• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky, hlásím návrat od knížek zpět mezi lidi :grinning: Mám po zkoušce, teď se ještě malinkato dospím a bud teta Koníkovka zase na 100% :wink:
19. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

já večer napsala příspěvek a on se neodeslal :unamused: už nevím ani prd, o čem byl :grinning: Něco o Ježíškovi: stromek ozdobíme přes noc a ráno bude jako překvápko (některé ozdobičky necháme Katy, ať si ho dozdobí :wink: ). dopoledne namalujeme a nalepíme, co by si Katynka přála, pro Ježíška... a než bude polední spaní, dáme to spolu s cukrovím za okno, aby si to ježíšek vzal... no a odpoledne budou asi s Honzou vyhlížet Ježíška a já nastrkám dárečky pod stromek... my si s Honzou řekli, že si dáme jen jednu maličkost, ovšem mně se povedlo sehnat něco, co vím, že si hodně přeje, ale je to moc drahý a jde žít i bez toho... Myslím, že bude nadšenej, páč vůbec netuší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já to všechno ořvu...radši budu zase natáčet na kameru, aby to nebylo vidět :grinning:
Já Vánoce s Honzou miluju...a teď s dětičkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My je měli vždycky hrozně hektický, hlavně muselo být jídlo, uklizeno a bla bla bla... žádná velká pohoda...ale teď je to jiný... takže já znovu věřím na Vánoce! :dizzy_face:

Dneska byla brutus noc...Elly od 19 do 1 v noci harašila, prsila, blinkala, škytala, kňourala... no a pak byla taky neklidná... spala jsem dohromady tak 3 hodiny :sweat_smile:

a ven nechodíme...vyslala bych Katy s Honzou na chvilku na sníh možná, ale měla jednodenní rýmu -- asi někde prochladla, tak to ještě promyslím :wink: S Elly nejdu...ráno tady bylo -14, teď -8...
Jo a vyrazila jsem po usnutí Elly kolem poledne nakoupit...uspokojila jsem se :slight_smile: Ale řeknu vám, že z toho shonu je mi zle...je to cítit na každym...spěch, nervozita :sweat_smile: Už asi nikam nepáchnu :wink:

Petiska už končí první trimestr :slight_smile: a Lu má za sebou hranici 24tt... a Mociteta a Kačka za chvíli rodí... jen čekám, kdo tu na Vánoce oznámí další šťastnou novinu :dizzy_face: :dizzy_face: ať mám další důvod řvát :grinning:

a Miško, gratulace ke zkoušce...stejně nechápu, kde na to všechno bereš baterky :confused: :wink: :dizzy_face:

a Romí: díky za optání, depky taková, jakou jsem měla po narození Katy není :wink: Jen klasický plačtivý stavy občas, ale jde to krásně ošéfovat :wink: V noci jsem si pobrečela s Elly, dneska dopoledne s Katy :grinning:

Hezký zasněžený den :dizzy_face:
19. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Miško: gratuluju ke zkoušce! :slight_smile: :slight_smile: tak a teď se můžeš naplno přepnout na Vánoce, viď? :slight_smile:

Maxa: jj, jsem ráda, že jsme tenkrát do USA jeli, byl to můj návrh, protože jsem si říkala, že příští rok otěhotním a to se zas nikam nedostanem (ehm ehm to už budeme mít miminko)... muž byl tenkrát bez práce a museli jsme dost hrábnout do úspor, ale udělali jsme to, protože už jsme to odsouvali asi rok...

pak poreferuj jak šlo zdobení stromečku, u nás to nehrozí, od včerejška má zas vlny energie, dneska okusoval stůl a pak rozkousal jízdenky na vlak :sweat_smile: :sweat_smile: takže u nás bude stromeček i z toho důvodu jako překvápko a budou na něm výhradně nerozbitný ozdoby... (dalších asi 10 let, že :grinning: )

Zuu: a co se Ti povedlo sehnat? :wink:
taky jsem se chtěla zeptat jestli nemáš depku, super, že tentokrát někde asi umrzla :grinning:

shon je děsnej, já už od začátku prosince měla problém i nastoupit do MHD, všude mraky lidí a hrozná nervozita a neochota... teď jsem ráda, že mám klidovej režim, ven jdu, ale vždycky s tátou nebo s mužem, tak jsem ve větším klidu... tuhle jsem prolítla trh během asi dvaceti minut, pokoupila svíčky, prskavky, ubrousky, nějakej spešl atd. a taky jsem se "uspokojila" :grinning:
19. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
spešl sýr tam mělo být :grinning:
19. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
ahojda :slight_smile: Miší:gratulace ke zkoušce :slight_smile: lu:tééda video mně fakt dostalo,Matýsek je sladounkej :slight_smile: všem krásný večer :wink:
19. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
téda, mě bolí záda jak starého čerta, pekla jsem cukroví a jsem ko, a to je v kuchyni ještě bordel, ale musí počkat, než budu moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo s tím shonem, to je fakt, každý skoro běží :grinning: letošek se mi daří zatím všechno stihnout pokoupit v pohodě, ale byli i roky, co jsem nestíhala :slight_smile:

Miši, fakt jsi dobrá!! :slight_smile:

Zuuuzi, Peti, hoďte další sourozenecké fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

lu, videjko si pořádně schovejte :wink: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky, děkuju. Já jsem odpolko spala víc jak dvě hodiny! :confused: :sweat_smile: A zítra se můžu vrhnout na vánoční úklid, takže Vánoce přicházejí :wink:
Peti, koukej hodit nohy nahoru a odpočívat :slight_smile:
19. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Dobrý podvečer,
Lu: Bellinka krásná :slight_smile:
Kreksi gratuluju ke kontrole

Mišce gratuluju a smekám, jak ty to holka stíháš, to je mi záhadou :confused: :wink:

já včera pařila a než jsem v půl třetí sehnala taxika, tak jsem měla dojem, že až si sednu do toho auta, tak se prostě zlomím, jak jsem byla ztuhlá...takže s Elis teď ven ani nechodím, ještě pořád kašle a do -15 už teda fak ne
19. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj

Tak máme za sebou první Štědrý večer ( ještě nás čekají dva - ten hlavní doma a u našich v sobotu ). Bylo to krásné, dojemné. Jájinka z dárečků nadšená, babí s dědou zas nadšení z kalendáře. Jsem strašně moc ráda, že jsme to takhle udělali, že mamka přijela a bylo to fain. Jasmínka si užila babičku s dědou dohromady a naopak. Myslím že i manža byl rád že má rodiče spolu. No a už se moc těším na ten náš večer doma, přeci jenom všude dobře doma nejlíp. Ještě že jsem si mákla a mám vše ( úklid, pár cukroví, dárečky ) udělané a už se můžu doma jen válet :slight_smile:
19. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Hani, "závidím", já už se toho štědrého dne nemůžu vůbec dočkat! :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Aco :dizzy_face: :dizzy_face:

holky jsem napsala tý porodní babičce a prý ty 2 cm čípek to je dost málo tak mám držet klidový režim co to jde
tak teď jsem fakt ráda, že jsem spíš plašan a i když mi vlastně v Podolí nic neřekli (až doma když jsem si přečetla papír tak mě to zarazilo a tý por. babičce jsem to tam částečně okopčila), tak jsem byla opatrná....
furt mě okolo toho čípku pobolívá a tlačí, nevím co tam to dítko dělá :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
čůůůs, luuu fotečky supééér, mi mooc gratulujůůů aj krexi k NT aj ušetřenému litrůůů...
my teď vylejzáme max. do -10 stupňů, max. na hoďku, O. je nabalenej, kombinéza sjůper, je teploučkej gdyž se vrátíme, červený tváře, než vylezeme, tak mu je mažůůů, já sama mám tože teplý botýýý, čepicí aj rukavicé, ináč bych zmrzlááá, tuná máme sněhu hodně, nsk jsme tu blbli na zahradě, O. nadšenej, odpo jsme byli dom, přišla náfštěva taxe dítko zabaviló ináč by řvááál e chce vééén na snížééék :grinning:

náfštěvě předvedl fšechny hračky s komentářema+odříkal říkadla+zazpíval songy vč. svého složeného jipi tipi jou jou jouuuu, teď dost mimochodem jede Kopakabáájááá hojko žábááájéééé (Copacabana horko a žááár), známí se ptali proč ho to učíme, šááák neučíme, matka jednó zpíválááá :grinning:

užívejte předvánoční pohodičky, my se moooc těšíme aj užijemééé Vánoce, rodinám jsme nechali udělat kalendáře + nakoupili pár drobností hlavně přes netisko, gže se shonovat nehodláme, stromeček nazdobíme buďto 23. večer nebo 24. odpo když bude Oliverek spinkat

a na Ježíška věříme fšicí pořád, i když jsme ještě neměli Olího tak k nám Ježíšek chodil, teď si to ale užíváme samo ještě víííc :wink:

páááá majte sa bájooo
19. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
19. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
Peťu: sláďátka překrásnýýý :wink:
19. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Miško moc gratuluju ke zkoušce, jsi šiklinka ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to si zaslouží odměnu!

