• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak teď jsem to našla, těhule neplatí regulační poplatky ode dne zjištění těhotenství :slight_smile: , tak se dnes nenechám :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,
Gabi, oni to pak nějak průměrujou s těma triplama. Já už jsem to tak taky měla. A u vás to taky nejspíš jde k Čutkovi, ne? Takže to bude asi opravdu do samé :slight_smile: Moc gratuluju k dobrým zprávám z kontoly :dizzy_face:
Poplatky jsem v těhu neplatila :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj,

Terko nechápu z čeho jsi byla včera lehce nervozní,když Eliška chodila na nočník stejně jako Niky :wink: to spíš já byla dost nervozní z toho jak Eliška pěkně mluví a umí barvy :dizzy_face:
11. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
To sou věci teda...sme se te´d s Amelkou dívaly do její nové knížky a na leden tam jsou dva dobré příběhy. V jednom se ožrali svišti a v druhém pozvali králící druhého králíka na farmu, měl se tam dobře a pak se zeptal psa co má v misce a on řekl že zbytek králíčí paštiky. :sweat_smile:
Tak su zvědavá co se dozvím dál teda.

Gabčo gratuluju ke kontrole! A su zvědavá na makulku. :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
Danče vše nej k svátku!!!!!!!!!!!
11. pro 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
no joooo, Dani, vše nej!
Luci, ta knížka je maso :grinning: :grinning: No co, děti se asi mají seznamovat s realitou už od útlého věku :grinning:
11. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
hezký den přejeme :slight_smile:

tak fotečka Ellynky ješte nee :confused:

Přejeme vše nej všem Dančám a Danuškám :slight_smile:

Luci, knížka tož zajímavá, pravda :wink: :grinning: :grinning:

ad ne/ochotní lidé, no to je normální, taky mě to rozčilovalo, hlavně když lidi stojí na místě pro kočárky a když se mají hnout ( slušně je požádám ) tak mají někteří strašné připomínky např,, jé už se sem zas cpe kočár" vrrrrrr Naštěstí těch milých lidí co mi pomůžou je více, ale občas je cestování MHD pro nás fakt zážitek. Proto jsem chtěla i lehký kočár abych ho mohla tahat sama do MHD. Ale teď už jsem otrklá a prostě poprosím jestli by mi nepomohli. Holt co, mám na to právo a spíš by se oni měli stydět že pro ně není samozřejmostí pomáhat maminkám. Já jsem vždy také pomáhala a nikdy by mě nenapadlo se nad kočárem pohoršovat. Takže proto se snažím našetřit peníze na řidičák abych byla s dětma mobilní

Jinak těhulky u gyndaře, u zubního a u preventivní prohlídky u obvoďáka nic neplatí, takže se klidně ozvěte. Máte na to právo

Berušky, mám dotázek. Chci dát manžílkovi k Vánocům novou košili a kravatu, chtěla bych to barevně sladit k mým šatičkám ale nejsem si jistá velikostí. Já manžovi kupuji věci vždy podle oka, trička XL a nevím jestli mám vzít vel košile 42/43 nebo 43/44. Kolik mají velikost košilí vaši manžové, díkes
11. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky,

Danuškám, Dančám vše nej nej k dnešnímu svátečku.

Gabčos gratulka ke kontrole. A doktor určo ví co dělá, ale je to zvláštní to takhle kombinovat s tripplama, já bych je taky nejraději teď vynechala, jak minule nedopadly dobře a člověk se akorát stresoval :unamused:

A Elly - foto nikde? nás Zuu teda pořádně napíná, to bude určo nádherná dopečená princezna :dizzy_face: :dizzy_face:

A já mám o víkendu postaráno. Teď nám tu zrovna bourají okna, výměna za plasťáky, všude bordel, prach v nesutečném množství a teplota přízemní a do toho první těhu blivno, no bezva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak jsme dneska zkusili keramiku - no a jako přežili jsme to, ale fakt je ještě brzy.... holt jsem to chtěla prubnout, doma je ďas do modelíny a hodina stála jen 30 Kč...
byl celej vykulenej (zvlášť ze zástěrky, kterou jsem mu dala), pohrál si s tím a šli jsme za půl hodiny domů no :grinning:
paní učitelka se dost divila, že mu je jedno jestli něco vytvoří, ale on to tak prostě má, on rád bourá a hned dělá znova, nebo jen tak do toho buší pěstí a dělá hady...
takže tak za půl roku to zkusíme znova...
jinak teda měly jste vidět ten děs v jejích očích když se rozběhl k regálku s hotovou keramikou :fearful:
asi je zvyklá na sedící děti, sice tam bylo pár dětí jen o kousínek starších než Matýsek, ale fakt seděli a snažili se něco umatlat

