• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
verunko Petr jí moc chtěl,ona je krásná,prostorná a ten nápojový automat je dost praktický,ale nevešla by se nám do kuchyně,tak jí nakonec mít nebudeme.(já chci vestavěnou,aby nebyla vidět).tak bohužel neporadim

hani:to sis dovolila hodně :grinning:
7. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky, zdravíme všechny po delší době, dočetla jsem jen pár posledních stránek takže jsem trochu v obraze :slight_smile:

Janino, teda příhoda děsná :cry: já bych asi tchánovcům něco řekla, ale chápu že by bylo dusno :angry:
Ejana, tchánova reakce dost blbá :angry: moje mamka má taky psa, teda fenku, sice je hodná, ale už stará, takže jí Tomíkovo "hlazení" vadí, takže spíš pořád hlídám Toma aby psici nemlátil :sweat_smile:
Fru, gratulace k bezplenkování, u nás zatím žádný velký pokrok nevidím, sice mi furt říká že se mu čůrat nechce, ale pak je loužička na podlaze :sweat_smile:

jak jste tady psaly o kotoulech tak Tomík umí salto! :grinning: akorát bylo nechtěné, vyšplhal na podezdívku od plotu, chtěl si sednout, ale převážil se a šel dolů rovnou po hlavě, odrazil se a dopadl na záda, bylo to tak rychlý že jsem ani nestačila zareagovat, naštěstí se fakt "jenom" bouchnul do hlavy ani moc nebrečel a hned si zase hrál dál tak jsem to nechala, ale hrozně mě to vyděsilo :frowning2: naštěstí jsou gumový jinak by už měl zlomený obratle :zipper_mouth:

zase se na delší dobu loučím, budeme na chatě, pro Tomíka je to tam ideální, může řádit na zahradě, v bazénku a taky si volně chodí ožírat rybíz a jahody... což ho baví asi nejvíc :grinning: :grinning:
mějte se krásně a hlavně žádné nemoci ani bolístky :wink:
7. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
vše neeej Agátce k narozkám! Krásně si je užij a oslav! :slight_smile:

makulkovic kluci jsou krásní! a moc šikovní! Bez plínek skoro i na noc! Jaký systém jsi měla ty?
7. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
a co ti Petiskovi! už tu Peta dlouho nebyla..a jeli na týden, ne??

a co Zuhavovi? Zuzka se tu taky strašně dlouho neukázala..

Doufám, že všechny, co se dlouho neukázaly, jsou v pořádku..
7. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj ! :sunglasses:

Řím byl naprosto úúúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: předčilo to moje očekávání což je u mě co říct :grinning: :dizzy_face:
super bylo jak jsme mohli vyjít nalehko a já zas jednou v šatech i přes den, to byl luxus :slight_smile:

doma to mamka s Matýskem zvládli suprově, docela zírám, malej si snad ani nevšiml že jsme byli pryč :sweat_smile: :sweat_smile:
ráno mi řekl přesně jak jsem čekala jen "mlíko" a pak se choval jako by nic, jsem docela překvapená :sweat_smile:
super je že mamka se cítí dobře, že to zvládla :dizzy_face: koupili jsme jí něco na sebe a je nadšená takže spokojenost fakt na všech stranách

jdu kousek dočíst jestli to stihnu a pak běžím se nechat přistřihnout
7. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
agátko to jo :angry: maxi:krásn si to užijte na chalupě :wink: makulkáčci jsou krásní :slight_smile: ahooooooooooooooooooooj lu už jsi nám tu chyběla :slight_smile: super že jste si to krásně užili a vidíš jak to maminka a Matýsek zvládli :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
ad jména: Berenika se mi taky líbí, Peti :dizzy_face:
u nás byl výběr taky sranda, pořád jsme hledali, nakonec jsme vybrali Matthias Ian na základě významu a taky podle mužova nejlepšího kamaráda co náhle zemřel, takže Ian je Matýsek na jeho počest...
nakonec jsem s údivem zjistila, že Matyáš je teď hrozně frekventovanej, ale to už bylo týden před porodem a už jsme mu tak říkali, tak jsme to neměnili

dorazila mě jedna paní, která mi řekla: "lidi teď dávají takový divný exotický jména... no dyť si to vezměte, třeba takovej Matyáš, jak to někoho může napadnout?? " tehdy jsem smíchy skoro porodila :grinning:
7. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: , vítej zpět, budou fotečky? se moc těším! to je dobře,že to mamka krásně zvládla,třeba teď pohlídá častěji, musíš jí teď hodně chválit hihi....
7. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
lu:to jsou lidi :grinning: taky se těším na fotečky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
tady už leje jak z konve :unamused:
7. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
tak jsem v rychlosti dočetla, pamatuju si jen Janinu story, to je teda síla :astonished: :zipper_mouth:
já bych teda asi pěkně řvala, to by si za rámeček nedali :zipper_mouth:

a Veru koukám je bez plenky! :slight_smile: :slight_smile:

u nás nehrozí, právě jsem zas zkoušela, tři hodiny suchá plína, dám na nočník, i posedí chvilinku někdy, ale směje se a nic... takže počítám že u nás tak za půl roku bez plínky přes den - a to si ještě možná fandím :sweat_smile: :sweat_smile:

musím odevzdat počítač mamce, slíbila jsem jí starý díly ulice, tož fotky budou až zítra nejspíš

dobrou holky!! :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Romi, jsme v pořádku, všechno při starém, jen jsme měli taťku více doma a večer padám za vlast :sweat_smile: Užívejte prázdnin, hlavně ve zdraví a zatím pááá
7. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
brý večer,
jen nakukuju...hlásím ,že Adinka teplotuje a dneska se přidala vyrážka, mám podezření na neštovice.tak zítra jdu k mudře.

