• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak nakukuji co Barru, jsem moc ráda že už je tatínek doma ono je to přeci jenom lepší, je to taková opora. Barru hlavně ať malá pije, když nebude jíst dva dny tak to nevadí, hlavně že bude mít dostatek tekutin. Ona to zas dožene beruška :slight_smile: Držím pěstičky ať se z toho rychle dostanete. Ty se cpi Paralenem, nám s manžou hodně zabírá ten hot drink s vit C, to se ti už po dvou šálcích o něco uleví. Držte se. Myslíme na vás

Zuzí, vám také držíme pěstičky ať nemusíte na svícení tfuj tfuj tfuj

Sylvi, chudinko trhání osem to je hnus, co znám z vyprávění. Posílám pofoukání na bolístku

Lu, téééda tak to musí být manželova bývalá žena skvělý člověk když Matymu a Bellince poslala tolik krásných věcí :slight_smile: Takových lidí je na světe málo
23. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj slunííííííí :grinning: pěkné PF, jak to jde, těhule? Jak se cítíš??? :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky,
tatínek nám přijel až je vše hotovo a teď se válí. :grinning:

Barunko doufám že ti bude brzo líp.

Holky užijte si zítřek, ale i ostatních pár dnů končícího roku a do roku nového moc lásky, štěstí a hlavně zdraví!!
23. pro 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj! koukám tady se marodíííí:frowning2: Baru moc držím palčáky, aby horečka aspoň trošku padla a měli jste aspoň klídek, když už ne vánoční pohodu....

zuzí, určitě si pěknou žlutkovou hodnotu nadělíte pod strom! držte se

my byli nemocní (teda já), tak jsme nezvládli ani yamahu besídku, měla už jsem jen rýmu, ale sama to nesnáším, když tam s tím nekdo opruzuje, tak jsme zůstali doma, ikdyž mi to bylo líto. I kameru jsem si nabila na to!:slight_smile:

petisko, dobrý, včera NT dopadlo dobře, už jsem i registrovaná u APO, můj porodník mi ušetřil cestu...takže to mám bez starostí a bez front:slight_smile: Mimiško je o týden starší, ale to vím od začátku, podle početí už běží 14tt..letí to letííííí. Řekla jsem to už i v práci a práskla na FB:slight_smile:
Kreksi gratuluju také k NT a petisko tebe to čeká, viď, držím palečky!

Nejkrásnější Vánoce všem!

PS: a nové těhule odhalte se laskavě! už je tady nějak dlouho ticho po pěšině....!!! labell? aco? teru?...cojavimkdojeste???:slight_smile:
23. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
23. pro 2009 v 16:04 • slunicko200
Ahoj,
v první řadě chci popřát Barru ať jsou co nejdřív v pořádku a přes to všechno si užijou krásný svátky

Zuuu, držíme vám palce

PFky jsou moc pěkný jak u Aco, tak u Sylvinky

zdravím těhu Moci a Sluni - zatím není co odhalovat :wink:
23. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
23. pro 2009 v 16:22 • slunicko200
23. pro 2009 v 16:27 • slunicko200
tak to je masoooo, a ty sis s tím albíčkem dala takovou práci, zrovna jak jsem ho před hoďkou prohlížela, tak jsem si říkala, že to tam máš hezky popsané :confused: a co tam bylo, že to "musela" smazat?? :confused: :confused:

jinak super, že ti NT dopadl dobře!! :dizzy_face: já jdu, 30.tého, tak si na mě vzpoměň, a drž palec :wink:

Teru, a už teda jedete na ostro, jo?? :sweat_smile:
23. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
kůůrec, tady se dneska po sluníčku vezou :grinning: :zipper_mouth:
23. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
:slight_smile: petisko - já psala velkými schválně, abych přilákala pozornost, protože jsem nevěděla, kdo z nich to udělal, víš. Tak mi odepsali, kam si můžu stězovat, ale album mi už nevrátí, to je viď?
23. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Zuu taky držím moc palce!!

všem přejeme nádherné a hlavně pohodou provoněné Vánoce :dizzy_face: batolátka i mimískové ať krásně rostou a jsou zdraví :dizzy_face: !!
23. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
jo jo, to mi bylo jasné :grinning:
23. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Co to? Sluní, co jsi měla v tom albu? :frowning2:
23. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Čůs, jsem tu na skok, dítko s babí na nádraží dělá pááá pááá vláčkům, přejeme Vám všem překrásné svátky vánoční plné kouzelných chvil, štěstí, lásky, pohody a harmonie a do nového roku hlavně zdravíčko-ať nás provází po celý rok 2010! Tereza s klukama :wink:
23. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
mi:slight_smile: nic zavadneho, zrejme vadil jeden netextovy prvek navic, to miminko v tom merici. O fotky vubec neslo. HNUS HNUS HNUS
23. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
:frowning2: Tak to je smutný, co víc dodat.
23. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
ach jo, to je zas buzerace :frowning2: ... to nemůže dělat soudný člověk :frowning2: .... já jsem si akorát rozklikla PF a už nebylo
23. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Sluni, co se to zas děje s tím mazáním? A upozorňujou nějak? Občas mě tohle striktní dodržování pravidel připadá jak od robotů bez srdce. Pak vidíš, co maj za kraviny a protipravidlové věci jiní a jen se divíš. Mě nakrklo už jak smazali svatební fotky Maově, jako dělat takovýhle věci těhulím a holkám jako Martinka bez upozornění a nějaké domluvy, to si pak nepřipadám jako na stránkách s tím nejkrásněším tématem. Trošku slušnosti, vstřícnosti a lidského pochopení by fakt neškodilo. :rolling_eyes:
23. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
23. pro 2009 v 17:16 • slunicko200
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
23. pro 2009 v 17:26 • mi83
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
23. pro 2009 v 17:31 • sylvinka
hůůů tady se maže o sto šest koukám :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
tak mě napadají sprostá slova a holkám smazaly slovo "kráva" :confused: :confused: :confused: hmmm, jsem zvědavá, kdy smáznou mě
23. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Sakra, to by mně zajímalo, co bylo na mém příspěvku urážející :grinning: Nebudem si kazit náladu, neeeee? Lidi jsou různí :wink:
My jsme teď dovařili zel%načku, je mňam. Nandaváme cukroví a pak ještě ten úklid :grinning: Alespoň trochuuuuuuuuuuu :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
já už to cukroví žeru, nemůžu si pomoct ! :grinning: :grinning: :grinning: , úklid teda nehrozí
23. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
23. pro 2009 v 17:39 • slunicko200
Agi, ono chutná cuktorví nejlíp před svátkama :sweat_smile:
23. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
23. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: sedí tam jako pavouk a číháááá :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.