• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hani to bude dobrýý..ve středu už bude líp!!

Já pořád ubrekávám na touto fotkou http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3619965#navigator
Se mi teda ale povedla :grinning:
14. pro 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Zuuu: tak vítej doma :slight_smile:
Luci, povedla, to teda jo :wink:
14. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Zuuu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Labell: no povedly se všecky! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
14. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj!

Nakukuju .... super, že je Ellynka doma u Katynky a táty! Přeju, ať všechno klape a šlape, jak má :slight_smile:

Labell, ta je úžasná .... a ta za ní taky :dizzy_face: Nádhera!
14. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky tohle se mi hrozně líbí, jak je ta barbína v tom pleteným :grinning:
http://www.fler.cz/zbozi?id=586351
14. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
nebo tenhle spacák :slight_smile:
http://www.fler.cz/zbozi?id=590234

ty ručně dělaný věci jsou prostě o něčem jiným
14. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Lu úplně souhlasím - já na Fleru objednala snad půlku Vánoc...a něco z toho nakonec zůstane u nás, nemůžu se těch úžasných věcí vzdát :grinning:
14. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Zuu: vítejte doma
holky, tak sme s bráchou vybírali na netu po ICQ Kubovi lampičku do pokojíku a nakonec si jí vlastně vybral Kuba sám, tak sme si tu posílali návrhy a brácha mi jeden poslal, já na něj koukám a Kuba najednou povídá z postýlky za mnou Doblý auto, a bylo to jasný
14. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
dobré ránko

my chrupali do 8, takže dneska zase nebude spinkat po obídku

Lidu na Fleru mají úžasné věci, skoupila bych tam fakt všechno :dizzy_face:
15. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: tééééééda agátko už ani vy s náma nedržíte basu se spaním?jste si polepšili vid'? :slight_smile: u nás pořád vstávačka v 6.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:co u petisků??ale našrěstí se u nás aspon tak ty 2-3 hodiny kolem poledního spí,zaplat'pánbůh aspon' za to :wink:jdeme na ortopedii a na krční pa hezký sněživý den :wink:
15. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
dobré ránko, tak u nás taky vstávačka v 8 hod, ale je to takový průměr a spaní bude po obídku ještě tak na hodinku a půl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v tomhle je dítko zlaté, v noci vůbec nevstávám prochrupe celou noc
15. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ag, Halkaci: nj, já bych to skoupila taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

táta dorazil, tak vláčkujou :slight_smile: :slight_smile: on je ale takovej nesmělej, musím ho k tomu vnoučkovi trošku přistrčit :sweat_smile:
ale říkal jak je vidět jak už pobírá trochu rozum... takže už si i líp pohrajou, teď mu dává instrukce co mu odkud podat na stavění mostu :grinning:
15. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Zdravím,
díky za postřehy k Brodu..Ještě nejsem rozhodnutá..se uvidí..:slight_smile:

ingrid-já dokonce i trsala na tý leči..Polku a valčík s manzelem na pohodu, pomalý normálně a na rychlý opatrně..ALe ne moc..Hodně jsem seděla a kecala:.-)
No, kdy si zase vyrazím, že? :slight_smile:

Lu-a co bříško? Je to lepší?

a super, že je Elly už doma! To budou nádherný vánoce! se těším na fotečky! :wink:

A Am Labellkovic je úžasná! To je koča veliká!

a Zuzi, Katy už má metr! To je mazec!! U nás se říká, že kolik měří dítě ve dvou letech, tak dvojnásobek má v dospělosti!! Tak že by dva metry! To bude basketačka! :grinning:
15. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky, dneska přišel leták z Alberta(Hypernova)..a od 16.12 - 31.12. mají 50% slevu na všechny hračky... třeba by se tam ještě něco dalo vybrat! :slight_smile: :slight_smile:
a pamper gigant jedny za 299, když se koupí 2 balíky.. at o od 18.12.-20.12.
15. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky, musím vám napsat, jak náš Tom má moc rád děti. Je z nich odvařenej..:slight_smile:..a třeba dneska..Přišel ke chlapečkovi, objal ho, přitiskl tvář na tvář. Pak si s chlapečkem dali pusinku(oba chtěli), pak ho Tom pohladil, udělal mu Tydýt na nosík, šáhl na ouško a pak na druhé! tak něžně a jemně..:slight_smile: To bylo tak hezký! A pak to dělal ještě jedné holčičce,..a pokoušel se ještě i dalším dětem, ale ty se moc nedaly( nedržely), páč si myslely, že jde Tom po jídle, co jedly! :grinning: :grinning: :grinning: Si říkám, jeslti se před ním doma hodně neobjímáme a tak to dělá taky..:slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky,
Comra: ptala se tě ZOlik, ale jakoby mi tu otázku vytáhla z úst :slight_smile: :grinning: :wink:
MI: fotky opět nádherný, jak tam leží vedle sebe, ta je nejvíc bombová a Denískovi pankáč mocmoc sluší :dizzy_face:
Zuuu: to super, že jste doma, žlutka asi nebyla tak výrazná :slight_smile: , a teda Katýsek je vážně dlouhá, jak se vzbudí malá, tak jí přirazím k metru, ale do 95cm se vejde. Ovšem jestli má Comra pravdu s tou dvoujnásobnou výškou, tak potěš nohu i u nás :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vážně nevím, kde jí budu shánět frajery :rolling_eyes: :wink:
15. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
jo, Ingrid, já to četla včera, a tak jsem to asi zmotala..:slight_smile: :slight_smile:

a s tou výškou to nemám nějak ověřený. Naša mamka to slyšela a to sme už byli oba s bráchou mnohem starší a kolik jsme měli ve dvou letech, tak nevěděla..Tak za 18 let si to můžeme říct, jak to vlasně je! :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj!

