• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
taky mam uz zabaleno a jdeme na salat:slight_smile:
23. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ať se drbe koho svrbí. Takže je to cenzura, jinak by to nezmizelo. :grinning: Dostala jsem trestný bod? A bylo urážlivé slovo Fuj? :grinning: :grinning: :grinning: Žádám tímto oficiálně, aby sem napsal ten, kdo to maže a napsal mi, kam si mohu stěžovat. Též by mě zajímalo, zda existuje nějaká zpětná kontrola nad tím, kdo a co maže.
Jo a mě opravdu nenaštvete i když mi smažete úplně všechno ... to proto, že já jsem pozitivní a šťastný člověk a mám se na světě dobře. Totéž přeji cenzore i vám :grinning:
23. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Hmmm, to musí být hrozný mít tolik času sedět den před Štědrým dnem na MK a jak dráb mazat každý příspěvek. Posílám spoooooustu pozitivní energie. Člověke zoufalý myslím to vážně, přeju Ti vše dobré. Ať se máš tak krásně jako všechny maminky zde. :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
pozor toto uz jsem psala a pokazde mi to zmizelo:slight_smile:
23. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
kazdopadne diky za zastani vsem :sunglasses: a kdyz vydrzime - budou i zuby! tak zejtra :grinning:
23. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Já si to ukládám bokem a hodlám vystopovat nadcenzora, pokud to zde bude pokračovat, tak si ofiko stěžovat. Pčipadá mi opravdu hrozné, že tu někdo takto zasahuje do naší interní debaty a léčí si své problémy. To už není o kontrole ... Tak uvidíme. Tož kurňa přece si jako vystudovanej právník nenechám ... na hlavu, že? :grinning:
23. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
ty jo, co se to tu děje, kdo má tolik času aby sledoval a mazal a mazal :confused: :fearful:
Sluni, prosím tě, co že na to albu bylo závadný ???? :confused: :confused: :confused: :confused:
23. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
milé dámy, smazané příspěvky nejsou pouze pro naše rozptýlení. jsou také upozorněním pro vás, že něco není v pořádku.
příspěvků bylo smazáno již dost, času na to, abyste si to nějak srovnaly, bylo také spousta.
přesto vás stále baví urážet a vyvozovat psychologické závěry. budiž.
nicméně, i přestože se tak některé domníváte, opravdu nemáme čas tady sedět a kontrolovat, jak se vyjadřujete.
proto diskusi dočasně přes svátky zamykám
23. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Huráá :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz
ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Nadešel čas klidu...rodinné pohody...dárečků...radosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Přeji Vám všem nejen tady,ale i Vašim partnerům,dětičkám,rodinám...Krásné prožití vánoc a svátků vánočních!!! :sweat_smile:
24. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
24. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj holky :wink:

letmo jsem dočetla a nějako nechápu :confused: admini si na nás zasedli?? na naší mírumilovnou diskusi?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

barru:doufám,že je ti lépe :wink:

agi:děkuji za info :wink:
24. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Všem krásné Vánoce :dizzy_face:
Prosím zdržme se komentářů a užijme si Vánoce, vše potřebné je v IP, tak se také dohodneme na dalším, však je to naše interní věc, co bude dál, že ... :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Holkyyyyy :slight_smile: je mi líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
spala jsem celou noc,což je zázrak!!!!! :wink:

já jsem taaaaaaaaaaak štastná :dizzy_face: doufám,že už to vydrží :frowning2:

snad si půjdu umejt i tu hlavu :grinning: :grinning:
akorát chut k jídlu stále žádná :pensive:

tak si dám salát jindy,no ne??

všem Kráááááááááááááááásné a Kouzeeeeeeeeeeeeeeelné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Veselé a šťastné prožití dnešního svátečního dne :dizzy_face: :dizzy_face:

Doufám, že i u marodů je dneska líp :slight_smile: .
U nás to odnesla ještě teplotama včera Terka, ale dnes už je to OK :wink:
24. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
24. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj všem,
užijte si dnešní krásný den. U nás je jeho kouzlo umocněno ještě tím, že se našim prátelům v 7.51 narodil syn Tomášek :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, prvně přeji hezké vánoce a šťastný nový rok.Já do toho vůbec nechci nějak zasahovat, ale máte to tady moc pěkně vytuněné :grinning: Jinak samozřejmě, že jsem Vám chtěla vyjádřit svou podporu a nedejte se. :wink: ....A přemýšlejte o svém vyjadřování hlavně o svátkách...... :grinning:
24. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Domino, děkujeme, ale neprovokuj, jo? :grinning: Je to proti pravidlům.
24. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Nedáme se! Krásné Vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
A vše nej dvojčátkům Madlence a Jonáškovi. Začínáme druhé kolo narozeninových oslav :slight_smile: :wink:
24. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
jé Barru to je super, že Ti je líp :dizzy_face: :dizzy_face: !
24. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
A no jo, Halkáčkům krásné narozeniny. :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Jonáškovi a Madlence všechno nej ke dvěma ročkům! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj,
Jonáškovi a Madlence hodně štěstí, zdraví a lásky k 2 narozeninám. :dizzy_face: :dizzy_face:

Týýý jo našim dětem budou 2 roky!!!! :confused: :confused: :confused:
24. pro 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
vše nej nej Jonáškovi a Madlence k 2 narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
A všem tetkám a bětičkám i těm schovaných u maminek krásný štědrý den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
dětičkám tam mělo být :grinning: , né bětičkám :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Halkáčkům krásné narozeniny! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Jonáškovi a Madlence krásné narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.