Peťo Berunka vypadá jako pohodové miminko a krásně se kouká :dizzy_face:

Já jsem trošku nastydlá, ale jen malinko, trochu pčíkám,trošku mi teče z nosu a bolí hlava,ale nic velkého,dneska to určitě zmizí.Dopoledne máme objednanou ségru a synovce, moc se na něj těším a odpoledne má tchýně 60.tiny (chudák má narozky, na Štědrý den svátek-jmenuje se Eva a pak ještě k tomu Ježíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ), tak jedeme k ní na oslavu, ven asi nepůjdem vůbec

petisko šetři se, ja? ať je miminko v pořádku.Úklid neuteče !
20. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky a krásné ráno,

děcka, tak jsme včera zahájili druhé kolo narozeninových oslav:grinning: Ano, chápu, že vy ostatní si ještě chvilku počkáte, ale nedá mi to, abych nepřipomněla, jak nebezpečně se to blíží :grinning:)

Pro mamky, které ještě nemají dárečky: extra zájem byl o navlékací korálky, autko na dálkové ovládání, tabuli na křídy a farmu se zvířátky:slight_smile:

Pořádně jsme se nadlábli, děcka nevečeřela, protože se cpala chipsy, dorty, chlebíčky..., taťka všechno řádně zapil a pak usnul při uspávání dětí, já pak sama dopila všechno šampáňo, probrala fotky, zabulela si a udělala rajče:
http://halastovi.rajce.idnes.cz/36._Oslava_druhych_narozenin/

Tak a teď vzhůru do dalšího kola: Vánoc :grinning:
20. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Ináč Petrolejce závidím usměvavé miminko :slight_smile:

Mišce moc gratuluju ke zkouškám - já, holka, nechápu, jak to všechno zvládáš: děti, focení, školu :astonished: A propos - jezdíš stále do Hradce?

Lu, 2 cm fakt nejsou nic moc...ale na druhou starnu moc dobře z vlastní zkušenosti vím, že o tom, zda donosíš prcka nebo ne, rozhoduje cosik nad námi blíže neurčeného ...

Haničku chválíme, jak si to pěkně vymysleli: tři Štědré dny! Tož tak nějak si představuju ideální svátky já :grinning: A to máte Štědrej večír se vším všudy? S rybou a salátem a tak?

Máme tu zimu a ven tedy moc nechodíme. Prcci jsou náchylní na omrzlinky, takže fakt vyplouvám na dvůr jen kolem oběda na půlhodinky a pak šupky hupky do teplého pelíšku: lépe se jim vyvětraným spí.
20. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,
téda já mám období, včera jsem brečela jak tur nad videama, kde je Mája roční miminko a dnes si tu pláču nad Halastovejma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sunglasses: . Kačko, máte nádherné děti, vztahy, jste super rodina. DOrt a hračky vypadaj taky perfektně. A prosímtě, kde se ty korálky dají sehnat? :dizzy_face: děkuju.
Moje eM prokašlala celou noc, tak jsem pohledala Hedelix, tak snad s tím nic nezkazím
Mimochodem, včera jsem jí vysypala ze sáněk asi 3x, hroznej smích, teda já a moje máma jsme se smály, Mája ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase si chtěla hned sednout. Ven chodíme skoro na dvě hodiny, ale přehodnotím s tím kašlem
Přeju krásnou neděli
20. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: tda fotečky krása,berunka je kočička krásná a jak se Týnečka hezky stará :slight_smile: no a halkáčci,božííííííí jako vždycky ty mně prostě dostanou pokaždý,sourozenecký fotečky jsou táááák dojemný :slight_smile: doufám že všichni už máte vánoční náladu :slight_smile: mějte se krásně a hezký i když mrazivý den :wink: my se jdeme kouknout na Staromák a večer ještě nakouknu papa
20. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Ingrid, korálky jsou různý (já ty naše kupovala v kamenné hračkárně - jsou to tyto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24559858&tab=4 - ale děti je zatím nenavlíkají na šňůrku, ale na paličku od xylofónu),

Ale najdeš i mnohem krásnější:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29149689&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28673673&tab=6
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2938664&tab=1

Jo a k tchánovcům jdeme na oběd, mrknu na ty baterky do vysavače:-;
20. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
ránko :sunglasses:

jé Berunka je úžasná :dizzy_face: takový krásný miminko s růžovejma tvářičkama.. :dizzy_face:!

