• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Romí, já jsem 18.09. :slight_smile: Daniel je krásné jméno a už nechcete Danielku to se mi také líbilo jak jste chtěli u Tomáška kdyby to byla holčinka. Beata je hezké, říkat jí budeš Beo, Beuško. Je to pěkné i pro dospělou. Mě se třeba líbí Johanka ale zas v dospělosti bude pořád Johanka, Johano je hrozné, nebo se mi moc líbí Agnes ale to teda nevím jak říkat malé holčičce

Týýý jo mě by se taky líbilo mít překvápko, jenže já nejsem tak silná jako Romča, já to určo nevydržím :grinning: a Martík taky ne :sweat_smile:

Miško, copak je broučínkovi? A nemá třeba jen blbý den, Jájinka ho měla v neděli, všechno jí rozhodilo, pořád kňučela ale jí se rvou zoubky vzadu tak to bude asi taky k nim
8. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo, holky, a jak jsem tu prudila s těma parfémama pro chlapy. Tak jsem nakonec vybrala od Diora -Fahrenheit..Nádherná vůně. Očuchala jsem v obchodě a vybrala na www.parfums.cz. Doporučila mi to kamarádka. Bez poštovného a do 2dnů doma. A skvělé ceny. V obchodě stojí ten Dior o 1000 víc..:slight_smile:
a dneska jsem si objednala i pro sebe..tak se těším na vánoce :slight_smile:

Jé, Zolik, to je super! a Už jste to kolem řekli, nebo to bude právě po stromeček? :slight_smile:

Míško-a neleze na Denyho něco? Snad mu bude po vyspinkání líp...bobíškovi malýmu..
8. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Zoli, nevím, no....
Koukala jsem, že mu ještě dvě stoličky chybí - konečně mne nechal, abych se podívala. Takže si myslím, že zub, protože i slintá :frowning2: Je vyřízenej, chuděra.
8. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jsem si i říkala, že Beatě můžeme říkat i Bety,..No, jsem se divila, že manža nezavrhl..a nepřijde vám cikánské?
a Agnes můžeš říkat Agi, Agnesko,..

Miško-zkus mu dát panadol nebo něco na bolest, at se netrápí...

Danielku už nechceme. Manžel má kolegyni v práci a je to velká kr.va. A tady je jedna osmiletá holčička a vůbec se mi nelíbí..:slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Romčo já sem taky očuchávala a strašně my vonělo BVGR agua a Boss č. 6
8. pro 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Romi...:slight_smile: Fahrenheit jsem ti doporučovala, má ho /měl/ MM...mňam mňam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já objednala perfém tu www.vune-parfemu.cz, cena toho mého vybraneho parfému tu je taky o polovinu levnější než v obchodě

zolik, gratulace k //, ale sleduji ti albík, tak jsem to viděla už včera...:slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Romi jména krásný :slight_smile:

ahoj Zoliku :slight_smile: gratuluju :dizzy_face: !

Miško: tak snad to bude "jen" zub, držím palce
8. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Boss č.6 mi taky moc vonělo..ale je to hodně rozšířené..a měla jsem pocit, že to nevydrželo tak dlouho..ale nevím..

a BVGR mi vonělo omnia crystalex..nebo jak se to píše..tak třeba příště...a mělo to i super recenze! :slight_smile:

Luci-a budete mít na předělání domečku plány? Nebo to vám dal pán taky? a kdy se pustíte do práce?
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
jejda, koukám, že Denyho něco trápí, boučka..:frowning2:
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
jo, jinak holky děkuju, že jste mi konečně "schválily" bříško :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
zoliku, gratuluju ke krásným dvou čárkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mám umytá tři okna - teda žádná sláva, ale v tom počasí - brr, ale aspoň mi vánoční zvonečky nebudou sedět v bordelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se do té školy tak těším - středa, čtvrtek mají jen čtyři hodiny (do 11:25) :sunglasses: , v pátek o hodinu víc - ale dvě hodiny výtvarky. Teď jsem ještě fakt zvědavá, jaké budou dozory, to dokáže den sakra natáhnout.

Romi, Beáta je nádherné jméno - jedno z mých favoritů :wink:
8. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Romi jj budeme mít plány a rádi by sme se do toho pustili po vyřízení hypo..tak konec ledna?
8. pro 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
Labell :dizzy_face: :dizzy_face: Ti to snažení úplně závidím! a manžel ten by vůbec záviděl :grinning: :grinning:

prcek spí a spí... to bude tím deštěm... asi ho jdu vzbudit, půjdem do herny... i když posledních pár dní je velice rozumnej a dneska si tak pěkně hrál s autíčkama, že jsem čubrněla... teda jako většinu nápadů dodávám já pořád, ale hned se toho chytí a opakuje, dřív nesnášel, když jsem mu ukázala něco novýho :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jo, čípek jsem mu dávala. A už se probudil - opět s pláčem....
8. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Miško - ať je Denískovi brzo fajn a je zase spokojenej brouček

a my valíme za tchýňkou - jedeme si domluvit hlídání na pátek. Příjdou nam měnit okna. Takže taky budu mít uklízecí den :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím ahoj
8. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
všiváček ještě spinká a to jsem měla budík, že se po hodině a půl vyštracháme z lůžka, ale pokračovali jsme dál, já teda ještě dvacet minut a malý pokračuje...

