• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Danče vše nej k včerejšímu svátku a dnes posíláme hubánka Simče ! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky,

děkuji za přání k svátku, docela jsem si to užila, byla jsem na otočku u našich, páč zabíjeli, tak jsem si jela pro fasung :grinning: :grinning: :grinning: a dnes to musím naporcovat a to jsem měla v úmyslu péct, tak nic, pečení se posouvá :grinning:

Zuuu, krása , krása, krása, moc ještě jednou gratuluju a já už chcu asi taký, páč to břicho zavazí jak svi*a

Hassy: držím palce, ať se z toho rychle vyhrabete, páč vím o čem píšeš, my si tak užívali od loňského ledna do března, kdy bylo FURT něco a už jsem měla i strach, jestli je to normání a teď se děsím, co bude letos

Lyn: krásné dítko jste si upekli, paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a gratulace těhulkám ke kontrole :wink:
12. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno...Simírkovce přejeme vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: ...a Danče dodatečně k včerejšímu....
12. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
začlo mi tvrdnout bříško, jen teda od pupku dolů :confused: .... večer mě i tak jako bolelo okolo čípku...
tak přemejšlím jestli mám plašit a radši sjet do Podolí?? :confused:
tam zas budu za hysterku :sweat_smile: v těhu s M. jsem tam byla asi třikrát kvůli něčemu....
no ale poradnu mám až 4.1. ..... :confused:
myslíte, že tam mám jet?
12. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Lu: lepší jet, než si pak vyčítat, žes nejela....a jestli máš poradnu až v lednu, tak bych jela....mě začalo tvrdnout břicho ráno a k doktorovi jsem jela až po práci odpoledne a sestra mě docela seřvala, že jsem měla přijet okamžitě....
12. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
hm, mně začlo včera trochu, ale s dneškem se to nedá srovnávat...
koukám tu do deníku a s M. jsem to měla taky tak okolo 25.tt... asi to je tím jak mi vyskočilo teď během posl. pár dní bříško...
no ale radši tam sjedu, dr. tam zrovna až do pátku ani není, kdybych tam chtěla jít

díky Maji, pak se ozvu... doufám, že mi jen dají magnézko.. jen aby z toho nebyl klidovej režim, jedinej komu můžu zavolat je mamka a ta má teď něco s nohou
12. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Elly je krásňoučká, oběma sestřičkám to sluší a Zuuuzi, tobě přimalovat černé linky a seš jak na té fotce ze svatby :grinning: :wink: dávej zprávy, jak vám to jde :dizzy_face: plus další fota :slight_smile: :slight_smile:

opožděně Daně vše nej k svátku a Simči aktuálně všechno nej
:slight_smile:

lu, už seš zpátky, všechno ok?? :confused:

Anička se souvětím je fakt borec na konec :grinning: :confused: šikula :slight_smile:

zuhav :grinning: Kubík je chytrý klučík :slight_smile: co už máš napečíno?

joooo a makulce gratuluju k super výsledkům z ko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
ráno jsem nestihla popřát Simči k svátku a taky zítra všem Luckám, tak vše nej :dizzy_face: :dizzy_face:

Lu: snad to nebude nic vážného, mě tvrdne břicho teda dost často a začalo to i dost brzo, ale moc jsem to neřešila, jen jsem dostala magnezko, které beru tak jak si vzpomenu, takže asi tak jednou týdně :sweat_smile: , tak pak dej echo, držím palečky
12. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj!

Simčo vše nej k svátku!!!!
12. pro 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky a hned díky díky díky za přání :dizzy_face: mám vás ráda :wink: dostala jsem nový mobil,jsem z toho na měkko :slight_smile:

lu:já jsem taky tvrdla,byla jsem 26tt,jela jsem pro sichr do nemocnice a dostala mraky magnézka,Dexonu na dozrání plic a klidový režim :frowning2: ale nakonec z toho nic nebylo,porodila jsem jen o 9 dní dřív
12. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
brý víkend!

hlava děravá jsem včera zapomněla popřát danče k svátku - vše vše nej, hlavě poho těhulínování a už přeci jen oddechu, co se marodění celé rodiny týče...a dnes vše nej simirkovic mámě :dizzy_face: :slight_smile: !