Labell: prosím Tě co to máte za knížku? :fearful: :sweat_smile:

Dani: krásnej svátek! :slight_smile:

Aco: hezky jsi to vystihla s tím MHD a tak... já šla tuhle bez kočáru, tram už se rozjížděla, na poslední chvíli jsem požádala nějakou mladší holku o místo (to už jsem s M. skoro padala) a ona pak seděla příteli na sedadle za námi na klíně a bavili se ve stylu "měla by sedět na těch místech... no víš jakech... pro ty... kriply" :astonished:
jsem byla zděšená co slyším, ještě že tomu malej ještě nerozumí :zipper_mouth:
jinak teda já bych si ráda sedla manželovi na klín, nechápu co jí na tom tak vadilo :sweat_smile: :sweat_smile:

Zolik: triply můžeš klidně vynechat, nikdo Tě nemůže nutit

já jdu do poradny až 4.1. a to už budu 27.tt... tak nevím jestli tam zavolat a upozornit na cukrovk. test a nebo ten blivajz přeskočit případně :confused: :sweat_smile: minule jsem měla supr výsledky a musela bych tam být několik hodin s Matýskem, tak to asi spíš udělám tak, že jestli mě tam ještě pošle, tak půjdu, ale ozývat se nebudu... co myslíte?
11. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Hani Máša má velikost košile 41/42 a teď si nejsu jistá jak sou s Martěm od sebe velikostně, no já bych typla tak to jedno číslo..
11. pro 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
Lidu, no to je fakt hnus, mladá blbá koza no, co víc si o ní myslet :frowning2:

Holky ještě k té košily - se omlouvám že tak obtěžuji ale vy mi vždy tak hezky poradíte :dizzy_face: :wink: - která kravata by se vám k této košili nejvíce líbila

košile - černá - jemný proužek
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18886372&tab=1

kravaty
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18886498&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19578581&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29132066&tab=4

Já mám tyto šatičky, tak bych chtěla abychom k sobě ladili :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3614140&vReferer=

Moc díky za názory :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak nemám novou přítelkyni z Ruska Mášu, ale pořád svého Míšu :grinning:
11. pro 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Lucí hezký překlep :grinning: :grinning: , Martík je o něco vyšší jak Míša tak asi mu vezmu tu 42/43 aby mu nebyli krátké rukávy, si myslím že radši o něco větší než malá že :confused:
11. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Hani já bych volila košili celou černou a pak kravatu 2 nebo 3.
11. pro 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Luu - nevím já bych asi na ten test na cukrovku šla :wink: přece jen jistota je kulomet

Aco - kravata ke košili se mi líbí 3 a vel. bych brala radši tu o chlup větší. Ale záleží jak je muž vysokej
11. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
No vono je naškodu oboje (např. u toho mého founě), ale míň by vadilo když je větši.
Nebo by ta košile taková do béžova jak spodek těch šatů. Jestli se teda nepletu a nejsou bílé.
11. pro 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Aco - a šatičky - teda nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jojo šaty jsou super!
11. pro 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky po dlouhé době:slight_smile:

Lu, malé bříško aspoň tolik nepřekáží :wink: Já měla obr už od začátku a byla dřina to tahat, radši jsem nikam nechodila a jen se tak povalovala doma :slight_smile:

Zuze jsem samozřejmě už přála, těším se na fotku malé kočandy :slight_smile:

Mocinda má teda megabřich, včera jsme u ní s Adámkem byli zu Besuch a bylo to super dopoledne. A pečené kuřisko bylo sehr gut, ja? :wink:

Gratuluju všem novým těhulkám a přeji samé dobré zprávy z kontrol a prospívající miminka v bříšku :slight_smile:

My jsme vcelku ok, Adámek nám dělá radost, kdyby se neuměl tak hezky vztekat.. ale jinak je šikovný, pozná barvy, počítá do 10, zná pár písmen a docela povídá, ale spíš spojuje slova, než aby říkal nějaké věty. Nočník jsem začala dávat před 3 dny a hned pochopil, tak už i řekl, když chtěl. Zatím ne vše vychytáme, ale snaží se.
Druhé dítě nejdřív za 5 let :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Luci, Zolik, díky za tipy :slight_smile:

Luci, já chtěla právě béžovou nebo černou, šaty jsou šampáň lesklé. Jenomže je to fakt na tu jednu událost ( divadlo a večeře ) a Martík má doma košile a kravaty a prý si vezme jednu z nich, jenže já zas chci abychom ladilo no, takže nechci kupovat nic zbytečně drahého ve spešl obchodu a na MMB jsem našla tuto, mají i jiné ale buď hodně malé nebo velké, no prostě zas mám krizi :wink: :sweat_smile: :confused: Jinak ta velikost 42/43 myslím že bude fain :slight_smile:

Zolik, díky za chválu šatiček, využila jsem výprodej v bonprix tak nebyly ani drahé :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
No tak už mě nějaká dobrá duše šaty smazala, bože ta hodinka by se nezbláznila ne, jsem psala jen na ukázku
11. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Hani chápu, jen je tam na mě těch proužků už moc. :wink: Takže od doma černou má?
11. pro 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Lucí, no právě na mě taky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma má modrou, meruňkovou a bílou, toť vše, on to nerad nosí no :unamused: Jenže jen černou mají na MMB malou a ostatní co jsem našla na netu jsou už dost drahé.
11. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Verunko, vítej po dlouhé době :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hani možná bych šla do bílé košile a té kravaty č. 3.
Ale na můj názor moc dát nemůžeš, bo já mám doma frfňu, kterej košile a kravaty nosí denodeně, takže je čím dál vybíravější a jeho nároky kolikrát na záhlavec. :grinning:
11. pro 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Lucí, no to já právě taky :grinning: on to sice teď nenosí ale je taky vybíravý, ještě jsem našla tuhle kravatu. Bílé košile zas nemám ráda já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28177235&tab=8
11. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak záleží jakej ten materiál bíle košile je, když klasika bavlna, tak to taky nemusím.
Jinak tady na té kravatě moc nejde poznat jakou barvu má a taky mi příjde že se musí dost blbě vázat a držet tvar.
11. pro 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Poslední dobou vás nějak nestíhám...když už jsem na netu, tak objednávám zbytek dárků, tak na koníkování jaksi nezbývá čas :sweat_smile:

Včera jsem akorát postřehla, že se rozrostla Zuuuovic rodinka, tak gratulace :dizzy_face:

U nás už je druhý týden rýma jako trám a před ní jsem byla opět já nemocná (zase ten kašel)...

Máme za sebou poslední očkování Priorix a tím i poslední poradnu...je to taková nostalgie, když si uvědomím, že z miminka už je slečinka, a že poradna už skončila a k doktorce jdeme až ve 3 letech :dizzy_face: :pensive:

Jinak u nás už Aňa konečně chodí na nočník sama....hlásí, že jde čůrat, tak se ptám, jestli mám jít s ní..."nemusíš mamko, to zvládnu" :dizzy_face: .
A každý den žasnu nad tím, jak se ti děti učí rychle mluvit...krátké věty docela v pohodě...skloňování už jsme skoro vypilovaly, ale časování občas zaskřípe...ale učí se fakt rychle...někdy mluví v 1. osobě...někdy stále ještě ve 3. osobě....ale u souvětí zapomíná na spojky, nebo ji dá na konec (věta jak od tatara) :grinning: Ale na svůj věk mluví opravdu slušně...Zato barvy jí nic neříkají....všechno je modré :sweat_smile: ...a jídlo je také stále děs běs....dnes snědla k obědu půl malé lžičky rýže+3 pidi kousky masa....a to jen proto, že jsem jí odmítala dát MM, když se nenají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a je to pěkný vyčůránek....dneska jsem z koupelny slyšela, jak se hrabe v koši (něco tam vyhazovala)...tak jsem na ní houkla, jestli se hrabe v koši....vystřelila jako blesk do obýváku na gauč a volala na mne, že ne, že se tam nehrabe...musela jsem se hrozně chechtat, protože jsem slyšela, jak okamžitě po mém zavolání odhodila víko od koše a viděla jsem jí, jak vystřelila z té kuchyně :grinning:

Jdu ze sebe udělat člověka, než se dítko vzbudí... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
No doma má bílou - bavlněná klasika :frowning2: , holka tak já nevím já se ještě zajdu podívat do nákupáku co tam mají, zas aby to vypadalo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: On má krásnou sadu modré košile a kravaty, jeho nejoblíbenější ale zas já to musím mít sladěné semnou no, takže tak :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak moc díky za rady
11. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Aco: kravata by se mi nejvíc asi líbila ta třetí, ale připadá mi že materiálově to k tý košili nepůjde...

jéé, Lyn se zjevila !!! ahooooj :slight_smile:

jsem se zasmála jak jsi pochválila malýho a uzavřela to - druhé dítě za 5 let :grinning:
11. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.