• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ingrid: no sám válel... ale těsto nedělal jestli se ptáš na tohle :grinning:
vydržel u toho skoro hodinu, ale teda bez pomoci táty bych to nedala, on je fakt chobotnice!

ahá, tak fandit u čurání mě nenapadlo... my koupeme, protože ho hrozně baví parníky, kelímky a spol.

jé, už mám 27.tt.. super, teď jsem ráda za každej tejden, za chvíli budu klidnější, malá bude mít kilo :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
27. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
Lu: na válení se ptám, to je jasný :wink: , pochybuju, že by si vyhňácal sám těsto...
:grinning:
u nás se sprchuje, je to rychlejší, šetříme vodu (radek pořád remcal :rolling_eyes: ) a je fakt, že tolik nezatěžujeme tu tenkou kůžičku, aspoň si myslím. a kelímky ani ty pěnové polepky na kachlíkách jí vůbec nebraly. hlavně kousat do kartáčku, vymydlit mýdlo, takže rychlá sprcha, zuby a hotovo.
dyť jo, za chvíli má Maty narozky a hned na to rodíš
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
proč mi blbnou ty smajlíky vážně nevím
:angry:
27. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ingrid: on si hňácat těsto chtěl... jenže do vlasů :grinning:
jinak válíme někdy modelínu, takže to vcelku umí...

my koupeme tak co 2 dny, v zimě 3... a v Oilatum, takže na kůži mám pocit, že mu to dělá dobře právě... předtím jsme měli několik emulzí apod., ale i ty vysušujou

nestraš ještě s rozením, nejdřív musím koupit kočárek, šátek a spol... :sweat_smile: zatím jsem koupila jen kolíbku a Epi-no :grinning:
27. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
lu777 - na rozvodovej prukaz není nikdy pozdě :grinning:

no, to jsem teda začala! :grinning:

dofrčeli jsme dnes ze Slovenska, pilně jsem dočetla, vytočila se předvánoční admin story... a fest, a pak lehce zklidnila krásnejma fotkama únorčat. :slight_smile: Vánoce parádní i u nás, jsem cvok, stromeček ještě voní a já už se těším na ty další, se dvěma dětma :slight_smile: slibuju si, že příští rok nebudeme o Vánocích cestovat, nebude-li to třeba třeba kvuli zdraví rodiču a tak... dáme do kupy pokoj, co se z puvodního pracovního názvu "počítačová místnost" přejmenoval na pravdivější "skladiště bordelu" (aby ne, když počítač už dofungoval) a návštěvy budou moct užívat klidu a soukromí. :slight_smile:

zítra vybalím a zabalím do Trutnova, pozítří vstanu v pul čtvrtý a odcestuju stát frontu na registraci do porodnice do Podolí (a celou cestu budu rozespalá a zmrzlá nadávat na připitomělej systém), ve stredu vyrazím na kontrolu ke gynekoložce a pak hurá na Silváče na Nový rok k našim. a pak nehurá zpátky a začnou galeje, protože Zuzka si zvykla mít kolem sebe mámu, tátu, babičku, dědu, kupu hraček, zábavy a tak... :slight_smile:

epi-no... mi tu taky někde leží, kupovala jsem ho v lednu 2008 :grinning:. tak až budeš Lído líčit své první zkušenosti, budu se tu potutelně usmívat. :slight_smile:

tak dobrou :slight_smile:
27. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
jotak, to my v modelíně nejedeme, zkusila to u kámošky a vezli jsme to i domů na botkách. sprchuju jí každý den. no bys koukala, jakej by to dokupování chytlo fofr... Kámoška takhle porodila o 2týdny dřív, což není moc a manžel se z toho skoro picnul, neměli ani kočár, přebalovák, kojící polštář, koupil i váhu :sunglasses: , nejdražší monitor, no prostě panika, ale holka si za to mohla trochu sama :wink:
dobrou noc, papa
27. pro 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj kočky,
Ingrid, moc děkuju, že sis vzpomněla - byli jsme na pohodtovosti. Ptali jsem se Denyho, jeslti pojedeme za panem doktorem a on "tak jo, bude slanda" :grinning: , tak jsme jeli. Verdikt: nejspíš alergie, neví se na co. Claritne kapky a pokračovat v mazání, kontrola ve středu. Tak uvidíme :frowning2:

Koukala jsem na fotky Málinka, ona je tak sladkááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
:grinning: Píšu jak ožralá, ale nejseeeeeeeeeeem, fáááááááááááákt. Jen jeden přelep vedle druhýho, omlouvám se.
27. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
Dobré ránko

Miško uf jsem ráda,že to není nic vážného a snad "jenom" alergie.Ať to Denýskovi brzo zmizí!

fotečky Am jsem obdivovala už na FB :wink:

my jedem do města, otevřeli tam kavárnu s dětským koutkem, tak se tam pár ústečand slezeme i s dětma :slight_smile: :slight_smile: , Petr odjel do práce, tak jsme zase sami
28. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
ránko

Miško: dobře, že jste jeli... držím palce ať to brzo povolí!!

Kreksi: potutelně usmívat se můžeš už teď - muž se mě furt ptá jestli je to používání vzrušující? :sweat_smile: :sweat_smile:
holt chlap, jednokolejná to mysl !! :grinning: :grinning:

Ingrid: no tak u druhýho se to dokupování na posl. chvíli asi snese, přece jen doma je většina... muže nakupuje supr, ale na dítě bych ho teda nic neposlala koupit :fearful:

Miško: "přelep" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle nalitá matka od dvou dětí před půlnocí?? :astonished: :astonished:

jdu se válet, chlapi šli "klmit koník do Staloměstká" (krmit koníky z betlému na Staroměstský) :grinning:
28. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj,
ingrid ty si tak hodnáá :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
28. pro 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,
:grinning: Jsem tu večer řádila! A to jsem si to několikrát četla a stejně tam nechala "přelep" :grinning:
Deny to má pořád tak nějak nastejno, asi ještě brzo, aby se to začalo ztrácet bo nevím. Ae určitě ho to míň svědí, v noci se vůbec nebudil, spal v kuse celou noc (a to ty minulé noci byly fakt hrozné).

A máme všichni rýmu :angry:
28. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
28. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Dobré poledne,
Lu: ona čůra do vany, když se sprchuje, tak mi to neva, neřeším
Ingrid: First bike se jí líbí moc, chce pořád jezdit, jen bychom potžebovali ještě snížit to sedátko, ale na jaře už by to mohlo být akorát...já dala na doporučení, tak jsme koupili tento

v nové kavárně to bylo výborný, děti si krásně hrály a my matky drbaly a drbaly :grinning:
28. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
terez a chlastaly hihi :grinning:

Ondra nespí, tak si jdem hrát :sweat_smile:

mishu pěkný fotečky :wink:
28. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ingrid: zatím jí musíme teda držet, tím, že musí být na špičkách, tak jí nenecháme aby jela úplně sama, ale prý je to jak na odrážedle..... teď jsem si pořádně četla, na co ses ptala :sweat_smile:

Mishu: Kubík má pěkný fotky :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky! :wink:

Vánoce http://babicovi.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/#Matysek_033.jpg
Celkově krásné, nejvíc si ale užívám Jindry doma, fakt pohoda :dizzy_face:
Největší úspěch autodráha WADER, všechna autíčka(včetně duplo sanitky - ta tu houká pořád) a ponk. Ale i lego kostky ... prostě myslím, že většinu jsme vybrali dobře.

Já jsem dostala lístky na Baladu pro banditu :dizzy_face: a náušnice ... a ještě další věci, ale tyhle dvě mi udělali hroznou radost.

A máme dnes premiéru :unamused: - Matýsek nespí :unamused: Už poslední dny byly náročné na uspávání, včera večer bez dvaceti minut dvě hodiny, podobně v poledne. Ale nedokážu si to vůbec představit :unamused: , kdy budu co dělat, věci do školy a tak :frowning2: No, uvidíme.

