• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu, Aco, hoj, hoj :slight_smile:)

Kdybyste chtěly juknout, zde 4 aktuální fotky :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3614226&vReferer=%2F
11. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
to jsou supr fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face:
A jak se cítí nastávající maminka? :wink:
11. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Maji: souvětí??? :sweat_smile: :sweat_smile: si z nás děláš prču, ne? :grinning:

a jinak u nás teda 3. osoba skoro u všeho... "máš tlychtýš"... já řeknu "mám trychtýř"... "máš"... a tak furt dokola :grinning: jen teda umí říct "chutná mi to" a u toho se hrozně kření, protože ví, že tam to má správně

nejlepší jsou ty popisy když je nahej "máš pimpuli"..."nemám, máma nemá pimpulu"... "máma nemá pimpulu, máš pimpulu" ... :grinning: :grinning:

tomuhle říkám Tatar, Maji :wink:
11. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Veru ahój, takovej mega příspěvek jsi napsala a já tě zasklila :grinning:

Hani no není zač..
11. pro 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Lyn: vcelku to jde, jen teda mě někdy dost táhne bříško a malýho jsem šupla zpátky do kočáru, nemám na to, ho v tom marasu a s Bellinkou v bříšku korigovat šedesátkrát do minuty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a připadá mi, že mi za posledních pár dní hrozně vyskočilo bříško... ne dopředu, ale nahoru, se mi blbě dejchá a včera jsem se nemohla ohnout, teprve si zvykám, že je dítko zas nahoře :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Dočítám..ale už asi mizím, T se budí..
Jenom
Petisko-já taky trpěla na zácpu. Poradili mi, at si ráno na lačno dám malou štamprdličku olivového oleje. No, chut nic moc, ale šlo to pak krásně..:slight_smile:

dočtu večer..papapa
11. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
za chvilku jdu vzbudit malého, takže v rychlosti zdravím lyn :slight_smile: Adámkovi porostly vlásky, hezoučký klučík :dizzy_face:

Romi, tak to teda nevím, to asi nevypiju :sweat_smile: ale díky moc za tip, když bude nejhůř, nic jiného nezbyde :wink:

Gabčo, gratuluju k průkazce! super, že je vše v pořádku :dizzy_face: a já taky platím, sestřička říkala, že teda minule naposledy, u nich se prej platí do 9tt, od 10tt už ne....tak nevím, co je to za bordel

aco, šaty moc hezké, ještě jsem je stihla, pak se vyfoť.....a kravata taky trojka
11. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Lu, věřím, že to musí být náročné, mít jedno dítko a čekat druhé.. je vás tu víc, máte můj obdiv :wink:

Prosím o radu maminky kluků - neměli vaši chlapáci problémy s pinďulou? Adam si už týden sahá mezi nohy a říká "bolí" Má tam takovou bulku, ale dle dr to nic není, moč je v pořádku. Ale on si pořád stěžuje na bolest, tak se mi to nezdá..
11. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky,
pomalu jsem pročetla a objevila, že máte další únorčátko na světě, takže zuu moc velká gratulace a Elly ať se dobře daří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Všem ostatním gratulace k pěkným bříškům a kontrolám a Dančám k dnešnímu svátku :slight_smile:

U nás nic moc už od začátku listopadu se tady pereme s těma blbýma neštovicema, samo že to ode mě pak chytil Adámek a když už jsem myslela, že je vše za námi, tak se teď v úterý osypal i Maxík. Chuděrka moje malá toho na sobě má až hrůza. Mudr. říkala, že je dobrý, že jsem je teď prodělala a že ho kojím, že by si snad mohl ode mě vzít nějaký protilátky. Naštěstí jsem zatím bez teplot .....teda řeknu Vám, že mi z toho tady doma už pěkně hrabe, potřebovala bych někam vypadnout a ještě tohle depka počasí. No tak snad na Vánoce už bude vše OK.
11. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
čůůůs, teda hassy chudinko tj. šílený teda...já mám doma tože ponorků bo furt něcó jééé, pořád jsme nachcípaní...
aco: náš taťka tože nemal rád košile, ale musel je začít nosit, doporučuju koupit radši míň, ale kvalitnějších, aby mu v ní bylo příjemně když už si jí bude brát na sebe, koupili jsme pár košil u Janka a kvalita je nej nej a ty levný košile dost škrábou, chlapi se v tom potí atd...
lyn: my jsme měli pindíkostorý, O. měl zánět pindina - červenej nateklej a taky pořád ukazoval a říkal že bolí bolííí...
já chcu vidět Ellýýý, tatínku fotečku bittééé :slight_smile:

holky pls gde ste kupovaly dětem zimní kombinézky?

O. si nsk vyklopil obsah oběda na celou hlavinku + okolo protože misku musel použít jako čepici, tož dofam že to bolo poprvé a naposledy, ja?

