• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Labelko- to je faj,že se vám tam líbí.Řecko je asi fakt dobrá volba.Na té fotce,co posílala tvoje kamrádka,to vypadá fakt nádherně.Užívejte si :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
romčo tak za pět minu tady s kafetem,jo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , můžeme si ho dát spolu!

jsem docela grogy,za ten den,co naši nejsou doma jsem stihla ucpat záchod, zabouchnout si dveře s klíčema zevnitř a ondra se vykadil na koberec a dlažbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já ty maléry snad přitahuju !!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
ahojda, tak já tu jsm taky s kafíčkem.. :sweat_smile: :wink:
agi, no stihli jste toho dost, za jeden den.. :sweat_smile:
labell, super, že si užíváte, fotečka vypadá jako z reklamy na řecko.. :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
ještě jsem nepochválila fotku střelečka..nádhera.. :dizzy_face:

sylvi, užijte si minidovču..

my vyrážíme v pátek k příbuzným a cestou tam nebo pak zpátky se stavíme v Praze v zoo.. :sweat_smile:
vždycky když jsme tam, tak jezdíme do zoo do dvora, tak jsme si řekli že uděláme změnu..
agi, my máme taky rádi zoo, vždycky když někde jsme tak do nějaký poblíž zajdeme..byli jsme na Hluboký(mockrát), v Plzni, ve Dvoře, v Liberci a v Salzburku.. ještě bych někdy chtěla do Jihlavy..
5. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
jsem tu takýýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile:

fru:teda vy jste zoo maniaci!!! :wink: , to je super,aspoň můžete srovnávat.v ústecký jste ještě nebyli koukám, tak to musíte napravit :slight_smile: .Není špatná,ale je do příkrého kopce,to mi vadí.Ale jezdí tam vláček :slight_smile: .Já bych chtěla do toho Hradce a znovu do Děčína,to je moje vzpomínka na dětství :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
agi, ústí je pro nás dost z ruky..ale třeba se tam někdy octnem..
zoo maniak jsem hlavně já.. :grinning: a manža musí vždycky se mnou..
ani nevím, která se mi líbí nejvíc..každá má svoje kouzlo..
5. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
jedete někam na dovču, agi?
a jak to vypadá s domečkem?
5. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
fru jedeme ještě koncem srpna do Jizerek, do Bedřichova (www.uko.cz) a už ende šlus :slight_smile: .Moc se těším, jen doufám,že klapne počasí.Já bych taky objížděla zologický,nebo jižní Čechy, ty můžu :slight_smile:

na domečku se teď dělaly štuky,rozvody elektřiny a teď se budou dělat podlahy v patře,aby se mohl udělat štuk i tam.Jsou objednaná dřevěná okna a kuchyň z Oresi (nakonec jsme vybrali Samoa Latea - dřevo ořech Miláno a vanilkové výklopné vrchní skříňky plus jedna hliníková roletková skříňka ).Domek asi stihnem,ale venku a na zahradě to je strašný,zahrada v dezolátním stavu,za domečkem letité chlívky a skleník z okurkových lahví a na to není vůbec čas a nebudou na to asi ani peníze

co vy?, vy máte hotovo?
5. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
tak my sice bydlíme už od březne 08, ale okolo jsou a ještě dlouho budou nedodělávky..teď jsme teprv nahazovali spodek baráku(máme půlku podsklepenou), budem dělat schody ke dveřím, zatím byly jen provizorní, noa konečně bysme měli dělat terasu a zahradu-jenže jak teď prší, tak se zahrada zas posouvá a máme tu pěkný bahniště..
ten penzion vypadá super.. :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
to je nekonečný,viď? ale zase už jste ve svém, to už je pohoda.Nic neuteče,na dodělávky máte celej život :grinning: :grinning: :grinning: .Budete muset tu zahradu zpevňovat? (terasy apod..).My jí máme do kopce a musí se na ní vylézt po pár schodech,takže to asi budem řešit terasou a opěrnou zdí se skalkou.