Miši :confused: špatný den, ať je Denískovi brzo líp :fearful:

zolik, moc gratuluju, a ať ti ježíškovská ko dopadne na jedničku :dizzy_face:

myslím si, že hezkých jmen je dost, horší je to sjednocení s chlopem :slight_smile: u nás z klučíků tak nějak bez velkého přemýšlení vyhrál Michal (vyslovena byla jména Přemek, Filip) a u holčičky ještě z doby minulé, kdy jsme se rozhodovali mezi Eliškou a Madlou, vyhrála tentokráte Madlenka plus ať se nenudíme, přemýšlíme ještě nad Danielkou, možná Barunkou..

dneska je venku pěkný maras, ale musíme ven pro pečivo a na poštu, bééé....no alespoň si dojdu k mamce pro formičky úlu a pracek....jinak kolegyně, nikdy bych nemohla péct cukroví na zakázku :grinning: každý kousek originál, barva spíše opálenější, hihi, no cukr moučka to jistí ve velmi silné vrstvě :grinning:
8. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3606185&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F tak abyste viděly, že se vzorně starám :grinning: o tabulku aspoň ... s děma dětma je to občas slabší. Třeba te'd bych spala a nemám šanci, ta to tady flikuju a pod záminkou rlzných her a chování se válím po gauči :wink:
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
hoj! :slight_smile:
tak nerodíme... ale v noci byly takový lehký poslanečci... jé, já měla radost, všechno naplánovaný, jak se vykoupu, zavolám mámě a rovnou i taxíka pro ní... a pak jsem kolem páté usnula :grinning: :grinning: Jsem rodička na baterky :grinning: :grinning:

já moc nedočítám...a co dočtu, zapomenu :grinning: krev je mimo mozek...někde jinde :wink: ale ke jménu Sofie... byl to můj favorit...a je to teď hitovka... v prosincovkách jich bude asi 7 :sweat_smile: :wink:

a gratuluju novým těhulkám... no i novým snažilkám k tomu rozhodnutí :wink: :grinning: i to se cení!
8. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj, moc vás teď nestíhám, učim se, ale na dotaz co budou mít chlapečci na štědrý den, Kuba košili a manžestráky
8. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Zuzi, díkes za info :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Miško jak je malýmu??

já teda netuším co bude mít na sobě a nějak to neřeším... prostě něco čistýho :grinning: teda dokud nezačneme večeřet, že :grinning: :grinning:
vy je budete po večeři převlíkat? :confused: :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojda

copak je Denískovi? posíláme pofoukání :frowning2:

Ondrovi dám na Štědrý den asi košili a kalhoty, jako loni :slight_smile: .

jdu balit dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
pěkný večer přeji :slight_smile:

Miško, tak co Denulka, jak pak mu je bobíškovi?

K parfémům pro muže, tak já objednala pro miláčka dárkovou kazetu parfém + balzám po holení + sprchový gel - Giorgio Armani Acqua di Gio - svěží, taková jiskřivá, žádná těžká vůně. A také jsem na ní slyšela dost ohlasů od chlapů i ženských že se jim líbí, tak jsem zvědavá co na ní Martínek bude říkat :wink:

Mě dneska přišly šatečky, tak jsem spokojená, no to tělo do nich by mohlo být lepší ale což :confused: :sweat_smile: Ještě jeden společný dárek pod stromeček jsme si dali s Martínkem že půjdeme a uděláme si krásný večer po Vánocích. Zajdeme do divadla a pak na véču. Takže jsem se na to musela oháknout :slight_smile:

Lidu, no já mám pro Jájinku na štědrý den krásné šatečky, takové až společenské :slight_smile: se třpitivou bílou sukýnkou a sametovým černým vrškem, to bude kóča a už jí je dám i na papání. My máme na jídlo vždy zástěrku z PVC a pak ještě přes ní hodím na nožky hlavně plínu, když jí něco padá takže zamazaná fakt není :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky, díky, jste zlata! Je trochu protivka, ale lepší. Teď je nahoře u prababi s pradědou, tam je vždy jak vítr :grinning: Uvidíme jak v noci :wink:
8. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
kuk:slight_smile: a dobry vecer
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Stanik/
Uživatelské jméno: Stáník
Heslo: 291109SP

gratulace Zolikovi a Petisce ke krasne kontrole
A taky moc diky za chvalu albicka, jste hodny:slight_smile:
Lu to jmeno na tvy brisko teda sedi:slight_smile: - opravdu "BELLA"
Peti Petrolejko, ty teda zvladas veci jako dablmaminka! za tabulku diky!:slight_smile: A strasne me bavi jak je Berunka uplne jina nez Tynecka..to je uzasny.

