• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agi-to musí být hrozný bez odpočinku, kdy dítě spí..Já se na to tak těším!...
14. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Romí, já mám na Brod blbé reference :frowning2: Ale asi je to věc názoru a hlavně zkušenosti. Tu osobní nemám...
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Romi: mě se v Brodě líbilo. Porodní pokoje jsou moc pěkné, máš tam soukromí. Já byla na 1, měla jsem tam sprcháč, záchod, velkou postel a hlavně soukromí. Já si nedovedu představit, že bych měla hekat s dalšíma maminkama na pokoji. Je jasné, že vedle jak rodila paní tak jde všechno slyšet, ale mě stačilo, že jsem nic neviděla. Jinak já jsem chytla super asistentky i dr, takže ok.
ad šestinedělí: no jako asi všude, byly tam i hrozný důry, které byly teda nepříjemný jak ...., ale i pár milých sestřiček. Oblečení bylo k dispozici, pak ještě olej na mazání, vatové tyčinky a látkové pleny, jo a dostali jsme vzorek bepanthenu (úplně mini, ale aspoň něco). Na pokoji jste dvě a koupelna a záchod je společná pro 4 mamky.
Kdyby tě ještě něco zajímalo tak mi klidně písni :slight_smile: .

Miško: fotečky jsou naprosto dokonalé :slight_smile: . Už se moc těším až bude náš druhý uzlík na světě, že by jsme se k tobě zase objednali na focení :slight_smile: :wink: :dizzy_face: .
14. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
hmm. tak to šestinedělí je podobné jako v Ji, teda sestry z gyn byly super! Ale ty dětské! Já po narkoze, rozpíchaný ruce od kapaček,antibiotik a krevních kapaček(paže už jsem měla rozpíchaný tak, že mi to píchali a nechali zavedlou kanylu na zápěstí)..a to jste měli vidět ty ksichty, když jsem je požádala, jeslti by mi nevykoupali malýho! Kravky..
ale hekárny jsou v Ji 3, všechny průchozí.Malá místost, kde byla jenom postel(taková ta vysoká nemocniční), křeslo, žebřiny,. s míčem bych si mohla vlíst jenom do prostoru, kde se chodí. Z postele jsem měla strach, že spadnu, sprcha malá, že jsem tam dala míč a sebe tak sotva..
No, ale hlavně ta první směna, která neporadila nic, co dělat, abych se víc otvírala, abych nešla proti bolesti,...

a kačko, tak jsi se rozhodla pro císaře? nebo porod koncem pánevním?

Miško-a blbé reference v jakém smyslu?
a fotka č.12 je dokonalá! Máš nádherné dětátka..:slight_smile:
Už jsi Míško fotila nějakou pupkatou těhulu? Docela o tom přemýšlím, že bychom to nějak spojili, jako Tomí druhé narozky a já pupkana..Co ty na to?
14. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Děkuju moc za pochvalu fotečke. Jsou to broučci milovaní a krásnííííííí :grinning:
Romčo, nefotila. Ale včera jsem fotila tu sedmnáctiletou holčinu a po té zkušenosti bych se do toho klidně pustila. :slight_smile:
V pátek tu mám mít nevěstu se ženichem - pidi svatbu. To bude teprve mazec :confused: Strašně se bojím :frowning2:
O té porodce ti písnu, až bude trocha času. Nezlob se, mám toho strašně moc. Už jsem dnes i bulela, že to prostě všechno nedám :unamused:
14. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Romi: porod koncem pánevním 100% NE. Co jsem tak vyčetla tak to prostě nehrozí, navíc všude píšou, že velikost mimi by měla být max. 3,5 kg, což si myslím, že malá bude mít víc. Ve čtvrtek jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi dr řekne a pak bych měla jít 23.12. se ukázat do porodky a tam se asi dozvím nejvíc :wink: .
14. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Miško, tak se na focení domluvíme. Já bych myslela, tak leden, začátek února..Ju?
a zpomal..at se z toho nezhroutíš..Posílám energii..
14. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Romčo moc dík. Jsi zlatá, ale teď musím dodělat to, co jsem si nabrala.. Přes svátky zkusím trochu zvolnit a dělat jen školu. A užívat si dětiček, miláčků :dizzy_face: je fakt, že už i sama si říkám, že nsad odpadnu... Ale nechci aby to vyznělo, že se tu nějak lituju, já jsem za to vlastně ráda :grinning: Už bych bez toho věčného blázince asi ani nemohla býl :slight_smile: Pak se určo domluvíme. Já hodím na webovky fotky té holčiny a uvidíš, jestli se ti to bude líbit :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Kačko-tak to zkus s tím epi. Protože to, že maličkou uvidíš hned po porodu..za to to stojí! :wink:
a už budeš chodit do porodky? Týjo,to abys už měla sbalenou tašku! :slight_smile:

Miško-kvůli mne si hlavu nedělej.. :wink: A na jak dlouho máš ještě školu?
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Pokud to unesu, tak letos končím bakaláře a dál nejdu.

