• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
ahojda,
teda Romčo, Ty si teda pařmenka.. :grinning:

koukám, co Zuuuzka, včera ani dneska tu, myslím, nebyla,tak že by?? :wink:

my jsme byli na víkend na lipně, bylo to moc fajn, bylo tam asi 6 dětí v cca stejným věku jako Veru, v sobotu večer byli čerti a navíc jsme viděli i sníh a bobovali jsme.. :slight_smile: teda všichni ostatní kromě Veru, ta se nějak šprajcla a nechtěla..
a perlička, hádejte co je to mušika..?? :grinning:

labellko, Am je teda drakouš.. :grinning:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3604163&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F aktuální tabulka. Konečně mám v počítači program, tak jsem hned dopsala nové údaje :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jejda, musím se přehlásit
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
s připojením co mám já,je to na hodně dlouho :angry:
máme předvánoční bojovku a spíme s Vítkem na hotelu,něco nám doma dodělávaj a pokoj kde spíme je mimo provoz,tak si tu užíváme,Brouk byl úplně vyřízenej z vany
já dnes u babí umyla všechna okna,vyprala a pověsila záclony-tak jsem taky vyřízená :grinning:
zítra si dáme drohé kolo s úklidem,ale ona nám zas napeče,tak mi to neva

Tvoje mamka zlatá
7. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Romi, já bych klidně mohla jít do alkohóóólu, kdybyste byli blíž, tak si piš, že na leč dorazím, tyhle akce mě děsně baví :grinning:

A Petiska už nám za chvilku bude muset ukázat bříško, což :wink:

Petrolejko: máš holky celý den nebo si babička bere Týnku?
7. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Teru, v podvečer si babi vždycky bere Týnku na dvě hodiny. Ona se tam má bezva, babi jí hodně zpívá a učí ji "blbosti", třeba dnes tu ředváděla holubičku, jsme se řezali, ona občas tu nohu dává dopředu místo dozadu a zaklání se div nehodí čuňu :grinning:
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jé Peti ahoj,můžu se Tě zeptat na ten měřič tepu???mám ho taky na seznamu,ale u nás je fitku ho mají za 12tis? :astonished:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
jo verunka mi připomněla..Romčo, Tvoje mamka super.. :slight_smile:
já si teda na babičky taky nemůžu stěžovat..

veru, Luci, to to teda máte divoký..
nechceš zajet k nám, když si takhle akční? já už okna umytý mám, ale potřebuju uklidit celou kuchyň s odmrazením ledničky a mrazáku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťo, přeju dněšní noc podobnou těm posledním..
a čučím na tabulku, už je tu požehnaně maminek/těhulek..
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
peti :grinning: Elí se zas zapře jednou rukou o stůl a druhou o křeslo a mezi tou uličkou se houpe dopředu a dozadu, jen čekám, kdy jí to ujede :zipper_mouth:

tak přeju, ať máte pohodové dny :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Veru, měřič jsem dostala, takže cenu nevím, ani odkud je. Třeba podle fotky najdeš. :wink: Já si ho přála k porodu
7. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
No Týnka je pohybově hodně šikovná a bohužel i "drzá". Dnes např ve vaně dělala brejky, byla na břiše, vodu u nosu a nohy cpala nahoru po stěně vany až je měla napůl ve stojce, prohnutý záda, vzepřená trochu o ruce pod vodou a řehtala se, jaká je to prdel. No já teda trnula, kdy se začne topit. Tyhle brejky dělá hodně i na sucho. Přijde k židli a na sedačce si lehne na hrudník a zvedne nohy nahoru v prohnutí a směje se, nechápu, já tohle udělat, tak se zlomím a chcápnu. :grinning:
7. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj,
hned z první ruky jsem mrkla na tabulku. Tady se to krásně těhulí :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
jé, ejani, když tě vidím..jednou jsi psala, že Vojtík měl vbočený kotníky..jeslti se nepletu.. veru má právě taky a nevím, jestli to mám řešit u dr, nebo ne, jednou jsem se na to ptala a ona mi řekla že se to řeší až kolem 3 let, že do tý doby se jim pořád tvoří klenba.. díky..

