlovala, aby ze sklepa vytáhl všecko oblečko po Matýskovi... tak už tu mám slušnou hromadu a jdu přebrat co prodám a zapsat si co mám.... teda prodávat nebudu nic dokud se Bellinka nepotvrdí ještě na 4D 18. prosince... i když člověk nikdy neví, na diskusi jedný holky z naší těhu diskuse porodila paní dneska doma 5. dítě... několikrát potvrzená holčička - a ono zatím pátej kluk! :sweat_smile: :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo jsem to napsala jako že to byl domporod.... ne nebyl jen to paní do porodky nestihla, prostě trochu nepravidelný kontra, myslela, že to jsou poslíčci a ono houby
6. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak jsem právě koupila kolíbku :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že máme zatím rekord, dvě za sebou klidné noci. Kojím teda co 2-3 hodiny, ale to mi nevadí, hlavně že hned usne. Tak uvidíme, jak to bude dál. Jinak je děsná sranda, jak se hlásí o mlíko, nezačne brečet, ale šíleně nahlas mlaská a labužnicky se kroutí. Vždycky se musím smát, ja u toho vypadá. A taky začala vydávat víc zvuků i přes den, takový výskání a uchechtávání, myslím, že se bude smát taky jako bláen, Týnka mnohdy vypadá, že jí hráblo. Tak na nás budou lidi asi koukat, co za mentály si to vezu :grinning: Jsou to prostě moje "princeničky"
7. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
holky prosím vás jak dlouho se má nechat priesnitz na krku? tak hoďku? nebo zas vyměnit a dát znova?
nějak mě bolí v krku, homeo nezabralo, tak jsem si dala čínskou medicínu a priesnitz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky :wink:

labell:domek vypadá dobře :wink: bude to určitě super bydleníčko

lu:priesnitz nechat do uschnutí,pak hodinka pauza a může se opakovat :wink:

agi,teru:když se nic nestane,budem ve čtvrtek v devět s Nikčou v Ovečce na Doběticích,tak jestli se nechce te připojit :wink:
7. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojky

lidu priessnitz je můj oblíbenec, nechala jsem ho tam vždycky třeba hodinu a půl,dokud jsem neměla pocit,že se to tam pořádně zapařilo,pak pauza a pak zase, jak píše simča.Pocit uschnutí jsem neměla.Ale pomáhá to výborně!

simčo: :grinning: , když se nic nestane,tak tam budem taky :slight_smile:

Nám dneska zrušili cvičení kvůli nemocným dětem, tak jsme furt něco vytvářeli a malovali, ale už mám dost,tak kouká na Boba a Bobka.Venku je mlha jak v Londýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
agi:to by bylo super :wink:
7. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
holky, díky, už je to lepší trochu :slight_smile:

u nás je modro, donutila jsem se jít nakoupit mu věci na dietku (průjem má spíš horší, nechápu, protože je 3 dny na dietě)... ale je mu veselo a je v dobrý náladě, tak to snad nebude tak horký...
7. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
zdravím,
Luci-domeček je úplně úžasnej! Práce teda hodně, ale zase si to uděláte, jak budete chtít! To je super! A už máte najitej podnájem? někde blízko domečku, at si zvykáte?

dočítala jsem včera a dneska nevím, na co reagovat. Jo, fotečky jsem prohlédla všechny a super! to jsou tak krásný dětičky! :grinning:

A viděla jsem, že tu byla Zuzka Zuuuovic! Ta fakty nakonec bude přenášet! :slight_smile:..Si můžeš, Zuzi, nechat poradit od Peti, jak "vyhnat" mimi z domečku! :grinning: :grinning: :grinning:

U nás dobrý. Mikuláš donesl Tomovi mraky balíčků, taky jeden manželovi..a já asi byla strašně zlobivá..Já nic. ALe asi to nebylo tak hrozný, páč mne neodnesli! :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak víkend jsem propařila..v pátek do půl čtvrté a v sobotu do půl třetí... :grinning: :grinning: A ted o víkendu se chystáme na mysliveckou leč..No, musím se vyblbnout ted, pak se zase rok nikam nepodívám! :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
a taky musím pochválit moji mamku. Nejen, že jsme u ní byli v sobotu i v neděli na obědě, pohlídala Tomíčka, když jsme v sobotu byli na oslavě ale ještě mi umyla okna a sundala a nandala záclony(já je aspon vyprala-teda pračka)! Je zlatá..Já bych to nechala..ale je pravda, že už tu nemáme takovou tmu.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
a dneska jsme byli s Tomíčkem u zubařky, teda dentální hygienistky. Já v pohodě, krásně si prý čistím zoubky..:slight_smile: a v těhu mi na víc prokrvené dásně doporučila paradontax. Prý je výborný..
Tomí ukazoval celý víkend, celé ráno a ještě cestou tam, jak bude otevírat pusinku, aby se mu tam paní koukla..a tam nic..Teda až mu dala půlku svačiny a přečetli s ním několik knížek, tak trošku povolil.. :grinning: :grinning: :grinning: . Pak vypil vodu na vyplachování a šli jsme! :grinning: :grinning: :grinning:
rady:
kartáček pro děti-hlavně malý a soft. Stačí obyčejný, žádné značky nejsou potřeba. Lepší kartáčky až tak od 6-ti let. Klidně at to kouše a dělá si s ním co chce. Pak to zkusit přejet ještě druhým(ne tak rozkousaným))) po něm. Říkala, že hlavně zoubky vepředu. Ty zadní si prý děti většinou "vyčistí" sami..:slight_smile:
pasta-jakákoliv. Odsouhlasila mi Perličku..:slight_smile:. Stačí opravdu malušenko, spíš na chut! :slight_smile:

ptala jsem se i na to, že T nemá mezi zoubky žádné mezery. Všechny má u sebe. Tak prý je má velké a čelist ještě poroste. manželovi trhali zuby, aby se mu tam vešli..Tak to se řeší až časem, až narostou druhé zuby, hlavně jedničky a šestky a podle toho by se třeba pak čtyřky odstranily..
7. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
jé Romi mi jdeme k zubaři taky dneska.. a potěšila jsi mě, všechno děláme tak jak Ti to řekli :slight_smile:

a mamku máš teda zlatou :dizzy_face: mně by stačilo jen aby přijela, malej tady pořád básní o dědečkovi a babičce, přitom já o nich ani moc nemluvím... prostě ta rodina okolo chybí no

přebírám oblečky :dizzy_face: docela jsem překvapená, že toho moc není po tom co jsem vyřadila klukovský věci a to jsem měla pocit, že máme plno neutrálního... no ale kámoška mi něco půjčila na prvních pár měsíců
7. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky, u nás je nějaká mlha a prší, chjo. Tak se jdeme s Jájinkou vrhnout na pečení dalšího cukrovíčka :slight_smile: Tatínek dneska nepřijede tak můžeme kramařit :grinning:

Tady jen hodím odkaz pro těhulky - domácí test na zjištění pohlaví miminka již od 10tt z moči :wink: :slight_smile:
http://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-je-tehotensky-test-kterym-si-zeny-mohou-samy-zjistit-pohlavi-ditete.html
7. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj,
Simi, rádi se přidáme :slight_smile:
Lu: já si vždycky dělala zábal krku na noc a většinou se mi do rána ulevilo

Romi, tak na leč bych šla taky :wink:

Elí trochu rýmuje, dnes celkem na zabití, tatínek nám odchází na volej, takže si jí jdu "užívat"
7. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
já teď taky peču, zatím teda rohlíčky a košíčky, které budu plnit později, zítra další dva druhy...akorát mi vadí dlouhé nehty, teď mi švagrová dělá nehty a na cukroví to teda není :grinning:

