• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky :wink:

sylvi:já bych suplovat šla :wink:

teru:Nelinka byl můj velký favorit,bohužel neprošla u Petra :cry:

veru:Chodůr ven :grinning:
8. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj,
sem hledala na mmb šaty pro Amelku a paní jich tam má krásných tolik, že mi nedá nepodělt se, třeba se vám tam zalíbí taky nějaké, já bych šla ještě aspoň do 3.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=79324
8. pro 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Luci, jsou krásný ....zatím můžu dát Elí šaty tak akorát když jdeme nakoupit, jinak je hned jako prase.Jo a k vánočnímu stromečku :grinning:
8. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj,

Ty jo Labell- tam jich je plno nádherných.To by fakt chtělo něco objednat na Štědrý den :dizzy_face: :dizzy_face: ,díky za tipa
8. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky no právě..pod stromečkem budou kočičáci. :dizzy_face:
Jinak Amelka má na sobě tepláky a triko špinavé jak vepřík a to sem jí je dávala čisté před 3 hodinama...
8. pro 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Tery Am je špinavá i z obchodu..leze tam po kolenách hvězda v sukni :wink:
8. pro 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Luci, né že by Elí zůstala jak z cukru, ale z obchodu aspoň nemá díry a skvrny co se nedaj vyprat :grinning:
8. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
jé Labell díky :slight_smile: já právě hledám něco fakt holčičího, protože neutrálního mám dost
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, díky! Máte pravdu často mi to nenabídli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naši pohlídají, tak jsem zatím slíbila do pátku a pak se uvidí. Tři dny jsou v pohodě, myslím. A hlavně - tak ve dvě jsem snad dom. Díky!

Labell, šatečky luxusní :dizzy_face: A co budou mít chlapečci slavnostního?????

Já myju okna (prší), ale má už být jen kolem nuly, tak není zbytí. Naštěstí to dělníci z nejhoršího umyli, tak to není až tak strašné ....
8. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky, vím že už jsem moc nereaguju, ale to neznamená, že nesleduju. :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak už stihla Mi 83 napráskat, doufáme, že v srpnu budeme 4 - tak jestli ještě můžu přidám se tady k té vlně tsunami s rozsypanýma těhulkama a budu s Vámi prožívat druhé kolo :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojík

Fíha vy jste toho nějak zas napovídaly ženský :wink: :grinning:

My máme úspěch s nočníkem, hurá akorát že je nadšená z toho jak jí to jde a jak jí hraje ta písnička že chodí třikrát za sebou, vždy to musím spláchnout a pak jde čůrat zase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže je vidět jak krásně umí čůrání zadržet když chce :slight_smile: Jinak káko pořád do plínky, to ještě do nočnajze nejde

Jinak Sofie se mi také moc líbí, nádherné jméno a teď hodně oblíbené. My máme zatím v top tyto jména : Valentýna, Johanka, Leontýna, Kristýna
Gabriel, Mikuláš, Kryštof, Benjamín

Lidu, také mě moc potěšil článek o chro chro chřipce :slight_smile: A břišánko krásný :wink:
8. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
zolik: no ahóój!!!!!!!! :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
Labell -ahojky - taky jsem někde narazila, že se snažílkujete, ne? jo a gratulace k baráčku - až si to upravíte dle svých představ bude to nádherné bydlení - čeká vás tam teda ještě kupa práce ale na svým už se maká mnohem líp :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Zolík vítej opět po dlouhé době mezi nás i mezi snažilky, také doufáme že v září bude mimísek :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
copak Aco - taky plánujete, snažílkujete? vím, že kdysi dávno jsi chtěla zůstat u jednoho, mateřská láska ale převládá,co? :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Zolik, no to víš, dřív jsem si to nedovedla představit mít dvě děcka kousek od sebe ale oba jsme s Martíkem dospěli k tomu že malé chceme a jsme na mimi natěšený, takže snažílkujeme
8. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
zolik jojo snažíme, no te´d to byl pořádnej první pokus a nevyšel, tak budou další pokusy. :wink:
A za domeček děkuju! Jen proč všichni píšete o kupě práce?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
holky - tak to je super, že snažílkujete, tak třeba to vyjde na ty blížící se svátky - tfuj tfuj plivu těhu bacily - a chytejte jasný :grinning: :grinning:

Labell - máme v Jeseníkách chalupu, takže vím o čem je řeč - dobře tak jinak - to bude paráda, sluníčko, kafčo na terase, malá si užíje zahrádky :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
zolik no vidíš..hned to zní líp :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
no zní to líp a pro tyhle prcky je to nejlepší možné místo - sama to vidím jak si Terka krásně vyhraje, má tam písek, bazen, příští rok snad bude i klouzačka, houpajdu má mezi dveřma - ale už se nesmí vejít do chalupy :grinning: :grinning: i když tím, že tam je děda, tak je to paráda, je šikovnej a dává to tam do kupy :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Sylvi-určo to suplování vem! Stejně nebudeš 14 dní uklízet. A Matýska si užiješ o to víc po práci!..Já bych to brala..:slight_smile:

spaní-Snažíme se moc nehlučit. občas ho něco vzbudí, někdy usne, někdy ne.. Ale že by byl na každý zašustění vzhůru, tak to teda ne..

Jé, holky, vy tady píšete tak krásný jména! Manža zahlásil, že cestou do porodky nás něco napadne. Máme to asi 10 minut autem..:slight_smile: :slight_smile:

gratulace Žolíkovi k //:slight_smile: :slight_smile:..

a já i brácha jsme v září narozeni..a můj tatka každý rok říkal(jsme po roce)..Na Ježíška dárek do bříška! Tak asi tak! :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
To je pravda, u našich je taky ve svém živlu :wink:
8. pro 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
jo a ke spaní - spí se dobře a tvrdě :dizzy_face: , v albíku mám nafocenej předělanej dětskej pokoj s velkou postýlkou, čekala jsem že budou boje, že je to velká změna , ale je to pohoda - spí od 8 do 7 -8 ráno a po obídku v pohodě dělám u toho jakoukoliv práci - zrovna před chvílí jsem mixovala polívku na krém a nic :grinning:

comra - teda ty už to máš za pár, je to vůbec možný :dizzy_face: a překvápko bude až do konce? taky chcem překvapení, jsem zvědavá jestli to vydržím :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jéé teď koukám že Zolik má už // na testíku :slight_smile: Tak to teda oooobr gratulace

Romí, kolikátého jsi září? Jo moje mamka také říkala že jsem její Vánoční dáreček :slight_smile: Počatá jsem byla pár dní před Vánoci :slight_smile: Tak mám tento rok takové přáníčko aby se nám zadařilo také tak a mimí bylo v září jako maminka :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Romčo a vy nemáte žádné jména vymyšlená??
8. pro 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
jojo. chceme překvapení až do konce! U dr hned po pozdravu hlásím, že nechceme vědět pohlaví..Říkal, že to nechce vědět tak každá 20.. Jinak všichni chtějí vědět! :slight_smile:..ale nám to nepřipadá tak důležité a těšíme se na překvápko..

a jména..tak trochu jsme se shodli, že možná Daniel a Beata..Teda spíš to jeden řekl a druhej nezamítl!..tak asi tak..:slight_smile:. Jen přemejšlíme, jak bychom Beatě říkali..a taky, jeslti to není takové cikánské...
a Daniel je bratránek..:frowning2:

hani, já jsem 14, brácha 5..:slight_smile:..Spíš šlo o to, že to mamka na Vánoce asi dycky zjistila, nebo po Vánocích..:slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Comro - to bude pak to nejkrásnější překvapení :dizzy_face: :dizzy_face:

a mamka měla teda pod stromkem ty nejkrásnější dárky - my to zjistili na Mikuláše a jestli bude srdíčko se dozvíme na Ježíška :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Zoliku, tak ješětě jednou gratuluji :dizzy_face:
Já mám dnes plné ruce práce s Denulkou. Je fakt hodně hodně protivnej, poplakává, nic nechce, všechno chce, pořád mne potřebuje u sebe. Teď jsem ho konečně od oběda uspala - pětkrát jsme vstávali a vzápětí šli zase "spinkat". Tak až se prochrupe, bude mu snad líp :pensive:
8. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
obě jsou krásné Romčo. Beata mi příjde spíš Slovenské jméno. A dalo by se jí říkat: Beo, Beátko a kamočce říkame Betko..
8. pro 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Mi - copak ho trápí? :frowning2:

a Daneček je krásné jméno :dizzy_face:

a Beatka - taky :wink: a přesně jak píše Labell - říkat se jí dá krásně :wink:
8. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.