• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky :slight_smile:

to je fááákt tak super, jak je celá rodinka pospolu, co budu dělat, jak zas půjde taťka do práce??!!

barru, tak to je fakt maso, to ste si teda užili vánoc :frowning2: ale smol na to, krásný večer si můžete udělat kdykoliv, hlavně ať už máš klid...a migrény pořád jsou?? No už musíš být průhledná, už tak jsi byla štíhlá :frowning2: Držíím pěsti, ať se Rozárka drží, je to šikulka...a hovňajse má Robik většinou řidší - něco jako tuhší bulharka :sweat_smile: ale zadaří se i bobany, podle toho, co jí

fotky :dizzy_face: :dizzy_face: připojuju se, že všechny maminy pěkné kočandy, u agatky bych vyzdihla pěkný make-up, u sylvinky se mi líbil melírek...a děcka všechna k upusinkování :dizzy_face: Eliščina první fotka je opravdu super, Amelka s culíčkama prostě nemá chybu, Ondrášek má tmavší vlásky, že?? A Matýsek skvěle oháknutý, Jájince to taky moc slušelo mishulliny fotky mi nejdou zobrazit :confused: no snad jsem na nikoho nezapoměla, koukala jsem, než jsem šla do obchodu...

agatko, ty puzzlíky máme stejné, Robik je rád skládá :slight_smile:

a já dostala pod stromeček tu elektrickou deku (díky za reakce, prozatím ji teda schovám) a víkendový wellnes víkend :dizzy_face: :dizzy_face: akorát zvažujeme, že tentokráte vezmem všiváka se sebou...

a už nevím

Miši, ať to Denískovi brzo ustoupí!!
28. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
barru - pane jo, to jste měli náročný Vánoce. a když tomu ještě není konec... :unamused: přeju, ať je líp co nejdřív, s tou hlavou a tak se Tě drží zdravotní potíže už pěknou chvíli. stolice - Zuzka většinou takový "prujmáky", ale cca 1 denně, výjimečně dvakrát. na umytí nářez, ale klasickej prujem by byl asi častější. tvrdší hovínka si prohlíží s nadšením a říká, že je to "kamí" (jako kamínek).

zítra jedu na registračku do Podolí do porodnice. těším se - přesně pul rok na to mám termín. no, poslední pulrok relativní zahálky, jak tak čtu... :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
tetko zuuuuzi, kůrec to je den :sweat_smile: ale s taťkou doma se to dá, né? Ale musí to být záhul....

to mi připomělo otázku a prosím o vaše názory - na konci srpna/začátku září máme jet na dovolenou, jedeme partička osmi dospělých a sedmi dětí podobného věku...ale co mě zajímá, myslíte, že to není nedbalost, nebo nevím jaké jiné slovo použít, jet s miminkem, co se narodí okolo toho 10.7.???!!
28. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
pojďte si se mnou povídat :astonished:
28. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
no kolegyně, moc ste mě nepotěšily :grinning:
28. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
barrunko copak je? už je líp?máš chlapa doma? je mi to moc líto, drž se holka! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

já jsem picnutá,akorát jsem se vrátila z vínka s holkama a je mi dobře :dizzy_face: .Ondrášek se se mnou mazlí, jsem na vrcholu blaha, hihi :slight_smile: .Půjdem spollu chrupat

petis:já tu taky většinou smrdím, když tu nikdo není :grinning: :frowning2:
28. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Barru :astonished: :astonished: Ty jsi zkolabovala? :fearful: :fearful:
ach jo, takovej Štědrej večer, to mě mrzí :pensive:

hlavně hodně odpočívej!! a hodně pij, ať se tělo čistí... s těma výsledkama je to fakt divný, že to trvá tak dlouho :angry: :angry:
28. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zuu: tak to bude asi 1. spurt, co? :confused:

Barru: hovínka u nás všech konzistencí :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Petisko: miminku budou 2 měsíce, tak to už by to mohlo být zajetější :wink: :slight_smile: ale na druhou stranu... nikdy nevíš, co se Ti narodí za paviánka :grinning: takže se těžko radí... nechat to otevřený a rozhodnout se nějak po měsíci asi nejde, co?
28. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Lu: nad spurtem jsem taky uvažovala...ale spíš bych řekla, že Elly prostě někdy neumí zabrat...a čím dýl je vzhůru, tím je to hodší a nabírá grády... a prso ví, že jí zklidní a že při něm usíná, tak je to pro ní řešení...ale co hodinu kojit půl hodiny...no to je mazec :sweat_smile: :rolling_eyes: teď byl interval 3,5hodiny a doufám, že usnula, ale furt se tam vrtí... Mám po pravdě dost... nebýt tu dopoledne, když Honza pracoval, máma, jdu se oběsit :sweat_smile: :wink:
28. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Zuuu: nj, Matýsek taky neuměl usnout vůbec... nepomáhalo prakticky nic, až tak po měsíci občas šátek a nebo hodně stáhnout do deky... a dudloval furt.... no ten začátek je holt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petise: já bych jela i s paviánkem, nejhorší je mít doma malýho a velkýho paviánka a bejt mezi čtyřma zdma, to je na Bohnice... teda ale záleží KAM... po Čechách bych jela určo, do zahraničí podle toho kam no
28. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Barru, to mě mrzí! Hlavně odpočívej!!!! Hovínka má spíš tuhoně. Jo, a Vánoce (nebo jak si to nazvete) oslavíte jindy. Hlavně že Ti pak bude dobře a budete spolu!

ad spaní: tak všechno jinak, Matýsek usnul v kočáře o půl čtvrté asi padesát metrů od domu, takže nachystaný na nespaní není. Nechali jsme ho spát půl hodiny a u kačenek vzbudili. Teď uspává Jindra, tak uvidíme jaký bude mít čas.

Zuuu, Ellynka má výdrž :sweat_smile: Nenapadá mě víc než popřát pevné nervy!

petisko, to máš těžko, radila bych co Zuuu. Ono nikdy nevíš, jaké miminko bude nebo jaký tě čeká porod a nedejbože komplikace. Já bych to asi odpískala, ale to jsem já :wink:

A děkuju za pochvaly fotek :dizzy_face:
A i já chválím - Eliška na té první fotce je nádherná :dizzy_face: , Amelka roztomilá, Ondrášek šibal .... a jak pózuje, to mě dostalo :grinning:
28. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Barru, uf, ty sis to teda vyžrala :unamused: ať jsi brzy v pořádku

Zuuu: prďolka o sobě dává vědět, tak jí dej hubana, a že jí vzkazuju aby maminku nechala taky odpočinout

petisko: znám plno mamin, co jezdí s malýma prckama a úplně v pohodě. Já za sebe bych asi jela
28. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
jo a hovínka máme spíš řídký, málokdy je tuhoň
28. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Naše opožděné přáníčko k vánocům a hned vysvětlím proč
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=256386&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Tak jsem si přečetla poslední stránku a koukám,že jsem s barru na tom skoro stejně.24. po rozbalení dárků jsem zkolabovala a dostala se do nemocnice. Bylo mi před tím divně,bolel mě žaludek, děti prodělali střevní chřipku tak jsem myslela,že jí mám taky,ale bez horeček. V nemocnici mi udělali ekg a zjistili tachykardii nebo jak se to píše z celkového vyčerpání organismu a dehydratace asi ve spojení s tou chřipkou,tak že taky kapačky.Dnes jsem byla u své mudry nebot bušení srdce nepřestávalo,tak jsem dostala nějaké léky.Je to hnus když vám takhle něco je a máte doma malého prcka stašně jsem se bála,přesně jak píše barru ošklyvý pocit. A taky mi mudra nakázala pít minerálku a už se prý nemám bát jíst,tak jsem dnes pomalu začala s rýží a kuřecím masem,ale jseště se bojím,dnes dopoledne se mi zase motala hlava.No kdo může říct že o vánoce zhubnul 5 kylo.Ne že bych to nepotřebovala,byla jsem překvapená když jsem se dneska oblékala k mudře,ale takovýmhle způsobem zhubnout nepřeju nikomu.
Tož má vánoční story,kdo nechce nemusí číst,já jen chtěla povzbudit barru,že je na tom někdo podobně jako ona :frowning2:

Fotky dětiček z vánoc móóóóc krásné je vidět,že jste si to moc užili :slight_smile:

jinak barru ještě stolice u nás, Mireček nemá pořád bobky,ale to bude asi tím,že ještě kojím.
28. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
fotečky dětiček krásné :dizzy_face: :slight_smile:
zuuu tak to je nářez, snad se to nebude moc často opakovat a když tak, aby byl někdo v dosahu.
barru to je mi líto, snad už bude brzo líp a hlavně odpočívej co to jde
28. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
kreksi ať ti to zítra dobře jede, pak dej vědět jak si dopadla s registrací
28. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
28. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,
dočítám a doprohlížím vánoční fotky. Všechny jsou krásný (jmenovitě si netroufám, páč má paměť pokulhává :wink: ) je z nich cítit ta slavnostní vánoční nálada. Jen máte ty děti nějaký velký, takový dospělácký. I když je náš Štěpánek jeden z větších únorčat, tak pořád se mi zdá menší než ostatní děti z fotek. Asi je to tím, že ho pořád vidím s Vojtíkem a to už je skorochlap :wink: :sweat_smile: :slight_smile:

Barru, je mi moc líto, že jsi na vánoce zkolabovala. Myslela jsem na tebe, jak to zvládáš s tou hlavou a nakonec jsi skončila v nemocnici s něčím úplně jiným. Doufám, že výsledky budou brzo a začnou tě léčit, aby ti bylo zas dobře. A jak píšou holky, vánoce si můžete udělat třeba v lednu. Hlavně že budete všichni společně spolu.

