• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Radek má 190, to není zas tak moc, já jsem normoš, 167, takže nevím co za hormon se projevil..
jdeme ven... koupit pohanku :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mami chci pít...hmm máme tu výbornou pohanku :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
Petr má 185, já 175, což není ani málo,ale ani moc, a děti bývají většinou vyšší než rodiče,tak očekávám, že Ondra bude mít v dospělosti takových 185-190 cm
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
a sakra, tak Agi mi to rozluštila - my jíme pravidelně pohanku :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: !
jinak já mám 169 cm a muž tak 178 cm
15. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Lidu a nemůžou malého dráždit právě ty jídla jako je např. ta pohanka? Sou tam ty šupičky či jak to nazvat...někde sem to četla..že by se třeba grahamy dávat neměly do 3 let atd. Jestli je to úplně blbej názor, tak se omlouvám a kašli na mě. :wink:
15. pro 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Luci- :grinning: :grinning: :grinning: 87x97 Tvoje "překlepy" poslední dobou jsou mi podezřelé! :grinning: :grinning: :grinning:

já teda rodiče nepřerostla. Táta 175, mamka 172. Já jsem spíš po tatkovi...a mám 168, brácha 193 :slight_smile: :slight_smile:

a venku byla kosa jako blázen, byli jsme tak 1,5 hodky, ale já neměla čepicu ani rukavky..Příště se víc zabalím..:slight_smile:

já teda malýmu taky nedávám celozrnné pečivo, jsem slyšela to, co Lucka..do 3 let moc ne..Je to těžké do bříška a nedělá to dobrotu..
15. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jojo, také jsem slyšela, že celozrné pečivo se nemá dávat do 3 let...ale dávám ho... :pensive:

A zima? No děs, i když v neděli se mi zdála větší-to jsem mrzla i v rukavicích a čepici. A dneska jsme byly venku déle, neměla jsem pod kalhotama punčocháče a zima mi taková nebyla...jestli to nebude tím svařákem, co jsem si dala cestou na trhách :sweat_smile:

Dneska jsem prvně dělala králíka (jenom stehýnka)-pečeného+br. kaši...a malá měla boule za ušima...dobrý masíko...estě má mamka?...oni ty králičí stehýnka nejsou nic moc velkého...tak jsem okousala kůži a oblízla kosti-nic jiného na mě nezbylo a původní úmysl jedno moje a jedno Aničky jaksi nevyšel. Tak jsme hned v Kaufu koupily celého, když byl v akci :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Labell: blbej názor to určo není, on má tak jednou týdně pohankovou kaši, ale tu instantní, pro děti...
a když má tak jednou za dva měsíce normoš pohanku, tak je buď totál rozvařená (a je to ta lámanka) nebo to i mixuju...

já si spíš myslím, že mu vadí takový ty suchý věci jako ty "polystyrénový" chleby, on to miluje, omezuju mu to, ale teď mu to seberu na čas úplně a uvidím...

jinak jako celozrnný věci neměl nikdy, na to je fakt brzo
já mu ani nedávám sušenky a i křupky jsem mu teď omezila a má jen ty pro úplný prcky, co se totálně rozmočej

jé Majenka má nový foto :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Lu: jojo, mám...ale vlasy už mám zase trošku jiné...tak až se učešu, tak se plánujeme znovu vyfotit a fotku ještě vyměnit... :wink:
15. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Hojky,
teď ve 112 bude smutnej příběh z Humpolce :frowning2:
15. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Já myslela právě ty pol. chleby a i si něco psala o jáhlách atd. Já tomu prd rozumím, kde všude to je, ale tak nějak mi příjde že tyhle zdravá jídla jsou bohaté na vlákninu a i ta mu třeba vadí.
15. pro 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz
Viděly jste? :cry: :cry:
15. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Miško jo a tu babu bych snad upálila...hnus největší.
15. pro 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz
Já to ani komentovat nemůžu. Tu ženskou znám, musela bych nasypat milion nadávak a to si veřejně netroufnu. Hnus.
15. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tak to pro tebe musí být ještě horší chjo..
15. pro 2009 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
Hele kdyby mi to někdo vyprávěl-neuvěřím :frowning2:
dobrou
15. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jééé, já jsem to neviděla...jsem tady skejsla na netu a přitom jsem na 112 chtěla koukat...takže nevím o co gou...
15. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
Maji,buď ráda,já tu balila něco málo dárků a tohle mě teda hodilo někam úplně jinam,fakt děs a hrůza
15. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
Hmm, takže asi nebylo o co stát...jdu do hajan...dobrou...
15. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
Všem přejeme dobré ráno :slight_smile:

Někdy vás přečtu,ale nestíhám psát :frowning2:
U nás se straší od 7h. Mireček ještě před týdnem chodil spinkat kolem půlnoci a vstávalo se v 10h. Minulý týden se mi podařilo otočit mu to, tak to nechci zakřiknout,ale zatím se daří dodržovat režim,vstávačka mezi 7-8,odpo spinkání od 12-14 nebo od 13:30- 14:30 (jednou tedy neusnul vůbec,ale statečně se držel do 20h) a večerní ukládání ve 20h,tak snad už mu to vydrží rošťákovi.
16. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Velká gratulace zuuu k malé Elly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ještě jsem se chtěla zeptat,měli jste reakci po druhém priorixu. Nám ho dala včera mudra nečekaně,jen jsem se byla na něco zeptat a ona Mirečka hned očkovala,i když měl jít až v lednu,ale prý má tu vakcínu na 10 dětí a někdo nepřišel,tak to schytal Mireček :angry: .
16. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno,

