• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Jani, Katy to bere nějak normálně, nestýská se jí vůbec :sweat_smile: malou hladí, říká, že je maličká, ale ještě neví, že se bude muset dělit doma o pozornost :wink: Dneska tady 90% návštěvy skládala dole ve vestibulu z dárečků pod nasvíceným stromkem mašiny :grinning: :grinning: Mně se doteď moc nestýskalo, ale jestli kvůli žloutence budeme muset zůstat další dny, budu z toho špatná :unamused: Už je to tu dlouhý... a chci mít zase všechno doma pod kontrolou :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
ZUUU, teď jsem si uvědomila, že SNAD DNES SLAVÍŠ 30?!? Pokud ano, MOC blahopřeji! Nejkrásnější dárek sis nadělila sama a teď už jen to zdravíčko, štěstíčko, radost, lásku a pohodu :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Doktor by mě to určitě přepsal, on je v pohodě, teď o tom hodně přemýšlím, akorád nevím jestli to moc neřeším s tím porodem, protože rozdíl v šestinedělí v apolináři a v podolí asi nebude téměř žádnej. No mám na to ještě tak dva tři dny čas nějak to vyřešit.
U toho apolináře bych byla víc v klidu kvůli tomu malování a když bych musela i potřetí na vyvolání, tak bych tam spíš dostala epi.
ale máš zuzi pravdu, já se během asi 20min otevřela o 5cm a šlo se rodit :slight_smile: , sestra taky koukala co to je :sweat_smile: ,
12. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Veru, ahojky a díky :wink: No jo, ožírám se tu Gravimilkem :grinning: Vždycky mi přišlo, že 30 je takovej největší životní zlom...no ale teď to nijak neprožívám, emoce jsou jinde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Těším se na Vánoce a jak budeme všichni čtyři spolu...přijde mi to hrozně hezký...že to, co jsem viděla na fotkách Ejany, Makulky, pak Míši, Janiny a dalších...že už to máme taky...najednou si přijdu, že jsme už opravdová rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jen se neboj, určitě z ní bude velká sestřička a pomocnice :dizzy_face: A Elly má žloutenku? Pokud ne a dost kojíte, tak věřím že bude i zítra dobrá. Budu držet palce, aby vás pustily domů.
12. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Zuuuuuu: gratuluju, máš ten nejkrásnější dárek :slight_smile: ať jste brzy všichni pospolu
12. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
bohužel se Elly zvedají hodnoty a zítřejší propuštění je dost ohroženo... a to mi tu už bude vážně smutno :pensive: Pije hodně, na to taky spoléhám...už má hovínka žluťáky a dost čůrá, tak by se to mohlo začít vyplavovat samo bez svícení...doufám v to moc, ale zárověň tomu moc nevěřím... :unamused:
12. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak to se přidávám s gratulací. Vše nej. Dala jsi sama sobě ten nejkrásněší dárek :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
gratulece zuuu k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
snad vás pustí a žloutenka nebude :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
ahojda,
gratulace zuuu k narozkám..Elly je nádherná, moc vám to sluší všem.. :dizzy_face: :dizzy_face:
držím palce aby se hodnoty srovnaly a mohly jste jít zítra domů..

všechno nej k svátku Daně a Simče..

lu, ty jo, návštěva porodky, jo.. :astonished: no hlavně, že je vše ok.. :slight_smile:

makulce a Gabče gratulace ke kontrolám..
makulko, držím palce, ať to klapne s tou registrací..
to je pěkně debilní, tyhle pražský registrace..

my jsme byly dneska s Veru vlakem v Praze za kámoškou..ty jo, těch lidí, co bylo v centru, děs..
Věřím, že to bude dobrý. Pokud takhle krásně kojíte, tak tu žlutku vyčůrá.
Také přejeme Zuzce vše nej nej k narozkám, máš ten největší dárek co jsi sis mohla přát, nádhera. Moc Ti to přeji :slight_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:
12. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
zuzko:všechno nejlepší k třicátinám :dizzy_face:

u Apolináře jsem byla na praxi a bylo to tam super :wink: trošku jak u Harryho Potera na Bradavicích,ale super,můžu to tam jen doporučit
12. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
krásný podolčátský třicítky přeju :slight_smile: Jéééééééééé - zpětně bych si přála mít ve třiceti dvě děti. a mít čas na třetí a tak :slight_smile:. posílám virtuálního panáka gravimilku!

makul: Martíííííí, přepište s MUDrem datum, dohodneme se a najedeme do Podolí naráz. to by bylo, abychom tam šestinedělí neovládly :grinning:.
12. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Zuuu, je to krása, jsi první z okruhu mých známých, která má už druhé dítko a je fakt, že když se dívám na vaše krásné fotky, přijde mi, že jsme trochu "divní", že máme jen jednoho prcka :grinning: Tak si dej pořádnýho paňácu Graváče, ale ať se neožereš :wink: :slight_smile:) A moc držím palce, aby hodnoty zítra klesly a vy jste mohly jít domů!!!
12. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj!!!!!

Zuuu, ze srdce přeju všem nejlepší k dnešním narozeninám!!!! A Ellynka je krásná!!! :dizzy_face:

Dani vše nejlepší ke včerejšímu svátku!

Simi vše nejlepší k dnešnímu svátku!

