• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a kdy má, Peťo, Berenika svátek v létě?
4. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Romčo, Berenika není v kalendáři a jsou dvě možnosti slavení, bu'd s Verunkou v únoru nebo 9.7. podle maďarského kalendáře, odkud k nám byla převzatá )ale původně je řecká tak jako Veronika). To červencové datum by bylo skvělé vzhledem k narození a Vánocům, navíc na konci července slaví i Týnka, tak by to holky měly ve stjeném měsíci a nemusely by si závidět. Já jsem teda moc zvědavá, jak to s tím jménem dopadne ... no třeba příští týden na velkém UTZ pan doktor uvidí pinďouse a bude po srandě :grinning:
4. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky,
jé Berenika je moc pěkné jméno,jedna holčička u nás se tak jmenuje,Saudek má taky Bereniku nebo se pletu,ale my k tomu nemáme příjmení takže u nás jednou možná bude Berta-jsem jediná komu se to jméno líbí,ale to mě neva :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
A Peti, co Berenika znamená?
a co byste dali, kdyby to byl chlapeček?
a Berta se mi taky moc líbí! A Dorota taky,..ale neprošlo mi to! :slight_smile:
bych řekla, že na holčičky je tolik hezkých jmen, ale na kluky nic moc..
4. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Romi, nevím, jestli zvracení být může - Matýsek měl strašný průjem a prosejřil tehdy celou noc.
Ale i my máme jiné možné vysvětlení - hlídala ho hodinu tchyně a dala mu zmrzlinu - točenou :angry: . Matýsek měl horečky a v době reakce prakticky nejedl :rolling_eyes:
4. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jé, Dorotka, píšu si do seznamu, na tu jsem zapomněla.
Klučičí práv nevíme už vůbec, já bojovala za Davida a Marka ... případně Olivera, ale Míra chce Antonína, to je smrt, co?
Berenika znamená nositelka vítězství (vlastně totéž co veronika)
podle numerologie - BERENIKA CHYšKOVá = jméno vyjádřeno číslem odpovídá vibraci čísla 19. Toto číslo patří mezi složenými čísly k nejšťastnějším a nejpříznivějším. Jeho symbolem je Slunce a říká se mu Princ nebes, protože naznačuje vítězství nad všemi dočasnými neúspěchy a zklamáními.
Toto číslo slibuje štěstí a naplnění, také úspěch ve veškerém podnikání, stejně jako v osobním životě. Tato vibrace možná uhladí cestičku a zmírní jakékoli negativní vibrace jiných čísel ve vašem životě.

Takže v tomto spojení s příjmením je to maximáně vhodná kombinace, i Kristýnka nám vychází dobře, ale Berenika ještě líp. Já na tohle věřím a numerologicky slabé jméno bych nedala, i kdyby se m i líbilo. Prostě chci dá mimískovi do života to nejlepší ve všech směrech, ať mám čisté svědomí, že "líp to nešlo" :grinning:
4. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
jejda, Antonína chtěl Jindřich taky..... děsné

mě se líbí Darina, ale zas to byla Jindrova třídní a prý nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ale Toníček není uplně blbý a to myslím vážně-zas je to něco jiného od těch pár jmen co se točí stále dokola

Peti ty máš někde odkaz na vypočítání numerologie prosím?
4. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
4. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Peto-se vdej, nebude to lepčí?? :grinning: :grinning: :grinning:

Sylvi-ta tchýnka vám zaváří, co?..To by mne trefilo! :frowning2:
4. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Romčo-dobrý :grinning: ,taky mě to napadlo
4. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahojky

tak my dneska strávili celý den u našich na baráku, dopoledne bylo vedro,sluníčko a krásně,odpo šílená buřina a slejvák jak hrom.v 11 jsme vyzvedli spolužačku z Chomutova s dvouletou holčinkou na nádraží a jeli k našim,stihli jsme se vykoupat,sníst melouna,uspat ondru a pokrafat u kafe a pak jsme se museli rychle schovat,to bylo něco!!!!! jinak ondrášek se rozhodl,že se jim trochu předvede,tak jen co se vyspal,tak se celé odpoledne vztekal :confounded: .Kamarádka mi asi chtěla udělat radost,protože tvrdila,že je hodnej,že zná daleko horší :grinning:

fru:jj,prošli jsme skoro celou ZOO, nás to baví a navíc ondra nechtěl vůbec spát,tak jsme mu ukázali skoro všechna zvířata