Ty bláho Adámek od Lyn umí počítat a barvy, tj. šikula, Olí když počítá tak furt říká čtyříí čtyřííí čtyřííí

těhulkám gratulace ke kontrolám, marůdkové ať jsou brzy fit :wink:

olivový olej je good, já mala po porodu strašnou zácpu a pomohly kompoty...

a Danám krásný svátečééék
11. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
cechtek - a jak jste to léčili?
11. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
zimní kombinézu máme od babí, která ji kupovala v CA a druhou v Tchibu - obě super. Jen v CA největší vel. 92, proto mu ji dávám už teď, bo z ní brzy vyroste :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
cechtek :grinning: Olí je machr :grinning: :grinning: se tu chlamu jak sviňa, jak si představím, jak si dal "čapku" ale povím ti, mě to urobit Robik, tak mi koutky nejdou nahoru ale kur.vsky dolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a Robik taky umí říkat jen čtyři :grinning:

lyn, kůrec..s pindíkem neporadím...

hassy, tak to musí být fakt mazéééc, fakt nezávidím a přeju, ať tohlensto máte za sebou fakt co nejdřív :confused:
11. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
kombinézku na MMB
11. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
lyn: jeli jsme na Urologii na Karlák, propláchli mu to antibiotikama, pak pár dní mazali mastičkou a rychle to bylo ok, paxme ještě byli na uvolňování pindi, bo mu nešla přetáhnout předkožka a záněty by se mohly opakovat, Karlák doporučuju, byli super...

dík za tipec na kombinézu, tož v CA sa s velikostí už nechytáme, kouknu do Tchiba díkýýý :wink:

aco: náš taťka má vel. XXL a košile má č. 45, tak Marťasovi určo bude stačit 43...
11. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
kombinézu v Kiku
11. pro 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
cechtek: Terko, díkes :slight_smile: však zas bude líp. A kombinézku jsem kupovala na MMB, tak uvidíme jak se osvědčí, teda pokud se vůbec dostaneme za zimu ven :grinning: :grinning: :grinning: a co do Bognic, jezdíte ještě občas?
11. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
cechtek, díky za tip! Ať seženete správnou kombinačku ;)

Hezké odpolko všem :slight_smile:
11. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
petise: já sa smála a zrovná volal můj otec a říkal ať se mu nesmějůůů, nevíte prečooo?
dík za tip na kombinézky, to mi to zas došlo brzy ja? :grinning:
hassy: určo bude líííp, jen vyderžať...do Bognic moc nejezdíme, naši rekonstruovali byt a teď jsme zas chcíplý gže dom...

hezké odpolko, tuná blek nebe a teploměr de důlééé :sunglasses: :grinning:
11. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
ahoooooj :slight_smile: Dani:Vše nééééééééééééj k svátečku :slight_smile: zdravím ztracené ovečky Veru a Teríska :slight_smile: verunko:téééééda Adámek je roztomilej :dizzy_face: petisko:dík za optání z nožkama jsme nebyli pže Dr.je tam až v úterý,a stejně myslím že to bude na objednání,ale dám vědět :wink: já chci takýý fotečku Elly :wink: gabi:gratulace ke kontrole :slight_smile: mějte se,krásný večer já jdu do práce :wink:
11. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Těšte se, Zuuu už je na netu, večer snad stihne hodit fotky. Elly je roztomiloučká a prej totální savec. :grinning:
11. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Se těšíííííííííííím :dizzy_face:
11. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
sakrá a my zrovna vyrážíme do hospy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no budu to muset vydržet :angry: :grinning:

Cechtek: já se u tý story s čepicí nesměju, protože to my máme tak jednou týdně, teda nedojde to tak daleko, protože matka ho hlídá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jednou se u toho muž smál a od tý doby to dělá ještě radši :sweat_smile:

Hassy: teda to musí bejt na budku, tak ať už se z toho vyhrabete!!!

Lyn: u nás byl zánět pindíka před dvěma týdny... ale on to měl teda fakt nateklý a červený, tak jsme vyrazili do Vinohradský na dětskou chirurgii a tam mu to vypláchli něčím plus doma dával na to heřmánek, nechat běhat ve slipech nebo nahýho... naštěstí jsme to chytli včas, takže on si stěžoval jen jeden den že ho to bolí....
jinak mi řekli, že přetahovat předkožku není ještě potřeba (taky mu to nejde), ale kdyby se to do 3-3.5 roku neoddělilo, tak se s tím stavit..

holky tak ode dneška se už nemůžu normálně ohnout... s dítětem co furt něco hází na zem to je teda baladá :sweat_smile: :sweat_smile: no aspoň jsem ho za posledních pár dní naučila, že když dopije flašku tak jí donýst k myčce :grinning:
11. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Lu: děkuju moc, snad to rychle odezní, ale když jsem Maxíka teď viděla večer ....je děsně osypaný, stejně to je nefér, že takovýhle prťouskové nejsou před něčím takovým chráněný :angry: :angry: :angry: ....ještě že je takový zlatíčko usměvavý, snaší to hrozně dobře.
Jojo břicho, moc dobře si pamatuju, když jsem musela po Adámkovi něco zvedat nebo i jeho ... tak se drž :wink:
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahoooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
jé ahoj zuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jak je, co Ally :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Zuzinko ahóój!! Ještě jednou gratulace!!!!! Jak je????
11. pro 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
tak NT screening dopad dobře mimčo je zdravé krásně se tam mrskalo :dizzy_face: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Elly né Ally :confounded: , jsem tele :grinning:
11. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.