v tom penzionu už naši byli a je to baby - friendly.Mají tam bazén (když je ošklivě,tak je zastřešený), dětskou hernu,dětský bowling, plazmu s pohádkama, hračky, venkovní hřiště s pískovištěm, postýlky,jídelní židličky, apartmány jsou uzpůsobené pobytu s dětmi/miminky, dětská jídla apod....jsem zvědavá,mohlo by to být fajn :wink:
5. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
jůů agi tam to vypadá skvěle :slight_smile:
5. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
no akorát to tam hani není nejlevnější,ale uplatnili jsme nějaké benefity z petrovo práce,jinak bychom tam jet nemohli :wink:

jsme se vrátili z koupálka,malej je vodní živel,já jsem tak ráda.loni jen viděl vodu a ječel,jakoby ho na nože brali :grinning:
5. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak jsme do terka zpět v Praze :slight_smile: bilance dnešního odpoledne bez tatínka doma (bude fuč celý týden) je: zechcaný celý byt, Katy sabotuje už tak 2 týdny jídlo...takže už chápu, když některé děti prstě nejí :sweat_smile: U nás je to ovšem jen o tom, že buď se Katy chce nebo ne :wink: stejně je to i nočníčkem :wink:
Baráčky všem v tomhle počasí závidím....hlavně možnost "vyhnat" dítě na zahradu a nemuset při tom zbytečně "kulturnit" svoje oblečení a obličej...poslední dny se nekoukám do zrcadla vůbec :sweat_smile: připadám si taková nějaká nemocná :grinning:
dovolená vypydá, Agi, dost dobře :slight_smile: no a Pyskáčkovi si taky parádně užívají :slight_smile: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
agi:ale určitě si to krásně užijete :slight_smile: baráček taky závidím,snad až splatíme za 9 let hypotéku tak taky nějakej objevíme :slight_smile: sice na starý kolena ale neva :sweat_smile: agi:supééér že jste si užili koupáníčko :slight_smile: jsem zvědavá až my Pát'u vezmeme na koupák jak bude reagovat :wink: holky ak to děláte když s dětma jdeme na koupaliště do bazénu atd...?my jak chceme za měsíc jet do toho Laa tak nevím jestli koupit ty plínky do vody nebo plavečky?raděj vzít obojí co?a upřesníte mi jak se ty plínky do vody přesně jmenují a kde je seženu?zuuu:nevíš jestli je maj i v dm?díííky :wink:
5. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
zuuu:vypydá :grinning: :grinning: :grinning: .Na obličej se vyprdni, hlavně když je pohoda.my měli dneska pro změnu zesraný celý byt, hovna po nohách,po botách,všude,je mu jedno,kde to udělá a klidně by se v tom válel, kdyby moh :grinning: :grinning: :grinning:

hani:já beru plínky na koupání,protože u ondry právě nemám jistotu,že by se mi nevykadil do bazénu.jinak spousta dětiček tam byla nahatých.u nás to nehrozí.My máme například Pampers a koupili jsme je v Tescu,myslím,že v běžném marketu je seženeš a myslím,že i v DMku by nějaké mohli mít (na tom našem obalu je napsáno tuším little swimmers:malí plavci)...už ho nemám doma
5. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
no vypydá, no...vidíš, jak už debilním...totálně :grinning: pletou se mi i písmenka :sweat_smile: A na obličej já prdím už skoro 3 roky a příštích pár let v tom hodlám pokračovat :wink: :sweat_smile:
My máme ty plavky pro batolata...myslím, že by bobka zachytily... :confused: Jinak plavací plínky mají v DM tu jejich značku babylove :wink:
Jééé, tak Wimbledon bylo drámo...mezi vytíráním loužiček jsem i něco viděla :grinning:
5. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , hráli 4 hodiny,viď? jsou dobrý !!!
5. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj,
nedáte si i teď večer se mnou někdo kafe? Taky nejradši kafuju, když jsou dráčata uklizena, prostě hezky v klidu. Starší dva kluci odešli před barák chytat ryby a nejmladší leží v postýlce a snaží se usnout. Dneska byl k neutahání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podezírám ho, že má někde ukrytý motorek, pořád jen běhal a někde lezl. Jinak taky jsem nadšená bydlením v baráčku. S našima jsme taky bydleli v domku, ale když jsem začala bydlet s Honzou, tak jsme žili v bytovce. A teď si ten návrat do baráku s dvorečkem nemůžu vynachválit. Štěpán je totiž doma k neudržení. I když je pravda, že práce je tu pořád mraky. Vnitřek už je zabydlený, jen si ho postupně zútulňujeme, ale venku nevíme co dřív. Je potřeba udělat plot, chodníky, terasa atd. Ale jsem ráda, že máme za barákem trávník, na který můžu dát bazének, pískoviště a i když není terasa, tak je zahradní nábytek na trávníku a taky je nám tam dobře. Jen jednu chybku to má. A to je soused. Takže třeba dneska ráno jsem vyběhla v kalhotkách a tričku věšet prádlo, tak jsem málem spadla do koše, když jsem slyšela za zády "dobrý den paninko, to je dneska krásně, co?" :sweat_smile: :angry: Takže toho vysokého plotu, přes který k nám nebude vidět, se nemůžu dočkat.

Zuuu, týden bez tatínka vám nezávidím, ale vy jste holky šikovné, určitě to dobře zvládnete a to bude radosti až přijede. A loužičky určitě taky brzo vychytáte. U nás je zatím nočník nejspíš žhavý úhlavní nepřítel, podle toho skoku z něj.

Do vody používáme plavečky pro batolata. Mně se zdají i ty plínky do vody dost těžký, nacucaný. Ale nevím jak zachytí bobek.
5. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
jani kafíčko bych si s tebou dala moc ráda,ale já už bych po něm neusnula,tak jen symbolicky :wink: .souseda teda nezávidím,ale my to na domečku bohužel budeme mít stejné,protože plot je s jedním ze sousedů velice nízký.(než tam vyrostou stromky,tak to pár let potrvá).Z druhé strany je zase vysoký až až,no nevím,jak to tenkrát páchali a kdo to vůbec vymyslel.Něco tam budeme muset vyvést,aby jsme měli nějaké soukromí.A máš recht,stačí pidi zahrádka,hlavně když je kde si dát posezení a pískoviště s bazénkem.Stačí bohatě (kdo má sekat taky tu trávu?)

tak s těma plínkama jste mě teď navnadily,jenže ondra když kadí,tak má většinou srajdu a ne bobky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ejani, dám si s Tebou lovečák a okurku, neva? :grinning: Mně kafe teď vůbec nechutná :sweat_smile:

mrknu na Chalupáře a mažu pelešit, páč jsem sedřená jak kdybych měla na starost aktivní batole a byla těhotná k tomu :sweat_smile: :grinning: Skoro jako po 4 hodinách tenisu :grinning:
5. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
já jdu chrupat už teď,jsem grogy.pa a dobrou :wink:
5. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
zuuu, beru i lovečák s okurkou, hlavně když nebudu pít sama :wink: Agi, já na nespavost naštěstí netrpím, takže kafe v tuhle dobu si dávám často. Právě proto, že děti spí a můžu si ho v klidu vychutnat.

