• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dvojčátkům našim krásným všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!! Hlavně zdravíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky,

přeju všem krásné Vánoce a bohatého Ježíška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Halkáckům navíc vše nej k narozeninám!!! :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak krásné Vánoce :slight_smile:

Už máme za sebou první nadílku...v noci jsem udělala stromeček+dárky do pokojíčku...ráno se malá běžela podívat do pokoje, jestli už tady nebyl Ježíšek...jsem jí řekla, že buď tu ještě nebyl, nebo viděl, jak včera zlobila (zlobila docela slušně)...Tak jsme se oblékly a řekla jsem jí, ať si přinese z pokojíčku plenku na mlíčko :sweat_smile: .... lítá vždycky po bytě jako blázen, tak letěla i do toho pokojíčku...rozrazila dveře a strnula mezi nima (nakukovala jsem z kuchyně)...oběhla ho, aby se asi ujistila i z druhé strany, že to je stromeček :sweat_smile: ....a volá:
-v pokojíčku
-co v pokojíčku?
-stromeček
-jaký stromeček?
-tady je stromeček, mamko
-kde by se tam vzal stromeček? Počkej, hned přijdu...
-mamko, stromeček v pokojíčku. Ježíšek přinesl. A dárečky...
Tak jsem tam šla a "koukej koukej, mamko...pro Aňu...už šel domů Ježíšek"...
Takže od rána tady řádí s dárky, horkotěžko jsem do ní nacpala snídani....zatím vede vysavač (už vysála celý byt), koník a boby (škoda, že už to venku na ně není)....
A večer bude klasika Ježíšek u babičky....

Halkačátkům vše nééééjjjj k narozeninám...to není možné, že už je to 2 roky :dizzy_face:

Už zase slyším vysavač...tak páááá :grinning:
24. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Jéé maji to je hezký. Amka na stromek kašle, jen obírá baňky. A když ho viděla poprvé, tak se jakoby styděla a vlezla si do kouta a ni se na něj nepodívala.
24. pro 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Venku sice nesněží, snížek nikde neleží, nikdo nenosí kožíšek, přesto přijde Ježíšek :slight_smile:

Majenko, krása mě z toho těčou fakt slzy

Já jsem včera řvala celou noc, neboť jsme čekali až Jájinka usne a mohli nazdobit stromeček jako překvápko, jenomže madam byla čilá, tak se rozhodlo že to zkusíme s ní. Jéééé to byla krása, strašně nás překvapila jak byla šikovná chodila nosila bančičky a sama je věšela ( na spodní větvičky samozřejmě ) na stromeček a pořád volala ,, jéééé kásný, hezký,kásnýýý jéééé". Nádhera fakt, pak dávali s tátou špičku a to už jsem jen seděla a řvala jak želva. Jooo ty hormony :wink: :grinning:

Ještě jednou přejeme Halkáčkům vše nej nej nej k druhým narozeninkám :slight_smile:

Krásné Vánoce!!!!!
24. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Maji :grinning: :grinning: :dizzy_face:

u nás to teda zatím vypadá spíš že dítě večer nic nedostane, protože co zrovna dneska předvádí :fearful: se musím fakt držet, nechci ho nějak víc trestat zrovna na Vánoce :fearful:
a to jsem si naivně myslela, že ho zaujme zdobení stromečku, světýlka, betlém atd.
no zatím je stromek v obýváku, ale myslím, že asi v určitým bodě budeme mít s mužem dost a ještě rádi ho přesunem k nám do ložnice :grinning:
24. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Aco: :dizzy_face: :dizzy_face: vidíš jaká je Jájinka šikovná :dizzy_face: náš lupič tohle asi tak za rok - možná :sweat_smile:
24. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Jj, bylo to super :dizzy_face: ...nechala jsem zatažené žaluzky+závěsy, takže tam byla docela tma...prostě skoro jako večer :slight_smile: ...a se stromečkem zatím teda nic nedělá, jen kouká-na kouličky nesahá

