• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak dobrou noc...heršvec to je sněhuu :confused:
20. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
Hezký večer

Narozeninová Halkačátka prostě úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zvolila bych vás na koníkovi za nejsympatičtější rodinku :dizzy_face: :slight_smile:

Teruse: moc hezká fotka na kalendáříku :slight_smile: ...ale kdybych to nevěděla, tak tě vůbec nepoznám :astonished:

Martin Chodůr...hurá hurá hurá!!! SMSku jsem teda neposlala, ale radost jsem měla :grinning: ... Šmajda už mi teda nevadí tolik, jako na začátku...fakt se hodně zlepšil...ale stejně jsem nechápala, že se dostal tak daleko....to bude asi ta vizáž a nácti-leté fanynky:sweat_smile: ...teda nic proti vkusu...ale já tyhle sladké typy nemůžu vidět :grinning:

Tak dobrou... :slight_smile:
21. pro 2009 v 00:22  • Odpověz
Bré ránko,
už druhý den vstáváme v 6:45, třikrát huráá :slight_smile:

tak Chodur vyhrál?! Tak snad dá nějaké ty prašule pak rodičům :slight_smile:

Takže Balogová do Ovce nechodí, jo?? :grinning: :grinning:

lu, jak ste přečkali noc? Žádné rampouchy pod nosem?? :grinning: :wink:

Co dneska máte v plánu?
21. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
Petise, Ty pracuješ pro nějakou rozvědku? Samé dotazy po ránu? :grinning:
21. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ránko,

tak tedy i já včera koukala na superstar, protože jsem nemohla jít spát hned po filmu Všichni moji blízcí - to by se mi špatně usínalo :frowning2: Už jsem ho sice viděla, ale teď poprvé, co jsem maminkou. A představa, že dítě posílám k cizím lidem a asi ho nikdy neuvidím....:frowning2: :frowning2::frowning2: Zbláznila bych se bolestí :.-(
No a Superstar - finále mě vůbec nenadchlo. Moc "slavnostně" to nepůsobilo...aspoň na mě.

Moc všem děkujeme za pochvaly foteček :dizzy_face: Už se těším na vaše vánoční a narozeninová fotoalba ostatních tetek Koníkovek :slight_smile:

Teruse - ten kalendář je mooooc povedený! A ty s Eliškou jste kočandy par excellance.

NO a manžílka mám od zítřka doma, hurá :slight_smile: Dnes jedeme v 11 s dětmi k nim do firmy na vánoční oběd - kuře s chlebem :grinning: Ale těšíme se...A dopoledne přijde kamarádka s dětmi, pustíme si koledy, dáme kávičku a děti si pohrají...
21. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Peti :grinning: jakou ste měli noc?? :grinning: :grinning:

Kačí, jé, takový den bych si dala líbit, já jsem dnes totál bez plánu, však se tu ještě flákám neumytá neučesaná v pyžamu...tatku máme doma až od zítřka odpo a tuším, že všechny kámošky už maj chlopíky ode dneška doma, tak na mě všecky beztak hodí bobana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :grinning:
21. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Jé, Peti, to nezní špatně náhodou - bych se klidně flákala s prcky po domu neumytá, neučeasaná a v pyžamu :grinning: Mně zas někdy ty naše každodenní plány unavují...ale víš jak: kdo chce kam, pomožme mu tam ... a když si nejsem schopná naordinovat jeden day off, je to můj problém :frowning2:
Hele, necháte si říct pohlaví piškotka? Asi se to tu už probíralo, ale omluv matku dvojčat, která hodně zapomíná :grinning:
21. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak už jsem se dala dohromady, nicméně plán stále žádný :rolling_eyes: Kačí, já právě každý den něco máme, buď příjde někdo k nám, nebo já se ke komusik vetřu, ale dnes?? Ale pooooozor, v pokojíku pípla sms, tak že by se někdo slitoval a hodil si nás do programu dne?????????? :grinning: :grinning:
no s tím pohlavím - neprobírali jsme to tu na koníku, jen s chlopem, momentálně to nechceme vědět, ale do 20tt je ještě nějaký pátek, že??!! :sweat_smile: Uvidím, jestli zvítězím nad zvědavostí, páč jako zvědavá já jsem, víc jak u Robiška, kdy mi to bylo jedno, kdež teďko bych si maličko víc přála Madlenku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
hmm, tak nic, tetka poslala mms :unamused: :grinning: kůůůůra drááát, to bude dlouhý den
21. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Peti, noc dobrá. Akorát Týnka vstává čím dál časněji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my se taky flákáme doma, páč do MC na letních gumách v tomhle počasí opravdu nejedu :zipper_mouth:

Halkačí: mě se taky pěkně svíralo, když jsem si představila, co to pro ty rodiče muselo být
21. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky!!!!

