• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
hani, to je zatím fakt těžký říct, zkusila bych s tím dojít k dr, uvidíš co Ti řekne,,lepší jít zbytečně, než pozdě..

teru, jak kdy..někdy spí jako zabitá a někdy jí vzbudí cokoliv..ale poslední dobou spíš spí tvrdě..
7. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Víte co je zajímavý? Když někdo jiný mluví o jménech, tak mě se jich líbí spousta. Ale jak jsem měla vybírat jméno pro svoje děti, tak jsem nevěděla do poslední chvíle. Ještěže to u nás vyřešil Vojta :wink:
jů Baru Sofinku má kamarád,mně se mooc líbí :slight_smile:
autor
jani, my se taky vždycky ptáme veru jestli by chtěla př.Viktorku..veru ne a Marek na mě, no vidíš.. :grinning:

prami, mě právě překvapilo, že našemu taťkovi se líbilo..možná to bylo tím, že ta holčička byla taková hezounká.. :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
taky fičím spát..dobrou..
7. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
taky dobrou,slyším nějaký podezřelý zvuk z chůvičky
7. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Baru, :grinning: ona je na to ještě asi malinká. My jsme měli vybráno asi 5 jmen a bavili jsme se o nich několikrát, takže to pro Vojtu nebylo nic co by neznal. A pak si z nich vybral. Ale jinak mě nedávno překvapil. Přišel s tím, že chce miminko. Ale ne miminko pro nás, protože my s tátou už máme Štěpánka miminko, ale že chce miminko pro sebe. A že holčička by byla Eliška a kluk Matýsek. To podle kamarádů ze školky. Prostě má v tom jasno :grinning:
7. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Taky se balím. Dobrou klidnou noc všem
7. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
jj Baru,dík :wink: dobrou :wink:
7. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
hani:Páťa je boží :dizzy_face: a ty vlásky :dizzy_face: s nožkama bych skákla k obvodní pro doporučení k ortopedovi :wink:

prami:Marinka je sladká jak spinká,to se iu nás nestalo ještě nikdy :wink:

ad superstar:jsem ráda,že vypadl Honzík,byl slizkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě se zbavit Chodůra namyšleného a jsem spokojená :grinning:

dobrou kočky :slight_smile:
7. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
jsem dočetla jak dělá Týnka ty brejky :sweat_smile: a mooooc mě to uklidnilo :grinning:

Matýsek je teda pohybově "nadanej" po nás, tzn. moc není, ale drzej je taky dost a já se poslední dobou skoro bavím jak každá návštěva trne když vleze na vršek piána nebo vyleze na vrch gauče a skáče po hlavě na druhej nebo si dá nohy na dveřích tam kde končí sklo a chytí se kliky a houpe se na dveřích :sweat_smile: :sweat_smile: před měsícem mě to zděsilo, ale člověk si asi zvykne na všecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: (bůhví co nás čeká za pár měsíců) a prostě jsem líná vstávat tak ho koriguju verbálně, případně to jako krkavčí matka napůl ignoruju, jinak bych už přišla o hlasivky :sweat_smile:

jen teda to bude maso až dorazí v lednu babička, ta zas asi nebude chápat

Fru: klidně bych dětskou obešla... nás neposlala včas na rhb a predilekce se už stopro nedá srovnat... teď jsme např. museli přestat cvičit, protože prostě nechce spolupracovat a silově se už donutit nedá... pořád jsem se na to ptala, dr. se nemohla rozhodnout až jsme tam nakonec dorazili pozdě... :angry: takže radím tlačit na pilu!
je možný že se s tím nic nedá dělat jak píšou holky, ale aspoň budeš vědět že jsi udělala maximum a včas
7. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz
Romi: "plsa" mě svědí skoro pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela pomáhá modrá Indulona... a vydržet na to nešahat

Teru: u nás když dítě spí tak neexistuje dělat sebemenší hluk... hned je vzhůru.... v zásadě mi to nevadí protože spí v kuse a dlouho (19.30-7 nebo 7.30 a přes den tak hodinu a půl až dvě), je prostě po mě - spí hodně, ale lehce...
jen teda je to potíž když někam jedeme to spí vždycky míň a pak to doma musí dohnat

jinak Prami fotka super :grinning:
u nás by vytuhnutí u pohádky nehrozilo, on sedí jak přikovanej a čelist mu padá dolů, to jo, ale zajímá ho to šíleně, takže by neusnul... momentálně je hit Prasátko Pepina, říká jí "Papiňá" (jako papiňák)
7. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
jó a Sofinka je moc pěkný jméno :grinning: :wink:
7. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
jé se ted vzbudila :grinning:
Simčo:no toto - Chodúr je můj kůň,kdo by to měl jinej vyhrát?
Teru:když spí tak spí,asi tím co se mu do ted dělo nad hlavou ho jen tak něco nevzbudí,ale dýl než do 5.15 spát neumí tak si vyber
Romčo:nahoře hotové bude vše-kromě koupelny,na tu už nejsou Kč,ta pidi dole stála balík,takže nechci ani domýšlet na kolik se dostaneme ted a vestavěné skříně v ložnici-tu nejsem schopná objednat no a na jaře zahrada - to nikdy neskončí

jdu do pelechu,dobrou

PS:my máme jména,nemáme tt
7. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: simi dík za pochvalu :wink: díky za reakce na nožičky :wink: zajdu k Dr :slight_smile:všem krásný den :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
dnes se Robert( :grinning: :grinning: )vzbudil v 5:49h, ale začínám si zvykat, hihi...už se nedivím některým holkám, že jim nevadilo vícečetné kojení v noci, člověk si asi fakt zvykne na všecko :grinning:

teru, tak Robika taky nic tak nevzbudí, nám dělali minulý rok zateplování, vrtali přímo nad ním, jsme se s Robišem přeřvávali a on si dal tři hodiny spánku...doteďka je v tomhle dobrý, když mi třebas usne v kočárku a chci, aby pokračoval ve spánku i doma, normálně ho svlíknu, obleču a on furt chrní....to třebas kámošky dycky čučely :wink:

verunko, a vy se snažíte, nebo až příští rok..?

fru, Viktorka je moc hezké jméno..
8. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno!