veru, sporttester za 12 je nějakej profi..myslím, že pokud to chceš jen na nějaký cvičení nebo spinning pro kontrolu, stačí nějakej kome tisíce, dvou..
7. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
děkujeme za pochvalu našeho dráčka :slight_smile: lu:at' je brzy líp :wink:
7. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Romčo a Luci tipovaly ste Bendiga?
7. pro 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
fru, my jsme byli s Vojtíkem už v roce a půl u ortopeda na doporučení dětské dr. (mám dojem, že tam posílá každého druhého, ale u nás to bylo potřeba) Dal mu akorát vložky do bot. No, ono se asi ani nic jiného dělat nedá. A pak samozřejmě kupovat zdravotní botičky. Vždy jen kotníčkové i na doma nosil kotníčkové sandálky. Určitě to má lepší, ale úplně v pořádku je nemá.
7. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
tak jsem zkoukla labellkovic baráček,Luci super cena, tak ať vám to vyjde.. :slight_smile:

hani, Páťa je fakt super vlasáč..takový vlasy bude mít veru tak ve školce.. :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
fru: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkujeme :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
ejani, díky, já právě nevím, jeslti obejít dětskou dr a přímo se někam objednat, nebo počkat..zdravotní boty dáváml, to je samozřejmý..ale právě si hodně všímám nohou i u větších dětí a některý to mají pořád, i ve škole..
7. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Fru:na spinning,ted tu na to koukám na ten,že kolem těch 2tis je to ok-díky :wink:

ad úklid:u babči se předvádím a patro mi v neděli před nastěhováním přijde uklidit firma :grinning:
jenže s Vítkem v zádech bych to dělala týden však
7. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Baru děkuju!!
A Simče taky!!
7. pro 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
tu poseldní větu jsem napsala jako tatar..jakože některým dětem se to úplně nespraví..a právě nevím, jestli to je tím, že to nikdo neřešil nebo to tak mají fyziologicky..
7. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky (nevím, jeslti jsem tu už dnes byla, tak radši zdravím :grinning: )
Včera jsem narazila v albech na Zolika - jestli si vzpominate, chodila sem do diskuse. Taky tam mela vyfoceny pozitivní těhutestík :wink:
7. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
fru, obávám se, že úplně to napravit asi nepůjde. A nebo je to na hodně dlouhou dobu. U Vojtíška to už na první pohled vidět není, ale já o tom vím, takže to vidím :wink: Navíc má v tomhle počasí věčně špinavé nohavice jak šoupe nožkama o sebe.
7. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Luci-firma na uklid :grinning: :grinning: :grinning:

baru-mušika? není to muzika? Nebo se dám podat! :grinning:

Peti-suepr tabulka! A jak to přibývá! A vypadá to, že na květen není nikdo, že jo? :slight_smile:..Jo, a ještě není Petisky Robišek Robert?
a Týnka je akrobatka!

superstar-mne se Bendig nelíbil..přišel mi takovej slizkej..tak mi ani neva, že vypadl.. :grinning:

nožky-mne říkala dr. že do tří let se nic s nožkama neřeší. Že se stále vyvíjí..až tedy pak..ale nevím, jesltli tam patří i vbočený kotníčky..
7. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Luci:já ho moc nemusím,takže mi to neva,že skončil,ale rozhodně bych ho netipovala
asi je před výplatou a holt to nestačilo
7. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
ještě jsem přišla mrknout, jestli se dneska někdo rozepíše :slight_smile:

Romčo, trošku jsem nepochopila otázku :sweat_smile: v čem mě má být lépe? :sweat_smile:

Hani, Pátu máš zakázáno kdykoliv stříhat, jasná páka?! :grinning: :dizzy_face:

fru, jéé vy ste stále akční, super :slight_smile:

Peťajs, paráda, že se noci ustálili, jen aby to tak pokračovalo....a díky za aktualizaci tabulky :slight_smile: akorát takový detail - místo Robin napiš prosím Robert...díky :wink:

Teru, břicho vyfotím, až se mi sjednotí dvojšpek v jedno kulaté bříško :grinning: no možná dřív :sunglasses: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
ejani, veru to mámna jedný nožičce trochu víc, než na druhý, taky to moc není vidět, ale já to vidím..
no radši nás někam objednám, nechci nic zanedbat..

Romčo mušika (původně to bylo muchika) je mikuláš.. :grinning:

ad superstar, mně se bendig nelíbil vystupováním, hlas má ale skvělej..
moc se mi nelíbí šmajda, takovej šampón..
7. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky,

hážu foto,Márinky,vytuhla dnes na stole,při večerní pohádce :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3604184#navigator

dívala jsem se na tabulku,ty fotky miminek jsou boží,to už není pravda,jací to byli drobečci.
7. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.