lu:doufám,že si parádně užíváš výlet a k oblékání ondra se neobléká,neumí to,jen si nandavá naše dospělácké boty a snaží se obléct si ponožky,ale nejde mu to

a dočítám,že Týnka má trable se zubanama,to je chudínek,snad se jí brzo vyklubou.to se nedivím,že neměla náladu,kdo by jí měl.Ale doteď jste o nich ani nevěděli,viď? :frowning2:

simi:super,tak s pátkem počítám a vezmu chůvičky,kdyžtak ho uspím u vás uvnitř,to bude asi jistější,v kočáru nemám šanci.těším se,snad bude pěkné počasí.

zuu:střeleček je krásnej! :wink:

Peti já hlasuju pro Bereniku a Rozárku,obě jsou nádherný jména.Veronika je sice moc krásné jméno,ale je to moje švagrová,takže já jí mám spojenou s ...píp píp :angry: .A ještě se mi moc líbila ta Agátka a pak se mi líbí moc Johanka :wink:
4. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
veru (luci) Bertičku má moje kamarádka :wink: .Nikoho jiného se stejným jménem neznám, ze začátku se mi to moc nelíbilo,ale ona je tak krásná a roztomilá, že mě fakt dostala.A kamarádka jí říká Bibi :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak a teď jsem tady zblajzla bebe brumíka, dva slaný korbáčiky a sojový suk,jsem chro chro a jdu spát,dobrou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Bertu má Macháček
na kluka se mi líbí Jáchym,Jonáš,Oskar a docela i Viktor je jich dost- u mě je to obráceně,líp by se mi vybíralo jméno pro chlapečka
4. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Romčo, já si to zkoušela i s Mírovým příjmením a je to ještě horší, takže nemám naději. :grinning:
U nás je Berta rodinný jméno, neteřinka se tak taky jmenuje, mně se to jméno zrovna nelíbí, ale ve spojení s ní už mi tak nevadí. :wink:
4. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jáchym a Jonáš se mi taky moc líbí...ale tyhle jména neprošly!
Já říkala, že hlavně nechci žádný ....míry, ....slavy,..co začínají na S (aby nebyly iniciály eSeS), a ne Karel (tchán) a Josef..
jo, a pak jsem taky chtěla jméno, co není často dávané....Proto máme Tomáše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ale týden po termínu už jsme fakty nevěděli! A hlavně, čekali jsme holčičku! :grinning: :grinning: :grinning:)

agi-ještěže máš tak hodného chlapečka! :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo, a jak dělám na tom rodokmnenu, tak v rodině máme několik žen se jménem Valburga..:slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já k vám nepatřím ale přečtu si vás protože k nám chodila Martička. Já mám Dianu a strašně se mi taky líbila Noemi
4. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
kuk :slight_smile: tak mně se na kluka líbil Tomášek a Míša ale oba jśou v rodině tak vyhrál Pát'a :slight_smile: Holčiček se mi líbí moc,Natálka to byl favorit,ale přítel chtěl i Vernku,jenže to je jeho neteř,Barbora,mně Patricie ale to bylo zavrhnuto a spousta dalších ale taky jsme museli vybírat dle příjmení Čech-ová,což k tomu taky moc krátkejch jmen nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou,klidnou :pensive: jo a vítám nově příchozí fajn :slight_smile: krásné děti máš :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahojky

tak jsme dobře dojeli do Rakáče, Jája měla dneska den plný dojmů. Byli jsme u Martíkoví mamky na vesnici a tam byla u oveček, u koní, prasat, slepic, lítala s velkým psem, málem skočila do jezírka s rybkama atd...Byla tak nadšená, te'd doma pořád chrochtá, bečí :wink: :grinning:

Petí : Berenika je moc hezké jméno, také bylo mezi top když jsem čekala Jáju, ale Jasmína zvítězila jednoznačně. Já dávám plus tím neobviklým no, jsem hrozná. Proto u mě jméno jako Dorotka, Rozárka, Verunka atd.... nevedou, přitom jsou hezká. Já mám zas pocit že pro druhou holčičku se mi nic tak líbit jako Jasmína nebude. Chlapečka bych chtěla Jeremiáše i s našim příjmením zní hezky. Nebo se mi moc začíná líbit jméno Gabriel, ale nevím jak bych mu říkala. No a pro holčinu mám zatím v merku Glorie, Aurora, Agnes, Olivie, Eleanora, Eunika, Elinor

