• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hoj... bohužel stále z Podolí :sweat_smile: hodnoty se zvedají, i když Elly přibrala už přes 100gr, pusinečka :slight_smile: Mlíko mně i jí teče i ušima (no uvidíme za měsíc, že...o jsou paradoxy přírody :wink: :grinning: ) Je moc hodňoučká...a furt si nemůžu pomoct, ale je prostě nádhernáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvíli jí přijdou změřit hodnoty...ale znám to, vím jak to chodí...a tuhle hlášku nesnáším: "není to na svícení, ale stále to jde nahoru, musíme to pohlídat...pak už vás sem nemůže přijmout, kdyby jsme vás propustili..."
Dneska tu byl od 10 do 3 Honza, krásně jsme se prochrupli, společně v klidu najedli... no vlastně takhle sami jsem spolu nebyli už hrozně dlouho...a vedle spící násoska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak to jste mě přakvapily s tím držením ruky u porodu... já tentokrát chtěla Honzu chytit, to si pamatuju, že jsem mávla rukou do strany, ale pak jsem to vzdala... ale já měla co dělat se sebou... měla jsem takovej pocit "chcíííípám, nikdo na mě nekoukejte, chci už to mít za sebou" :sweat_smile: Je pravda, že já i kontrakce ke konci, kdy přecházel větší humor, chtěla nejradši prožívat vedle v koupelně... jako byla jsem strašně ráda, že tam Honza je blízko, vtipkovali jsme... ještě v 1:40 mě Honza poslal si vydrhnout boty, páč mi z plavání smrděly chlórem :grinning: :grinning: :grinning: (Elly byla na světě ve 2:18 :grinning: ) NO my jsem fakt hovada, když nad tím uvažuju :grinning: :grinning:

a vše nej Luckám a Lucinečkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lucie noci upije :wink: Tak si dejte panáčka i za nás!
13. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
ona už je stříbrná neděle? :astonished: :astonished: tý woe, já jsem pozadu :sweat_smile: :sweat_smile:
13. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
jé Ellynka se už takhle krásně směje? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta je sladká!
13. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Elly je nádherná :dizzy_face:

holky nám se začínají záhadně ztrácet věci, nemůžu najít vysokou šlehací mísu na bramborovou kaši (kterou jsem včera Ondrovi půjčila) a ovladač na DVD.Ať hledáme s Petrem, jak hledáme (máme malinký 2+1), tak nikde nic :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A Ondra mi to nechce říct :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
hmm a kvůli tomu teď koukáme na Příšerky s.r.o. v angličtině :grinning:
13. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Agi: co koš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nebo si to možná nasyslil někde za nábytkem?
13. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky,

Nejdříve opožděná gratulace Zuu ke kulatinám :dizzy_face: .Jo,Elly je nádherná a Katy taky,společné fotky naprosto dojemné,nádherné :wink:

a taky zdravím spolurodičku Lyn- viz předchozí popis porodu -přesně si pamatuju,že jsem tě po té mojí brnkačce obdivovala,cos vytrpěla,plus do toho probdělá noc s Adámkem.
A taky jsem zhlédla aktuální fotky Adámka- je nádherný,nepoznala bych ho.

Agatko - dnes hledáme šroubovák a minulý týden se nám zase ztratily kartáčky na zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Včera jsme byli na večírku.Márinku hlídala Gebi.Naschvál jsme jí nedali přes den spát a představte si,že ta potvůrka usnula až ve 22.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .My jsme pak ještě juchali asi do půl druhé.Skvěle jsem se pobavila- byl tam Miro Žbiro,popili jsme pár panáků jablka a pak hurá dom.Naštěstí nás pak Mári nechala vyspat do desíti.

jo a už jsem tady myslím psala,že naše Márinka je strašně vysazená na chlapy,tak od 6-60 let.Tak ted to dostává ještě větší grády,kdykoliv se někde na návštěve vyskytne nějaký chlap( tatínek,dědeček,starší brácha),tak se Mári na něj vrhá, skáče mu do náruče a vůbec mu nedá pokoj,Naposledy jsem byla u své kadeřnice u ní doma a jasně,jakmile zmerčila pana,tak to jelo.Doufám,že jí to někddy přejde :grinning: :grinning: .Jeden z těchhle pánů se dokonce i ptal,jestli má to ubohé dítko vůbec tatínka,když se takhle dožaduje mužské pozornosti.