Michals:u nás zcela bez reakce
16. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko

Michlas my po druhé dávce zapla´tbůh reakci neměli žádnou, hurááááá :dizzy_face: :dizzy_face: .Držím palce, ať je to tak i u vás :wink:

My jdem zkusit nové mateřské centrum, co otevřeli přímo v naší čtvrti, mám to asi 5 minut chůze :slight_smile:
16. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ránko,

tak mi v sobě nemáme ještě ani první priorix nedávno jsme dostaly poslední hexu s tím, že si nás brzo pozvou na priorix a jsou to 2 měsíce a nic. A kamarádky z okolí se stejně starýma dětma tak taky nic. NO nevím, ale zdá se mi to docela pozdě :unamused:

holky je tu některá, co je těhu naprosto bez jakýchkoliv příznaků? blivno atd, mě fakt nic není a začínám z toho být nervozní. Nebo to přichází později, už si to z prvního těhu nepamatuju, jo a končím teĎ 6tt
16. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky :wink:

michlas:Nikolka taky neměla žádnou reakci :wink:

zoliku:tak si tam zavolej,ale třeba u nás neradi očkují před svátkama,kvůli reakcim :wink:do 6tt mi taky nic nebylo,ale pak jsem blila a blila až do čtvrtého měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

agi:tak to okoukni a poreferuj,když se ti to tam bude líbit můžem se v pátek sejít tam :wink:
16. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj

manželovi zemřel tatínek :pensive: ráno mu už v 7 h někdo volal tak jsem se divila kdo to je a ono sestra z New Yorku...
bylo mu 80 a měl delší dobu problémy se zdravím, tak už asi byl čas :pensive: aspoň že nebyl někde v nemocnici, umřel najednou doma...

Matýsek se ráno vzbudil a hned "za dědou!" protože tady je můj táta... je zvláštní že poprvý takhle přijel zrovna v den, kdy druhej děda odešel...
jsem moc ráda, že i když muž byl bez práce, že jsme vybrali úspory a jeli za jeho rodinou a viděl Matýska :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
LU :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale jak píšeš, je dobře, že měl Matýsek možnost svého dědečka vidět
16. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky...tady to vypadá na pěknou zimu :confused:

Michlas: neměly jsme žádnou reakci...ale malá neměla reakci na žádné očkování... :wink:

Zolik: mě nebylo celé těhu vůbec nic...až pak od prosince mi tvrdlo břicho...ale do té doby žádné nevolnosti...no prostě jako bych těhu nebyla...Takže nervozní z toho být nemusíš, klidně se z toho raduj :dizzy_face:

Lu: tak to smutné, i když je to úctyhodný věk...a pokud měl problémy se zdravím, tak je to pro něho jen dobře. Alespoň já, takový názor mám...když zemřela moje babička, která měla rakovinu, byla jsem v podstatě ráda, že už se nemusí trápit....samozřejmě jsem si to oplakala a znamenalo to pro můj život jednu zlomovou čáru...ale pro ni to bylo dobře. A je úžasné, že jste tam jeli a navštívili je. Pamatuji si, jak jsem si prohlížela fotky...

My za chvíli jdeme ke kámošce na kafe...pak na plavčo...tak se mějte krásně....
16. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
jj... a je super, že je tu zrovna můj táta, že se muž necítí tak sám... už mýmu tátovi řekl, že teď bude muset "pracovat" za dva dědečky :slight_smile:
pak se tu objali a Matýsek řekl "táta chová dědu" :dizzy_face:

jen je škoda, že Matýsek si ho nebude pamatovat, byl to úžasnej chlap, zcestoval půl světa, měl hodně přátel, hrál divadlo, dělal výtvarný projekty (i když to nebyla jeho profese)... strašně moudrej pán :slight_smile:

když se muž kdysi stěhoval do Evropy tak mu řekl zničehonic (my spolu tehdy ani nechodili) "kdyby sis vzal Lídu, tak máš moje požehání" (já jsem se s jeho tatínkem totiž setkala asi rok předtím a bylo to úžasný, dokončovali jsme po sobě věty a já se za pár dnů naučit snad několik set angl. slov, strašně jsem s ním chtěla komunikovat, pamatuju si, jak jsem přišla domů a bolely mě úplně panty :sweat_smile: )
16. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojky,

lu :pensive: je mi to líto, zvlášť, jak o něm tak hezky píšeš...

zolik, mě taky nic není, ani v minulém těhu mi nebylo špatně :wink: ...........dnes jsem byla na odběr krve, 30.12. jdu na utz, už se na piškotka těším :dizzy_face:

jo a abyste holky měly přestavu, jak jsem na tom z bříškem v 11tt...kdy obvykle ještě nikdo nepozná, že je ženská těhule...včera jsme byli na realitce a pán, co pozemek prodává řekl: "tak hlavně aby to bylo dřív než mladá paní porodí" :confused: :grinning: :grinning: takže ....jo a už máme tři sousedy, zbývá v té naší čtvrti, kde bude šest baráčků, už jen dva pozemky :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.