• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak ještě že tak, Lu. Odpočívej :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
jsme zpět,pááááááááááááni tam je taková kosa..ale byo to nádherný projít se celá rodinka,dát si svářo,medovinku..a vše co k tomu patří ta zima za to fakt stála.. :slight_smile: :slight_smile: lu:no vida bříško už se kulatí,krááááása :dizzy_face:ad stromeček:jdeme zdobit za chvíli všichni a dárečky souhlasím s většinou ty nosí Ježíšek :dizzy_face:
20. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
ahojdá!

pridavam se k agi - taky chci byt v pristim zivote malym halkacatkem :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a novy uces ti kaci moc slusi :slight_smile:
auticko super napad k narozkam..koralkyu nas zatim nehrozi. kubous by si je narval vsechny do hubicky a snurku by si obmotal kolem krku..ale pisu si pro pristi rok :slight_smile:

mi - gratulace ke zkousce...jako vzdy obdiv, kde na vse beres cas, sil, energie...a vse zvladas perfektne a s prehledem :wink:

lu - tak konecne verim, ze jsi tehu, posledni fotka briska me uz presvedcila :grinning:

a z petrolejkovic beru jsem ucuravala vcera cely vecer...furt jsem se na ni musela divat...je krááásnááá
:dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 16:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Teru, co to byla za akce, žes pařila až pomalu do úsvitu?? :grinning:

Aco, a fotečky z prvního štědrého dne máte? :slight_smile:

lu, držím pěsti, ať čípek drží a co nejvíc odpočívej :wink:

cechtek :grinning: Kopakáábáája :grinning: jak už jsem psala, s Olím musí být chlamec, tak rychle rychle do druhého takového borce :slight_smile:

Peti, Verunka je prostě boží :dizzy_face: a sranda, jak je každá jiná :slight_smile:

Kačí, vaše fotky prostě nemají chybu a dycky se na ně s chutí podívám :dizzy_face:

ingrid, kašel ať brzo přejde :confused: a co kilča? kolik si dala dolů k dnešnímu datu??

Hani, atmoška na náměstí musela být super, o procházce s rodinkou nepochybuju :dizzy_face:

zuhav, Kubík a korálky :grinning:
20. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak berunka nádherná, opravdu krásné miminko :slight_smile: a u Halkáčků jsem se nad fotkama usmívala jak měsíček na hnoji, parádní :dizzy_face:

Petisko: křtili jsme ten kalendář, co jsme fotili a pak jsme to šli ještě oslavit na báááru :wink: tatínek včera přišel až v půl čtvrtý, no vydrží víc, no :wink:
20. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Tery, a jaký kalendář?? :sweat_smile:
20. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
petisko jj byla :dizzy_face: jinak mi máme taky dvoje vánoce :wink: zítra budeme mít první,pže v terý jdu ještě do práce a ve středu tradááááááááá na Moravu a večt klasika vánoce tam :dizzy_face: jinak to nejde no :slight_smile: teru byla kalit?jůůůůůů se máš :wink: petisko koukám tt pěkně nasakují vid?a jak se cítíš vše v pořádku?a co ostatní naše těhulinky??
20. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Hani, díky za optání :slight_smile: cítím se fajně, akorát teďko poslední tři dny mi začnou jednou-dvakrát za den takové né křeče, ale jako dost cítím břicho, hooodně nepříjemné, třebas dnes mě to chytlo před obědem, trvalo to asi dvacet minut, a to jsem předtím fakt nic nedělala...takže se nemůžu dočkat toho 30.tého, až uvidím piškotka..
holky, těhulky, máte to někdo??

