• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Jani, díky za optání :wink: A všem děkuju za držení palců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Úplně se stydím to říct, ale v práci je úžasně :confused: Děti jsou super - je jich deset, jsou hodné, šikovné .... radost s nima pracovat. O tom že jsem konečně mluvila s lidma, kteří nejsou zatíženi jen starostmi o dítě.
Ředitelku jsem ještě nepotkala, takže prima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A paradoxně (vím, že to jsou zatím jen dva dny) jsem mnohem míň unavená než jiné dny :slight_smile: A Matýsek zvládá skvěle, raduje se, když přijdu, ale za pár minut už něco kutí s babi nebo dědou :wink:
Ale na večírek taky nepůjdu - měla bych výčitky! Vyleč se, Jani!
10. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju zuuuovákům k Ellýskovi :dizzy_face: :dizzy_face: a na popis porodu a co předcházelo se teda moc těším, fakt rychlovka :sweat_smile: a úplně nejvíc se těším a fotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sylvi, super, že je v arbeit dobře :slight_smile:
10. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
ahojda,
moc moc gratuluju zuuuovým k Elly.. buďte zdraví a šťastní..:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
kde ste kdo? zas uspáváte sviště?? :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
10. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Sylvi, a proč by ses měla stydět to říct, je to moc fajn, že se ti tam líbí :slight_smile:

Petisko: u nás se zdaleka neuspává, zrovna zpívá a je v nejlepším
10. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
jé tak fotečka ještě není?

Labell: teď jsem tu, byli jsme celé odpolko pryč, cos potřebovala??
10. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Sylvi: fakt Ti přeju, že se Ti v práci líbilo :slight_smile: :slight_smile: :wink: a jak říká Teru co by ses styděla proboha?? :sweat_smile:
10. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Peti neznám.
lu: potřebovala sem poradit s přípravou bulguru, ale povedlo se. :wink:
10. pro 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vítám Ellynku na světě a gratuluju celé rodince ještě tady. Ať je Vám spolu moc hezky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Labell: to je dobře :slight_smile:

Matýsek o něj dneska žebral, ale jsme furt na dietě, tak má smolíka

jé Kreksi má už skoro konec 1. trimestru :slight_smile: jak je?? už jsi na tom zdravotně líp?
10. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
lu: vidíš a to já bych zrovna na dietu použila, přišlo mi to trošku jako rýže...
10. pro 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Labell: no taky mě to napadlo, ale mám strach dát mu cokoli mimo seznam co máme (od minula) od doktorky...
takže jen suchý brambory, rýži, těstoviny, vařený kuřecí, banán, rohlík a bezlaktoz. mlíko...
je to 5 dní a pořád to má, jen teda ráno, ale bude to asi na dýl, jako minule, to jsem to po... já, protože jak to měl lehký, tak jsem asi moc brzo zaváděla potraviny zpátky a táhlo se to 5 týdnů...
asi se na to zeptám až půjdem v lednu na očko... a taky se zeptám čínský dr., připadá mi, že ten žaludek je fakt extrémně citlivej a to dávám probiotika a nic těžšího si nedovolím dát skoro nikdy :confused:
10. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
lu: myslím že by to mohl, víš jak, je to ještě dost neznámá potravina, na to aby mudru napadla.
10. pro 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
no ono nemá klasickej průjem ale spíš lehkej průjem, kterej je z podrážděnosti střev.. takže má jíst co nejměkčí věci, i mixuju... rýži zatím neměl vůbec, protože i ta se mi zdá tvrdá (v porovnání třeba s banánem)
hlavně si ale myslím, že to má od rozestupu břišních svalů, údajně to má vliv jen na miminka, ale já myslím, že to je od toho, nebo přinejmenším mu to ten žaludek zhoršuje...
a asi mu seberu úplně ty polystyrénový chleby, on to miluje, ale myslím, že mu to nedělá dobře, sice to nikdy nemá po tom co to jedl, ale možná to ty střeva nějak přetěžuje... jsem z toho jelenice... doufám, že se mu to srovná, jak by jednou šel do školky?
10. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj ženy!

sylvi to je fajn,že se ti v práci líbí,jen si to užívej a věřím,že pak doma se věnuješ Matýskovi na třista procent! :dizzy_face:

Já dneska Ondrovi koupila v hračkářství malej mop,smetáček a lopatku a Ondra dvě hodiny nedělal nic jiného,než uklízel a pak tu "špínu" šel vyhodit do odpadkového koše, hihi :grinning: :grinning: :grinning: .Takovéhle hračky mě baví!
10. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Lidu to je trápeníčko s tím žaludkem,teda koukám,co všechno mu dělá problémy a co všechno nesmí :frowning2: :frowning2: :frowning2: .A oficiální stanovisko doktorky je jaké? přecitlivělý žaludek?
10. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Zuuu: moc gratuluju k Elly :dizzy_face: :dizzy_face: , krásně jste to holky zvládly :wink:
10. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Agi: no dr. na to nic moc neřekla... když byl malej tak pořád říkala, že to malý děti mívaj a nějak nevnímala, že jí říkám, že to má silný a hodně často (bral Sab až do roka)... teď je to potřetí co má tenhle průjem z přecitlivělýho žaludku... ale jen jednou jsem tam s tím byla, abych se ujistila, že výtěr je ok (a byl)...
ona má hlavně představu, že dítě jí do 3 let jen tak rohlík, přesnídávky, jogurt a mlíko :grinning: takže stačilo,ž e jsem jí jednou řekla, že měl jahelník a byla jsem pomalu za vraha :confused: :sweat_smile:
mi připadá, že je drobek mimo realitu, přitom já nedávám plno věcí, který okolo mě všichni dávají (např. ani dětský sušenky nedám)
10. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahooj
obrovská gratulace Zuzce a Ellynce! Už jsou čtyřčlenná rodina! Hlavně hodně zdraví a at jsou moc moc štastní! To budou nádherný vánoce!
Moc se těším na fotos!