hezkou neděli všem, hodím si do aromalampy nějakou vánoční náladu a jdu číst,dokud havěť spí :grinning:
13. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
prami: :grinning: :grinning: elly je slad'ounká :slight_smile: zuuuzi ty mně vždycky rozesměješ :grinning: agátko:našli moji rádcové?? :grinning: jj kartáčy u nás taky minulej tejden :grinning: našla jsem mezi ponožkama :grinning:
13. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Lidu koš už nás s Petrem taky napadl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jestli je to trefa do černého,tak je už bohužel pozdě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prami: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hani:u nás se doteď nic neztrácelo,teď je to furt něco
13. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky,

zuuu: Elly je rozkošná :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty opravdu na tý fotce vůbec nevypadáš, že máš po porodu :wink:

ad porod: já epi neměla (hrozně se bojím píchání do zad) i když při kontrakcích jsem o něj žadonila, ale dr mi ho rozmluvila.
No a teď nastává můj problém :unamused: . Nevím totiž jestli bych při císaři nechtěla být radši uspaná celá, ale zase bych ráda viděla hned malou, ale z toho epi mám prostě strach :confounded: . No takže teď babo rad. Jestli se mi k tomu vyjádříte co byste volily tak budu ráda :wink: .
Ještě taky uvidím co mi řeknou v nemocnici, jestli tam bude moct být se mnou manža nebo co by volili oni :zipper_mouth: .
13. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj,
Ellynka je krásný sluníčko :slight_smile:

kk: já nevím, mě stačilo, když mi dělali zuby a ten pocit, když mi tam rejdil tou pilkou a jak to křupalo, tak jsem si hrozně přála být celá uspaná....mám stjený pocit i z toho císaře, tlak v břiše, ten pocit, že tam zkrátka řežou a tak..z toho bych měla strach, ale zase vidíš hned mimčo
13. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
píšu jak pako, ale vy mi snad budete rozumět
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
u nás se už spinká :dizzy_face:

kačko já jsem jednoznačně pro epi, je to mnohem šetrnější pro miminko,ty jsi mnohem rychleji fit, než z celkové anestezie a vidíš mimčo, jednoznačně převažují pozitiva (pro mě teda).Epidurál musí píchat zkušení anesteziologové, nebála bych se toho.Mám to za sebou.Ze samotného císaře necítíš nic, jen takové tahání v břichu,ale absolutně to nebolí,trvá to tak patnáct minut, uteče to hrozně rychle a hned vidíš svýho miláčka
13. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Kk: asi bych radši šla do epi, abych hned viděla mimčo... a taky by tam asi mohl být muž u toho (teda v Podolí může, jen to stojí asi 2,300 :stuck_out_tongue_closed_eyes: )....
ale z píchání do zad mám taky vítr, to Tě chápu
13. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky,

Luckám všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:

zuuu:malá je sladká :dizzy_face:

kk:jednoznačně epi,píchání se neboj vůbec,dělají to zkušení doktoři :wink: celková anestezie má mnohem větší rizika :wink:
13. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
simčo, terez co v týdnu dopoledne zase Ovečka? (my můžem út,st, nebo pátek)
13. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ježiš Ellynka je nádherná, a z druhý fotky mám pocit, jako bych viděla Katynku...
:dizzy_face:
Epi u APo je zadarmo, ani mě nenapadlo se bát, jak já byla ráda za něj...dával mi ho navíc i mě rodil doc. Pařízek, tož tomu jsem jako fakt věřila :wink: :sweat_smile:
žebych taky balila dárky? agi mě nahlodala :angry: :rolling_eyes:
13. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak jsem koukla na Tajnosti a musím si pořídit CD Niny Simone, je výborná
Baruš, já bych šla :slight_smile: celkem jedno kdy
13. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
moc díky za postřehy :slight_smile: , ještě uvidím, ale asi bych taky hned chtěla vidět a ňuchňat mimčo, takže si myslím, že epi zvítězí, i když z něj mám hrůzu :pensive: . Dobrou a klidnou :dizzy_face: .
13. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
agi:taky bych šla,nejlíp v pátek,ale místo do ovečky radči do Jungle :wink: ale jestli chcete do Ovečky,tak půjdu samozřejmě tam :wink:
13. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobré ránko

simčo,teru:tak jestli si jako jediná bez auta smím vybírat, tak prosím Ovci, jede nám tam autobus, do Jungle nikoliv :grinning: .Děkuju.A teda v pátek zase po té 9? :wink:

U nás se chrnělo poprvé bez dudlíku, řekla jsem mu, že ho odnesl čert a v pohodě, bez pláče :dizzy_face:
14. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: agátko:bezva že Ondrášek spinkal bez dudlíku :slight_smile: Kačí:taky bych byla pro epi :wink: i když teda já sama osobně jsem ho nedostala i když slibovali jenže pak už prej bylo pozdě a Dr.řek že to zmáknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud dnes slaví lutak:Liduško vše néééj k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: nasnídáme a pádíme k Dr.půjdu raděj hned i na krční abych něc nepodcenila,myslím že Pát'u bolí i v krčku,hodně polyká a slintá,nevím možná i zoubky nenechá mně kouknout do pusiny :unamused: všem krásný den :slight_smile:
14. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj

Hani já neslavím :grinning: ale nějakej čoko dort by se šiknul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

držím palce k dr! pak napiš co a jak
14. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko,
včera jsem fotila naše děti, jukněte, kdo chcete :wink:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Denisk_22_mesicu_a_Marianka_8_mecicu/

A jsem úplně vyžvejklá :frowning2: Včera jsem dělala nakomplet dvě zakázky - vše narychlo, aby se to stihlo do Vánoc. Do toho škola a samozřejmně děti - Deny je teď chovací. O půlnoci se mi chtělo zvreacet, třeštila mně hlava a dnes mi taky není vůbec dobře... Budu muset zpomalit, nebo to neunesu :unamused: :slight_smile:
V sobotu mám zkoušku, jdu se učit. Ach jooooooooooo :frowning2:
14. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak si Majka právě vzala do parády knížku Robinson Crusoe z knihovny, co mám na pov. četbu na sobotu :angry: Rozervala jednu stránku :frowning2: Ona všechno potřebuje, lupičanda jedna :fearful:
14. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
dobré dopolko,

nestíhám moc nedočítám.

Jen dodatečně ZUU vše nej k narozeninám a fotečky malé Ellynky - nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: a ta společná :dizzy_face: :dizzy_face: no nemám slov. Ať brzo žlutka ustoupí a už můžete být společně doma

Mi - nádherné fotečky - hlavně ty společné - tohle mi nedělej - jsem teĎ plná poblázněných hormonů a u všecho řvu :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
tak dneska jsem prakticky nic neudělala (kromě převlečení dítěte a vyndání věcí z myčky) a stejně to bříško není v klidu, tak jsem radši zavolala tátovi, tak snad dneska nebo zítra přijede...
Matýsek na něj už čeká u dveří :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
tak my jsme zpět ze cvíča, Ondra po obědě nespí a u počítače mě ani omylem nenechá,tož si jdem hrát a pak ven. začínám si zvykat,ale ta celodenní šichta bez pauzy v poledne je teda fakt hustá.zvlášť když vstáváme brzo.
14. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojek,
Zuzi, moc vám to všem na fotečkách sluší! Jste nádherná kompletní rodina..a od srdce ti přeji k narozkám vše nej nej nej..

dočetla jsem, ale stejně už nevím, na co reagovat!..ach ta pamět!

snad jen, dobře Lidu, že jsi jela k dr. V těhu není nic zbytečné..

Miško, zpomal..zpomal..Snad si aspon po vánocích odpočineš trošičku víc..

Nikolka je nádherná..ty culíčky..je prosně bombastická! :wink:

a zkušenosti z porodu jsou super čtení. Ted, jaks e mne to docela týká, tak hltám každé slovo, každou zkušenost..Ted hodne přemýšlím o tom, že nepojedu rodit do Ji, ale do Brodu. V JI je to hodně o lidech, první směna byla na ho...Nepomohli, nekomunikovali,..nic. Pak přišla jenom PA, že mi dr. vzkazuje, ze jsem utahaná a že by mi něco píchli, aby se porod zastavil a já je trochu vyspala. Ve 2 ráno po 16-ti hodinách kontrakcí, z toho 6 hodin kontra po 2 minutách!(otevřená na 3:frowning2:)..Jsem to odmítla..Tělo ale asi potřebovalo odpočnout, tak se kontra zvolnili po 15-ti minutách a to jsem i mezi nima spala. V 5-30 mi sama praskla voda, nastoupila jiná směna a úplně jiný přístup a mělo to šmrnc! v 9-46 byl Tomíček na světě!...

tak přemýšlím o Brodě, mám možná trochu psychycký blok z Ji, a tam by to třeba nebylo takový...

Kk-byly v Brodě k dispozici oblečky na děti? v Ji jo. A ještě něco dávali? a co na šestinedělí? dobrý? Prosím písni zkušenosti, třeba i do IP..díkec moc...
14. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.