A Lu, Terce, Romči, Agatce, Petisce (a ....... ) opravdu veliké díky za reakce na práci :dizzy_face: Jste zlaté!
Budu tam do čtvrtku, v pátek škola v Olomouci a pak hurá Vánoce :wink:
12. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Nikolka vyhrála taneční soutěž na Mikulášské,tady je pár fotek:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3616970&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

posílám virtualního panáka čehokoli :grinning:
12. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Simi, gratuluju! Tak to až budete někdy v Praze, může si Nikča dát duet s naším Adíkem - ten taky rád paří to své "tanyny" :grinning:
12. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
zdravíme holky z podolí a přejeme, at žlutka ustoupí a ony nedělní oběd už mají pěkně doma, u táty a katy :slight_smile: :slight_smile:

makulko - jj, registrace..podle mne s tripplama nejvetsi zbytecny stres tehotnych :angry: :angry: já už jsem z te registrace vystresla ted, a to jeste nemame ani zaseto...tez resim, zda podoli ci apo...neni mi sympos ani jedno...ale do me milovane motole to mam z noveho bydliste stejne daleko asi jako do brnenske porodky :confounded: zkus to s tou domluvou s tvou dr :wink:

a ad epi - já měla, bez něj bych to asi nedala přirozeně...na rozdíl o zuuu já rodím dítě až na 14.kontrakci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: o odběru krve teda nevím, vím jen, že zavolali dr. ,který o tom rozhodl pohledem do mých porodních papírů..a pak to jeste zkonzultoval s anesteziolozkou...
mela jsem ale tyden po porodu neprijemnou dohru epi - na jeden den mi v miste pichu ztvrdla zada..nechci napsat primo ochrnula, no ale proste jsem se nemohla narovnat..chodila jsem cely den v predklonu, vim, ze jsme byli tehdy na prvni prohlidce u dr. s kubousem a ta mi rikala, ze to je dozvuk epi :unamused:
12. pro 2009 ve 22:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: :grinning: simi a tu cenu nikuska dostala za tancovani ci za smich? :grinning: :grinning: má úžasný ty blond vlásky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 22:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Simi: tanečnici posíláme hubana

Zuhav: a právě toho se na epi tak bojím :zipper_mouth: a prosím Tě, vysvětli idiotovi to s tou 14 kontrakcí :confused:
12. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
terko:v Ústí se stejně rodí bez epi :wink: nemají to tu rádi :unamused:

zuzko:medaili má fakt za tanec :grinning: ale protekce to byla,o tom žádná.............. :grinning:
12. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Simi: vysmátá Nikča :grinning: :sweat_smile: ...krásné fotky :dizzy_face:

Zuuu: všechno nejlepší k narozkám :slight_smile: ....hmmm, teda 30...to jsem slavila asi před 100 lety :grinning:
12. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
V Mostě epi také nemají rádi :wink: ...a hlavně zdravotnice říkají, že by osobně do toho nikdy nešly....co Simčo???
12. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Simčo, jj vím, tady ho prý dávaj až když je držíš pod krkem :wink:
12. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
majenko:já nevim,když jsem šla rodit,tak jsem byla rozhodnutá,že epi v žádném případě,když pak šlo do tuhého,tak jsem prosila,aby mi ho dali,ale bylo pozdě(otevřena na 10 :sweat_smile: )nakonec jsem ráda,že k němu nedošlo............a máš pravdu nedopuručila bych ho :wink: přeci jen je to velká chemie co do tebe jde :unamused:
12. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj,
teda Ellynka je vážně úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Ještě jednou gratulace k tak krásné holčině a mamince všechno nejlepší k dnešním narozkám :slight_smile: :slight_smile:
Simi: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: , Nikolka je taková tanečníce ....koukám, tam byla královna parketu a tu pusinku má pořád tak červenou, nebo zafungovalo lízátko? taky jsem paf z těch bílejch vlásků :dizzy_face:
Rodila jsem taky u Apo s epi na sále č.2 (jedničku malovali), přítomné spolurodičky jsem vůbec nevnímala, jen jsem ležela u dveří na operační sál, takže jsem zvědavě nakukovala a počítala, jak dlouho se rodí císařem. Nakonec jsem tam taky skončila :sunglasses: .Personál a doktoři u porodů milí, příjemný, sympatičtí, usměvaví, horší to bylo na pokojích, sestry pro rodičky bych tam bila pěstí do nosu, ty od dětí byly příjemnější. Ale kdyby Bůh dal, tak se jim svěřím zas :wink:
12. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Simi: tak jsem na tom byla stejně...pořád jsem říkala, že epi v žádném případě nechci...a po 8 hodinách už jsem změnila názor :sweat_smile: , ale řekli mi, že mám smůlu, že jsem to měla nahlásit u příjmu (a jak asi, když jsem ji ještě nechtěla), protože už tam nebyl anesteziolog, který to píchá....tak jsem to těch pár hodin ještě vydržela....a příště bych do toho asi zase nešla a doufala bych, že to bude lepší :grinning:
12. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
ingrit:ta pusa je od lízátka,chvilku před focením byla tmavě šedá od bordelu na parketu :grinning: děti se rozhodly ochutnávat 100 let nemytou podlahu :grinning: a dětské sestry jsou fakt milejší-všude-nevim proč,ale je to tak :wink:
12. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.