Sylvi-super, že se ti ve škole líbí! Jsem to čekala! Výborný! mám velikou radost!

slova-moc se nespojuje, moc se neopakuje. Ale domluví se a já jsem spokojená. Jako u petisků..co se naučil chodit(vlastně hned běhat), tak už moc neporovnávám a vím, že i on bude někdy víc mluvit! :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
kreksi-jak je? Už přešly angíny?

a jak u Petrolejků? Co noci?

Petisko-a jak se to komplikuje s tím úvěrem? co je za problém?
10. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Romi, já taky už neřeším a neporovnávám, jen mi dnes malinko zase narhla triko Nikolka od Simči, to jak si chodí říkat na záchod a už půl roku bez plín mě malounko stresuje :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahoj,
Agi:u nás ted zase děsně frčí ta zatloukací destička z ikea,jako uklízí taky rád,ale jeho ty napodobeniny prostě nebaví,takže nevím nevím jaký úspěch bude mít to nářadí co má pod stromeček

Lu:máte to těžký -chudák Matýsek plno dobrot ani nedostane a ještě má často dietu

Pražandy a okolí:co se sejít někdy příští týden odpo bo dopo někde?
10. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Romčo, poslední dvě noci dobrý. Jen kojo po 2-3 hodinách a usne, ale je to za cenu, že harabuší celej večer, včera jsem uspávala 4 hodiny. Dnes je to lepší, chvilku hojdám, chvilku spí na gauči. Bohužel se obávám, že trestem za lepší večer bude krutá noc, takže si čistím zuby a jdu si něco naspat.je to boj. Ale je přesladká, jak se snaží komunikovat, Dnes jsem ji držela vzpřímeně v náručí na prsou a tak krásně pevně držela hlavu a koukala mi přímo do očí, jakoby se chlubila, jaký dělá pokroky. To mě dojímá, za to ty kamenný ruce vytahaný až na zem stojí. :grinning:
10. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Teru-hmmm hmmm. Nikolka je skvělá a šikovná!..Nojo..no.. :grinning: :grinning: Však Eli se to taky naučí.. :grinning: :grinning:

Peti-Teda Veru je šikula! Takhle drží hlavinku! Tvoje příspěvky mne dojímají..Ty pokroky jsou opravdu vidět a jsou veliký! Teda ale uspávání nic moc..jseš dobrá, že to zvládáš?
a jak bříško, bolí to ještě?
10. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
gratulejšn zuuu k Ellynce, tj. teda šikulky, porod za 2 hoďky was ist das? parádááá, už se těším na fotečkýýý a hooodně zdravíčka přejemeee!
O. je ooobr, fakt mu tipujou všichni 3 roky i tak kupuju hadry a geniální je tože kecá fakt neskutečně, nejoblíbenější spojení je teď zapnul pračku šikulka buben točí, po tom co naplnil prádlem, zavřel dvířka od prášku, pračku a zmáčknul hlavní knofl :slight_smile: v katalogu hračkovém má pračku a to říká pěkná ale růžová pro holky škoda nooo...:slight_smile:majte sááá bábetkááá mažu žehlíít haldýýý

zuhaf: genialitu únorofčat možu potvrdííít anep to se en tak nevidí ani u starších dítek, ja?

peti: parádááá, kočičky přesladký, i když je člověk hotovej tak je to stejně štěstí největší, Veru je teda šikulka, O. taky držel hlavu strašně brzo a taky se brzo sám otáčel, pak si hodil veget :slight_smile:pááá
10. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Cechtek: tak Olí už si může otevřít čistírnu, koukám :grinning: týjo to máš pomocníka!! :slight_smile: :slight_smile:

Peťa mě taky dojímá s tou Verunkou... radši se musím připravit, že tohle opravdu není průměrný děťátko, Veru je nějaká napřed :confused: :slight_smile:

Veru: srazík je dobrej nápad... my příští týden můžeme čt
10. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Lu:tak fajn,třeba se někdo přidá a podle toho domluvme zbytek

dobrou
10. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak jsem ještě tady, Olí s Onďou si můžou založit uklízecí firmu :grinning:

Peti, fakt obdiv k tomu uspávání, píšeš to už tak nějak smířeně....se přiznám, že pokud mě toto taky čeká, tak to nedám, tohle fakt nee :fearful: to mám taky dvě takové kamarádky, co musely uspávat na míči a trvalo to dlouho, jedné se malá budila v NOCI i třikrát do HODINY - taky druhorozená...
Robik dal v tomhle laťku hodně vysoko :sweat_smile:
a to pak funguješ normálně, když je horší noc?? Nejseš nervní?? :sweat_smile:

Romi, jak to nějak stručně napsat - realitka prodává pozemky, aniž by měla všechny papíry kolem vyřízeny...v předkupní smlouvě máme k poslednímu tohoto měsíce složit všechny prašule, ale Rajfka nám nedá úvěr, pokavaď nebude ten náš pozemek zapsán pod svým číslem v katastru - což bude, až ta realitka vyřídí s geodetem příjezdovou cestu a přípojky....na stavebním úřadě jim to pořád vracejí k přepracování....

jo a ještě jsem zapoměla pochválit i ingridsu, pět kileček dolů je taky moc pěkné :slight_smile: jen tak dál
10. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Nám Mája první tři měsíce taky šaškovala a denně jsme uspávali do půlnoci. Teď usíná sama a budí se max. jednou za noc. Takže hlavu vzůru :wink:
Dobrou noc :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.