Hani : makote Hani, tvůj přítel je Čech, takže kdyby byla svatba byla by jsi Hana Čechová jako já :wink: :grinning:
4. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
dobré ránko

tak noc sami v baráku jsme přežili :grinning: :grinning: , já se tady sama vždycky tak bojim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vstávačka před šestou,tak už pije mlíčko a chechtá se,protože jsem dovnitř pustila psa :slight_smile: :slight_smile: .Vypadá to,že bude dneska krásně :slight_smile:
5. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
ahoj,

tak strach ze stínu překonán :wink: ,naštěstí to byl jen chvilkový rozmar,uff,to nikde nepsali,že budu muste řešit stíny :grinning: :grinning:

Pet- odkaz na rozbor jména dobrý,Márinka ho má super a mne vyšlo,že jsem si teda svatbou dost pohoršila,předtím okouzlující,dostávající dárečky a ted,makej a možná se budeš mít dobře,že já vůl,jsme se vůbec vdávala :grinning: :grinning:
no musím říct,že jsem se včera přistihla,při tom,že začínám preferovat praktično,před tím jak to vypadá.Dřív jsem nechápala obtloustlé ženské,které si berou krička na ramínka,bez rukávů a včera ,až mi vlály na pažích prapory,tak jsem šla do toho taky a už se tolik neřešila :sunglasses:,hlavně,že mi bylo fajn
Co bude příště? květovaná zástěra? hmm,na léto praktická věcička :grinning: :grinning:

mě se líbí strašně Sofie,ale zase narazím u Františka, je konzervativní až hrůza.
5. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
kuk :slight_smile: no jooooo vlastně Hani my bychom byli jmenovkyně :grinning: :grinning: prami:to je fajn že strach Mári překonala :wink:všem krásnou neděli :wink: Praha hlásí zataženo ale 27 st,takže spíš dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak my nakonec na pár dní na chalupu vyrážíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vrátíme se od středy do pátku podle počasí a podle Matýska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mějte se krásně! Všem dovolenkářům i nedovolenkářům přeju krásné letní dny!
5. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
sylvinko:krááásně si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj při neděli..už je rozpálený kámen..budeme grilovat! :slight_smile:

Peti, koukala jsem na Bereniku a v ČR jich v roce 2007 - k 9.5. - bylo 361. Takže super..:slight_smile:

Hani- u nás se Gabrielovi říká Gábin..:slight_smile:. A známí mají..a druzí ho měli jako top, ale nakonec vyhrál Alan..:slight_smile:

prami-super, že stínové drama uzavřeno! :grinning: ..
jo, a zástěra mi připomněla, že ted ve vedru nosím šaty 10 let starý! ale prostě jsou volný a pohodlný..Teda jenom doma a po zahradě..ven bych s nima nevyrazila!..No, ale přirovnala bych je k zástěře! :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky,
Am zase spinka, tak jdu za vama. Je tady naaadherne..Am se boji more, tak jsme hlavne u bazenu. Uz je u tak oprskla ze do nich i sama skace, obcas zajede pod vodu, tak ji vylovime a ona se jen smeje. Spinka tady jak novorozenec :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
sylvi užij si to na chalupě a odpočiň si v rámci možností! hlavně,ať vám neprší :slight_smile: :slight_smile:

Romči grilovačku závidím, já si tu můžu ugrilovat max.sebe,jsem tu sama hihi...ale až se vrátěj naši, tak možná něco spácháme.teď jim vařím oběd a až půjde malej spinkat,tak si dám v klidu kafíčko,už se na něj klepu jak ratlik.Sice nesvítí sluníčko,ale je dusno jak blázen,tak jsme se už i koupali v bazénu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

koukala jsem na ten rozbor jmén a já a petr celkem dobrý,ale ondra teda nic moc,hlavně že to bude svéhlavička, vzteklinka apod...výbušný,rozněcovač diskusí apod...to se mám na co těšit !!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

labellko to je super,jak si to užíváte!!! Amelka je vodní živel :wink:
5. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
peti- - Berenika - ještě aktuálnější..k 1.5.2009 jich bylo 463 :grinning: :grinning:

Jéé. Luci moc vám přeju, abyste si to užili! a úplně vidím Am jak skáče do bazénku! super!.. :wink:

agat--jééé..kafíčko..já si taky brzo dám..už se těším! :grinning:
5. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.