Holky, ted me tocej lidi z okoli - v praci jsem to uz rekla (o tehu) takze sem a tam nekomu uz info pustime - a reakce: "to jste teda odvazny", "to bude husty", "to si maknete se dvema"....takze povbuzeni! Ale beru to presne opacne - a zrovna to dám! zvladnou to jiny - s mnohem mensim rozdilem!, zvladnu to taky - co mi zbyde ze, musim:slight_smile:
A mela jsem druhou migrenu, bohuzel opet tri dny:frowning2: My na ty vanoce snad v zivote neuklidime.
A byla i zdravotni vlozka - pristydlej pindik, ze dne na den jsme bez plen (ne na spani a ne na ven) a telicko asi neni zvykly...ovsem moc dle vysetreni byla cista, tak lejeme brusinky, tak snad dobry... tak varovani pro nahle odplenkovani pindiku, je to choulostive:slight_smile:)))

hezky vecer!
PS: Miš jdi chrnět:slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Petisko-pěkná jména jste vybrali! Jste šikulínci! A kdy máš další ko?
a cukroví neřeš! jsi borka, že už pečeš! Já plánuju, kdy začít..:slight_smile:

Petolejka-veliká pochvala za tabulku! a Peti, jak je po císaři? Bolí to ještě?

Zuzi-a jaké datum máš s Elly domluvené? :slight_smile: A jsi už 39tt? :slight_smile:...

oblečení na večer-tak to jsem teda neřešila..Ale když o tom tak přemýšlím, tak bych mu mohla dát aspon něco čistýho..:slight_smile: :slight_smile:. A možná teda ho převlíknu, aby nebyl v punčochách..:slight_smile: Jako ted, celý dny..:slight_smile:

SLuni-fotečky jsou úžasný! Nádherná rodinka!
a blbý kecy lidí znám..Naposledy jsi mne tu uklidnovala, že "šílenců", co budou mít děti asi 2 roky od sebe je víc! :grinning: Ale je pravda, že ty lidi mne taky točej!..ale co! chtěli jsme to, tak to máme! :grinning: :grinning: :grinning: A zaplatpánbůh za to! :grinning:
8. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jj Romi mas pravdu - mame to:slight_smile:...a dekuju! doufam, ze se citis fajn v ramci moznosti!!

Jej na Zuzku jsem uplne zapomnela...ta se tu dycky zjevi jako duch...:slight_smile: no jen az se jednou nezjevi...a bude to urcite uz brzo:slight_smile: drzim palecky!!

Je a prehlidla jsem i jmena od petisky..to jdu docist.
8. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Sluní ó děkuji za kompliment :slight_smile:

jinak jsem zkoukla albíčko - to jsou nádherný fotky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
můj favorit je č.23 :dizzy_face:

jinak na ty kecy můžeš říkat, že jsou lidi co mají děti blíž od sebe :wink:
já už si taky párkrát vyslechla a připadá mi to směšný popravdě, za A do toho nikomu nic není (oni nám pomáhat nebudou) a za B ten rozdíl má i určitý výhody...
a Ty budeš mít prcky od sebe 2.5 roku, co by chtěli ! :sweat_smile:

Romi: jsi mě uklidnila, že taky ještě nemáš obleček s kravatou ve skříni :grinning:
jako to my se na vánoční večeři vždycky trochu nastrojíme, ale nebudu kvůli tomu kupovat malýmu oblečení, prostě dostane něco lepšího jako by dostal třeba na focení nebo tak něco...
jinak k večeři budou sladký brambory a losos, takže to asi aby jedl v plavkách, to nepomůže ani bryndák a utěrka, to je tak dobrý, že bude zčuněnej až za ušiskama :grinning:
8. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahooooooj :slight_smile: jůůůůůůů sluní to jsou překrásný fotečky,krásná rodinka jste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky všem snž,at' se brzy zadaří :slight_smile: gratulace zolikovi k těhulkování :slight_smile: zuuuuzi:fajn že jsi se ukázala :wink: lu:bříško krásný,a už se začíná pomalinku kulatit :dizzy_face: Denulkovi broučkovi at' je líp :frowning2: petisko,Romí,krásné jména máte vybrané :slight_smile: petisko:opálenější cukroví hi,hi :grinning: :grinning: :grinning: jdu chrnět,dobrou holčiny :pensive:
8. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ráno!
Jdu do práce :grinning: :grinning: :grinning: - Jindra se včera chechtal, že mi to může dát mamka k Vánocům

Ale teď u kafe jsem se podívala na fotky a prostě úžasné!!!!! Nádherné ateliérovky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem myslela, že venkovní jsou nej, ale tohle je důkaz, že ne - krásná krásná krásná podívaná.

Jo, a obleček s kravatou nemáme, to fakt ne - ale košili mít bude, kalhoty nějaké normální - manšestráky možná ... já taky nebudu v teplákách :wink:

Hezký den!
9. pro 2009 v 06:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.