Kačko, halsuju pro epi :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Romčo: http://mvfotostudio.freepage.cz/portret/
Jen bysme zabraly ještě to bříško :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Miško ty jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
holčina teda fakt modelka, krásný rysy :slight_smile:

ale nehoň se tak!! :wink:
14. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj
my máme s Barčou tak hodný děti(tada pokud jsou na cvičení) oba s Ondráškem spolupracujou, nezlobí, nikam neběhaj...ale jen přijdeme dom, tak je to čoro

Miško: ty společný fotky jsou krásný, dětičky s zulíbání :slight_smile:
a koukej zpomalit, jak píšou holky, máš toho fakt hodně na bedrech
14. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Miško-fotky jsou super! Nojo, krásná holka je krásná holka! :slight_smile: :slight_smile:..a ještě k tomu tvůj um..a je to dokonalý! :slight_smile:

teru-vy se s Barčou máte! taková hodná dítka! :slight_smile: :slight_smile:
ale je pravda, že já si taky nemůžu nějak moc stěžovat! Dá se s ním hodně domluvit..i když někdy je to o nervy... :wink:

Lu-a to přijede tvůj taťka? A bude se starat o Matýska? Nebo jako tatka = manžel...jsem to nějak nepochopila..
14. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
a jesltipak už je Elly doma se sestřičkou Katy!
14. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
a taky jsme byli v sobotu na myslivecký leči. Kance jsme sice nevyhráli, ale manža se v něj během večera proměnil..Nebo to bylo jiné zvířátko? :grinning: :grinning: :grinning: .
vyhráli jsme pouzdro na loveckou zbran(asi 140cm), a manža prohlásil, že na jeho "zbran" je to malý!..tak to zkusíme prodat. :grinning: :grinning:
jo, a přijeli jsme v půl páté!! Teda ještě tenhle pátek a už fakty končím... :grinning: :grinning: :grinning: Aby z dítěte nebyl nějaký pařmen, po kom by to mělo! :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
teda comra - ty jsi pařmenka - vydržet do půl páté v tomhle stádiu těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrý :wink: je vidět, že ani mamča ve vysokém stupni se nemusí omezovat, když se cítí v poho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
ellynka překrásná jak už se směje, neboj určo půjdete brzy dom!
miško fotečky překrásný, jsi mooc šikovná
ingridsu: mně taky dával Epi Pařízééék, tože jsem mu věřila když to školí, ja?
jinak kombinéza v sobotu objednaná v Tchibu a nsk ráno psali, že už ji poslali, jupííí
pěkný den :wink:
14. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
nestíhačka dočítačka :slight_smile:

ALE JSME VŠICHNI SPOLU DOMA!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Katy teď spinkala, Elly taky, tatínek taky, jen mně to hormony nedovolily :wink: :slight_smile: probírala jsem tady dárečky na Vánoce...když to večer Elly dovolí, budu asi balit :slight_smile: Jsem vážně ráda, že jsem doma, páč už bych v Podolí mezi 4 stěnama asi chcípla :sweat_smile: navíc si Elly dala včera večer od 7 do půlnoci kolečko: prso, škytavka, pláč, blinkání... mezitím spala jen dvakrát půl hodinky :wink:
Holky: mový poznatek: Katy je obrovská!!!! :grinning: :grinning: :grinning: jsem vytáhla metr a musela jí normálně přeměřit... má přes 100cm :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Moc děkujeme za držení placů...a prostě za všechno :slight_smile:

a Kačka koukám už 37tt... to je fičák...fakt se těším na lednové miminečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Zuuu: tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně doma, viď?

počkej Katy má fakt metr??? :astonished:

Romi: přijede můj taťka... aby mi helfnul se zvedáním a tak, já ho dneska jen dala do ohrádky a už to zase jelo
14. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj, jen nakukuju. Kluky nemám doma, vyrazili s Honzou ven na procházku, při které budou obhlížet rozvěcené vánoční stromečky u baráků a já se chystám pracovat.

Ale na fotky jsem se dívala :wink: Míšo, jsou nádherný. Fotky té slečny i Tvých dětí. Moc se mi líbí. Jsi vážně šikulka, ale začni odpočívat, ať si v klidu užiješ vánoce.

Zuuu, to je skvělá zpráva, že vás pustili domů. Hezky si to užívejte a sžívejte se.

