• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Mišák, a kdo u vás marodí?? :confused:
28. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
mi:vydrž-fakt se to nelepší?jak dlouho mažeš?
28. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
dvě fotky z našich Vánoc :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3647335&vReferer=%2Fphotos%2Fsimirek

barru:ja tě taky potěším :sweat_smile: Petr taky nebyl na Vánoce doma:24den 25noc 26volno,které prospal 27den a dnes má noční :wink:
28. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Nikolce to mooc slušelo u stromečku :dizzy_face: a směny manžela teda nic moc :unamused:

Holky, mažu do sprchy a fičím spát, bobrou noc :slight_smile:
28. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Peti měla by ses spíš zeptat, kdo u nás nemarodí :grinning: Rýmu máme všiczhni krom Denyho a ten má zase tu vyrážku.
Simčo, mažeme už skoro týden. A prd. Teď navíc ještě ten Claritine - dva dny.
28. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
jééééééééé Nikolka je moc hezoučká blondýnečka :dizzy_face:
tak to jste to taky měli zajímavý :unamused: a co dělá manžel??že takhle pracoval skoro bez volna??
28. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kde má Nikča culíčky?? :grinning: :grinning: I tak je moc krásná :dizzy_face: A ty směny, to je fuuuuuuj :frowning2:
28. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
barru:policajt :sweat_smile:

mi:udělej pauzu s kortikoidama a Secalia jsi koupila?
28. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak to beru no,tam se hold jede Vánoce neVánoce :unamused: :unamused:
28. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
barru:a jde i prvního na denní,takže ani Silvestra neoslavíme :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky pardon že sem tak vpadám totál mimo téma - co přesně je ANUITA ?? :confused: :confused:
28. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak to netušim :confused:
28. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
lu:anuita je konstantní platba zahrnující úrok a jistinu
28. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Simi, moc vám to sluší :slight_smile: A co robot Tomášek - má úspěch?

Lu, jen toto, ale rozumím tomu houby
http://www.slovnik-cizich-slov.cz/?q=anuita&typ=0
http://cs.wikipedia.org/wiki/Anuita
28. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Simi, nekoupila. Zítra tak dojdu. Já ten Locoid už dva dny nemažu, jen Imacort - to jsou taky kortikoidy, nevíš? Já prváě myslím, že ne...
Spíš přemýšlím, že s ním zase zítra dojdu, i když máme jít na kontrolu až ve středu. Ale kdyby nás poslal na kožní, abysme to ještě stihli a případně mohli pozítří odjet na to Slovensko. I když to fakt nevím :frowning2:
28. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
imacort, jsou kortikoidy - je to imazol obohacený o kortikoid. Měli jsme taky na vyrážku - ale naši shledal dr. jako plísňové onemocnění a zabírat začal druhý třetí den a krásně. Ale Matýsek měl asi něco jiného než Denísek
28. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Simi, Sylvi: díky... ale nevím co si pod tím mám konkrétně představit :confused:

to je jako roční platba, kterou musíš zaplatit za rok když si bereš hypotéku? :confused:
jako že to nesmí být míň ani víc, že prostě přesně tolik se musí zaplatit? :confused:
28. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
mi:to jsou taky kortikoidy
28. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
lu:já tedy nevim,ale podle mě to je splátka úvěru,to na čem se domluvíte když si vezmeš hypotéku nebo půjčku :wink:
28. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Sylvi, Simi, dík. Zítra už to mazat nebudu. Beztak to nepomáhá.
28. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
takže když je třeba cena 3 miliony a anuita 700 tisíc tak platíš ročně 700 tisíc (plus úrok) dokud nesplatíš ty 3 miliony?
já jsem z toho jelenice :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
mi:IP
28. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
lu:tož tak bych si myslela,že to je :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no jsem z toho drobek tumpachová... muž kouká na byty a furt se mě na něco ptá a já nevím :sweat_smile:
asi někam zajdeme až bude čas, k nějakýmu agentovi... protože nevíme jak se co počítá a tak nemáme šajnu na co můžeme koukat, na co by nám dali případně hypotéku...

no ale hlavně že kouká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: konečně!!!
28. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
dobré ránko :wink: , my chrněli do 8 :dizzy_face:

jani:měla jsem dva moc dobré svařáčky :wink:

simčo Nikolka je moc vyfešákovaná u stromečku :slight_smile: , je to kočička!

