• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak Agisen teda dobrej :grinning: :grinning: :grinning:

já zas měla typickej těhotenskej stihomam - jak je vidět, tak to postihuje i budoucí druhomatky :sweat_smile: : věděla jsem (nějak), že se Bellinka narodila, našla jsem ji pak v obýváku s cedulkou 5.42 (jakože čas)... vypadala neskutečně dospěle v obličeji a snažila se vydrápat do stoje :sweat_smile: - což se jí nakonec taky podařilo... byla jsem nějak v šoku, vůbec jsem nevěděla co dělat, připadala mi hrozně cizí a samostatná, všecko chtěla a já nevěděla jak k ní přistupovat :fearful: :sweat_smile:
no jako je mi z toho divně ještě teď :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky

Haní, fotečky krásné

Teruse, kalendář je moc hezký a ty s Elinkou hotové modelky, fakt. A kde vlastně nápad vznikl jak vy jste se dostaly do toho kalendáře, je to fakt hezký a hlavně pro správnou věc :slight_smile:

Agi, jééé snad neobjevuješ v hloubi duše skryté vášně :wink: Péťa jako Péťa :wink: :grinning: :grinning: :grinning: to byl vtip ju :wink: :wink:
Mě se zas na dnešek zdálo že jsem v pubertě, můj manža je můj otec a letíme někam kosmickou lodí kde mezi ostatními lidmi najdeme opuštěnou malou holčičku tak se jí ujmeme, taky zajímavý :grinning:
22. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky,
co Sylvinka s tím zubanem? :frowning2:
Já jsem včera byla na posezení se spolužačkama v Jihlavě, bylo to moc fajn.... Dnes mne prudí ještě jedna seminárka, ale jak jí napíšu, tak na to do 26. peču a začnu něco do školy dělat až po svátkách.
22. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Agi, sen mazec :grinning:
22. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj,
Agi hmmm teda to je sen :grinning:

Sem teď Amelce vykládala jak tady bude stromeček a dárečky a ona: bléé nechci :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
22. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
já zas dneska ukazovala v knížce o Vánocích a Matýsek chudák jak teď furt řešíme že děti chtěj jeho hračky nebo on chce jejich, tak když jsem řekla, že budou dárky pod stromkem, tak se hned ptal "jeho nebo její?" :sweat_smile: :sweat_smile:

teď mám strach říct, že budou jeho, jinak až zas někdo přijde na návštěvu tak tu bude vykřikovat "to je moje!" a nebude to chtít dát z ruky :sweat_smile: včera říkal dědovi u jedný hračky "nech to bejt!" :fearful:
22. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Zdravim Vás po delší době!!!

ale tak nějak jsem tu nechtěla kazit předvánoční náladičku :unamused:

já už dva měsíce bojuju s bolestma hlavy :frowning2: a je to teda peklo.......je to nejspíš od krč.páteře,ale ještě mě čeká neurolog,tak se rozhodne...
já jsem se s Rozulou vrátila po týdnu z C.B.kde jsme si dělali už takové předčasné Vánoce s rodinou,protože zůstáváme jakjo rodinka poprvé tady v Praze :slight_smile:

ovšem jako by toho nebylo málo,napřed v C.B.onemocněla malá,teploty a průjem a včera jsem odpadla já :frowning2: :frowning2:
doufala jsem,že to do rána přejde,ovšem je mi strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

je mi teda fakt do breku,protože jsem si to představovala úplně jinak :pensive:
navíc Michal zítra ráno odjede a vrátí se ze zápasu až v noci :unamused: vůbec nevim ,jak to zvládnu ......
22. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Barru :confounded: :confounded:
to je šílený.. a nemůže někdo aspoň pomoct s malou? abyste se na svátky trošku zmátořili :pensive:
22. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
no...právě vůbec nevim,jak to udělat,jako na Stědrej den jí nikomu nedám,i kdybych měla chcípnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zejtra by mi to teda bodlo,fakt hodně,ale rodinu tu nemám :frowning2: :frowning2:
22. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Hani no snad ne :grinning:

Lidu ty sny jsou stejně zajímavý, prostě podvědomí pracuje na plné obrátky.stálo by za to to s někým rozebrat :grinning: , i když radši ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ondra dnes nepůjde určitě spát,tak už s ním vařím znojemskou, on kouká na Rákosníčka.Po obědě se teda půjdem zkusit na chvíli válet, ale spíš kvůli mě, jsem nějaká fakt hotová
22. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Barru: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , vím jak ti je, vydrž! láduj se vitamínem C, klidně megadávky,zbytek tělo vyloučí a pij a spi, hodlám to udělat stejně

labellko :grinning:
22. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Barru: a nemohli by přijet? jsou Vánoce .. a musíme si pomáhat :wink:
22. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Hele ládovala bych se ráda,ale nic neudržím a ze všeho je mi na zvracení :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
ježiš Barru :confounded: takže střevní chřipka, co?
škoda, že nemůžu pomoct :pensive:

a co homeopatika? ty se jen cucaj pod jazykem, to bys možná zvládla?
22. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Barčo, ach jooooooooooo. My jste mřepně tohle měli minulý rok. Já jsem měla ke štědrovečerní večeři černý čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát že mně měl kdo pohlídat Deníska :frowning2: Byla jsem z toho nejdřív zlamaná, k tomu strach o Majku v bříšku. Ale nakonec jsme si to docela užili :slight_smile:
Zítra ti bude na sto procent líp! Dneska máš Michala doma?
22. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Barru, beruško to je mi líto. Tak nic nedělej, lehni si s Rozárkou, odpočívej. Hlavně se vylež ať je ti o něco lépe.
22. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Jéé Barunku to je mi moc líto. Přeju brzké uzdravení.
22. pro 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj
Baruš, ty už nevíš co bys roupama což :grinning: Peťa jako Peťa je hezky řečeno :wink:

Baruš druhá, běž si s malou lehnout, pokud to půjde. Věřím, že Ti musí být hrozně, ještě, když nemáš doma Michala :unamused: ať jsste brzičko v pořádku

Aco: ten kalendář vznikl na popud toho fotografa, má vnuka nemocnýho leukemií a holky se do toho pustily a vlastně vše se zrealizovalo během 6ti neděl, což je fakt úspěch. Já se k tomu dostala jak slepý k houslím, kámoška se zpetala jestli jo, tak jsem souhlasila a bylo. Vytisklo se 500 kusů a už je prodaných asi přes 200 výtisků a všechny peníze jdou na dětskou onkologii.
22. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak jsem si stáhla nové kity a udělala ještě jedno PF, tak vám ho s Jájinkou posíláme :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3636638&vReferer=

Teru, to je moc fain. Já když vídávala ještě jako sestřička po Motole chodit bílé dětičky s holou hlavinkou a ústenkou bylo mi vždy do pláče :frowning2: Nikdo si nemoc nezaslouží ale tyhle malé dušičky by měly být tohohle hnusu fakt ušetřený :frowning2: bohužel to nejde
22. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoooooooooj :slight_smile: díky všem za pochvalu foteček :slight_smile: baru:jdi k Dr! :frowning2: Hani:Jasmínka je kouzelná :dizzy_face: tááák a já se jdu ozloučit,večer jdu do práce a ráno odjíždíme na týden na Moravu :slight_smile: přeji vám všem at máte krásné a pohodové vánoce a moooře dárečků pod stromečkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahooooooooooooooooooooooooooj :dizzy_face:
22. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
děkuju holky,je to fakt peklo :frowning2: :frowning2:

malá už se zdála dobrá,ale před chvilkou totál.průjem :pensive:

co mám dávat???dala jsem hylac,ale co k jídlu???už mi tu mrkev a rejži za ty tři dny nechce.a co dávat k pití??

jsem fakt před zhroucením :pensive: a Vánoce jsou totálně v prdeli....pardon
22. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Barčo, banán jste zkoušeli? Nebo piškoty nebo rohlík?
Ach jo, to je fakt nah*
22. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
zkoušela,nic nechce.... :pensive:
a ty jak si měla loni tu střevní ch.měla jsi i průjem???já právě nic,jen je mi šíleně na zvracení a od včera jsem snědla deset piškotů....
22. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Nene, neměla, jen jsem asi 15x zvracela. Měla jsem to 23. a v noci na 24. byl ještě Vladík s Denym na pohotovosti a já totálně vysílené po tom bli* balila dárky.
Moc ti přeju, abyste už byli na štědrý den ok - alespoň jakštakš!
22. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
No co ten náš lupič dnes předvádí, to je něco! Snad poprvé za ty skoro dva roky musím říct, že zlobí :frowning2: Zase nemůže usnout a to spal dnes fakt málo, myslela jsem, že večer "padne za vlast" :fearful:
22. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Miško, tak to mi povídej, já jen nemůžu říct, že Elí zlobí dnes poprvé :grinning: ještě jsme něco poklízeli, pekli vánočku, balila jsem dárky, do toho dva draci a jsem ráda, že sedím, opravdu jsem dnes úplně vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
A zase řve! :confounded:
22. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Barru: a co mlíko? takový to bezlaktozový od Nestle? :confused: držm pěsti!!
nebo taky může suchý brambory nebo suchý těstoviny :wink: já to při průjmu víc osolila a jedl docela dobře
jinak až se to zlepší tak bude moct mixovaný jablko (např. s banánem) nebo já dělala nemléčnou rýžovou kaši a do toho bu'd to bezlakt. mlíko a nebo rozmačkat banán

Hani: krásný Vánoce :dizzy_face: !

Miško: roupy dorazily i k vám? :astonished: :sweat_smile:

u nás je teď hrozný zlobení s jídlem - a to bejval takovej jedlík, že jsem nemyslela, že se tohohle (před pubertou) někdy dožiju :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ještě nespíííííííííííí.
A vy všechny už asi jo :grinning:
22. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.