• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky,

jdu jen nakouknout a tady taková krásná zpráva :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

zuuu: obr velká gratulace k Elly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a super rychlému porodu :wink: :wink: :slight_smile: . Moc moc gratulujem :slight_smile: !
10. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
koukám, že se tu slaví. Mně psala Zuzka v noci a pak Lucka, ale myslela jsem, že sem napíše Honza nebo Lucka a bude fotos. No tatínek asi dospává tu čerstvou kočičkou. Zuuu je borka, 2 hodiny na sále, pro mě naprostá sci-fi. :grinning: On jí totiž včera doktor udělal Hamiltona, tak proto se to asi povedlo. No skoro si to Zuzka nadělila k těm sobotním třicetinám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to kráísa, večer zaktualizuju tabulku a na řadě je Moci, že? :grinning:
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
ne ne, peti...další je KK :wink: ..pěkně popořadě, nepředbíhat :grinning:

a postupně jsem dočetla resty a vidím, že máme novou těhulku - gratulace zolikovi a at vse probiha ok :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
týýýý jooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vítáme malou Elly na světě a přejeme jí hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. A moc gratulujeme mamince, taťkovi a Katynce k novému přírustku do rodiny :slight_smile: Už se těšíme na fotos :slight_smile: Jsem moc ráda, že Zuzka měla rychlý porod

Jinak všem přejeme krásný den :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
jupajdááá gratulujeme k dalšímu miminku! :dizzy_face: :dizzy_face: a přejeme vše nejlepší! Ellynko vítej mezi námi ! :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
10. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Zuzi, možná jsem Mocindu zaklela, třeba KK předběhne. No já 9.11., Zuu 10.12., tak další Pražanda by mohla rodit 11.1., ať se zachová posloupnost? To datum by malé Mocinďákovi slušelo. :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
petrolejko: 11.1. bych chtěla prosím já :slight_smile: .
10. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
no a na mě by pak vycházela půlka března - to beru :grinning: !
10. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
gratulacéééé! k bezva porodu a super mírám! Info jsme chytli taky na yamaze....je to nááááádhera!
Elly vítej světě a do báječné rodiny! Tak už jsou teda čtyři, jsem úplně na měkko...a to nebývám..to asi ty hormony teď:slight_smile:

děkujeme za chválu foteček, říkala jsem několikrát, že Míša je čarodějka... a můžu Vás ujistit, že takto zmalovaná chodím pořád:slight_smile:)))))))))))))
hezký den
10. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
MOoooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju Zuu k Elly - krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těším se na fotos. A ZUU teda borka - by mohla rodit za ostatní :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
hoooj :slight_smile:
tedááááááááá ,kurááááááááá ,to je krásááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: další slečna na světe!!Gratulace Ellí k rychlému téměř rekodnímu sestupu na svět!!!!! A Zuuuu je prostě superwoman bo takhle se rodí enem v sci-fi ,ja? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky, Vám oběma, hlavně zdravíčko a ať jste co nejdřív domááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad já: ted lehká pomlká a konec ledna si resevuji a pánbů mi pomáhej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: kdybych náhodou předběhla kk28 ,tak bych se jko nezlobila, páč už asi měsíc mi příjde, že přenáším :grinning: :sunglasses:
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
uf ,ted jak jsem dočetla ,tak jsem zjistila, že se tady jede třetí meta!!! :confused: MAkulka, jde do třetího kola ,tož ešče se nedojelo druhéééé ,šak jsem i míše kladla na srdce, že ať počká ja? bo pak se nám to tady bude plést :wink: :grinning:
jinak makulce:velká gratulacé bo klobouk dolůů ,třetí mimi to je palec nahoru! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Moci :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hurájdááááááá
Hurajdááááááááá
Hurajdááááááááááá

Moc gratulujeme k Ellynce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Třetí dítko bude Zuu rodit doma na gauči, bo to do porodky asi nestihne :confused: :wink:
10. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,
čovek tu chvilku néni a už takový důležitý zprávy :slight_smile: moc gratuluju k další princezně :slight_smile: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jsem k.o. Chytila mě nějaká vizóza, ale takhle super zpráva mě dostane na nohy.
Moc gratuluju k narození Ellynky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
i od nás velká gratulace Zuuákům k Ellynce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj,

Zuzanko gratuluju k Elly!! Moc štěstí zdraví a lásky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,

i od nás k Zuuovým obr gratulace k Elly :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj,

moc moc gratulujeme k Ellynce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jdu jen nakouknout co ta Zuu a ono jo
obr gratulace a aˇste hokky zdraví a šŤASTNÝ
10. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
:dizzy_face: Ahojky, taky mooooc gratulírujeme dablmamině Zuzce k druhé princezně, jste krásná čtyřčlená rodinka, hlavně abyste byli zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
těším se na fotos!
10. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
poprvé jsem zkoukla tabulku těhulín (a vlastně už i dablmamin) - a kromě toho, že jsem teda objevila některé nové těhulky :zipper_mouth: :sweat_smile: , tak jsem si projela celé to únorové albíčko...a....ehm...mohli bychom ho té první únorové vlně trocha aktualizovat, co? aspoň fotky :sweat_smile: já tam kubouše už skoro ani nepoznala :grinning:
10. pro 2009 v 15:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jůůůůůůůůů právě včas :slight_smile:gratulace zuuuu k Ellynce,Ellynko vítej na světě a přejeme moře zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: zuuu:porod parádička :slight_smile: :slight_smile: těším se na fotečky :slight_smile: at' jste brzy doma holky :wink:
10. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
lu: jsi tu??????????????????
10. pro 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj!!!!

Gratuluju Zuuuovým k další dcerunce Ellynce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

P.S.: Kdo je teda ta spojka? :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Jsem se byla nechat ostříhat, to zase musí být oslňující krása :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Deny tu teď vykukuje na Majku za přebalovákem. A ta se řehtá! To je tak krááááásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face:
10. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Zůstala jsem sama doma, tak jako po většinu dne. Babičky si vzaly kluky. Jedna dopol., druhá odpol. a já mohla zůstat v posteli. Musím říct, že je mi podstatně líp než ráno. Zítra stejně musím do práce a večer máme firemní večírek, to ale asi nepůjdu. Jen jsem dneska ty svoje chlapáky viděla tak málo, že mi neuvěřitelně chybí. Mamka mi je doveze až před koupáním.

Míšo, tak z tebe bude pod stromečkem fešanda s novým účesem. Doufám, že jsi spokojená. Já chodím na stříhání ke kamarádce, díky bohu za ní, má čas i po večerech i během víkendu, kdy už mám hlídání.

Jinak se dívám na netu po jídelním stolu a židlích. Máte nějaké tipy. Představovala bych si oválný stůl se šesti židlemi. Štěpánek začíná stávkovat, nechce sedět ve stoličce a tak bych chtěla něco, co se dá dobře udržovat. To asi bude oříšek :wink:
10. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Sylvi, a jak bylo v práci?
10. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.