• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ingrid, tak ať to máte zítra ok, ať holka taky trochu pomůže s tím úklidem :grinning: A až bude hotovo, můžete zajet k nám, výzdobu taky nemáme a milovníka máme! I když on je už Jasmínky, takže pšššššššššššššš. :grinning:
16. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: no uvidíme, ale fakt prča byla, jak si chtěli dát pusu a překvapeně zírali, že to nejde, Máju nenapadlo si přidřepnout a Matýska povyskočit :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Comra: To kolo dáte Tomáškovi pod stromeček? určitě pak napiš, jak se na něm jezdí, zajímají mě ty nafukovací kola hlavně. To je zajímavý, že jak já se dívám na firstbike, tak nejlevnější je za 2900korun, kam já čumím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ingrid: ježiš to mě mrzí, my jak vás vidíme tak ona se choudě vždycky zraní :confounded: držím moc palce ať je ok!!!

vidíš, já furt říkám, že je malej ale holky po něm pudou :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Maji: malýmu dávám jen máslo, i do vaření jedině máslo nebo oliv. olej... ani pro něj nikdy nepoužívám mikrovlnku, furt nejsem schopná dát ruku do ohně za to, že je to úplně ok
16. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Lu, až bude Bellinka, myslím, že dáš mikrovlnce za vděk :grinning: A proč nepoužíváš? Kvůli těm vlnám?
16. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
LU: no ještě se s váma potkáme 6-7x a žádáme o invalidní důchod :grinning: :grinning: :grinning: . ale je fakt, že u všech zraněních co měla, jste byli přítomni...to je nějaké znamení :sunglasses: :confused:
já teda vlnuju o stopéro, dokonce tam vařím zeleninu, tak mě nestrašte
16. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
myslím že nedám, já jsem na to fakt pes, Matýsek v ní nikdy neměl ani jednu věc, i když byla fakt těžká nestíhačka a byli jsme třeba měsíc doma sami

pro sebe ji občas použiju, ale jak jsem měla únav. syndrom, tak jsem proštudovala kdeco a v několika studiích bylo, že člověk, kterej sní jedno jídlo ohřátý nebo uvařený v mikrovlnce, tak má změny na krevním obrazu, odpovídá to změnám který má člověk při zánětu v těle... po určitý době (nevím už kolik hodin) se to zase srovná, ale asi to nějak zatěžuje tělo... četla jsem o tom x dalších věcí, ale to by bylo na román, tohle byla asi ta nejzásadnější....
prostě si nejsem jistá, třeba je to blbost, ale když fakt u něčeho nevím, tak to beru podle "selskýho rozumu" a ten mi říká, že to je nepřirozený, tak to malýmu radši nedám
16. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
zraněních=zranění. Mám vyčerpaný mozek :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Hmm, tak to já teda v mikrovlnce normálně ohřívám :astonished: :confused: ...možná bych o tom měla něco nastudovat...
16. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Maji: ale kdepak, Matýskovi se sice Mája moc líbí, ale spíš se teda vrhal na tetu, viď Ingrid :wink:
však taky zhubla a zkrásněla :wink:
16. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Maji: já četla, že kdyžtak se aspoň doporučuje dávat to na menší výkon, tzn. ohřívá se to dýl ... a po ohřátí to nechat chvilku odestát, prý se tam nějak aspoň částečně rovnají molekuly, který ty vlny nějak křiví...
jako já fakt nejsem žádnej fyzik, beru to všecko jen selským rozumem....
jsem rostla v New Yorku, protože tam některý mý selský věci nebyly k sehnání moc (obyč bílej jogurt, ne skoro bez tuku, tzn. nastavenej škrobem... nebo obyč chleba nebo kaši, bez umělejch vitamínů - kterýma tam jsou naprosto posedlí)... připadá mi, že teď to je všecko samá náhražka, člověk aby pomalu pátral po normálním jídle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Já s mikrovnkou taky kamarádím. Já jí používám, nic děsnýho se neděje a než nechat broučky řičet, raději jim tam taky ohřeju :wink:
Jdu spáááááááát, dobrou noc :slight_smile:
16. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Lu: tak to já odstát nechám celkem pravidelně, protože to téměř vždy ohřeju moc a musím to zase nechat vychladnout :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
já to chystám předem, já jsem jako Matýsek, nebo teda spíš on je po mě že :grinning: , my musíme jíst pravidelně jinak jsme vzteklíci :grinning: ... ohřívám jen vodu na mlíko ráno a to v rychlovarce... a oběd ohřívám prostě na teflonový pánvi nebo v hrnci, pokud je to polívka... trvá to tak dvě minuty, takže mi nepřipadá, že by mi to přidělávalo práci, máme keramickou desku, takže než se otočím tak je to horký... nádobí pak vrazím do myčky a je to, díky tomu mi to vůbec nevadí....
16. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Holky, jdu Aňu zahnat do hajan...a půjdu rovnou s ní...tak dobrou noc :slight_smile:
16. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
LU:no mě se taky líbilo, jak se Maty tulil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: a Mája se k nám honem přidala, aby jí něco neuteklo :dizzy_face: :dizzy_face: ,akorát se chudák o něco napíchla :angry: moje šťastie.
JInak děda se mně i Máje moc líbil, přijde mi jakoby celoživotně usměvavý člověk, a on to nemyslí špatně, že usměrňuje děti, jen to dělá "postaru", to nene, plácnutí prstíků...taky museli vaši vychovat 4 děti. TO můj otec, který nás opustil, když mi bylo 5let, ségře 4, tak kdyby klepnul Máje po ruce, tak ho přizabiju. Naštěstí v létě na dovolený u něj se choval jako "hodný děda" (má taky štěstí :rolling_eyes: ).sorry za výjev, už radši končím
papa a dobrou noc všem
16. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
čůůůs bůůůs,

