• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hani: a´t si mě překvapí :slight_smile: já budu jen ráda..čekám každý den, pořád se sleduju, to je hrozný, chápu jak musí být když přenáší po termínu...
fru:tééda tak to je Verča šikulka :wink:
6. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jani: sorry, ale ta je hloupá :angry: bych jí dala lajdáka! To by mě teda rozčílilo ze všeho nejvíc... Poslala bych za ní manžela, ať si to vysvětlí... Taky nerada řeším cokoli s tchánovcema,...nedělá to dobrotu :wink:

Fru: Verča je šikulenka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Popíšeš stručně, jak jset postupovali? :wink: My začali zkoušet...
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
jani, tak to už bych jí něco řekla.. :angry:

tenhle víkend bylo krásně, ale dnešní počasí byl hnus, celý odpo lilo..
v sobotu jsme byli na koupališti a v neděli u známých u bazenu a ať mi nikdo neříká, že 18.ledna 2008 už nebyl vodnář, to je neuvěřitelný, co Veru ve vodě předvádí..

jo a když už jsem jí tu chválila, tak musím napsat, že umí kotoul.. :grinning:
normálně na posteli udělá kotoul..sice většinou šišatej, ale kotoul.. :astonished: :grinning:
já jsem jí ho párkrát ukazovala na trávě a ona se pak začala jakoby stavět na hlavičku, no a teď už prostě umí odpíchnout se nohama a překulit se..naštěstí jen na měkky posteli a vždycky jí říkám, že jeden a dost..

romčo a co si měla dobrýho? :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
jani: :angry: asi bych vybouchla, tohle by se mi teda nelíbilo a páč jsem jsem trochu rapl, tak bych asi nevydržela mlčet
Fru: Veru je teda kabrňák i s tím kotoulem :confused: u nás se jen tak plínek nezbavíme
6. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
týjo, Verčulka šikulka! gratulace!
a co Barčo koupit chránič madrace?

Jani-takže necháte odebrat i pupečníkovou krev? Teda a tchýně pak měla ještě kecy..tak to už bych se možná i já ozvala...
6. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kotoul Tom taky dělá! takovu šišku, ale hrozně ho to baví! :slight_smile:

a já si nacpala břuch vepřovým řízkem se syrečkama a šunkou! a hranoly! Abych tu nebyla za megačuníka, tak se přiznám, že manžel dojídal! Fakty porce jako hrom...Všechny porce mega! za 6 dospělých a jedno dítě (4,5 roku) se platilo za jídlo a pití celkem 830 korun! Což je dle mého super!..:slight_smile:Takže si udělejte výlet do Přibyslavy..a navštivte restauraci Jana Žizky, nebo tak nějak! :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
zuuu, no postup byl jednoduchej, prostě byla doma bez plíny a většinou si řekla, když ne, vytírala jsem, párkrát jsme byly i venku bez, ale to jsem se furt ptala a ptala, pak jsem to nechala uležet, protože mi přišlo, že jí to prudí, tak jsem ven dávala plínu, no a teď bylo v sobotu hezky, tak jsem si řekla, že to zas zkusíme a klaplo to.. :slight_smile: (ťukám, snad definitivně) nevím, jestli třeba nebyl i impluls, že někdy v týdnu jsem byly jen před domem, tak Veru byla bez a počůrala se, no a chvíli v tom byla a chodila s nožičkama asi půl metru od sebe a očividně jí to vadilo..

