• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Miško, my už taky nespíme, vzbudila se a dělá bejkárny a trvá na tom, že prostě spát nebude :zipper_mouth:
22. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tu dělá "výstavku" z magnetků
22. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
u nás se taky moc nespí. Je sice v posteli, ale každou chvíli řičí a kňačí..Není mu asi dobře. Přes den je v pohodě, malušenko kašle, malušenko soplí. Dopo i odpo byl venku...Večer jsem ho jen tak pro info změřila a měl 38,2 po odečtu - a vůbec se nám nezdál teplý. Tak nevím, jeslti chřipka nebo zuby(furt má prsty v puse ). Je to naprd, když děti marodí...Doufám, že bude v poho..
Ted mne ještě napadá, nemůže ukazovat digitální teploměr falešně?
22. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Romčo, může ... taky nás jeden zlobil a letěl do koše
22. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Peti, ještě uspáváš? :frowning2:
22. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
téda tady to zní jako že je dneska dětská pařba? :confused:

Romi: určo může, přeměřila bych to ještě jedním jestli si máš od koho půjčit (nebo zítra koupit)...
držím palce ať je Tomíkovi brzo líp..
22. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Miško, kdepak. v 9 nemilosrdně putovala do postele, 15 minut protestovala a pak usla naštváním. nedá se svítit. Kdybych celej den nenosila, tak ji nechám čučet u sebe na klíně, ale přes den spala dohromady hodinu a půl na etapy, což je na tak malý mimi fakt děs. Teď obě spěj a já si dělám manikuru. naklizíno mám, tak i já chci zářit. :grinning:
22. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Takže relax :slight_smile: Super! A krásně se k sobě sestřičky mají :dizzy_face: Týnečka chovala poprvé?
22. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
A nechápu, jak jsi stihla naklidit? Jsi dobráááááááááááá :slight_smile: Já budu ukízet až zítra :frowning2: .
22. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Miško, Tys to objevila? No ona se tam Beru tváří všelijak, Tnka chovala poprví (za dohledu teda) a byla nadšená. Ona !miminko" miluje, ale taky občas škádlí a jak lítá, tak už beru nějakej lehkej kopanec slízla. No to je asi normálka. Úklid jsem nějak zbládla, ani nevím jak, ale to víš, pomohly my mé kamarádky pračka, myčka a rumba vysavač. Zbytek už šel díky tomu generálnímu úklidu před porodem. A moc jse to neprožívala :grinning: Hrozně se nes těším na zdobení stromku, to dělám každý rok od dětství a baví mě to. Jinak mám už jen takový perličky jako udělat selát, umát si hlavu ... prostě dnešek je u nás už Vánoční, relaxační. :dizzy_face:
23. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
já četla "ulámat si hlavu" :grinning: :sweat_smile: :astonished:

holt jsem ještě rozespalá :sweat_smile:

dobré ráno!
23. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
dobré ránko

jak je Barru?

mě furt třeští hlava a začala jsem kašlat, ale to nic není.

tatínek byl včera pařit a přijel až v 5 ráno a po 9 má být s Ondrou u zubaře, haha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nám jeden digitální teploměr ukazoval vyloženě nesmysly (32,7 apod.), byl to dudlíkový digitál a taky letěl do koše.Měříme stále v zadečku tím jedním samým od narození a snad ok
23. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Krásné prožití svátků vánočních a do nového roku jen to nejlepší, těm, které čekají mimíska, ať je vše v pořádku, těm, které se o miminko snaží, ať se brzy zadaří a všem maminkám hodná dítka přeje Mishu s rodinou
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
hurááá klubou se nám už poslední 4 stoličky vzadu, potvrdil nám to dneska zubař :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .tak už bude klid
23. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky

Přejeme krásný sváteční den :slight_smile: My jdeme dříve obýdkovat ( vařil tatínek - špagety :grinning: ) a pak jdeme ven a večer jdeme dělat salát, připravit řízky. Až Jájinka usne nazdobit stromeček a zabalit dárečky :slight_smile:

Mějte se krásně, užívejte si tento kouzelný čas :slight_smile: Posíláme pusy
23. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
holky,je to sileny a o 100 procent horsi :frowning2: :frowning2:
v noci skoro 40 horecku a aby toho nebylo malo asi,tak me chytl zub :pensive: :pensive:
a volam rano zubarce a ona,to sem vubec nejezdete kdyz mate virozu,nakazite nas a dalsi kecy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
kdyztak ject na pohotovost :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ta nejhorsi varianta pro me.........

a ted me yase yneklidnila kamaradka,ze mala a vlastne i ja,by jsme mohly mit pras.chripku...