Ještě dodatečně děkuju za přáníčka k svátku pro našeho svištíka. Vyřídila jsem mu, že mu tetky koníkovky přejí vše nej a tak se hned ptal proč. Což je poslední dobou jedna z nejčastějších otázek.
28. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
tý jo, i Michlas. Tak přeji brzké uzdravení i tobě.
28. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Michlas... Ty taky? to je hrozný, ať je Ti co nejdřív líp :pensive:

fotky nádherný, Sylvi, Agi, Mishu, Makulko.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Makulko Ty jen kveteš :wink:
28. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Agi, co piješ? :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak jsem tu zpět, mě se nezbavíte :grinning:

tééda, makulko, fakt kveteš!! Lu má recht :slight_smile: ale i lu to s Matýskem na fotce v pase sekne :wink:

michlas :confused: :confused: ať seš brzy fit...no štědrý den fakt na houby :frowning2:

agatko, Robišek je mazel přes celý den, ale večer po mlíčku je umazlený úplně nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face: jsou to naši tulíčci zlatí :dizzy_face:

zuuuzi, paviánek :grinning: nebrat, já chci prosím hodné mimi :sunglasses: :grinning: kéž by bylo jako Robik, to fakt byla pohoda....když můžeš srovnat, kdo byl "pohodovější"? Katynka byla myslím spavá, že?!

jinač my bychom měli jet do nějaké vísky 25km u Kroměříže, do zahraničí bych nejela...to je fakt na prd, že nevíme, co bude
28. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Peti, tak to bych možná jela - Kroměříž Frýdek není zas taková štreka.

Michlas, Tvoje PF jsem viděla a říkala jsem si, žes asi nestihla ho sem hodit ...a ono tohle :pensive: Drž se! Odpočívej! dokud jsou ještě doma i pomocníci!

Makulko, souhlas se všema. Moooc Ti to sluší!
28. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Michlas a víš,že mi to fakt pomohlo??ale ne,že ti to přeju :frowning2: ale že na to jakoby nejsem sama,víš??
snad nás to brzo pustí a budeme normálně fungovat,jako dřív :wink: :wink: MUSI!!!!!!!!!!!!!!!
a to ty máš 3 děti :frowning2: :frowning2: to je teprve péče!!!!
hned jak se mi to stalo,přijela za mnou z Budějc moje mamka a pomáhala mi.dneska večer odjela...
strašně se nám s Rozárkou po ní stýská :frowning2: hrozně se R.věnovala a celkově se hodně užily!
Michal samozřejmě bez jedinýho dne volna,takže hodně vám tatínky závidím,že jste si je užili :wink:
28. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Teda Barčo a Michlas :frowning2: :frowning2: Ať je vác co nejdřív co nejlíp, držím palce!

Deny má tu vyrážku fakt na h* Už nevím, co s tím :frowning2: Nevím, jestli to chce čas - asi jo.... A vůbec se nám to se zdravím doma nějak hroutí - samozřejmně nic proti holkám. Pozítří máme jet na Slovensko, nevím, jestli vůbec odjedem :unamused:

Co jsem tak stihla dočíst - Martince trplmamce to moc sluší, Matýsk s mamkou a taťkou boží :dizzy_face: Link od MIchlas mi taky nejde zobrazit :frowning2:
28. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahojky,

barru,michlas:moc vám přeji ať jste brzy fit

všechny ty vánoční fotky jsou tak krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petisko:já bych taky jela :wink:
28. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jo dovča - když je to v republice, tak bych asi taky jela, Peti :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Michlas: Tobě taky brzké vyzdravení, držím pěsti

A to, že je Makulka kočka je teda fakt :wink:
28. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
díky holky za reakce...hlavně ať je piškotek zdravý a jestli bude plakat a bude to tam na palici, tak to můžeme v polovině dovči otočit, byť bychom zaplatit museli...no v lednu to musíme nějak sesmolit, tak se ještě můžu rozmyslet :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.