romčo, já právě nechci nic gumovýho ani igelitovýho, teď v létě, ty podložky mi přijdou lepší a navíc je chci nastříhat i do autosedačky, kdyby se někdy náhodou nestihlo včas zastavit..
6. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Verčulka šikulka, u nás nočník stojí, ale kdy začnem ... hovínka furt řidký, už se to lepší, ale takhle se trénovat nočník nedá, protože by trousila bez varování tu hrůzu po bytě ... no nechtěla bych to likvidovat ani v nočníku. Musíme počkat, až zuby vylezou.
Jinak nálada lepší, ale jen o trochu, po dvou týdnech nemoci a týdnu se zubama mám fakt dost. Občas si vypnu v mozku příjem zvuků, páč to mečení, kňučení apod. je šílený. NIC se jí nelíbí, chce PAPAT, ale vždycky něco jinýho, než co nabízím, takž furt vytahaný hory nějkýho jídla než si vzpomene, že chtěla to první, co jsem nabízela. Atd ... Chápu, že ji to bolí, ale nechci se nervovat kvůli mimískovi, takže včera ráno, když se pokusila vstát v pět a byla protivná jak osina v zadku, tak jsem ji prostě nemilosrdně vrátila do postýlky a vypla chůvičku ... :grinning: čekala jsem řev, že jí třeba rychle dojdou síly, ale asi minutu si přes zeď nahlas stěžovala a pak usla. propsaly jsem se pak ještě krásné 3 hodiny. No a dnes jsem ji odpoledne dala Mírovi a poslala je na chalupu na pár hodin. Za tu dobu jsem tu pracovala na textu a uklidila komplet celej byt, je to trapný, ale byl to super relax. A o to radši jsem ji viděla, když se vrátili, než teda ukradla ve spíži tyčinky a rozdrobila je po celém čistě vysátém bytě , že ... No říkám vám, že po druhým porodu končím, nervy mám jen jedny. :sunglasses: Jo ale jinak je to můj miláček malinkej. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj,
Jani, je skvělý, že se Emilka drží a neopustila domeček před poutí :slight_smile: A story s Jiříkem a autem je hrozná. Byla bych z toho na prášky, ještěže jsi u toho nebyla. A hlavně že se nic nestalo. Že si to neumíš s tchánovcema vyříkat, chápu. Já se taky držím zuby nehty. Zrovna dneska, když jejich velký knírač kousnul Štěpána. Byli jsme u nich na grilování a psi byli zavřený, právě proto, že loudí. Jenže Besina vyskočila a i přes plot sebrala Štěpánovi, který byl v náručí u babičky, kus chleba. Přitom ho samozřejmě škrábla zubama. Taky jsem zrovna u toho taky nebyla, přiběhla jsem až když jsem slyšela pláč. A nevím jestli je to dobře nebo ne. Hlavně mám strašný vztek na tchána. On se tomu jak jsme pak všichni lítali (já utěšovala Štěpána a kontrolovala jestli má všechny prsty, babička křičela na Besinu, Honza uklidňoval Vojtu, který taky brečel) smál a říkal, že přece víme, že si vezme co chce :angry: Zmohla jsem se jen na to, abych mu řekla, že je potom někde chyba ve výchově. Kdybych řekla víc, tak vím že by bylo zle na obou stranách.

No, ale raděj veselejší téma. Fru, Verčulka je vážně šikulka :dizzy_face: Takhle rychle se naučila na nočník.
6. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Romčo: mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fru: jo, myslím, že si na to jakoby musí přijít samotný :wink: Katy má hroznou radost, když se jí zadaří :slight_smile: ale ona když si trochu víc přihne, čůrá a učůrává každých 5 minut...a to tady jenom lítám a utírám :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
jenže já jsem taková že radši mlčím no...nerada hádky...a to že to celou pou´t všem vykládala jako by se tím chlubila o tom ani nemluvím, to jsem radši jakože neslyšela
romčo: jojo jiříkovi jsme taky nechávali uchovat krev, takže teď právě chceme určitě taky aby to mělo smysl
6. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
No já mám tchánovce poměrně rozumný, takže kromě zákazu čokolády jsem zatím nemusela zasahovat. Chápu že nechcete rozbroje, když nejde o vaše rodiče, ale o tchánovce ... já jsem jinak kliďas a nestojím Týnce pořád za zadkem, ale tohle bych jen tak nenechala (auto, pes), protože to není prdel. Pokud jim nedojde, že to je průser, tak se příště může stát něco horšího. raděj aby si mysleli, že jsem hysterická kráva a báli se mé reakce, ale dítě úzkostně hlídali než toto. Ale to je každýho věc. :pensive:
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ejani, tak to je teda taky děs běs story.. :angry:

zuuu, přesně, žádný nucení a manipulování.. :grinning:

peťo, a co zkusit homeo, buď chamomilu nebo arnicu? třeba by to fakt zabralo a měly byste obě klid..
6. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Fru, já myslím, že už jsme ve finále, stoličky vidím, nálada jsou už takový dozvuky. Hlavně jsem byly doma hrozně dlouho zavřený, což je u nás nezvyk. Tento týden plánujeme na pár dní chatu, tak se vyblbne, bude změna, snad se zklidní ... nebo je to nové období vzdoru a to teda potěš. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Péťo, vydrž. U nás se většinou vše o fous zlepší, když už si myslím, že další takový den nezvládnu.
6. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jani, já myslím, že se to pořád ještě dá, právě díky tomu, že jsem už přestárlá vyklidovaná líná matka. :grinning: Spíš se to blbě sešlo s tím dusným počasím, ve kterým mi není úplně OK + mě začíná celkem tlačit bříško, hlavně jak si na mě Týnka chce sedat a tak. Plus to zrovna vyšlo tak blbě, že tchánovci jsou na furt chatě a Míra hodně pracuje, takže ji nemám aspoň třeba na hoďku kam odhodit. Já myslím, že i přes to všechno je to zlatá holka a v mnohém soběstačná a umí si vyhrát a když občas jen tak ležím a chcípám, tak si ke mně třeba vleze a mazlinkuje se. Prostě se to jen nakumulovalo, to se zase spraví. Ale někdy se hrooozně těším na osmou včer, až bude chrupčit. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
týý brd'o už i kotoul?tééda Veru a Tomášek jsou šikulky,ale to jsou všechny děti :dizzy_face: já už vím co budu dávat Pát'ovi na usínání :grinning: dnes usnul v ručičce měl obracečku a v druhé vařečku,pustil až po hodině :grinning: Peti:koukám taky si Týnečka ty zoubky pěkně prožívá co?u nás to samé :frowning2: Romi:jéé to musela bejt mn'amka :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Vůbec se Ti nedivím, že Ti v tomhle počasí není dobře. Je tam jak v pařníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se Týnce ty zuby proklubou brzo, aby měla lepší náladu a vůbec aby u vás doma bylo veseleji.
6. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
ejani:u vás je i ted vedro?? :confused: tady jak sprchlo tak se docela ochladilo ale v bytě je fajn :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Hani, teď k večeru se trochu ochladilo, ale během dne bylo na padnutí.
6. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
ejani:jsem si právě říkala :sweat_smile: jo,jo přes den dusno děsný,ale od zejtra má bejt líp a o víkendu to má padnout na 20 ky
6. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

u nás se ještě chrní,protože opět nespal v noci a spadnul mi z postele :frowning2:

fru:gratuluju k bezplenkování, Verčulka je neskutečná šikulka :wink:

hani moc děkuju za recept,dneska zkusím a napíšu,jak se povedlo,jsi moc hodná :slight_smile:

Jani ve mě by to teda taky vřelo,nevím jestli bych se udržela jako ty :angry: :angry: :angry: .a Emilka by dneska mohla, mohly bychom spolu slavit narozeniny :sunglasses: :sunglasses:

peti:ty zubiska jsou mazec,drž se holka! posíláme Týnce pusu!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile: ,
Peti ať už jsou zuby venku :slight_smile:
Věrčulka je šikulka :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: , jak s kotoulem tak s nočníkováním :dizzy_face:
Včera jsme byli vláčkem na výletě na Karlštejn, udělali jsme si tůřičku přírodou, pak došli na Kalštejn a když jsme šli už na vlak, tak jsme tradičně zmokli, bylo to super, akorád matka osel zabudla doma dudlík, Kubík ho má jen na usínání, usnul sise i bez něj, ale toho křiku :confounded:
7. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: agátko nemáš zač,a držím palečky at se to povede :slight_smile: jůů chudák Ondrášek brouček :frowning2: at je mu líp :frowning2:a já po ránu dostala od Páti vařečkou přmo přes oko až mi z toho tekla krev i z nosu :sweat_smile: absolutně jsem to nečekala slezl z postele šel do nádobí vzal si ji a pak se vrátil do postele jako by nic no a já zavřený oči tak mi ji máznul :angry: doufám že mi to bude hrát do večera všema barvama zrovna když mám jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeju hezký sluníčkový den,tady je vymetýno :sunglasses: tak Emilko dnes je kráááááásné datum :dizzy_face: jo a koukám agátka slaví tak vše néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj a krásně si to oslav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já slavím s ejankovic Vojtíškem :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Jo a plenky už Kubík skoro nepotřebuje ani na noc, už ji měl mockrát nepočůranou a čůral až ráno do nočňajze, větčinou je to tak co 3-4 dny sucho a pak učůrnuto, zatím to nijak nehrotím, když bude víc jak 14 dní i v noci sucho, tak je nebudu dávat ani na noc. Marťas když byl ve věku Kubíka tak měl ještě přez den plenky, začínala jsem v tomto věku pomalu s posazováním na nočník :grinning: :grinning: :sweat_smile: ,
7. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
vložila jsem nějaké fotečky, ještě musím zmenšit ty z karlštějna,
7. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno,
Baru, vše nej k narozeninám, zdraví, lásku, hodně přátel a to nejhodnější dítě pod sluncem :wink: Elí posílá hubana

u nás se vstávalo v osm, kdyby jí to tak vydrželo
7. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
hani to muselo bolet,jau jau, co jsi Páťovi provedla,že tě hned ráno takhle ztrestal? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ondra si právě pustil sám DVD :grinning: :grinning:

teru, hani:děkuju moc :wink:
7. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
agi:níííííííííc ležela jsem a to ho asi rozčílilo :sweat_smile:
7. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj,
mám na Vás dotaz-máte někdo doma lednici s nápojovým automatem - uvažujeme o koupi Am.lednice a neví zda s n.a. bo bez

ua každý názor díky
7. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.