:grinning: ted koukam, jak jsem si naběhla s tou historkou s ježíšem a pečením....zvědavky zvědavé :grinning: ..tak jo, prásknu to na sebe - včera jsem vyhodila dva plechy cukroví do koše :grinning: (ale chyba byla v receptu...fááákt :grinning: )...no peču ted víc druhů, než je u mne normoš zvykem..bo nevim, co jineho přes den dělat - je to relax od mého pracovního ponocování a s kuboušem to celkem jde, baví ho mě pozorovat, zpíváme si přitom koledy nebo je posloucháme...

navíc kubouš je budoucí pohlreich :grinning: - miluje v tv pořady o vaření...minule, když šly Kluci v akci, tak jen uslyšel znělku, tak běžel do kredence pro struhadlo, misku na těsto a pánvičku..a pěkně si to nachystal na pohovku :grinning:
12. pro 2009 ve 14:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahojky,
Simi, všechno nejlepší, krásně to oslavte :dizzy_face:
Co teta Lu? :confused:
12. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
lu - snad jsi jela..a snad je vše ok...pokud to máš poprvé, určo bych jela - bo ti dají aspon to magnezko..já při první tvrdnutí nejela a jela jsem až to bylo fakt nesnesitelné (manžel mě tehdy musel odvézt z práce, nebyla jsem schopna chodit) - dostala jsem od dr. dobrý pojeb...později jsem už věděla, že mám zesílit magnésko a v případě, že to trvá dlouho či se nemůžu hýbat, tak mám mazat k dr...
tak držím palce!
12. pro 2009 ve 14:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Zuhav, dala jsem si vlasy trošku zkrátit, ale spíš ztmavit :wink:

Díky všem za pochvaly k lumpajzovi :dizzy_face:

Žasnu nad vašimi alby, jak veliké a roztomilé dětičky máte! Ach jo, to tak letí..!

Pro předporod.mamči či šestinedělky (dobré info, i když většinu z nich už všechny známe:wink: ):

http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/prakticke-rady/2009/12/10/clanky/sestinedeli-spatne-hojeni-muze-vest-k-bolestivemu-sexu/
12. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Vše nejlepší Simče k svátku! :wink:
12. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Lyn:Adámek je smíšek :dizzy_face: moc hezké fotky-včera mi nešly otevřít :angry: díky za přání

lu asi jela,co,snad bude vše OK

jdeme na Mikulášskou :wink: pa
12. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
díky moc za gratulace...jen nevím, na jeké moje fotky koukáte? :confused: Já byla asi půl hodiny po porodu bílá jak stěna a fyzicky mimo, nohy se mi klepaly... :sweat_smile:
HOlky, Elly si rozjela laktaci na plný obrátky, takže jsem Dolly Buster už teď :sweat_smile: :grinning: asi mi prasknou :sweat_smile: Je tak strašně sladká, že se tady nad ní furt dojímám... a za chvíli mi dorazí Katynka :dizzy_face: to tady zase bude tóčo :grinning:

Simčo, všechno nej k svátku! a Danče k včerejšímu :dizzy_face:

doufám, že Lu bude v pohodě...ale mě to taky tak nějak začalo... prostě vždycky tak 2-3 dny najednou tvrdnutí, pak ale na chvíli chlídek... ve vlnách... škoda, že jsem nekoukla dřív, mohla se námi stavit, jestli nakonec jela do Podolí... :wink:
12. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Zuu: jj, byla jsem v Podolí, chtěla jsem ti zavolat, ale nechtěla jsem otravovat, tak jsem na vás jen usilovně myslela, holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :grinning:

zkontrolovali mě teda důkladně - vnitřní i vnější utz, i mě prohlídla... všecko vypadá ok, tak jsem si oddechla (cestou tam jsem měla břicho jak šutr skoro v kuse)....
dala mi 6 tbl. magnézka denně a klidový režim