Tady se včera kecalo, přes den ticho a pak tohle :wink: Kdybych to věděla, taky zajdu na kus řeči.
Včera večer mi volali ze školy, zda nechci přijít do Vánoc suplovat. Doslova jsem skákala radostí :slight_smile: A pak se mi nějak rozleželo a vidím hrozných mínusů :frowning2: Neuvidím Matýska (ovšem jak pak chci odjet na 14 dní, že?), nestihnu uklidit, škola bude stát (pochybuju, že bych něco dělala, když bych nemusela), atd..... prostě očividně výmluvy. Navíc jde o třetí třídu s jedenácti žáky, takže fakt pohoda. Na jednu stranu tak strašně moc chci, ale nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, hlavně musím zajít k našim, zeptat se na hlídání.

Romi, spaní - furt jak na houpačce. Včera strašné, musela jsem kněmu vstanout aspoň osmkrát :frowning2: Dneska nádherná noc.

Lu, ta vajíčka nemůžu samotná. Nejhůř snáším normálně uvařená, nevím proč.
8. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Hani, Páťa je super :slight_smile: A moc vám to spolu sluší!

Matýska nic nevzbudí v první fázi odpoledního spánku, taky ho můžu přenášet, vysléct a podobně. A nad ránem jak kdy. Ale teď nám večer mu u hlavy bouchly dveře průvanem - otevřel oči, koukal, otočil se na bok a spal :wink:
8. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

tyjo už je tady asi opravdová zima, venku je fakt hnusně :unamused:

hanipelíšků, moc pěkné fotečky! a ty jsi štíhloňka teda ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prami to není možný, že ti malá takhle usne, jak to děláte???!!!!! já včera uspávala hodinu a půl !!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sylvi to je těžké rozhodování, sama musíš zvážit všechna pro a proti, ale zase suplování není tak často, ne? za udržení kontaktu s prací to možná stojí, což? :wink:
8. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Fru, Viktorka je krásný jméno, ale kombinace Verunka-Kristýnka je super, doporučuju, moc by mě to potěšilo :dizzy_face: Sofinka je též super.
8. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojík,

u nás se spí, tak jdu v klídku posnídat...:slight_smile: ale uspávačka večer od půl 9 do 10.... :angry: :angry:

koukám, že tabulka je krásně doplněna, moje jméno teda pořád chybí,ale poprosím Peťu, aby mě doplnila až po Vánocích..:slight_smile: oznamovačka bude na štědrý den....:slight_smile: už se na to těším !!

Koukám, že Barča doplnila do seznamu jmen i naši Sofinku, moooooc pěkné jméno !!! :grinning: :grinning: My už bříšku ani jinak neřekneme, jsem zvědavá v lednu na veliký UTZ...:slight_smile: Viktorka se mi mooc líbí !! / i když byla u splavu :grinning: :grinning: :grinning: ty víš na co narážím /

Jinak včera na cvíču se holky už neudržely a rovnou se zeptali zda jsem těhu...prý pořád nevěděli, zda jsem neztloustla,ale teďka je vidět, že je to typický těhu břuch, tak se nebáli zeptat...:slight_smile:
8. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
mně se líbí moc Sofie, Rozárka, Agátka, Johanka, Liliana, Anetka, Ema :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Vůbec bych nevěděla, jaké jméno vybrat a ještě k tomu sladit svůj výběr s Petrem :confused:

holky prosím nevíte někdo jak vyčistit vodovodní baterii u dřezu? tak asi týden nám proud stříká všemi směry a slabě, zřejmě je zanešená vodním kamenem (to sítko, nebo uvnitř).nevím.Máte nějakou radu? děkuju
8. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Agat.zkus ocet nebo to na vodní kámen do konvice
8. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Luci a myslíš tím jen pošmrdlat ten konec baterie? když je to zanesené uvnitř? nebo jí rozebrat?
8. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Barčo,nám to jednou dělali proto to vím,pán odšŕouboval to sítko,vyčistil a zase nandal
8. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
super,díky zkusím :slight_smile: .Petrovi je to šumák, tak to musím vzít do vlastních rukou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyjo a v noci se mi zdálo o Elišce od Terezky,jak chodí na nočník a strašně jí to šlo! nechápu :grinning: :grinning: .Že by mi tím chtěla něco naznačit??? :grinning:
8. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
8. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Sylvi: určo bych do toho šla, dobrej trénink na ty dva týdny pak :wink: držím palce, ať máš hlídání! uvidíš, že si to užiješ :slight_smile:

Gabcos: gratuluju k bříšku :dizzy_face:
8. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj všem
Lu: úplně jsem zapoměla pochválit tvůj břišánek, akurátní, krásnej :slight_smile: už je to konečně vidět :dizzy_face:

Baru, už ti lezeme do snů, jo :wink:

mě se moc líbí jména jako Rozárka, Johanka, Bětuška...ale už se mi líbí míň, když si to představím k dospělému člověku
8. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
teď hodně přemýšlím o jménu Nela(nevím proč, když nejsem těhu :grinning: )
8. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.