Aco, malá také zrovna včera nešla spát, takže jsem začínala dělat stromek až ve 23.00 :sweat_smile:
24. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Zvonky zvoní, svět se směje a dneska Vám někdo přeje: lásku, štěstí, pohodu a vždycky dobrou náladu. Hezké Vánoce všem přeje Katka s rodinou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madlence a Jonáškovi všechno nejlepší k 2. narozeninám !!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Madlence a Jonáškovi přejeme vše nejlepší k druhým narozeninám!!! :dizzy_face:

Evičkám a Adámkům(ovi) vše nejlepší k svátku!

A všem vám krásný dnešní den, ať se co nejvíc podobá těm vysněným! :wink:

U nás hádka kvůli tchýni, to vám ještě napíšu, teď za tím dělám tlustou čáru. Jen jsem to potřebovala někomu někam napsat, ať to fakt můžu uzavřít.
24. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky holky,

no mám po dlouhé době čas napsat a nestačím otvírat poštu :astonished: :astonished: :astonished: Mám tam 44nových zpráv a vůbec nevím o co gou, tak jestli jste se přesunuly nna jinou diskuzi, tak mě prosím informujte, děkuji

No nebyla jsem tu, protože mi minulý úterý umřela babička a já jsem vyřizovala s bráchou pohřeb, moje mamka nebyla ničeho schopna a já jsem s ní asi 5 nebo 6 let bydlela, tak jsem k ní měla asi v poslední době nejblíž já. Nechci kazit vánoční pohodu, tak tímto jen vysvětluju áčko :pensive: .

Jinak jsem byla včera na kontrole a prý je vše OK, já jsem měla strach, ať se něco neděje kvůli tomu stresu, ale prý je to v pořádku. Akorát nám malý začíná nějak přerůstat :grinning: , tak mi posunul termín na 26.1, což by bylo super, to mám narozky já a moje mamka, tak by byl i synátor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přeju Vám všem krásné vánoční svátky pohodičku a rozzářená očka dětiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se pěkně na nic nereaguju, páč nejsem vůbec v obraze, papa
24. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
jooooooooooooooo a malým Halkáčkům vše nej nej k druhým narozeninám :sweat_smile: :grinning: :wink:
24. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Madlence a Jonáškovi přejeme všechno nejnejnejlepší a posíláme obrovoské pusinky
:dizzy_face: :dizzy_face: in :dizzy_face:
Sylvinko: neblázněte o Vánocích kvůli tchýni, dejte si panáčka a pusu
:sweat_smile:
24. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
ahoj, tak to teda čumím, co se to tu dělo.. :astonished:
no nechci, aby mě smázli, tak se k tomu nebudu vyjadřovat, musela bych bejt sprostá..

holky, my měli Štědrej den už včera..to bylo krááásný... :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska máme taťku v práci a večer jdeme k babi..Veru už dneska volala, "ejiku adiky, posíííím"...ježíšku dárečky, prosím.. :grinning:

moc a moc si to dneska všichni užijte.. :dizzy_face:

halkáčkům všechno nejlepší k narozeninám.. :dizzy_face:

Evče a Adámkovi všechno nej k svátku.. :slight_smile:

jen rychlá info o mimi, čípek drrží, slečna je kp, už asi potřetí za sebou, ale to, že se kk Andrejka otočila, mě uklidnilo.. :slight_smile:
24. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Krásné a klidné svátky a dětičkám nádhernýho Ježíška přejí všichni od Součků :slight_smile: :slight_smile:

a Halkáčkům krásné narozeniny,dvojčátkům posíláme dvojitou pusu :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Šťastné a veselé vánoce plné pohody a zdraví nejen v roce 2010 přejí Jana, Honza, Vojtík a Štěpánek

Halkáčkům krásné druhé narozeniny.