jen mě teda trošku zarazilo, že čípek je 2 cm... není to málo? :confused:
12. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem včera v 23,00 s hrůzou zjistila, že mám smůlu a v podolí rodit nebudu :confounded: , jelikož mám termín 18.6. a v době od 13,6-21,6 se maluje tak na tu dobu ani neregistrují :angry: :frowning2: , což teda dobře, chápu, ale nejvíc mě teda naštvalo, že jsem se to nedověděla z jejich stránek, ale tady diskusi o podolí. Když si představím když bych to nenašla a jela se tam příští pátek registrovat a abych se tam vůbec dostala mezi prvních 12 co berou, bych musela odjíždět ráno před pátou(cesta mi zabere mhd dodinu), abych tam byla před šestou a oni mi po hodinovém čekání řekli, že mám smůlu že malují a nevezmou mě, tak bych se tam asi složila :sweat_smile: , protože se většinou všude registruje kolem 12tt a já ve 14tt, bych byla nahraná a rodila si doma :rolling_eyes:
12. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
nevím proč takovou informaci nemaj na internetu :angry: na stránkách podolí :angry:
12. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Lu: to je škoda... mohly jsme ti uvařit Gravimilk :grinning:
To je fajn, že je to dobré! :dizzy_face: Bude to taky určitě nárazovější, některé dny se budeš muset víc šetřit... :wink: Hele 2cm měl čípek pohmatem nebo měřeno tím vnitřním utz (cervikometrií)? JInak u druhého těhu ten čípek začně pracovat dřív, já ho taky měla kratší kolem tvých týdnů...a pak se dlouho držel stejně, zpomalilo se to :wink:
12. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
a tak po dlouhém pátrání jsem se rozhodla pro apolináře, a naštěstí nam registrují taky stejně v 14+0 jako v podolí a ještě další plus je to od 13.00-14.00, takže i když tam pojedu o hodinu dřív, tak je to o dost lepší doba než někde stašit od 6.00 :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Marti: to jsou blbci! přitom mi PA na sále říkal... no oni se stejně malují jen dva sály vždycky...všechny najednou, to by něšlo... :angry: :angry: tak to nechápu, proč jen neomezí třeba počet registrací na ty dny... Kam se teda budete registrovat? :confused:
12. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zuzi, bude hormonální bouře, co? Paráda. Závidím novorozeňátko :dizzy_face: Já si pamatuju, jak jem Máju v porodnici pořád muchlovala. Doma na to pak už nebyl čas, ale v té porodnici jsme si to teda užily :slight_smile:
Lu, tak se šetři. A ty 2 cm - nevím, snad holky napíšou.
Marti, tak to je pitomý :angry: Máš náhradní variantu? Kam bys jela?
12. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Lu jsem ráda, že je vše v pořádku :slight_smile: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
já si tam ještě v pondělí pro jistotu zavolám, ale moc šancí tomu nedávám, navíc bejt vyklepaná kde mě vezmou když zrovna začnu rodit v době malování :astonished: , tak radej volím jinou variantu
12. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Zuu: zrovna piju Gravimilk :grinning:

pohmatem 2 cm, utz 2.5 cm jsem teď našla v tom papíru... koukám na net, tak 2.5 cm je prej hraniční, ale riziko předč. porodu to zvyšuje jen asi o procento... tak je to snad v pořádku, jinak by mi asi řekla jasně, že mám ležet...
no v poradně začátkem ledna si kdyžtak řeknu jestli by mě přeměřil utz

já měla minule tvrdnutí od 26.tt, sama jsem si dala magnézko a pak bylo jen občas... ale je teda fakt, že mě nebolelo takhle okolo čípku... když ona tam Bellinka furt kope :sweat_smile:

mimochodem sestra neměla šanci dát monitor na břicho, malá jí ho dycky skopla :grinning:
12. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Makulko: to jsou teda... píp... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zkusila bych tam zavolat... i když lepší asi jít na jistotu jak říkáš a registrovat se jinde.. :unamused:

mě dneska zarazilo, že o víkendu je zavřená lékárna v Podolí.... nevím jestli jsem blázen, ale myslím, že když jsme tam s M. byli, tak že byla v sobotu otevřená... to bylo právě super, že si tam člověk mohl pro cokoli skočit, já tam tehdy letěla pro dudla
12. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
jo bude to nejspíš apolinář, jak jsem psala nahoře :slight_smile: , večer ještě písnu o info petrolejce :slight_smile: , ta tam rodila, že?
zuzi, tak to nechápu, proč neregistrují měně mamin, když stejně nemalujou všechny sály :confused: , navíc málo kdo roví v termínu, že
12. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky

já dělám banánky, teď se mi chladí krím na balkoně :slight_smile: tak jdu juknout co vy tady

Doufám že Lidu jela, ono je lepší být za histerku než si pak vyčítat že se něco po.... My jsme s Jájou případ kdy se vyplatí být za histerku :wink: :slight_smile: tak držím palečky, jinak myslím že to bude oki, že Dr dá magnézko a bude

Makulko a kde budeš teda rodit, kam půjdeš?

Teda ty registrace jsou pro mamky fakt na nervy :frowning2:
12. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.