Lidu takže sháníte byt? to je super,že se manžel dokopal, asi ho pobídlo druhé miminko na cestě

sylvi:jak usnul Matýsek večer?

jak je Barru a Michlas?
29. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj

Agi: nj, muž mi tuhle najednou řekl, že po tatínkovi něco zdědí, já myslela, že jo, ale že to bude pár šupů, ale on prej docela šetřil a chtěl to dát jako Matýskovi, protože věděl jak na tom jsme (malí děti, muž o kus starší, takže pokud to nevyřešíme teď tak bysme pak mohli bejt v pěkný bryndě, protože já asi tolik nevydělám, abych jednou uživila 4 lidi plus hypotéku).....
takže sestřiny děti dostanou každý nějakou částku, aby mohli jet někam po světě a zbytek dostane muž....
není to moc, no ale když na to přihodí svoje úspory a moje stavebko, tak bysme mohli dosáhnout na nějakou hypo, s tím, že budeme dost sušit hubu, protože se to musí splatit poměrně rychle a to s jedním příjmem, že....

koukali jsme na družstevní byty, ale nevím jestli to stojí za tu nižší cenu... uvidím, zatím nejsme ani ve fázi, že bysme věděli s kolika penězma vlastně operujeme... musíme zjistit kolik by to dědictví dělalo v Kč, pak taky co moje stavebko, jestli bych si případně nemohla vzít hypo i já, jsem tam už asi 8 let, tak třeba na nějakou část, jestli by to bylo výhodný...
je mi jasný, že na to bude potřeba milion papírů... ale dobře, že to vlastně bude chvíli trvat, první půl rok, rok, co se narodí malá, bych byla ráda, kde jsme, protože to pro mě bude mnohem jednodušší, tady je fakt všechno u nosu, takže pro mě bez auta velká pomoc :slight_smile:
i jsme uvažovali odkoupit tenhle byt, ale tady to bude šílená pálka....
29. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky...moc nedočítám...

myslím, že anuita je to, co platíš v hotovosti/převodem předem a pak platíš splátky...na příkladu od Lu....3 mil nemovitost...700 anuita-dáš ji celou při podpisu smlouvy a zbytek s 3mil-700 tis. se rozpočte na splátky na x-let podle smlouvy...

fotky z Vánoc snad dodám večer nebo zítra....dítko už tady po mě leze...
29. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
ahojky,

sylvinko:jsem ti včera neodpověděla na robota,kupodivu Nikču vcelku baví,hlavně uvodní píseň a pak když se s ní loučí,ale u nás je to úspěch,protože jí jinak hračky moc neberou :wink:
29. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Jééé, teď jsem si všimla, že jsem popsala akontaci místo anuity :grinning: ...anuita by měla být část splátky, kterou se umořuje dluh (př. 25 tis splátka...z toho 15 tis anuita a 10 tis úroky)...ale na příkladě LU (3 mil, anuita 700 tis) to bohužel také nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Lu, tam je psáno 700 tis./ročně? Jak je přesně ten text?
29. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojík,
Barru, Michlas - týjo holky, to jste si to vyžraly! At je brzo líp! posílám moc energie..a myslím na vás..

Petisko-když jsi to napsala poprvé, tak jsem si říkala, že bych nejela..Ale když jej to po čechách,..tak asi jo. Odjet se může kdykoliv..

hovínko-dycky na nočník a je to dost bláto. Tuhon nebyl ani nepamatuju..

anuita-já myslím, že je to tak, jak píše majenka..

a všem přeju spoustu zdravíčka..

my dnes byli na návštěvě a já si chovala 3 měsíční holčičku. Narodila se o měsíc dřív, takže vypadá tak na 2 měsíce..a ta je tak malá...Vůbec nevím, co si s malým mimčem počnu.. :grinning: :grinning: :grinning:. A Tomík jí tak něžně hladil po hlavičce..:slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.