Lidu a Ty se opatruj. Vím, že se to lehce řekne, a přitom se to těžko praktikuje, když má člověk doma ještě jednoho malého sviště. Ale alespoň ho nezvedej a dělejte nějaké činnosti, kdy stačí u něj jen sedět (číst, modelínovat, malovat, stavět kostky, vystřihovat atd.)
14. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
Jani: jj, právě jsme dotiskali a teď jsem mu postavila garáž z Lega i s okýnkama, tak bude asi autíčkovat..
14. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
AHOJ, TAK VÁNOČNÍ DÁRKY UŽ JSOU POŘEŠNÝ A JÁ TEĎ ŘEŠIM UŽ KUBOVI NAROZKY, FURT NEVIM, ZDA BUDE LEPŠÍ MU OBJEDNAT JEDNO Z TĚCHTO POVLEČENÍ
http://www.pokojik.cz/detske-povleceni-vesela-auticka-happy-hours-25/d-72418/
http://www.elefantik.cz/povleceni/povleceni-na-postel-auticko-modre/
http://www.mihall.cz/detail.php?zbozi=1484032
NEBO JAKÝKOLI DĚTSKÝ POVLEČENÍ A K TOMU JEDEN Z TĚCHTO PŘEHOZŮ
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18616059&tab=10
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26875963&tab=0 -
14. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
lu:tak s předstihem :grinning: jsi Ludmila?? :confused: a čokošku si klíd'o dej :wink: a šetři se ju?u Dr.nic,moc prostě viroza,dávat mucosolvan a Stoptusin a stříkat do nosíku mořskou vodu,prej to přejde,když se dostaví teploty tak opět k Dr.,jak na kolotoči no :unamused: Zuuuuuuuzi:bezva že už jste doma :slight_smile: týý jo Katynka je čahoun :confused:
14. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Hani: jj, jsem Ludmila... takže v září... čokošku nemám :angry: ani mi o ní nemluv, celej den na ní mám šílenou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nj, tak to Ti u dr. moc neporadili, to je taková klasika... mně vždycky řekne dr. "nj, u dětí to trvá dýl" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
což je ale pravda :sweat_smile:
např. Matýsek měl rýmu před 2 týdny (vodovou jenom, pár dní) a od tý doby jakoby chrčí.. nekašle, nic mu není, ale hvízdá to v něm :sweat_smile: v lékárně mi řekli kapky do nosu, že mu to steče do nosohltanu.... tak je dávám už pár dní a furt stejný... tak asi prohvízdá zimu :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Krásný mrazivý podvečír :slight_smile:

Holky,to je advent jak má být...já jsem správně ulítaná, ale na druhou stranu to tu začíná vypadat, vonět a tvářit se vánočně:slight_smile: No a pak s kafčem padnu k PC a ještě navíc se dojímám Ellynkou. Jen už nenaberu sílu psát :grinning: Dnes si ale neodpustím přivítat Zuu doma a popřát pohoděnku a klídek :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
hojky :wink: :slight_smile:

Zuzí, to je fain že jste doma, užívejte si to :slight_smile: A 100cm téééda to bude modelína

Tak nějak se něco dočetla :slight_smile: ale zapomněla jsem na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile: :confused:

Jo fotečky od Mišky, krásné jako vždy

Romí, tobě se oslovení ,, matka pařmenka" nějak zalíbilo viď :wink: :grinning:

No a já mám dneska nějakou smutnou náladu, to na mě nějak padlo. Minulý týden byl Martin dvakrát doma, o víkendu měl službu a dneska zas nepřijede. Chjo, už mi je fakt z toho smutno. Dárky jsem kupovala sama :frowning2: Ve středu už jedeme do Rakovníka, to zas nebudeme v klidu spolu. Ale aspoň si Jája užije babí a dědu to je hlavní. No nic, nebudu tady šířit blbou náladu. Jen jsem si tak nějak potřebovala postěžovat, no a už roním slzy, chjo. Holt potřebuju to mimísko, to bude pak šrumec kolem dvou dětí a nebudu mít čas na stýskání :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
chojky

nějak vás vůbec nestíhám...dneska jsme byli celý den pryč krom pauzy na oběd a naivně jsem si myslela, že Ondru uspím, ale nepovedlo se.Jsem totál KO

zuzi hurááá že jste doma ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a víc nevím, jdu se svalit na sedačku a relaxovat, Ondra už pije svoje mlíčko, koupat nechtěl (koupat ne :grinning: ), pak půjde do hajan
14. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Zuzanko vítej doma a užijte si se! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
:dizzy_face: děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: právě mi tu Elly kaká a škytá na klíně :grinning: tak posíláme umlíkovanýho hudlana :dizzy_face:

Hani, vydrž...sice s vámi Martin tolik není, ale máte jeden druhýho :dizzy_face: a jste super rodina... to je nejdůležitější :wink:
14. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.