A Evě a Adámkovi vše nej k svátku.
24. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Hezké sváteční odpoledne,
jsem moc ráda,že Vám všem mohu popřát kldiné a pohodové Vánoce,když to nešlo včera večer :wink: ať každý pod stromečkem najde to co potěší

Hálkáčkům vše nej k narozeninám-jsou moc krásní na všech fotkách

i Eva a Adam dnes slaví jmeniny-takže gratulace
24. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jonáškovi a Madlence vše nejjjjjjjj k 2.narozeninkám :dizzy_face: hlavně zdraví :slight_smile:
A Evče a Adámkovi :slight_smile:taktéž vše nej!!!!!!!!!!!!! :wink:

také jsem včera čuměla co TO jako je?????????????????
takové malichernosti :unamused:...............................
no nic
já teda žádnou IP nemam :grinning:
24. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Jéžiš barru, IP nemáš, bo jsem tam nenapsala tu 11, já si jí nevšimla. Sorry :grinning:
24. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
jé ještě jsem zapomněla poblahopřát všem Evičkám a Adámkům :slight_smile: :slight_smile:

tý bláho holky, malej dneska zlobí tak, že jsme z něj úplně nešťastní :confounded: ... se nemůžu dočkat až bude po všem a půjde spát.. ten si teda umí vybrat den...
jinak stromek je už zavřenej, málem se udusil jednou ozdobou... takže po dárečkách jde definitivně do ložnice, i muž uznal, že to je na infarkt...
ať žijou telecí léta :grinning:

a jdu hodit lososa do trouby :dizzy_face:

doufám, že se nám zdaří aspoň pár foteček, momentálně mám sto chutí ty dárky odvízt někam do dětskýho domova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Zdravím tety :slight_smile:
U nás už je klid, oba broučci spnkají. Deny odpadl úplně natvrdku už při převlékání do pyžámka. Ani jsme ho nestili umít, šel na prasáka :pensive: :grinning:
Bylo to náročné, ale krásné. Deny nevěděl co dřív. Jak nás je tu hodně, bylo i hodně moc dárků, tak jsem zvědavá, s čím si bude zítra hrát :slight_smile:
Já jsem od táty taky dostala krásný dárek - řetízek s přívěškem od Stormu. A vůbec. Asi jsme byli všihni děsně hodní :grinning:
24. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
pěkný sváteční večer

Dodatečně vše nej Adámkovi a Evče k svátku :slight_smile:

U nás to bylo též krásné a náročné a ještě je. Jája je jak zvířátko utržené z řetězu, teď jdeme koupat a myslím že usne až kolem půlnoci :slight_smile: Z dárečků je nadšená a pořád si snima tady hraje
Zítra bude u babí s dědou a my máme s Martínkem celý den a noc pro sebe :grinning: a v sobotu budou pokračovat Vánoce u našich

Vánoční fotos :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=549506&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Pěknou dobrou noc
24. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hezký večer všem ....přeji Vám společně s klukama :slight_smile: krásné Vánoce a do Nového roku jen to nej !

Barru : ať je líp a Vánoce máte bez nemoci.
Dvojčátkům všem nej k 2.narozeninám, Adámkům a Evičkám k svátku :grinning: :grinning: :grinning:
....a k smazaným příšpěvkům ....nezbývá než se asi zasmát :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
trochu opožděně přejeme všem krásné vánoce a jen to nejlepší v Novém roce, hlavně aby byli ti naši broučci zdraví :grinning:

halkáčkům všechno nejlepší k narozeninám! :grinning: :wink: :slight_smile:

Evče a Adámkovi všechno nej k svátku :dizzy_face: :slight_smile:

v rychlosti jsem dočítala a k tomu mezání nemám slov :angry:

jinak jsme měli dneska třetího a posledního Ježíška, nejdřív Tomík dostal dárečky u tchýně, pak jsme mu udělali štědrý večer doma a dneska jsme byli u ségry v rodinném kruhu a dárků byla spousta, nakonec jsme byli rádi že jsme to Tomíkovi rozdělili, protože dneska dostal tolik dárků že už to na konci ani nestíhal vnímat :sweat_smile: :dizzy_face:

krásný zbytek štědrého večera všem :slight_smile: :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
rychle rychle..uz jen dve minuty...VSE NEJLEPSI JONASKOVI A MADLENCE K 2.NAROZENINAM!!!!! at je stále chrání a baví ta skvělá valašská rodinná smečka!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 00:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
koňovi se předbíhaj hodiny!! já to psala v 23.58!! fáááákt...(tímto prosím admina, aby to nemazal, přestože se jedná o mírnou kritiku koně :grinning: )
25. pro 2009 v 00:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jináč u nás to bylo dnes (teda včera) stejné jako u vás - krááááásnéééé úžasnééé dojemnééééé... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

už ráno bylo krásné (asi jak u majenky - krásný popis :dizzy_face:) - kubouš vlítl po vstaní do kuchyňoobýváku s tím, že jde plenit lednici...a on tam byl "stlooooom.mamííí stlooooom" :dizzy_face: a na něm "adí" (andílci...) a "hjedí" (hvezda)...každou ozdobu zvlášť si prohlídl, bral je do ručky tak jemně, až mě to dojalo :dizzy_face: ...že je pro něj stromek klíčovým zážitkem jsem poznala, když z něj vylítlo právě to "stloooom"...on totiž jinak všem stromům, vč. jehličnanů, říká "baobab", bo ho jeho táta naučil jako první slovo právě "baobab" a umí ho poznat mezi cca 50 stromy v jedné obrázkové knížce :grinning:...během dne uchvácenost ze "stlomu" postupně vyprchala a teď už tu máme v obýváku opět "baobab" a proti jedné z baněk/koulí si dovolil po odchodu ježíška menší kik boxový výpad levou nohou :grinning:

a po dlouhé době jsem bulela nad dárkem, co jsem dostala - bylo to zcela něco nečekaného, překvapujícího...MM mi dal lyžáky...já chvíli věřila na ježíška...já si je moc přála, ale nikomu jsem nic neřekla, bo vím, že musíme šetřit a jsou důležitější výdaje...a teď je mám, krásné, s kožešinkou a i vytápěním :grinning:
25. pro 2009 v 00:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Bré sváteční ranko všem mamčám, dablmamčám a dětičkám!

Trochu pozdě, ale přece Vám všem jdeme s Adélkou popřát krásné vánoční svátky plné pohody a radosti a do nového roku 2010 jen to nejkrásnější, hodně pevného zdraví i toho štěstíčka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem tu dost dlouho nepsala, tak aspoň gratulace všem už narozeným miminkům a samo že taky držím palec všem těhulkám ať je vše i nadále ok..

Něco málo občas dočítám, takže jsem celkem v obraze, ale už nemám kdy reagovat, a k smazaným příspěvkům tedy ale nemám slov.. :confused: :zipper_mouth: :angry:

Krásné svátky holky!!
25. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ránko :dizzy_face:

všem krásné vánoční svátky, i když to nejhezčí už mají všichni za sebou :dizzy_face:
Nám žloutenka lehce klesla, takže dobrý :wink: No teda nic moc :sweat_smile: :grinning:

Madlence a Jonáškovi vše nej nej nej k drujým narozeninkám :dizzy_face:

mažu se rychle vykoupat...Elly zase haraší...a pak hned jedem Ježíškovat k jedné babi a zítra k druhé... :slight_smile:

Krásné společné rodinné chvilky :dizzy_face:
25. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky, my dnes odjíždíme na hory, takže asi nebude čas koníkovat, ale potom to doženu :grinning:

Zuuu, tak to je dobrá zpráva že žloutenka klesla, ikdyž jen lehce :dizzy_face:

Zuhav, teda Kubík válí, baobab to už je vyšší level :wink: :grinning:

mějte se krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.