• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Jaho já vím, že vaše děti jsou vesměs horolezci, ale náš Deny! - no uznejte, že mne to šokuje :grinning:
21. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Miško :grinning: ale zabaví se, ne :wink:
21. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lu, no jsem ráda že nejsem sama ,, herodes" matka :grinning:

Jéé berunka je krásná holka, jsem musela juknout kolik měla Jája, přesně v měsíci 2740gr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my jsme byli staženej králíček že takže to sem dávám jen pro zajímavost

jinak se rodí kolem mě samé holčičky :slight_smile: nejdřív Verunka, pak Ellynka a 18.12. se narodila mojí kamarádce další krásná holčička Terezka, já poslední dva měsíce pořád brečím :slight_smile:

No my jak jsme byli v Rakáči, tak jsem tam jezdila očima po pidi oblečkách, manža ze mě nemohl. Už jsem měla v ruce takovou chlupatkovou kombinézku, že si jí koupím pod stromeček pro štěstí, ale pak jsem jí radši vrátila, abych nám to nezakřikla :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Miši, to si musela čučet :grinning:
21. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Miško :grinning: :grinning: musíš si taky zvykat!

náš malej skáče z opěradla gauče dolů (jako za gauč, my máme tvar L, takže prostě na zem z toho asi metru a čtvrt nebo tak).... nebo vyšplhá na vršek piána a když ho ignoruju (nosit ho stejně nesmím tak buď ho chytnu včas a nebo se pak musí dostat sám dolů jak umí), tak na mě volá "koukej maminko"..... :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Miší, no to je náš kluk šikovnej a pak že to nedokáže :slight_smile:

Petis, týý jo toto utíká ty jsi už 12tt, jůůůůů. Perníčky si dej, dává se tam zázvor atd... ale v malém množství ti to neuškodí :slight_smile:

Jééé Sylvi vodu nezávidím, to je v tomhle póču a před Vánoci opruz teda :frowning2: :confounded:
21. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
:grinning: On nechtěl ani jít spát a pořád lezl nahoru a tlemil se.

A já jdu uklízet - dnes začínám vánoční úklid :grinning:
21. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
koukám, že všechny asi uklízíte :confused: :confused: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Ne, já se tu válím jak buchlé prase :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
já taky ne :slight_smile: mám hotovo. Až na pokojík který před chvilkou moje malá čunča zprasila těstovinama s omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže madam dostala od babí uklízečku, tak vyfásla hadr a má za úkol drbat koberec :grinning: jsem zvědavá jak se s tím popere
21. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
labell: :grinning: tak jsme rozdaly Patričkovi dárky,nejvíce ho zajímali papíry že jak jinak :grinning: kdybych to věděla tak tam narvu papíry :grinning: ba nééééééé,zajímá ho vše najednou :slight_smile: o stromeček jsem měla strach ale v poho,jen kouká,pak dodám fotky :wink:
21. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
buchlé prase :grinning: :grinning: :grinning:

my máme stále bordel, netekla voda, tak co nadělám :sunglasses: ..... vedle museli obvolat rodiče dětí ve školce, aby je vzali dřív domů ..... každopádně už hodinu teče

a mně se dělá na tváři modřina, mám ji nateklou, bolí to strašně, v puse mám furt železito, jak mi teče krev, je mi blbě :frowning2: prostě nic moc
21. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
sylvi, chudinko, co pak zub?

Jéé Hani vy jste měli Vánoce dneska nebo také nějaké předVánoce jako my :wink: :grinning:
21. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
sylvinko:chuděrko,at je líp :frowning2: Han'ulí:jj předvánoce když už máme ten stromeček :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Haní : tak to jůůůů :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
tak jsme nakonec vyrazily aspoň ke kamarádce, pak Elí jednou vypadla z bobů a už tam nechtěla :grinning:
Sylvi: osmu mi vysekávali když jsem ještě kojila, takže léky jsem mohla jen nějaký, hnus hnus....ale každý den je líp a líp, držím pěsti a na úklid se ..... pěkně z vysoka
21. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Díky! Teď zabral aspoň trochu ibalgin, ale furt je mi na grc. Ona ji jednak nemohla vytrhnout, ale když viděla, jak mi to nateklo (až po zákroku), tak říkala, že něco napíchla a že jak bude modřina, tak pro ATB. Ta se mi dělá, takže uvidím ráno.