Soused to je kapitola sama pro sebe. On je to starší pán, žije už sám, tak rád klábosí. Ale někdy má takový zbytečný starosti jako proč jsme si kytky zasázeli až za zeleninu, že se to dává obráceně, jak že jsme sázeli ten trávník, co mám v oknech za kytky apod. Na hranici pozemku už jsme zasadili tůje, ale jsou o něco vyšší než metr, takže přes ně taky krásně vidí. Z druhé strany pozemku máme jeho dceru s rodinou. Takže tam už roste vistárie. Prostě potřebuju vysoký neprůhledný plot. Nutně! :wink:
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Co to to? Všichni jdou spát a já jsem v nejlepším.
5. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
jsem ještě tu :slight_smile:
Toho souseda bych hnala... :sweat_smile: já jsem na tyhle "chytrý" typy vysazená :grinning:
Přemýšlím trochu posunout Katy spaní...že by chodila spát až po osmé a třeba by vstávala až kolem sedmé :rolling_eyes: ale zase šoupnout jí do postýlky po sedmé...to ja tady tak krásnej klídek :sweat_smile: :wink: v klidu se najíst...vypít čajíček.... no nevím, nevím...
5. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
zuuu, tak to máme to spaní dost podobné. Štěpána dávám do postýlky lehce po půl osmé, chvilku teda trvá než usne a vstává kolem čtvrt na sedm. Taky bych se nezlobila, kdyby vydržel o fous dýl. Ale taky mám ráda tu jistotu, že po osmé hodině jsou už oba v pelíšku a mám klid :wink:
5. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky, nevíte někdo jak je to s vystavením pasu pro děti? Naši si chtějí vzít Vojtu na dovču, ještě teda nevím jestli jim to povolím, protože se asi ustejskám. Někde jsem četla, že se musí nejdřív na matriku kvůli potvrzení státního občanství a pak se dostavit s rodným listem a dítětem na pasové. Fotku si prý taky udělají sami. Vzpomínám, že petrolejka nám vloni popisovala fotografování Týnky, kdy jí držela a byla schovaná pod plátnem :slight_smile: Jestli si teda dobře pamatuju.
5. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ejani, já bych řekla že se to liší úřad od úřadu..i když by nemělo..
já jsme si Veru jen nechávala zapsat, ale stačil k tomu potvrzení občanství můj rodnej list..
fotí určitě sami, přímo na pasovým..

zuu, Veru si takhle posunula spaní sama..po večerníčku koupem a usíná vkolem 8, někdy až v půl devátý a ten večer mi straašně rychle uteče, než když v 7 už chrněla..vstává pořád stejně, kolem 7..
5. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jani, tak to máme stejný se spaním...akorát vy už máte klídek...a já budu za chvíli kojit celou noc :sweat_smile: ty rána s Katy v 6 budou perfektní :rolling_eyes: :grinning: ale za rok budu já vychechtaná a tady plánovačky na září a později přeberou směnu :grinning:
s pasem vůbec nevím :unamused:
Jdu spát, ty vedra nic moc :wink: :slight_smile: Dobrou :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Agi, až teď jsem si prohlédla odkaz na tu vaši dovolenou. Vypadá to tam moc hezky. My jezdíváme ke kamarádovi na chatu do Albrechtic, to je nedaleko. Je to dobrý výchozí bod pro spoustu výletů. Určitě si zajeďte do Liberce do zoologický (taky už jsme byli snad ve všech zoo v Čechách :sweat_smile: ) a do babylonu. Berete sebou kola?

Jdu okouknout ty moje mužský, jestli se na těch rybách neutopili :wink:
5. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
ejani:já si ted dělám novej pas pže mi v září končí a nechala jsem jen zápis,fotěj si na pasovém sami :slight_smile: se samostatným pasem neporadím :unamused: díky za reakce na plínky :wink: agi:Pát'a má občas bovek a občas ne :grinning: já doufám že ve vodě se mu chtít nebude :sweat_smile: ad nočník:dávám když jsou reklamy než zjistí že tam sedí pak bere roha a bez výsledku :grinning: ale na koberec to je rychlej :stuck_out_tongue_closed_eyes:ejani:tak co byl nějakej úlovek na rybách? :slight_smile: jůůů zuuu lovečák a ourka mn'ááááááááááááááááám :wink:
5. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.