Luuu, upřímnou soustrast, dědeček byl úžasný člověk, dožil se úctyhodného věku a byl doma...chjooo tj. život, je to strašně krutý, ale máte na něj ty nejkrásnější vzpomínky, slova nic nezmůžou, tak se držte...

já celkem skoro vždycky nechávám vychladnout bo sa snažím vařit čerstvý, ale výjimečně přihřívám v mikro, stačí chvilička, myslím že nemůže vadit, když ohřívám např. polívku bo omajdu pro všechny stejně hodím na plotnu

ináč tože trable s odpo usínáním, ještě jsem minule tiše litovala tetu zuhaf z aptauna v době gdy mé dítko spalo 13-16 f kuse, tož teď nechce a nsk usnul až v 15 a spal do 17,30 a pak už jsem ho vzbudila, naštěstí večer usnul v poho...tož su zvědaf co bude dál bo představa odpoledne bez spánku se mi zas až tááák moooc nelíbí, ja?

začínáme mít úspěchy s nočníkem najednou, fakt to chce svůj čas, ne vždycky a ne bobky, hlásí ůůůrááát mamííí anokníííík jooo nooo :grinning:

zvířata(plyšová, plastová) krmí vždycky všechny a všude, aj na návštěvách, když jsme někde, nejdřív chce vidět dětský rům aby asi zmapoval kt. maj hlad, je to vždycky pár vyvolených, doma vyhrabal ze šuplíku aj zvířátka totální ouldskůly chrastítka a musí se krmit, opičko, kočičko, papej a ještě u toho mlaskááá :grinning:
a tím se doba jídla protahujé tož parádá pro mamů dá se toho stihnout doma hodně...
sousedky zdraví celýma jména aj příjmeníma: např. čaaau Jaňa Plocová nebo dobý dééén paný Pokojnááá a když vidí podobnou babku tak stejně :grinning:
a O. říká že se jmenuje Ojivéé Ček
+milion básniček, písniček, říkanééék, naposledy dal v Bille u kas Kolo, kolo mlýnský, u finálního Bááááác vylítli 2 pokladní do vzduchu bo bááác asi musí být hooodně nahlas, naštěstí to ale pobavilo větší počet lidu ve frontách...

sooorry za storýýý sem sa chcela podělit, i když je mi jasný, že u Vás to stejnééé :slight_smile:

s tím frrrst bajkem furt váhám, ale tahle cena je furt dobrá, O. teď dost dom jezdí na motorce a autíčku, odrážedle, tak nevím zda není dobré koupit rovnou normoš kolo se šlapkama a kolečkama, např. od Authora?

pááá und dobrů nočkůůů
16. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
majenko: Aňa chodí spát v 11? bych padlááá, tož su ráda že od 20. je klíííd, ja??? :grinning: tož aj nic ve zlééém :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
tož u nás celej večer kdosi čučí a chce chovat nebo dudlovat. Ani hlavu si vyfučet nestíhám. Jestli zkusí čučet ještě v noci po koju, ta si vypnu zvuk v hlavě a nazdar. Ráno vstáváme do hudebky ... se přece nenechám tou malou teroristkou zničit, ne? :grinning:
16. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
tož teroristká usnéé, nee? já si tože nefénoválááá vlasy prvé měsíce, nenýýý potřebááá a syna šopla do oblečků akože jedém vééén usnůl a spál pár hodin v kusé enem jsem přemístila do postýlky, tuná někdo kopil dělbuchýýý a práská ostošééést, tož čeká kedy sa dítko vzbudííí, ale zatím kupodivů klíííd...
16. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz
dobré ránko! :wink:

u nás zase nasněžilo, krása :dizzy_face: :dizzy_face:

užijte si hudebku, jaká byla noc u petrolejků? :slight_smile:

já jdu dneska k holiči a pak večer do činoheráku, se tááák těšim :dizzy_face:
17. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
simčo co ten zítřek?
17. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás teplota, rýma a hnus kašel, takže nejhorší varianta pro nás-být celý den doma