Halkac: nj, dneska jsme se tomu smáli, že Matýsek zlobil první půlku těhu a Bellinka zas asi bude zlobit trochu v tý druhý půlce :sweat_smile:
no každopádně jsem zvědavá jaká bude povaha
tátovi asi budu muset říct (nebo mamce) aby přijeli i po Vánocích až půjde muž do práce, to budu teprve 28:tt... klidnější budu po Matýskových narozeninách, to je přesně konec 30.tt....
u Matýska jsem to tvrdnutí měla od 28:tt, ale čípek mi nikdo neměřil :confused: je fakt, že mi měsíc říkali, že můžu kdykoli porodit.. a pak jsme měli co dělat ukončit mu nájemní smlouvu :grinning:

dnešní bříško
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3633005&vReferer=
20. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Kačko :dizzy_face: :dizzy_face: z toho dýchá taková pohodička!! závidím tu rodinku několikagenerační :wink:

p.s. jaký to je autíčko na to ovládání? to vypadá jednoduše a docela nerozbitně :sweat_smile:
20. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj. Lu, ty červený tvářičky jsou novorozenecká vyrážka, už je na ústupu, ale je tam. :grinning: Korálky dobrej nápad. U nás až tak na jaro, už se vidím, jak je sbírám po celým bytě. :wink:
A noc opět dobrá, ovšem za cenu, že byla vzhůru včera 8-22 se třema spacíma pauzama, dohromady spala tvrdě 2 hodiny a cca hoďku lehce u mě na rukou. Naspí toho prostě míň než Týnka zatím :astonished:
20. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
taky jsem myslela, že Verunka má takovou krásnou zdravou barvu :dizzy_face: , no je krásná!!
Lu pupík už se klube.... :grinning:
Mi:gratulace ke zkoušce, jsi borka
Halkač:děkuju moc za odkazy, i za baterky, min. jednou denně to tu řeší, že vysavač nepůjde :angry: :rolling_eyes: :sunglasses:
20. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Peti: to spaní se snad Berunce usadí, M. taky spal na konci šestinedělí míň než spí teď :wink:
20. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Lu, bude super, když budeš mít pomoc: já sice věřím, že fakt moc nelze ovlivnit, zda porodíš dříve nebo ne (a vzhledem k tomu, že první těhu jsi měla podobné, tipovala bych, že Bellinka si u tebe taky pobude :-;), ale prostě člověk má udělat maximum, aby si nemohl nic vyčítat. A přeci jen druhé těhu je určo náročnější - lítáš kolem staršího, nemůžeš si odpočinout, když ty potřebuješ apod.

Autko je tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16578635&tab=2 Chtěla jsem, aby mělo jednoduché ovládání a bylo bytelné. Zatím vypadá skvěle. Jsem moc spokojená :slight_smile:

Peti, s tím spaním je to síla. U nás to bývalo obdobné. Mám poznamenáno, že v půlroce spaly děti třikrát hodinku. A dnes spí jednou denně po obědě cca 2,5 hodiny. Takže víceméně časově pořád nastejno...:astonished: Vůbec nechápu, kde braly jako mimina energii bdít. No je fakt, že hodně plakávaly - mám za to, že právě z důvodu nevyspání a přetažení :frowning2:
20. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Kačko nádherné fotky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , já bych se k vám chtěla narodit! :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Halkac: no já právě měla první těhu opačně.... první půlka proležená (měla jsem rozházený hormony po několika IVF, takže když se pak zadařilo přirozeně hned měsíc po posledním IVF, tak mi bylo dost zle)... od 7. měsíce mi bylo super, v 9. měsíci jsem zářila a lítala jak pometlo a drhla a cvičila... malýho jsme pak vyháněli ostošest a podařilo se až po dvou Hamiltonech, vybíhání do 5. patra a horkých vanách, byl 4 dny po termínu, já už toho měla plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budu prostě maximálně opatrná do tý kontroly v poradně 4.1. a tam uvidím co mi řekne... je to primář v porodce, tak bude vědět víc...
ale už si připadám na to těhu nějaká stará :sweat_smile: dvě děti mi budou jako Petě stačit :grinning:
20. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky,
tady se to nějak rozjelo :dizzy_face:
Děkuju za gratulace, moc!
Kačko, jojo, jezdím do Hradce :slight_smile: A fotečky jsou úžasný, děti překrásný, tobě ty rpovlněný vlásky moc sluší, dortík krásnej! Prostě fakt úžasný :dizzy_face:

Lidu, ty se šetři, těhulinko. Jak dlou zůstane taťka?
20. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Miško: do 23., pak je doma muž do toho 4.1.
20. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.