a clovek je na to sam...... :unamused:
23. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
key bych si mohla ten cas uzivat,taaaaaak jsem se tesila.....
23. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky!

jdu jen na skok :slight_smile: Díky, za podporu zubu - pro ATB jsem si nešla (nechci je), modřinu mám pořád stejnou, otok je taky pořád, ale myslím, že už trošku lepší. Včera jsem se vzbudila a na prostěradle krvavé fleky, jak jsem v noci slintala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hubka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě to i bolí, ale dá se i bez prášků, jen nemůžu otevřít pusu a moc kousat, takže jsem na kouscích a kaších jako Matýsek :grinning:

Barru, Tobě moc držím pěsti ať je lépe! Určitě už bude!!!!! Myslím na vás!!!

Agi, gratulace k posledním zoubkům! a prosím Tě, nevím, možná jsem přehlédla, jaká byla reakce na druhý priorix?

Vkládám naše PF
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637955&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

a tři fotky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3637973#navigator

Zatím pa!
23. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Baru :pensive: , nemůže někdo přijet?
23. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky,
v rychlosti nakukuju, jestli tu někdo písá, a kukám, že barru je nemocná :frowning2: bobišu, snad nebude tak zle s tou pr.chřipkou a bude to "jen" nějaká obyč chřipka či nějaký vir :frowning2: a manža musí zápas odehrát, nebo kde to jel?! Tohle fakt nejde zvládnout...nebo nějaká kamarádka, že by vzala malou na odpo k sobě a ty by ses proležela?? Je to na prd, a ještě zrovna v tenhle čas.....držím pěsti, ať se brzo uleví...a malá je na tom ok??

Sylvi, ty zas bojuješ se zubem, holky zlaté, no máte to těžké :confounded:

Předchozí stránky jsem nedočetla, tak doufám, že ostatní ste zdraví!! Vlastně ještě agatka je marod...

zatím pa pa, musíme se oblíkat a jdem k našim na oběd, Robiš mi uklidil celý byt, takové "drbky", jako jsou dveře, hajzl-koupelka kachličky, kuchyň dvířka, no machr, já jsem řekla, že na to letos se.u a on se do toho dal...nikdo ho nenutil :grinning:

užívejte pohody a vánočního cukroví (já toho letos opět žeru horem dolem) a hlavně žádné baciliska hajzliska :sunglasses:
23. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj

Barru :pensive: :pensive: :cry: to mě moc mrzí...
jela bych na pohotovost, jak s tou virozou, tak s tím zubem! lepší dneska než zítra, ať je to co je to, je potřeba vidět doktora jestli se to nelepší :pensive:

posílám objetí :pensive: drž se!! a napiš nám potom co a jak..
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
barru tak seber poslední síly a jeď na tu pohotovost,ať vás někdo prohlédne a máš doma léky na svátky, horší to být asi nemůže :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Uf,je mi tě moc líto,drž se! a zavolala bych komukoliv, nějaké kamarádce, i sousedce, někomu,aby ti pomohl.drž se!!!!!!

sylvi reakce na Priorix nebyla žádná hurááá :slight_smile: , fotečky moc pěkné :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Barru, to je děs, jela bych na pohotovost, určo potřebuješ ATB, když takováhle horečka. :fearful: Vyležte se a Štedrý den si udělejte třeba až za pár dní, až budete víc fit. Je mi to líto ... prasečáka bycj se nebála. Respektive oni říkaj, že to stejně většina lidí s chřipkou má a ani to neví. Nemysli na to, prostě se jeď ukízat doktorům ať dostaneš léky.
23. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
hoj v tom předvánočním čase...jen jedním okem nakukuju pááč jako druhým zrovna vařím ,ja? :wink:

letmo něco dočteno ,spíš nic ,ale
baru: :frowning2: :unamused: :frowning2: :frowning2: co paraleny a brufeny????nakopala bych jich do sebe co nejvíc :frowning2: :frowning2:

petrolejka: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou krááásný sestřičkýýý :dizzy_face: :wink:

a nerodí se?? :wink: nééé ,žéé :grinning:
já teda včera ležela páč poslové či co přišli na koledu ,fakt docela nepříjemný, dneska jsem opět ok.....a v pondělok jsem byla na UTZ ,malý opět otočen ,sice jen šikmo ,ale opět to není to pravé ořechovéééé,to mi připomíná ,že nemám napečeno, páč jsem chtěla ,ale ležela jsem ,váha 2800 g a kromě toho že tvrdnu a křeče v nohách ,tak jsem fit und fett ,mám 16kg navíc a těším se dobrému zdraví :sweat_smile: :zipper_mouth: jako ještě měsíc před porodem ,to budu opravdu stokilová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak všem krásný předštědrovečení tájm!!! :wink:
23. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Sylvi: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a chci a chci a chci:slight_smile:)))))))))) kráásnýý ,MAty je fešááákus ,blonďákus :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po mamince ja? :wink:
23. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Sylvi: nádherný PF :dizzy_face: !