Jdeme ven, zatím papa
28. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
sylvi já se z toho nespaní taky furt nemůžu vzpamatovat :confounded: a to nedělám zapla´tbůh už žádnou školu, stačilo při práci
Balada pro banditu je nádhernej dárek!!! :dizzy_face: , kdo měl ten nápad, Jindra? a naušnice taky :slight_smile:

se furt přemlouvám, asi půjdeme taky ven
28. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
jé a kluci jsou krásně kostičkovaně sladění! :dizzy_face: a Tobě to také moc sluší, přijdeš mi nějaká hubenější :wink:
28. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoja,
tak muzikál byl super. Jsem si to užila! paráda..:slight_smile:

koukám tu na fotečky..
teda Eliška je princezna! Ta je tak krásná..Moc jí to sluší...krásný fotečky..
Amelka je kočanda - s těma culíčkama! Ta je rozkošná...
28. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
28. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Sylvi, Matýsek je krásnej, moc pěkný fotky a Ondráškovy fotky jsem ochutnala už na FB :wink: kdybyste ho viděly, jak si krásně vyhraje u kuchyňky a ponku :slight_smile:

Romi, je fajn, jak užíváš kultury a sedánků :dizzy_face: :dizzy_face: a děkujeme za pochvalu čertice
28. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
tak my jsme vzhůru a jdeme za švagrovou, myslím, že se cestou stavíme u jejich sousedů a rovnou se jim omluvíme za hluk :sweat_smile:
28. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Hezké odpoledne holky :slight_smile:

prohlídla jsem fotky Sylvinky a Agatky :dizzy_face: krása....... :wink:moc Vám to oboum sluší!!!
a o klučíkách ani nemluvim :dizzy_face: :dizzy_face:

je fajn,že jste si to všichni krásně užili!!!co jsem tak dočetla!

já si to doufám užiju příští rok!letošní to je KATASTROFA :frowning2:
24.v noci mě odvezla záchranka :frowning2: :frowning2:
holky,takovej strach o život jsem snad nikdy neměla :pensive:

no nebudu Vás tím zatěžovat :wink: včera už mi bylo o moc líp,ale dnes je to zas bída,tak nevim!!!!
snad se z toho někdy vyhrabu.....

aspon,že snad Rozík už je lepší,průjem už neni,ale bojim se to psát,aby to zas nezakřikla...
posl.noci plače,ale jsou to zubiska :unamused:

Mi doufám,že už to má Dendula lepší :wink:
28. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
barru:??? copak se stalo? já skončila ppřed třema rokama na štědrej den na pohotovosti
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Baruško co se stalo?? Ta horečka nebo zuby?
28. pro 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
vůbec nevim,co to přesně bylo,ale asi celkové vyčerpání :frowning2: :frowning2: :frowning2:
zub mě pobolívá chvílema furt :angry: jinak se mi furt motá hlava,hodně jsem zhubla,jak jsem skoro pět dní nejedla...
ted už jím,ale furt žaludek na vodě a dneska zas průjem....
výtěr mi dělala,ale vřsledek až v pátek,coý nechápu,že to trvá tejden??????? :unamused:
v nemocnici mi dával kapačky,tak to mi bylo mnohem líp a hned mi nabrali krev a výsledek byl prej relativně v poho,jen to ukázalo zánět v těle ...to crp
28. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Barunko chjo, moc držím pěsti ať už je ti líp.
28. pro 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
labell moc děkuju :slight_smile: a teda moc ti to sluší na fotkách :wink: i manžílkovi teda :grinning:

a ještě mám prosim dotaz jakou mají vaše dítka stolici????
jako kadí furt bobky nebo to maj řidší???omlouvám se za téma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
ahojda holčiny :slight_smile:

barru: čtu Tvůj příspěvěk a jsem z toho úplně paf, chuděro... drž se! Taky nechápu, proč jim výsledky trvají týden :confused: :confused:

Jinak Katy mívá taký hovínka "bábovky" - myslím, že v plíně by to bylo "polotuhý rozmázlý" :grinning: :grinning: :grinning:

Fotky jsou úžasný, já u všech slzím :sweat_smile: :grinning:

a Teru: na first bike se dá dokoupit takovej snižující adaptér... Katy je veliká, ale i tak by nedošáhla, musí mít celou nožku úplně na zemi, aby jim to šlo... ten adaptér stojí okolo 200 tuším :wink: a má ho teď s ním akorát :wink:

U nás dneska den na nervy... od 4 od rána kojím co hodinu... v 11 Elly vykulila kukadla a zavřela je s gradujícím řevem (to jsem ještě nezažila! :sweat_smile: ) až odjezdem v autosedačce po 16.hod... :sweat_smile: :rolling_eyes:
28. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.