• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Brej den :slight_smile:

speciálně Sylvince, čest práci :grinning: hihi

sluni, fotky parádní, Stáník je povedený klučík :dizzy_face: vždycky jsem myslela, že je spíše na tebe, ale je pěkný mišunk, ale třebas na fotce č. 12 je celý taťulda :slight_smile: :wink:

náhodou já taky řeším, co bude mít Robik u stromečku na sebe :grinning: minulý rok měl manšestráky a košili, po rozbalení dárků jsem ho svlíkla do štramplí :slight_smile:

joo, a máme docela problém s půjčkou na pozemek, jdu dopo cosik vyřídit....není to sranda :frowning2:
9. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
joo, Romi, další ko mám 30.12. to bude zkoumat tu nostní kůstku atd...
9. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj,
sluni moc hezké fotky. Sluší vám to a ty máš krásný vlasy. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti s tím pečením si velká šikula a připaluješ to, aby ste byli ještě krásnější že? :wink:
9. pro 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: sylvinko:vítej v klubu pracujících :grinning: petisko:držím palečky at' vše klapne ohledně půjčky atd..všem krásný den :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ránko

sylvi zvládni to v práci a užij si to!

sluní moc krásné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já už chraptím z toho jak furt od rána melu, čtu knížky a nebo ho okřikuju :unamused: .Venku je ošklivě, tak půjdem až odpoledne, teď to musíme doma nějak přežít, jdem si malovat :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky,
Deny dnes spal do půl 11 :confused: Jako fakt! Nechápu! Tím pádem se pro dnešek loučíme s poledním spinkáním a večer asi odpadne dřív...
A taky u vás tak leje? My tu dnes máme mít auto Coca-cola (to čumákujete, že :grinning: :grinning: ) a asi tam ani nepudem, když je takhle hnusně..

Jinak Stáník se líbí na fotečkách i mně :sweat_smile: Ne že bych chválila svou práci, ale ten klučina je prostě sladkej :dizzy_face: A Kačce to strašně slušelo!!!
9. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Sluní - nádherné fotečky - malej je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Mi - a jak je Denýskovi, už je mu líp?

Pracujícím - klobouk dolů, že se jim chce :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Miško, že se nestydíš!!!!!!!! My vstávali v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když spí, tak kašle.Tak nevím, co z toho bude.Přes den vůbec
9. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj Zoli, jj, je už v pohodě. Tak asi fakt ten zub :pensive: Děkuju za optání.
9. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Agi :grinning: Ale lupičanda strašila od půl osmé, takže já jsem tak dlouho nespala... Jsem kaput, včera jsem se dohrabala do postele zase až v jednu, mám spánkový deficit a je mi blbě, páč nežeru (musím zhubnout). Takže já jsem fakt už skoro nepoužitelná :grinning:
9. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojík,

fotečky Stáníka nádherný !! a Sluni je teda kost, moc pěkné vlásky a nalíčení na focení !! :wink:

Já dala Emm spinkat a čekám návštěvu...zatím tam teda povídá, ale leží...šmíruju ji videokamerou... :grinning: :grinning:

Ty jo, tady se pořád peče a já nic, jsem ostuda.....snad to o víkendu napravím... :pensive: :pensive:

Emmi bude mít u stromečku taky slavnostní šatečky, takóvé červené satenové s mašlí v pase....měla je koupené asi před půl rokem na oslavu 50-tin, ale pořád ji jsou.....výhoda naší modelínovské postavy... :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak to tě obdivuju, že nejíš, já bych byla nervozní jak blázen.Musím jíst furt.Ale jak tímhle způsobem zhubnout, to netuším :grinning: :grinning: .Mám jít od šesti večer cvičit, myslíte, že půjdu ? :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Miško, co blázníš, pěkně papkej, nejíst je to nejhorší......tak papkej míň, ale něco určitě !! :slight_smile:

já su ráda, ze jsem těhule, páč se ty moje prohřešky pěkně ztrácí...:slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
a přesně jak píše Agi, byla bych z nejezení nervní....
9. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Když na mně jic jinýho nepůsobí - jedině nežrat. Mám to už stokrát odzkoušené :confounded: Občas mám taky nervy, ale včera jsem ten Dendův blbej den zvládla v klidu, ani jsem na něj nezvýšila hlas, tak si říkám, že to je ještě pořád ok :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj

Miško držíš dietu "vydržať, nežrať!" :grinning: (tak tomu říká moje babička)... hele ale fakt něco jez, dobrá na hubnutí je vařená zelenina, je to teplý, naplní to žaludek :wink:
nejkritičtější je večer (teda určo u mě :sweat_smile: ), dobrý na to je jít to prostě zaspat :grinning:
9. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
a Miško a nemáš pak jjo efetk?? jako že pak začneš trocha něco jíst a hned to máš zpátky???
9. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
no právě, já kdybych zhubla rychle nebo fakt přes "nejedení", tak to mám za chvíli zas nahoře :confused:
9. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
u mě je kritická každá chvíle, kdy ondra spí.najednou mám pocit,že je klid a že ten stres musím zajíst :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile:
fotky Stáníka krásný :dizzy_face: :slight_smile:
Miši neblázni, jíst musíš nebo to zase nabereš, s manžou koukáme na primě na jste to co jíte(od té doby co začal hubnout) a řekla bych, že je to fakt dobrej pořad, člověk se nad tím hodně zamyslí :slight_smile: .
Manža zhubnul 50kg a rozhodně to není proto, že by nejedl, chce to jíst pravidelně tak 5krát za den, netučný, zeleninu ovoce, skoro nesolit, po 18,00nejíst, hejbat se a uvidíš že to půjde :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
jj, Makulka to napsala přesně :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
já to mám teď čerstvě zažité od manžela :slight_smile: , je pravda že je na to potřeba taky silná vůle, bez ní by to asi manža nezvládl, lidi co ho třeba neviděli několik měsíců, tak pak koukali co je to za chlapa :grinning: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
odměnou mu byly krásné fotky od Míši :slight_smile: , sám říkal, že ještě že zhubnul, jinak by se nechtěl fotit :sweat_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Marti, tohle všechno vím, zkoušela jsem, ale prostě to k tomu v tuhle chvíli není. Asi by to po nějakém čase i zabíralo. Asi určitě! Ale já nemám prostě čas na to myslet. Já bych se tomu musela hodněhodně vnitřně věnovat, ale to s mým blázincem nejde :frowning2:
9. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
no to je pravda je to taky hodně o čase, vůbec ti to trápení nezávidím :frowning2: , jsem ráda že už to mám s manžou za sebou, pořád přemejšlet co vařit(vše bez tuku, na vodě), jemu jsem to vždycky odendala než jsem zasmažovala a tak, nejvíc mu pomohlo běhání, to já bych ale nedala :unamused: , já běhání nesnáším,
9. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Makulko,Mi: já si ty shozený kila četla 3x, jestli dobře vidím...teda jako zhubnout 50 kilo to klobouk dolů :dizzy_face: . Taky koukám na ten pořad, mají v hodně věcech pravdu (jen nevím, proč paní dr. nezhubne ten zadek), no ale já dělím. už 3 týdny, mám 5 kilo dole a na orbitrack jsem ještě nevlezla. Vůbec nemám pocit hladu, akorát večer se krotím, načistím si k pc spoustu mrkve a chroupu do omdletí. Jak psala Lu, teplá zelenina (já jí vařím v mikrovlnce) je super na žaludek, když člověk potřebuje něco teplé, nebo zapečený květák se šunkou, jogurtem, vejcem,petrželkou,sýrem, to bych se užrala ...a je to dělené.
No ale proč sem hlavně lezu: musím pochválit fotky Sluníčka ...Stáník je strašně moc sladký klučík a teda tobě to straaaašně ale straaašně moc sluší,, jsem úplně unešená z toho účesu i z malování. jonojo, to jsou ty typy, co se umí krásně udělat, načesat, namalovat, jakotř. Aco
Jo a už taky peču, jste mě tu lehce znervóznily, tak už mám linecké, dnes budu válet rohlíčky a na zítra mám těsto na ořechy. perníky jsou už hotové.
papa
9. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ingrid, fakt 5 kg dole? To jsi mega šikulka :dizzy_face: Kdybys měla chvilku, mohla bys mi do IP napsat, jak přesně se stravuješ?
A Sluni je nejen pěkná, ale moc moc sympatická :wink:
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
ingrisu jo čteš správně 50kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , začal hubnout v červnu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Marti, to snad není fakt možný :confused: Na focení už byl štíhlej :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
a taky už musím začít péct, ještě jsem nezačla, tak si zítra udělám těsta a začnu, ať mám aspoň něco, ale u nás se to moc nejí, tak spíš jen pro návštěvu
9. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.