Aco, ráno mi vytrhli osmičku :unamused:
21. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky,
prohlídla jsem fotečky-super! Terez s Elí jsou náhderný ženský, Halkáčci jsou boží..a Veru mne nadchla! ta je úplně jiná než Týnka!..a je skvělá, má krásný kukuč!...

zprávy z dnešní KO: miminko je v pohodě, je hlavičkou dolů(hurá, hurá), všechno vypadá dobře. Je jen malinko větší(o 200g-asi 1,5 týdne) než je obvyklé v tt.. Váží 1635g...:slight_smile:. takže spokojenost.

Tomí má teplotku a soplí. Ručku stále v pusince, tak nevím, jeslti nachlazení nebo zoubky..
21. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Romí:gratulace ke kontrole :slight_smile: a zde malá ochutnávka ze Staomáku a z před vánoc :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=473158&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Romi, výborný zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen tak dál :wink: a děkuju za pochvalu, ale já nejsem zvyklá takhle se líčit a hlavně se takhle česat, takže já jsem z tý fotky taková nesvá :sweat_smile:

a Pelíškovic maj moc příjemně naladěný fotky :slight_smile:

jinak jsem zas před chvilkou šílela z naší babky, buďto skončí na psychiatrii ona nebo já :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
copak se stalo Teru??
21. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lu: ono se to týká takový intimní záležitosti, tak to tu nechci nějak rozmazávat....ale je to o tý její zabedněnosti, a když budeme něco stokrát opakovat, tak ona si to stejně udělá po svým a pak ještě mele takový nesmysly, že by člověk vyletěl z kůže. Vím, že je na tom špatně a nedělá to schválně, ale víš, jak to o tom oslovi :unamused:
21. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Gratulace Romče ke kontrole.
Beru dnes poprvé spala i večer, tak jsem zvědavá, jaká bude noc. No využila jsem to k tomu, že jsem se trochu zcivilizovala a dobalila dárky. Zítra ještě uklidím kuchyň a obývák, večer si nalakuju nehty :grinning: (esli to stihnu) no a ve středu už jen udělat salát a večer nazdobit stromek. Tak snad v pohodě. Žádná hektika, úklid beru lážoplážo, prostě vysát, vytřít, vyprala jsem všechen textil doma, aby to vonělo. Víc leda tak víte co ... :grinning: papa
21. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
teru:děkujeme,dobrou :pensive:
21. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
Achoooj :slight_smile:
než poletím na wécko :grinning: zdravím při úterku, malého jsme měli na noc u mamky, takže jsem chrápala osm hodin v kuse, ale že bych se cítila vyspalejší :confused: to už budu dobitá až do důchodu?? :confused: :grinning:

než pro všiváka dojedu, musím cosik vyžehlit a ještě vyprat, ať to můžu zítra schovat, ať mi to tu na štědrý den nevisí :slight_smile:

Romi, super kontrola :dizzy_face:

Páťa má krásné zimní fotečky :slight_smile:

Peti, vidíš, blýsklo se na lepší časy!! A je fajn, že to bereš, jak to bereš - lážoplážo :slight_smile:
22. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
ránko

nj, to se musí brát lážoplážo, já to teď taky pofackuju za polovinu času - a nic se neděje

Teru: je to hrozný když starý lidi nevědí co mluví... my to měli párkrát v rodině a je to hrozná zátěž pro ty lidi okolo :pensive: fakt klobouk dolů jak to zvládáš!
22. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
dobré ránko

sylvi: :frowning2: :frowning2: , tyjo radši si skákni k doktorovi před svátkama :frowning2: .Já jsem nějaká zbitá, furt bych spala,včera jsem usnula už když Petr přišel z práce :confused:

a v noci se mi zdál sen o Petrolejce, ležely jsme spolu v posteli nahý :grinning: :grinning: . A Peťa měla lví hřívu, kudrnatou, obarvenou na bordó.No nechápu !!! :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
hanipelíšků fotečky moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terezko copak s babičkou?
22. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Agatko? No lví hřívu teda nemám nikde po těle (to se mi to kecá po včerejší depilaci), ale obarvená jsem čerstvě na hnědo-načervenalou :grinning: A nahá bych si s nikým do postele teď nelehla, aby dotyčný neutrpěl šok. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no jo no, jsem přemýšlela, jestli to sem mám vůbec napsat :grinning: .By mě zajímalo, co to znamená .Já si taky nehodlám s nikým jiným, než s Petrem lehat do postele :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.