Jéé já taky nechci aby měla Amelka 180 cm :grinning: :grinning:

A za pochvalu fotek moc díky :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Týjo, ingrid, labell, ty vaše holky jsou teda vysoký! :slight_smile: Náš Tomouš má tak 87..tak si říká, že ještě pár centáků by do dvou let mohl vyrůst, at má těch 180! Řekla bych, že to je na chlapa docela dobrý! :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky nestrašte, že Matýsek bude mít jen 160 cm :astonished: to by fakt musel bejt po manželovejch rodičích :sweat_smile:
ale třeba to pak dožene skokem :confused:

Romi: bříško dobrý ale nesmím malýho zvedat ani se moc ohýbat... tak se spíš šetřím fakt protože to magnézko mi nedělá celkově dobře (včera šílenej průjem, dneska arytmie), potřebuju spíš bejt v klidu abych to mohla srazit tak na 4 tbl na den, to už mi tak nevadí, ale 6 je fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nejsou nějaký potraviny po kterejch to dítě víc rostlo? Zuu přiznej se čím krmíš Katynku? :grinning:
15. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teda metr??!!! :astonished: :astonished: :astonished: To si doma chováte malou žirafku, ne :sweat_smile: ?....Aňa má cca 85 cm a mezi vrstevníky je takový zlatý střed, spíše vyšší...tak jsou asi u nás na mostecku zakrslejší děti...

Comra: se mnou se doma nikdo neobjímá a malá dělá to samé...a všimla jsem si, že v herničce to v tomto věku začínají dělat i jiné dětičky...objímání, mazlínky, pusinky, hlazení...dost to dělají. Ale Anička to dělá jen tomu, koho má ráda a kdo si s ní hraje-když jí někdo bere hračky nebo něco dělá, tak se normálně otočí a na férovku mu/jí jednu vrazí (docela brutálně do těch dětiček strčí, až spadnou...otočí se a jde pryč :sweat_smile: ). Akorát, že se tak chová i ke svému bratránkovi, kterému jsou 3 pryč a ten to špatně rozdýchává a hned začne brečet nebo žalovat...holt se neumí bránit...tento týden ho budeme hlídat, to si užiju :sweat_smile:

Jdu kouknout na ten váš fler, na to jsem snad nikdy nekoukala...ale už nic neobjednávám, dárků je až až...!!!

Jo, nakonec jsem objednala tyhle boby a už je máme doma:
http://www.hastrmanek.cz/detail/snow-flipper-de-luxe/
15. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Labell: je to fakt luxusní fotka, nekecám, že jsem měla pnutí v očích, táta taky na Am tak krásně vzhlíží, prostě super
15. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
jé Maji, úplně mi je líto, že v Praze sníh asi zas nebude... a já s bříškem nikam (radši) nepojedu... protože ten bob je tak krásnej :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
jinak jste mi s tím měřením ještě připomněly, že Matýsek dneska když dorazil táta prohlásil "děda je hodně velikej"... přitom on je tak akorát :sweat_smile: tak jestli spíš nemyslel širokej :sweat_smile: ?? ale to neumí říct, my slovo "tlustej" před ním snad nikdy nepoužili
15. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak jsem měřila......97cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :wink:
A jestli nakonec v Praze sníh napadne, tak jsme podědily po neteřích klasické dřevěné, jen musím potom dokoupit opěradlo :dizzy_face:
Do hypernovy určitě skočím, když nekoupím, aspoň uvidím...
15. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
ingrid děkuju :dizzy_face: A 97- 98cm má Amelka taky. A štve mě, bo už skoro nemá žádný bříško ani zadek a všechny kalhoty sou jí velký..hlavně tepláky.
15. pro 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
týjo, ingrid neznám, tak nevím, jak jsou doma velicí!
ale Labell, po kom Am je? Dyk vy ani jeden nejste super dlouhán! :grinning: :grinning: A veřím, že výrobci počítají, že takhle velké děti mají jiné proporce a tak je Am všechno veliké...

širokej! :grinning: :grinning:

Maji, tak to je dobře, že se objímá víc dětí..U nás je Tomíček zatím jediný..a dělá už to dýl..:slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
comra: tak buď se jí to v nějakej období stopne a nebo potom tchán má dva metry, tak možná odtud vítr vane :grinning:

A su úúplně vymaštěnáááááá..ona má 87-88 ne 97-98!
15. pro 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
Kuba má tak 92
15. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
tak jsme dorazili z venku, je tam fakt samec, byli jsme jen půl hodiny,víc to nešlo. I když prckovi se domů mo cnechtělo :grinning:

Ondra měří 90cm a to je tady z okolí daleko nejvyšší v jeho věku, Eliška je skoro stejně vysoká, podle mě má snad jen o 1cm méně, jinak nikoho tak vysokého neznám, takže klobouk dolů !!!!!

jo a pozor na velkou konzumaci pohanky, prý blokuje růst (ale to snad asi nehrozí)
15. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.