Petise: to se muž vytáhl teda :slight_smile: :slight_smile:

mně dneska uklidila paní na úklid, já jen prala, uvařila rychlej oběd a převlíkla postel a mám dost... odpo si musím dát větší pohov, abych toho večer nebo zejtra nelitovala...

ale balila jsem i dárky (máme jen pro Matýska, náš dárek je že jdeme 25. na operu) a nevydržela jsem a koukla do velkýho balíku co přišel Matýskovi od manželovy bývalé ženy... mi spadla čelist, samý hračky krásný :slight_smile: (pan Brambora, medvěd nádhernej, nějakej hudební nástroj, taková ta mluvící knížka atd. atd.) mezitím vystlaný bonbonama, cukrovou vatou, oblečkama - dokonce i pro Bellinku ! včetně první panenky!
normálně jsem si u toho poslzela, že někdo kdo Matýska v životě neviděl pošle takovou hromadu dárků :fearful: :dizzy_face:
fakt mě to dojalo :pensive: :dizzy_face:
musím jí napsat a poděkovat, jen to poštovný stálo majlant...
23. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky,
Barru, zajeď na pohotovost - máš tu možnost? Ach jo :frowning2:

A musím se pochlubit, Mírinka ode dneška umí dělat ručičkou "papapa" :dizzy_face: Byli jsme celá rodinka i s babi a s dědou na pizze, už se momalu ladíme na tenpohodový čas. Jen ten úklid stále není - jeslti on Ježíšek kvůli tomu nepřijde :angry: :sunglasses:
23. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
holky jste zlate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

je mi trosku lip,teplotu nemam,ale je odpoledne,ze.....no ale stejne..

no a na pohotovost jsem nejela,nezvladla bych to :frowning2:

jen jsem volala detske,ta mela zastup a rikala,at furt dieta,kdyz srajdi,hlavne pit a smectu :unamused: tu jsem si taky dala brrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rikala,kdyz mala neteplotkuje a je vesela,tak to zatim nehrotit...ale blbz je,ze nema vubec chut k jidlu a to ona jidlo fakt miluje...

a volala jsem strejdovi co je Dr.a rikal,ze bz mi stejne asi zatim nic nedali,tak jedine paralen :frowning2:

mela jsem tu kamaradku a ted prijel tatka z C.B.
tak kdyby bylo hur,tak nas hodi do nemocnice.

a holky,muye jit mala ven,ze
myslim ze ji udela vzduch dobre
23. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Krásný předštědrovečení den :dizzy_face:

barru: :confused: :sweat_smile: ty vado, to je pech... můžeme ti kdyžtak donést nějaké léky? Půjdeme odpoledne ven... a ten zub...může to být zánět dutin... já to měla taky tak... prostě to bolí jako zuby, ale je to zánět dutině pod lícní kostí...:unamused: Každopádně jsou potřeba atb...

My byl dneska s Elly v poradně: má už 3430gr a 52cm... akorát jí sztoula žloutenka a musíme zítra na odběr na Bulovku... držte prosím pěstičky, páč jít si tam přes svátky lehnut na svícení, to by mi hráblo :sweat_smile:

Užívejte ty nádherný chhvilky s těma našima děckama kouzelnýma ušatýma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nejhezčí Vánoce pro většinu z nás, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
chlopi spí, já balím pár dárků, co se mi přes týden nechtěli dobalit a kontroluju, jak se má barru....super super, že dojel taťka!! A pokud má malá jen srajdu, nemá teplotu a nekašle, určitě ven na chviličku může..

zkoukla jsem fotky Matýska, je fakt fajňácký :slight_smile: :dizzy_face:

a acorniků PF povedené :dizzy_face:

Mišák, to je Mája šikovná, tohle Robik začal dělat až v roce :wink:

zuuuzik, držím, držím :confused: :wink: :slight_smile:

lu, a úplně mi spadla čelist, co toho Matýsek dostane od "cizí" paní :astonished: se ti nedivím, že ses dojala :slight_smile:

moci, tak bobiš je na šikmo? Robik mi přesně v 36tt taky takhle hověl :wink:

Holky, těším se na vaše fotky ze zítřejšího dne :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.