• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
bré ranko :slight_smile: mně od včéra blééé,zkusím paralen uuuuuuuuffffff... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdeme k Dr.s těma nožikama :frowning2: Pát'a má kašel a rýmu :frowning2: jsem z toho jeen tak nevím zda zuuuu rodí nebo nee,jestli jo tak zuuuuzi držím palečky a at' to máš rychle za sebou,hezký den :wink:
10. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Hele tety zupravodajky, šup sem s info :angry: :grinning:
Dobré ránko :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Se mi dělá mdlo, že nic nevím...Na facebooku i tady jemná narážka, přede mnou dopoledne bez PC...tož holky, to mi nedělejte!!! Pověřené zpravodajky nechť na chvíli opustí své únorofče a sím sím sím sím sím sím sem z informacemi. Je to Elly ? Není to Elly?
10. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Jo, a nemyslete, že se teď o počítače nehnu :angry:
Nehnu :grinning: Spojuji si jedna a jedna a mám pocit, že už je Elly nezi námi!
Prosíííííííííííím, jsem napnutá jak kšandy :grinning:
10. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
10. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko.....

teda Peťo, ty sis to ou hláškou pěkně zavařila...... :wink: :wink: Já se dnes od PC taky nehnu,ale jistě to bude Zuu.. :dizzy_face: :dizzy_face: jsem napnutá jak struna...

ty Petisko, jak ty ty vstávačky dáváš??????? :confused: :confused: óóbdiv !!!!!!!

ad slova: tak Emmi spojuje 3-4 slova v pohodě, mluví hodně,ale zase neumí plavat, skákat atd atd...takže klid, každé dítko je jiný a každý je geniální v nščem jiném...:slight_smile:

a na otázku jak se jmenuje maminka řekne : Gábinka, jak tatínek: MIánek, jak ona: Inka ....
:grinning: :grinning:

Miško, fotečky moc pěkné !!
10. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
:grinning:
Denda ví Deny Pavlík, Mája Pavlíková, mamka Míša Pavlíková, ťaťka Vlado Pavlík, děda Honza Koudelka a tak dál - zná celou nejbližší rodinu :grinning:
A volá na mne taky někdy Míšo :wink:
10. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
ty jo Miško, to teda koukám...... :confused: :confused: Šikulka !!!

tak jsou B.B.S. .... :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
mělo tam být: tak kde jsou ty B.B.S. ....:slight_smile:
10. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
holky vy jste tajnůstkářky! tak se tu zas budem celej den dohadovat co se děje v porodce :grinning:
10. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
na Facebooku Peťa napsala "další miminko na světě"..... tak Ellynka se už narodila?? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
myslím, že se už narodila...:slight_smile: :dizzy_face:

sem zvědavá jaký to teda bylo, asi fofr, ne?? :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Tety spojky už jsou zřejmě nalitý :wink: :grinning:
10. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojte kočeny,
myslím si že Elly už je na světě, něco už tady nejspíš naznačovala sama zuuu, když včera psala kolem 17.00, že zítra na hudebku asi nedoazí :wink: , že jí ty kroužky zmáhají :grinning: , už tohle se jevilo jako krajně podezřelé, jako by se něco začlo dít :grinning: :grinning: :grinning: .
tak hudebka právě skončila, tak informátorky honem na net!!!
10. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
tak at nedělají už drahoty, ne? je to stejně napůl venku ....... :wink:
10. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Maku: taky jsem si říkala, ze tím něco naznačuje...i jsem mrkla do prosinovek a tak pro změnu o půl 10 psala: pojdtě rodit, když nás pojede víc, to by bylo aby nebylo...:slight_smile:
10. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
tak jsem si právě četla prosincovky a tam je to více méně jasné :sunglasses: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
nj, holt zpravodajství nefunguje :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
tak já holt zastoupím a nakopíruju to sem aspoň z prosince:

21. ZUU (TP 19.12.) 10.12.2009 porodila holčičku Ellynku 3140g, 51cm, porodnice Praha Podolí
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
marinka • 2d • Dnes v 10:27
Máme dalšííííííííííí mimíííííííííííííííííííííííííííííí

TAK KATY UŽ MÁ SESTŘIČKU NARODILA SE 10.12 VE 2.18 HOD. MĚŘÍ 51 cm A VÁŽÍ 3140 gr JSME OBĚ V POŘÁDKU. ZUZA (zuuu) a ELLY

Móóóc gratulujeme!!!!!!!!!

----------
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
jééé gratuluju Zuu k Elly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
No sláva...:slight_smile: Zuu obr veliká gratulace, Ellynka má krásné míry !! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Moc moc gratulujeme Zuuu k Ellynce, jestli ještě v 21,30 psala na koňovi, tak to byl asi rychlej porod :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Lu, díkyyyyyyyyyyyyy, už jsem myslela, že dnes ani neuvařím a prosedím celé dopoledne u počítače :grinning:

Gratuluji moc moc moc :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: spojky nejsou nametené, jen asi ráno nestíhaly, bo brzo dopo yamagují...a mně nikdo za spojku raději nepověřil - bo já tu skvělou zprávu našla až před chvílí náhodou v mobilu - já ho nechala na dně batohu a po vstávání v devět hodin :zipper_mouth: :sweat_smile: mně nenapadlo se na něj podívat..přitom jsem zuuzi ještě po zprávách hnala rodit, aby to stihla ve stejném datu, jako petrolejka (jako devátého...)...

tak k bližšímu infu můžu jen říct, že zuu si objednala megarychlý porod - krátce po půlnoci byla na příjmu a krátce po druhé byla elly na světě :dizzy_face: :dizzy_face: ....a to mi v osm večer ještě tvrdila, že tu noc určitě rodit nebude :sweat_smile:

takže velká obří gratulace ke krááásnééé ellince a super rychlému porodu :slight_smile: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Sláva,velká gratulace Zuu k malé Elly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,porod,paráda.
Asi se nehnu celý den od PC,dokud neuvidím fotky čerstvého miminka :wink:
10. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Zuhav: díky za info..tak takovej porod bych si taky dala líbit :slight_smile: to je super, že jsou holky v pořádku a všecko šlo rychle... to si to Zuzka určo jednou dá ještě potřetí :grinning:

tak a teď už pověření zpravodajové fakt můžou dodat jen ty fotky :grinning:

fotkyyyyyy!!!!! :dizzy_face:
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
tak veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já si taky zamlouvám megarychlí porod :slight_smile:
těším se na další info o porodu a na fotečky, jaká ta Elly vlastně je :dizzy_face:
A jak tak nad tím dumám, tak až budu rodit, pošlu sms více lidem, aby se to sem dostalo :slight_smile: :grinning:
10. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
megarychlý!!!!! :confounded: :sweat_smile: :fearful: :astonished:
10. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Hele, a kdo je vůbec pověřený zpravodaj? :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.