• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
na tom focení měl dole nějakých 40kg :slight_smile: , měl to za odměnu a já mám za "dměnu",že zhubnul,poklad v bříšku
:dizzy_face: , tím že zhubnul, tak to takle vyšlo a ani jsme nechtěli :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
no 50 kg to je teda síla... a to nabral po kouskách, když jste se seznámili, tak byl štíhlej?
9. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo nabral to pomalinku, prej jsem si ho vykrmila, nebo taky říkal že má přece dvě děti a že to má po dětech :grinning: ,
9. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Krásné odměny :wink: Klidně taťkovi vyřiď, že klobou dolu :wink:
9. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
MI:jojo, napíšu večer po rohlíčkách, je to klasická dělná:kytičky x zvířátka, dělím po dnech a vlastně jím normálně.
9. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

Makulko, jééé tak teda taťka borec fakt jako, 50kilo, jááá cůůůů taky, ech by sice ze mě nic nezbylo ale stejně lepší než tohle. Holt síla vůle

Miší, prosím tě, ty kočka, co chceš hubnout?

Ingrid, moc prosím taky o IP na dělenou stravu, tohle myslím by mohly i těhule ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak Jája čučí na Bambi a modeluje u toho, teda spíš žmoulá modelínu, já dělám véču a sežrala jsem u toho půlku Milky, kurec. Zatracený Mikuláš

Sluní, fotečky krásné, jsi moc hezká maminka
9. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
To je scénka. Mája poprvé jí v židličce u stolu, Deny sedí naproti, je protivnej, Majka na něj huláká jako kdyby mu domlouvala :grinning:
9. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky,
koukám Miško že je u vás veselo:slight_smile: to my zažíváme taky, ještě vědět co si třeba navzájem povídají:slight_smile:
no u nás pokroky, Emilka se zklidnila, už tolik nepláče, v noci jak kdy, ale většinou jí stačí dvakrát za noc se vzbudit, chodíme ale dlouho spát...Jiřík se naučil v 9h a VELKÝ pokrok BEZ DUDLIKA, dal ho čertům a ani si na něj nevzpomene, ani když vidí Emilky.stačí vysvětlit že ho dal čertům a že mu za něj dali bonbony:slight_smile:
Emilka je mrška mrštná, snaží se otáčet, občas se jí to i povede.
jinak nevím jestli jsem něco ještě chtěla, třeba si vzpomenu.
a konečně jsme se pustili do pokojíčku, tak snad bude do Vánoc, nějaké fotky na rajčeti
http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/
9. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile: jste hodné, že na nás myslíte...však já dám vědět :wink: :grinning:

se fakt omlouvám, že moc nereaguju, jsem trošku bezprizorní :grinning:

hele, makulko... tomu se nedá věřit, že manžel zhubnul 50kg... vypadá parádně...normální mldej sympaťák
:wink: :slight_smile: Fakt jsem z toho vedle... jsetli takhle zhubnul, tak je fakt machr!!! :wink:

a Sluní, já už ti to říkala na hudebce....sluší Ti to moc moc...a na těch fotkách jste všichni fešáci!!! :dizzy_face:

zítra asi nepůjdeme na hudebku... no uvidíme :wink: už mě ty kroužky zmáhají :grinning:

Čágo, razíme na poštu... dneska jsem vyzvedla fotoknihu, kalendáře a tak...no jsem nadšená...brala jsem je přes DM a použila na to všechny slevy a kupóny :grinning:
9. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj,
Teď bylo ve zprávách že se budou do kalendáře přidávat jména, ale nějak sem nepochopila proč Andělín...to jako dává tolik maminek? :confused: :grinning:
9. pro 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
No já to nestihla přečíst všechno, Důležitý pro mne bylo, že tam ofiko dali Deníska na 11. září :dizzy_face: Hele Luci, a Amelka taky asi není v kalendáři, co? :confused:
Andělín :grinning:
9. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Miško jojo Deníska sem taky viděla :wink: a Sofinku a teda Andělína. :grinning: Amelka je na Amalii..to je v poho..je to hodně podobný.
9. pro 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
No, 11. září je teď jen Denisa, ale taky se to dalo :wink: Jsem ráda, že to nefrkli na úplně jiný datum, než kdy jsme to slavili :wink:
A zas tu chcíp pes :angry: :grinning:
9. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
jako u vás Miško?? :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Neše Amyna je v nejlepším věku, tak si hoví na pelíšku.
Sakra Kelišky, kde jsteeeeeeeeeeeeee???? :grinning:
9. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
musíme dát spát děcká, ne? :grinning:

dneska taková pohodička a asi v 5 chytil takovou vlnu energie, že jsem hotvson :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
čekám na manžela, má donést kolíbku... a dneska jsem koupila Epi-no z druhý ruky, takovej kousek plastu a takový prachy :sweat_smile: :sweat_smile:

no zrovna tuhle jsem si říkala, že by mohli ten kalendář trochu zaktualizovat, jako jména jako Ambrož mají svůj den a Matyáš např. není ani napsanej vedle Matěje...

Sofie by byla dobrá kdyby dali, aspoň bysme někam Bellinku zařadili :slight_smile:

jinak moc zdravím Janinu, koukám, že kritický 4. trimestr máte asi za sebou, co? :dizzy_face:

Zuu co tu eště děláš? :grinning:
9. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Já sem tu, ale o mě evidentně paní Michala nestojí :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
no o mě taky ne! :angry: :angry: :grinning: :grinning:

tak na koho se vlastně čeká? potřebujeme rozveselení, kde je Mociteta nebo paní Zuhavová? :grinning:
9. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
ahojky,já tu jsem taky :wink:

sluni.krásné fotky máte,sekne ti to moc moc :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
agi,teru:nezapomeňte na zítřek :wink:
9. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Dobrý večer,
Sluni, fotky krásný, už jsem se kochala na FB

Simi: mám to poznamenaný v kalendáři červeně a Elí už teď říká, že jde za tetou a dětma :wink:
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky nechte si těch provokací ja?? :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
Paní Lucko :sunglasses: :grinning: a ostatní ženy, ukádala jsem dítě :grinning:
9. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ńóó jestli to nejsou nějaké výmluvy :grinning:
9. pro 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning:
Stahuje nějaký fotky, Májík má novou jídelní židličku :wink:
9. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
terko:tak to máš štěstí :grinning:
9. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Simčo, v 9 jsme tam jak na koni :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Terko:i my,budem dřív vstávat a nesnídáme :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jůůů nový kalendář, no to doufám že tam přidají nějaký pořádný jména jako třeba Jasmína že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andělína nechápu, to musím mít jen pár lidí ne
9. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
nesnídáte? to nechápu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.