Hlásím se po pracovní odmlce - a jsem ráda, že je zase klid :slight_smile: Poslední dny byly dost hektické, málo jsem spala, ale stálo to za to. Byl to úžasný relax, vykecala jsem se, byla jsem užitečná a nejlepší na tom byly ty obědy za 15 korun - a navíc výborné.
Čerstvá novinka je, že mám vytrženou osmičku (asi dvě hodiny), začíná přicházet k sobě, hubu mám dvojnásobnou, musím to ledovat a kdyžtak zítra naběhnout pro ATB. Tak snad ne ....

Nevím na co reagovat, tak snad se nebude někdo zlobit, že si nevzpomenu.

První Halkačátka - jste nádherná rodina a děti jsou prostě úžasné!

Kreksi gratuluju k NT, Zuuu k fajn sžívání, Petrolejce k lepším nocím, Terezce k povedené fotce do kalendáře, Lu k hezkým fotkám z 3D

Jo, a podepisuju petici za ježíška - vše bylo napsáno ... já na něj dá se říct stále věřím, nemá pro mě konkrétní podobu (a už vůbec ne chlapa na kříži), ale nám nosí kouzlo Vánoc.

pořádek - nestíhám, dnes snad dopečeu ty tři druhy a konec. Úklid stihnu - nestihnu - mám předsevzetí se na to povznést a od středy 22 hodiny si jen užívat.

Víc nevím, budu dopisovat, jak si vzpomenu ... jestli vůbec.
21. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj,

Natálkám vše nej k svátku!!!!
21. pro 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
tyjo boby jsou fakt úžasná věc! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Maminka je sice zpocená až na zadku, ale ondra si to užil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoooj Natalinkám Vše nééééééééj k svátečku :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Sylvi, povznést se nad to je skvělá věc :wink: tak to má být....mě to moc nejde a včera jsme řádili a odtahovali věci, za kterými se neuklízí každý týden, takže bordel, do toho přijeli naši z Makra, takže další bordel, do toho dvě nevycválaný děti, křik, řev, hukot...no pravá vánoční atmosféra :grinning:
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
ahoooj

hlásíme se z domova :slight_smile: Týýý jo ale cesta zajímavá, jeli jsme krokem. Ale jak jsem říkala všude dobře doma nejlépe, já vždy když se vracím z nějaké delší návštěvy tak ten nás byteček miluji ještě víc :grinning:

Kačí, fotečky narozeninek nádhernééééé. Přejeme Majdí a Jonáškovi všechno nej nej nej, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, pohodičky a lásky :slight_smile: Posíláme moooc pusinek
Jinak Štědrý večer v Rakáči byl se vším všudy - salátek a chro chro a koko řízečky jak by řekla Jájinka :grinning: rybu jsme neměli, dárečky atd...Krása. No a u našich to bude v sobotu to samé :grinning:

Také vše nej nej nej Natynkám a Natálkám k svátku

Tak ještě zítra a máme tatínka konečně na pět dní doma, už se nemůžeme dočkat

Jinak také jsem hodím co Jájinku nadchlo z dárků, takže jednoznačně lego, pak uklízečka a plyšák kačátka které dělá kač kač kač, to je teď její miláček a musí být s ní všude