Romčo, díky za info od zubajdy :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
já nepeču a nic kromě běžnýho provozu nedělám.... stačí mi Bellinka (která se během posledních pár dní vytáhla bůhvíkam, začínám mít problémy s plno věcma, který jsem doteď dělala jako nic) a zaměstnávání Matýska ..

i když dneska byl moc hodnej... strašně mě překvapil, u zubařky trvali na tom, že už je velkej, že v kočárku ne... no jsem si říkala, nevědí do čeho jdou a trnula jsem jak se tam mám uvolnit když jim tam poleze do skříněk se sterilním materiálem (jako minulej týden u dr.)... a on seděl jak přikovanej na stoličce co mu dali, držel si svýho medvídka a ani se nehnul zatímco mi zubařka prohlížela zuby a vrtala malej kaz.... jsem byla fakt v šoku :sweat_smile: :sweat_smile: !
za odměnu ho povozili nahoru a dolů, spočítali zuby a do příště se má naučit otevírat pusu pořádně :grinning:

jinak asi začnu zamykat dveře, i když před nima je branka.... dneska se tam nějak dostal (asi nebyla dovřená) a našla jsem ho tam jak si nandává zimní botky s tím že "táta nepšišel, chci hlát se mnou, jdu do pláce" :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:
prostě za ním chtěl jít do práce! :sweat_smile:

tak jsem mu vysvětlila, že táta tam má práci a vydělává penízky.... pak jsme šli nakupovat, tak prohlásil u pokladny, že táta "dělá zapatit" :grinning:
7. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahooooooj děvčátka :slight_smile: flákala jsem se na Moravě :slight_smile: co tady nového?co zuuuu?stále drží?nějaká nová těhulka?vložila jsem nové fotky,kdo chcete kuk :wink: krásný večer :wink:
7. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Teru- tak doraž na mysliveckou leč! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Opijeme se spolu! :grinning: :grinning: :grinning: Opijem se limoškou.. :grinning:

Lu-jak jsi na tom s krkem? Já ho před cvhilkou taky zabalila..Tak uvidím..
a hlášky Matýska mne moc baví! :grinning: :grinning:

Petisko-a jak je? Už je lepší?

Hani-fotečky super. Páta je koblížek.. :wink:
7. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
a dneska mne teda bolí kostrč a kyčle..Myslíte, že se to připravuje k porodu? Jsem skoro chodit nemohla..A dávat malýho do autosedačky a z ní je pro mne utrpení..
tak snad to bude lepší. Zkusím si dát pořádnej polštář mezi nohy na spaní...prý to pomáhá...snad..

Koukáte na superstár?
7. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
a chtěla jsem popřát Petrolejkovým, at "dobrých" nocí přibývá...

jak jsou na tom se spaním u Sylvinky?

tatku máme na "besídce", tak se nudím..a povídám si tu sama.. :frowning2: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj Romčo,
já koukám
a dočítám
7. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hani: krásný fotky jako vždycky :dizzy_face: já žeru ty vlásky jeho!

Romi: lepší o dost, ale furt to cejtím, asi dám ještě jeden zábal na noc...

ježíš, musím na záchod, malá zas dělá akrobacii přímo na močáku, to je bolest :zipper_mouth:
7. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
jéé. Luci..:slight_smile:..dočteno musíš mít hned..Je docela málo příspěvků! :grinning: :grinning: Petiska by měla dorazit s docházkou! :grinning: :grinning: :grinning:
a jak se máte?

Lu-kolem 24tt jsem chodila na wécko furt! i jsem učurávala! Taky mi mimčo leželo na močáku a kopalo do něj..a vlasntě do celého spodku. Jsem se začala bát, že bude koncem pánevním..Ale ted už je to mnohem lepší..Ted se mne na to taky ptala kamarádka, páč je taky tak nějak a má ten samej pocit..:slight_smile:

Jo, a ještě jedné kamarádce řekl dr, že budou mít holčičku. a řekli jí to v 16tt..Mne to přijde hrozně brzo! :slight_smile: ALe prej na to má techniku! :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.