my si taky uděláme vánoce jak vloni, 23. jakože my tři doma, a 24. u našich a pak se přemístíme ke tchýňce..je to docela hoňka, ale jaksik se nemůžeme vzdát oba dva strávit štědrý den u svých rodičů, takže to řešíme, že kolem poledne chodíme k našim, v 16h začínáme jíst atd..a kolem 18h už sedíme u stolu u tchánovců :sweat_smile: pozn. autem to máme za tři minuty :grinning: a tam zas více posedíme po rozbalení dárků...už to tak děláme pět let, co bydlíme ve svým

jo a co dnes udělali naši - obě rodiny jsme pozvali k nám na sváteční oběd a v 11h mi volá taťka, že nedojde, a já proč? A on, že ho mamka jebe, že chtěla rozdělat skříň v obýváku a že to chce hned mít hotové atd...tak jsem se nasrala, říkám, dej mi mamku a ta, že už to mohl udělat včera a nebo dnes ráno a že se do toho pustil až hodinu před tím, než měli přijít :fearful: no pokřikovali tam po sobě, tak jsem řekla, ať s takovou náladou nechodí ani jeden a fakt nepřišli....no padesátiletí komedianti...no beztak se spolu ještě nebaví..
20. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
joooo a očekávám na Štědrý den, že nějaká naše teta dá dárek nám tetám a práskne, že byla mlž a že bude srpnu, září další mimíšek....nebo je tu megamlž a bude ještě červenečátko :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
holky, co máte baráčky - můžu se zeptat, kolik mají vaše pozemky šířku?? Nám podle nových norem musí udělat širší příjezdovou cestu, takže nám vzai dva metry z pozemku a máme šírku 22m...co vy na to, není to málo?? :confused:
20. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
holky, teď jsem narazila na podobnou hračku, co dávala odkaz halkačka a rozdíl ceny jak svińa: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1451761 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
petisko: byl to kalendář jehož výtěžek půjde na onkologii tady v ÚL, takže kámošky oslovily kamarády a kamarádky co mají děti, pak se sehnali sponzoři, myslím, že výsledek je moc krásnej .... a dokonce to dnes bylo ve zprávách, Stuchlík dělal i rozhovor s maminkama ale já tam byla děsná :grinning:
20. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
ahojky :wink:

lu:krásné 4D :dizzy_face:

petrolejko:Verunka je krásné mimi :dizzy_face:

petisko:šířku máme asi 60m
20. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
terko:ty a děsná,no tak to bych chtěla vidět :wink:

agi,teru:zítra Ovečka od 9 hodin
20. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Teru, jéé, to musí být super pocit :slight_smile: hned jsem přepla na Primu, jestli o vás nebudou mluvit

simi, tý vogo 60m??? To musíte mít ooobr pozemek :confused: :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
petisko:ani my nepřijde :wink: máme to dost členité a velkej barák
20. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
simi, my budeme mít 22m šířku a 35m délku, dohromady to dělá cca 900m čt.
20. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Posílám trochu vánoční nálady rpo ty, kod nejsou na FB :wink:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/

Ty jo, Peti, já vůbec nevím, jak máme široký pozemek :grinning: Ale tipla bych tak 25 m. Ale je zase hodně do délky.
Teru, ten kalendář je super nápad :dizzy_face: :dizzy_face: A to ses fotila i ty? Nebo jen Elí?
20. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
peti:my celkem 1200m čt,mě to přijde dost,Petr by snesl i víc :wink:
20. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
mi:fotky bombové a tobě to moc sluší,jo a gratuluji ke zkoušce :wink:

a ještě musím pochválit fotky z oslavy našich dvojčátek :wink: Kačko děti se vám fakt povedly :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
miško: nálada navozena :wink: a na tom kalendáři jsou i maminky
20. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Simi, dík :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
teru, my chceme vidět kalendář!!!!!!!!

Miši, mě se líbí moc ta fotka, jak tam sedí Denísek na bobách, moc hezky vyfoceno :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky z Ustí, vy tam třebas vídáváte Martinu Balogovou? To jen tak :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Martina Balogová je z Ústí? :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo, na seznamu tam je článek, že se zpátky z Prahy stěhuje do Ustí nad Labem, že tam má Pepík kamarády
20. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak to jo :slight_smile:
Komu to dnes přejete? Chodurovi nebo Šmajdovi?
20. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
20. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Chodura jsem nemohla cítit do minulého kola, ale jak zazpíval od lady gaga paparazzi, tak jse změnila názor a i jak to beru zpětně, byť není vizážově nic extra, má svůj styl a viděla bych ho někde zpívat s orchestrem, takových, co zpívá rockově je podle mě dost a Šmajda by měl velikou konkurenci
petis: já jí ještě nepotkala
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.