Jo a berunka má malé šrámy z boje, holky jsem myslela že v té chvíli se ve mě krve nedořeže. U mamky si šla za číčou ( ona je tak šíleně miluje ), pořád jsem na ní koukala atd... a byla ve střehu a stačila pitomá vteřina kdy jí Jája chtěla pohladit po hlavě a už jí šla kočka po obličeji. Takže má pár škrábanců, ještě že Jája uskočila jinak by měla asi po očku, ta mrcha šla pěkně tvrdě. Takže jsem řekla že tady mamka vidí že ikdyž je to jejich mazlíček tak prostě to není zvíře na hraní pro děti že, došlo na moje slova. Neřeknu kdyby byla na ní zvyklá od malinka. Já jsem totiž apelovala ať k ní Jája nechodí a ať je míca v ložnici a dělali ze mě herodes matku. Asi jsem moc úzkoprsá ale já Jáju prostě k citím zvířatům pouštět nechci, pořád to jsou zvířata i u Miňonky si někdy říkám aby jí třeba v zápalu hry neťafla
21. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj, kontrola Berunky OK, 4800g a 58cm, skoro přesně tak byla velká Týnka ve 3 měsících :grinning:
21. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak jsem jukla, kolik Elí vážila když jí byl měsíc a jeden týden a měla 5050 :slight_smile: ale ona byla fakt tlusťoch :grinning:
21. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Dobrou chuť, pokud právě obědváte :grinning: já právě dojedla :slight_smile:

aco, vítej doma, a ještě že to tak dopadlo s tím kocurem, Jája měla štěstí!

Peti, no jo, Popelka je jenom jedna :wink: ale super, že Verunka tak krásně roste :slight_smile:

agatko, to je super, že boby Onďulu baví, já jsem v sobotu Robika vyklopila a on už mi nechce sjíždět kopečky :unamused:

Jinak jsme byli hodinu a půl venku, nakonec jsem zbantovala dvě kámošky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
jé, tak já se jdu taky mrknout, kolik měl Robik
21. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
3800g a 53cm :grinning: :grinning: tak Berunka jede :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
otázka opět od deža: můžu jíst normálně perníčky?
21. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj

tak k obědu bylo rizoto moc se povedlo (potvrdil i děda) a Matýsek snědl asi tři lžičky, tak šel spát tak, on teď nadělá někdy s jídlem takovejch kravin :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejoblíbenější je strkat si špagety za krk a rýži od uší :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak topení už naštěstí jde, fuj, to jsem se ale lekla :sweat_smile:

Sylvi: držím palce, ať se to zubisko obejde bez atb! a super, že jsi se v práci tak zrelaxovala :wink:

týjo Peti Berunka krásně roste! :dizzy_face: M. měl 5 kg ve 3 měsících... a 58 cm? no tak to zachvíili předežene i Týnku, ne? :grinning:

Aco: no tohle já říkám taky s těma zvířátkama a taky jsem kolikrát za herodesa... ještě že to tak dobře dopadlo...včera byl M. s tátou na návštěvě a měli tam králíčka dlouhosrstýho, tak už doma jsem mu říkala, ať ho hladí opatrně, aby se neleknul a nekousnul ho... a manželovi jsem nakázala fakt ho hlídat, protože na zvířátka není zvyklej... ale prej to proběhlo dobře, králík je dost plachej, ale pak i přišel a nastavil se, aby ho M. pohladil a M. mu pak chodil ukazovat věci a říkal mu co to je, např. "koukej, to jsou klíče" :grinning:
21. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Petise: perníčky si klidně dej :grinning: :grinning: já z Tebe nemůžu, proč bys je jako nemohla? :grinning:
21. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
matýsek v šesti týdnech 5130 a 60 cm :sweat_smile:

a neteče nám voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: havárka :rolling_eyes:
21. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
lu, bo se tam dává skořice nebo zázvor, teď nevím :grinning: holky venku taky na mě čučeli, ale já si to tu chtěla ověřit :grinning: tak si je jdu naložit, hihi

sylvi, nám netekla voda minulý týden, taky havárka

Jo a s obědem je to teď taky horší, polívky sní dost, ale s nadruhým dělá někdy všivačiny
21. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Petise: já myslím, že toho tam zas tak moc nebude... hlavně to vadí na začátku a Ty už jseš pomalu ve 2. trimestru...

sakra :angry: teď mám chuť na perníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
mrkněte:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.12.2009/#DSC078950.JPG
Ze země na gauč, z gauče na přebalovák a volá na mně do kuchyně. Co bude potom, to netuším :fearful: :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.