• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:grinning: ještě jsem pořádně proštudovala, jak ty vaše děcka akrobatí :grinning:

jo a ještě k Romči - ty seš dobrá, tolik ponocování za víkend :grinning:
7. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Luci(Verunka) budete to tam mít koukám krásný, samý dodělávky, předělávky...u nás těžká stagnace :confused: snad se začne po vánocích

jo a Páťa má fakt super vlásky, když vidím tu naši štětinatou Elis s tím čmejřím :grinning:
7. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
čao prami, co ty robíš, že tu nepíšeš? :slight_smile:
kolik pohádek Márinka shlédla, než vytuhla? :grinning: a kdy vy začínáte snaženíčko?
7. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
prami, mě Elí takhle nikdy nevytuhla, co já bych za to někdy dala :grinning:

jak vám děti ragujou na zvuky??(myslím, když spí) Elču všechno vzbudí, pořád načuhuje
7. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
teru, a vy ste plánovali snažení teďko na zimu, že??
Se to tu nějak rozšouplo, co? :grinning: No konečně, já mám teď hodně práce, tak jsem u PC skoro furt a furt koukám, že sem nikdo nekouká (nebo minimálně nepíše :grinning: )
petis: jj, už se tomu nebráníme :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
terísku díky :slight_smile: holky vidím že se bavíte o nožkách,já mám docela dilema..... :frowning2: Pát'ulka má tu pravou nožku hodně do boku,vůbec ne rovně a levou má taky načatou..moc nedočítám tak nevím,jít k dětské a nechat se někam poslat??nebo rovnou někam zajít??ortopedie?? :confused:
7. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Peti-jeslti už je ti lépe, jako mín únavy a tak? Jaký jako těhustav?

a Zuzka Zuuovic by se měla denně hlásit, že ještě jako nerodí..:slight_smile:..

marinka Pramiovic je super. Jsem nevěřila vlastním očím.. :grinning: :grinning:

ad ponocování-v sobotu dopo si vzal malýho manžel a já spala do 11:slight_smile:, v neděli ho měla mamka a já spala do 9! takže jsem se vyspala docela dobře..A dneska tu straším, místo abych šla zalehnout! :slight_smile:

Luci-a to už by mělo být poslední, co děláte na baráčku? už by to mělo být komplet? nebo ještě něco?
7. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
teru :dizzy_face: tak ať se brzo zadaří a žádné mlžení :slight_smile: :sweat_smile:

fičím....bobrou noc
7. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
hani, jak to myslíš do boku?
veru má jakoby nožičky od kotníků do x..
jinak zašla bych buď k dětský pro doporučení, nebo přímo k dětskýmu ortopedovi..

Márinka pramiovic.. :grinning: ty prami já Ti nevím, že jí nedáte spát dřív.. :grinning: :wink:
7. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
čao Petisko- já nepíšu,ale furt čtu,jen nevím,co mám psát :grinning:
Snažení snad začne po Novém roce,čím víc se to blíží,tím míń se mi chce.

Teru- s tím vytuhnutím to tak často není,ale o víkendu doslova upadla,při sledování TV naznak až jsme se lekli,tak jsem jí přenesla do postýlky ,něco zamumlala a byl klid :wink:
7. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
a ještě dotázek- svědily vás v těhu prsa? Mne teda ted fest. Jsem vystřídala už i podprdy, přestala mazat olejíčkem..a vždycky večer, když sundám podprdu, tak se míním uškrábat!
petisko: díky, vyřídím manželovi :wink:
autor
romčo, svědí..ale mě svědí všechno(nohy, záda, ruce, břicho), Marek mi vždycky nadává, že se drbu jako pes.. :sweat_smile:
jediný, co mi pomůže, je umýt se..to mě svědit přestane..
7. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Romi, já Ti ani nevím :confused: asi ne
7. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
No jo Romčo,mě svědilo v těhotenství všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,musím si všechny tyhle těhulibůstky připomenout,abych se začala těšit :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
dík za tip na Žolíka, dopíšu. A u Robiška jsem nevěděla, bo petise furt píče Robiček, tak vim hovno, že ... :grinning:
7. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
holky, na tom lipně se veru objevily na tvářích takový jakoby pupence, když jsem byli venku, skoro to vypadalo jako puchejře po spálenině, je to prý chladová alergie..ale třeba v zimě, když jsme byli v Itálii a tam bylo -13, tak ok, teď kolem nuly a tohle.. :confused:

jo a jsem zvědavá, jak se to naše dítko bude jmenovat, kdyby to byla zase verunka, to by bylo asi blbý co.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: my se asi na žádným jménu neshodneme.. :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
já si taky nepamatuju, že by mne to takhle v těhu s Tomem svědilo..
a taky to za chvilku přejde..ale to už jsem rozškrabaná... :wink: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Baru a jaké jsou ve hře??

Jinak v SS mě nevadí nikdo, ale ani mě nějak zvlášť neoslňuje..
7. pro 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Romčo, jenom si o tom napsala a už se drbu na zádech..ještě, že je manža v práci.. :grinning:
7. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Barčo-my budeme mít Tomáš II.. :grinning: :grinning: :grinning:

a uklidnily jste mne s tím svěděním..už jsem si říkala, že jsem divná..:slight_smile: :slight_smile:

chladová alergie-a nebylo ještě něco ve vzduchu??
7. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
jéé. a nám se už vrátil tatka..tak ho jdu přivítat a mažu zahřívat pelíšek! :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
taky pádím, dobrou

jo a jak se vám teda budí děti tím hlukem???mě to totiž zajímá, všichni říkají, jak jim děti spí i při menším hluku a u nás hned vstávačka :confused:

tak páček
7. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Tak mě vždycky svědělo jen břicho, ale to fest.

Teru, u nás je to se zvuky při spaním hodně špatný. Hlavně k ránu. Nepatrně nám vržou dřevěný schody a jak Honza vstává do práce, tak obvykle vzbudí i Štěpulku. Asi se bude muset naučit létat :wink:
7. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Baru:jako Chaplin,ale fákt......prostě šílleně vybočenou... :frowning2:
7. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Romčo.. :grinning: a co holka??

a ta alergie, nevím, myslím, že nic jinýho ve vzduchu být nemohlo..

Luci, no právě, že moc žádný..já navrhovala Viktorku, Rozárku a spoustu dalších, neprošly..
Marek tuhle přišel s Michalkou, to se zas nelíbí mě..
tuhle taky zničehonic začal mluvit o Amálce, ale ani jednomu se nám nelíbí tvar Amálie a Amelka by u Marka neprošla..
ještě je ve hře Kristýnka, teď na Lipně byla holčička Sofinka, tak to k mému údivu označil Marek za pěkný jméno..on je hrozně konzervativní, co se jmen týče, tak jsem si myslela, že Sofie pro něj bude moc nezvyklý..
7. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Baru- Sofiie je moje TOP jméno,ale bohužel konzerva doma to blokuje :angry: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
Baru aháá tak to to teda nemáte jednoduchý :slight_smile:

Tery Amelku nic moc nevzbudí...dneska sme ji museli budit v 7,30 k zubařce a nemohli sme ji vzbudit :grinning:
7. pro 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.