Lu: dědeček se dožil krásného věku, ale bolí to vždycky :pensive:

jo a nesmím zapomenout na Márinku, šikulku co metá kotrmelce :slight_smile:

reakce na druhý přeočkování taky nebyla ....a už nevím co jsem to vlastně chtěla :confused:
17. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
jo a ten First bike, to je teda very gůůůt cena, my ho pořizovali za 2900Kč i s brzdou
17. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Cechtek: já chtěla koupit rovnou kolo, ale prý prcci celkem dlouho neví co se šlapkama a first bike mi prostě chválily a doporučovaly maminy
17. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ranko...u nás taktéž nasněženo...už jsem hrabala sníh za oknem, aby si ho Aňa prohlédla...

Cechtek: takhle pozdě chodí spát, když spí dlouho odpoledne...právě jsem psala, že už jsem od ledna přesunula plavání na dopoledne, protože jinak jsme odcházeli cca 15.30 a ona usnula....jasan, že pak měla naspáno do půlnoci...doteď chodí spát 20.00-24.00-někdy mezi tím :sweat_smile:
Jinak zdravení celým jménem je úžasný :dizzy_face: ...Aňa zase v baráku říká "bobrý den sousedko" (máme v baráku asi 70 lidí) :grinning:

Dnes máme vánoční herničku...už se těším :slight_smile: ...mějte se krásně...
17. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Teru: tak chudinečka Eliška, tak ať jste brzy fit :wink:
17. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky, nestíhám dočíst.

Lu, je mi to moc líto... :frowning2: Ztratila jsem milovanou babičku, vím, jaké to je. I mě strašně mrzí, že ji Adámek nepoznal a ona jeho..

Cechtek - Teri, prosím, pošli mi do IP nějaké info o tom Karláku, zda jste byli objednáni, ke komu jste šli atd. Pls písni i číslo na sebe, obratem pošlu své. Moc děkuju!!!
17. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj,
Tery tak ať je Elince brzy líp.
My sme měly včera sraz s holkama a jejich dětma z Brna..dorazilo nás 15 masakr, ale super.

Já nemůžu z reklamy na Zboží cz. s G. Filipi..to je tak strašný že bych ji zbila. :grinning:
17. pro 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Hoj, noc dobrá, hudebka bezvadná. Luci, ta reklama je příšerná, za ten přeslazenej shovívavej tón by Gábině měli zakázat hrát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Týnka si dnes sedla na ležící Berunku, využila mé asi dvacetivteřinové nepřítomnosti v pokoji. No nic se nestalo, ale potvora je to, tvářila se, jakoby seděla v křesílku a v klídku sledovala Pingu. No to hlídání bude nakonec největší bojovka, T7nka je čertík provokatér a už se osměluje :grinning:
17. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj

tak jsme šli na vánoční trh s tátou, pěkně v klidu a mám dost... je tam kosa... ale ten sníh je krásnej :dizzy_face:
Matýsek z toho byl nadšenej, ale jen než zjistil, že to je studený a mokrý :grinning:

Ingrid: můj táta spíš tu usměvavost drobek hraje, on se šíleně bojí konfliktů... takže se furt usmívá a pak vybuchne jako papiňák naprosto šíleně, protože neví jak komunikovat o problémech... to jen tak na okraj :wink:
jinak před TEbou M. moc neusměrňoval, ale u večeře a dneska ráno jsem mu to musela fakt zopakovat, je to na budku :sweat_smile: on mu třeba co minutu řekne aby si nedával ruce do pusy... (což je naprosto zbytečný)... a prokládá to tím, že nemá sedět na zemi.... :sweat_smile: a chce po něm aby každou hračku zvednul....
no z toho jsem pak už měla já zvednutej tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rozesmálo mně jak mu řekl "pojď pěkně ke mně já Ti vytáhnu tepláky nahoru" ... je Ti jasný že Matýsek se utíkal schovat a děsně se tomu řehnil...
tátovi jsem musela vysvětlit, že Matýsek je mnohem aktivnější než jsme byli my a např. venku se nenechá celou dobu držet za ruku (pak z toho samo byla scéna úplně zbytečná)..... prostě je aktivní a táta neví jak na něj, myslí si, že když mu milionkrát řekne Tohle ne, tamhleto ne, tak že on bude sedět jak pecka v koutku :sweat_smile:
což mě mezi námi upřímně děsí, řekla jsem mu, že jsem ráda, že má Matýsek takovu jiskru a nehodlám ji v něm zlomit..... u mě jako dítěte to totiž rodiče a prarodiče neustálým usměrňováním potlačili a já pak byla hrozně úzkostlivá, neprůbojná a až v pubertě jsem se vrátila ke svojí normální přirozený povaze....
Matýsek je občas trošku šílenej, ale zase mě umí nahodit tou svojí radostí ze života, ten temperament je taky krásnej :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.