• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a chtělo by to novou těhulku ááále třeba brzy někdo vystrčí růžky :slight_smile: pořád myslím na tu petisku snad jsou v pořádku :confused:
5. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
dobré ránko :wink:

jani díky moc za tip, zoo určo navštívíme a Babylon taky (už jsem tam dvakrát byla,je to na celý den).A byla jsem i na Ještědu a v Botanický a i samotný Liberec stojí za to :wink: .Kola bohužel nebereme.

jinak se spaním je to u nás tak: v 11,30 oběd, ve 12 spí.Večer 18 večeře, v 19:30 koupání, před osmou je v pposteli a buď usne hned,nebo klidně až v půl 10 (naštěstí málokrát).takže klídek od 7 to už u nás naprosto nehrozí.A už máme vyzkoušeno,že je úplně jedno v kolik ho dám večer spát,ráno vstává stejně brzo :slight_smile: , nenatahuje si to

ad pas:bohužel nevím :frowning2:

jo a ještě musím pochválit Petra,měl přijet z chlastačky až v pondělí večer a přijel už včera v pět,že už má dost, hihi :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: já jsem úplně hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pát'a v noci pořád knučel,jsem nevyspaná a palici mám jak střep :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím asi snad konečně zuby ale jemu to tááák strašně dlouho trvá než mu to vyleze ale nateklo má fest :frowning2: včera jsem mazala baby dentem a tak strašně mně hryznul že mi šli slzy do očí :sweat_smile: jak ten gel či vodičku na ty dásničky dostat?vatovou tyčkou?to zas nevím jestli neskousne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ad spaní:u nás se chodí jako u agátky :slight_smile: agi:no vidíš jaého máš poslušného muže :grinning: :grinning: přeji krásné sluníčkové pondělí :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
haničko my s gelem taky neuspěli,on to spíš jedl,na dásničky toho zbylo málo,ani mi nepřišlo,že by to zabíralo.jedině ta arnica montana (homeo).držte se!

my jedem k tchýni , pá
6. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
agátko:my máme vodičku a mně příjde že mu to zabírá jen kdyby si tam nechál sáhnout že?užijte si hezky tchýnku :slight_smile: a my se jdeme taky chystat ven :slight_smile: jůů já bych se tak jela vykoupat jenže tátu máme v práci a příjde až odpo :frowning2:
6. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
hani a co tím gelem opatlat dudlíka?
6. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
agátko:já nevím to bude mt umrtvenej jazyk néé? :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
a já mám depku z tý občanky tak jsem si jela koupit žabky od Niku :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
já ten gel Katy na zoubky mažu...hrozně jí to chutná a já tak aspoň projedu nový zubní přírůstky :wink: Když zavírám lahvičku, to je řevu :grinning: :grinning: Máme Babydent...
mně je smutno po HOnzovi, takže má Katy nový spací pytel od čiba a sehnala jsem holínky v Globusu za 199Kč :slight_smile: jsou i celkem hezký...no a musela jsem koupit 25-26, páč 23-24 Katy vpředu tlačily :sweat_smile: a je trochu líp :grinning:
6. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
hihi na splín pomáhají nákupy? :grinning: :grinning: , u mě teda moc ne ......
6. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
u mě je to bohužel čokoláda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
kupovaly jste dětičkám nějaký jídelní set? (hrneček,mělký talířek a hluboký talíř?).my zatím dáváme z takové malé, plastové misky,ale přemýšlím,že bych pořídila nějaký komplet,třeba v Ikee.poradíte? bryndák máme třeba z ikei,je celý plastový s ohybem,kam všechno padá,po použití ho umyju s nádobím,velká spokojenost
6. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
a ještě prosba na hanipelíšků: poradíš jak uvařit dobrou boloňskou omáčku na špagety? děkuju moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , klidně prosím IP,abych tady nezaplácla diskusi jídlem.
6. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
agi: my máme set 6 plastových talířků, set 6 příborů, set 6 misek z ikea :wink:

zlechtala jsem Katy a jsem úplně na odpis, do večera už se ani nehnu...a to musím balit :sweat_smile: :grinning:
6. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
taky máme barevný jídelní set z ika a spokojenost
6. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
tak musím říct petrovi, že jedeme do Ikea :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme se vrátili z chalupy, dnes jsme ještě zajeli do Děčína na plavečák a myslím, že všichni budeme spát jak když nás do vody hodí....ta bouřka co byla předevčírem byla hustá, mlátilo to kousek od nás a Elí jen valila oči a držela se nás jak klíště

Mě se moc líbí Rozárka, Johanka a Madlenka a teď jste mě naladily Jáchymem a Jonáškem, ale to nevím, jak by u nás prošlo :confused:

no nic, musím kouknout na ty last minuty, celkem už je čas :sweat_smile:
6. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme pořád ještě v kupě :slight_smile: ale zítra by měla hezký datum narození :grinning:
a Berenika je moc pěkný jméno, a Anastázie se mi moc líbí, ale to mi neprošlo.
a musím vám napsat infarktovou situaci co se nám stala.ve čtvrtek jsme byli s manžou v tom kině a hlídali manžovi rodiče, jako většinou, a když jsme se vrátili, to bylo tak půl 10 večer, a že prej byli s babi v autě a malýho tam nechala a zavřela dveře, okýnka samo taky zavřený, a malej jediný klíče od auta u sebe uvnitř a malej se zamčel tlačítkem uvnitř.ještěže jsem u toho nebyla, by mě asi kleplo.malej vysmátej a mohli mu vysvětlovat asi hodinu že to má otevřít a tak a on se jen hihňal.no nakonec když už tam dělal jak kůň a nožička se mu šprajcla u řadící páky tak děda rozbil vpředu okýnko, takový malinkatý trojúhelníkový. nedokážu si představil jak to rozbíjeli, hlavně že se mu nic nestalo, fuj, jsem z toho byla úplně špatná, když jsem si představila že by strčil klíče a nastartoval což už taky umí tak mě bylo blbě....v první chvilce jsem chtěla tchýně sjet jak ho hlídala, ale nerada se hádám, tak jsem radši mlčela ale naštvaná jsme ještě teď....hlavně že jsme předtím všem říkali ať ho v autě nenechávají samotnýho... :angry:
a pou´t jsem si krásně užila :slight_smile: tady bylo tolik lidí že jsem jen seděla a cpala se, a o malýho bylo postaráno.
6. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Jani, zíztra má termín kamarádka. tak že by byla dvě mimča na světě? :grinning:
Auto :astonished: celkem se Ti divím, já bych řvala jak utržená z řetězu, kdyby mi kdokoliv takhle hlídal dítě, potenciálně dost nebezpečná situace ... :confused:
6. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jani: :confused: :confused: tak to je hustý...no je to možná o tom, jako u našich babi a dědy...dovoleno je vše :angry: Jak říkáš, ještě že jsi u toho nebyla :wink:
zítra mají narozky dva kámoši :slight_smile: a chlapeček od bývalé kolegyně :dizzy_face: :dizzy_face: a v noci mají být bouřky, tak by Emča mohla chtít na svět :slight_smile: Já vám fandím, dělá mi velkou radost, že jste hezky vydržely tak dlouho :dizzy_face: :dizzy_face: směle doufám v to samé i u nás :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jani: taky bych jim to dala sežrat, tohle bych nesmlčela.
6. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak mohlo by se jí chtít, je to hrozný, tady ty dusna s bouřkama, to není pro mě :slight_smile:
peti: bylo to nebezpečný, taky jsem to manžovi řekla, co si o tom myslím, vyjímečně se mnou souhlasil, taky příště radši jiříka nechám našim, nějak jim moc nevěřím..
teru, jenže my bydlíme v jednom baráku a nechci tu dělat rozbroje i když oprávněně :unamused:
jako chápu že když jim někde spadne nebo tak, to se nedá uhlídat, ale tomuhle se dá předejít..
zuuu: divím se že jsme vydrželi...vy určo vydržíte taky :slight_smile: :wink:
6. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
zdravím Janinku :slight_smile: táák a ted' už může přijít Emminka na svět vid,koukám že pout' byla vyvedená :slight_smile:týý jo s tím autem to je hustý :confused: :confused: agi:jo,jo na mně nákupy zabíraj :grinning: ad recept:pokusím se sesmolit doufám že na nic nezapomenu,dělá to přítel,hodím do IP :slight_smile: a máš moooc hezkou fotečku v pase :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
jani: hm, vím jak to myslíš, ale jak říkáš, když spadne, tak to holt někdy neuhlídáš, ale tohle mohli ...
6. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jani, já bych asi jednala jako ty..Řekla bych to manželovi, ale tchánovcům ne..nevím..Je to situace infarktová, blbá, hrozná...Ale nevím, jeslti bych jim to řekla do očí..No, i když jsem taky na tchána vyjela, když kouřil u Tomova kočáru a foukal mu kouř dovnitř..On si to ani neuvědomil, ale viděla jsem, jak i manža vyskočil..

a super, že jste si tu pout parádně užili! :slight_smile:..takže ted už by to šlo! takže jaká jsou finální jména? a kam budete jezdit do porodky na kontroly?

Jinak jsme dneska vyrazili na výlet! A než jsme tam dojeli, tak začalo pršet hrozně moc! tak jsme to vzali oklikou přes super restauraci domů! Jsem nacpaná jak žok! :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
hani: už může směle na svět:slight_smile: akorát se jí asi nechce
:grinning:
romčo: ahojky,jména zatím pořád Damián a Emily( Emílie) ještě jsme se nedohodli :grinning: a na kontroly nakonec do brna i rodit, kvůli té pupečníkové krvi
a ještě jsem zapomněla dodat že pak tchýně chodila a pořád jen na jiříka jakej je lajdák,že kvůli němu museli rozbít sklo atd. a to ve mně úplně vřelo, jak by jiřík za to mohl, když tomu nerozumí... :angry:
6. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
ahoj,
jani, super že ještě držíš..Emilka je poslušná, i přes pouť vydržela.. :slight_smile:
story s autem teda hrozná..člověk by si myslel, že mají v jejich věku rozum, co.. :angry:

tak musím napsat, že Veru je teda definitivně bez plen, už třetí den a bez nehody.. :dizzy_face:
ještě před 14ti dny, jak to tu psala makulka o Kubíkovi veru nebyla připravená, sem tam učůrla,ven jsem jí dávala plíny,ale teď fakt změna, říká si krásně i venku, aniž bych jí musela prudit otázkama, jestli se jí náhodou nehce..dneska byl zátěžovej den, dost jsme jezdily autem, byly jsme u babičky, kde nemá nočníka v poho...mám z ní radost, z berušky..
musím ještě koupit přebalovací podložky a bude i na denní spaní bez.. a v poho

peŤo, co Týnka, už má lepší náladu a normální hovínko?
6. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
agátko IP :wink: Romi koukám taky byli na výletě :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jani:aby tě nepřekvapila Emmilka dnes,dnes by to taky šlo,i když to by vlastně musel už bejt fofr :wink: týý jo koukám Verčulka bez plen,šikulka je to :dizzy_face: u nás nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jsem zkomolila Emilce jméno :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.