lůů:závidím Roma!!!! :slight_smile: a víc než závist ,ti to přeji!!!hoď pak do albí nějaký fotooossss :dizzy_face:

ad berenika: taky líbí ,chtěla jsem ,ale k našemu příjmení se mi jako nezdá :wink: a mangel řekl:nou :slight_smile:

koukám, že Maxa family chalupujou :wink: jen tak dál, rybíz je zdravý a jahody téééž :grinning: hlavně v přírodním stavu-jakože nemytýýý :dizzy_face: :dizzy_face:

taky nasýsám esli někomu nepřibyly týdny jakože další těhukoníkářky :wink: kuráá holky, do toho!!do toho!! :dizzy_face: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky :wink:

agi:Barčo všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: posíláme pusinku :grinning:

lu:bezva,že jste si to užili :slight_smile:

jani:tedy ta příhoda s autem je hrozná :unamused: ja bych taky řvala,zastávám názor petrolejky-radči ať se bojí reakce,než aby se stalo něco horšího
7. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
simčo děkuju,oslavíme to spolu v pátek,ne? :wink:

dobrou
7. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: Agi ,zrovna jsem čuměla na tvé fotky ze zooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tedááááá,supéééérrrrrrr,pan Agátka je sympouš :wink: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
:dizzy_face: agi ,tož taky hepy brrzzdéjjj :dizzy_face:

a brouuu šéémmmmm :sunglasses: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
agi:jasně,už se těšim :wink:

byly jsme dnes v ZOO,zvířátka Nikoku moc neberou,ale všechna hřiště a skákací hrady máme proběhlé,takže kdo chcete :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2993842&vReferer=%2Fphotos%2Fsimirek
7. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jen prolítávám a hlásím, že dnes Týnka dostala džiganec hexy a večer díky tomu zas trošku teplotkovala. Pevně věřím, že tím se nám ten posranej měsíc zakončí. Zítra a pozítří mám prohlídky u doktorů a velký UTZ, takže dva dny po sobě uvidím Mamutku a snad už definitivně uvěřím, že je to holčička. :wink:
7. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Vítáve Luovic zpátky! V Říme jsem byla, je to moje srdeční záležitost! :grinning:

týjo Nikča v zoo v hradu je super! A těch vlásků! paráda! :slight_smile:

Jéé. super, že Petiskovi jsou v pořádku..Peti, bacha bacha na docházku! :grinning: :grinning:

Neštovice u Mocindovic? Co toto jako?

Jéé, Peti, tak hned dej vědět a at je všechno v pořádku!
7. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Lu: taky tě Řím uchvátil viď, já z toho byla úplně vedle :dizzy_face:
Simi: Nikolka má z hradu krásný fotky :slight_smile:
Moci: myslíš, že neštovičky :confused:

jsem dnes totál grogy, uklidila jsem celý barák a Elí mi za celý den spala jen 15 minut, takže byla nevyspalá a večer předvedla slušný hysterák
7. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
dlouho jsem tu nebyla,ale furt někde trajdáme :wink: :sunglasses:
agátko barčo všechno nej k tvým narozeninkám
:dizzy_face: :dizzy_face: krásnej datum :wink:
teru jedete teda nikam??
my dneska večer vybrali,taková rychlovka a letíme ve čtvrtek odpo :sunglasses: :sunglasses: tentokrát letíme bez malé a ještě před pár hodinama jsem to rušila,že to nedám :frowning2: :pensive: ale manža přemluvil a přesvědčil!!!!!!!nikdy jsem bez ní nebyla dýl jak den :pensive: :confused: ne jednu stranu se moc těšim,ale na druhou je to hroznej blok.......
tak snad vše dobře dopadne :slight_smile:
takže dneska v noci ještě balit,zítra balit,no je to rychlost :grinning:
nikolka moc krásná na fotkách :wink:
7. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Peti věřím,že jste si s Týnkou už trápeníčko vybraly,teď už to bude dobré :wink:

moci:tož chlopisko sympoš a já ne? :angry: :angry: :grinning: :grinning: .Děkuju za přáníčko

simčo:Nikolka je boží,taky se mi nejvíc líbí v tom skákacím hradu,je vidět,že je ve svém živlu :grinning: :grinning:

barru:vím,jak se cítíš,ale neboj, užiješ si to.a pak to malé vynahradíš :slight_smile: :slight_smile: .Děkuju za přáníčko.Jinak ty sedmičky v datu narození mi pěkně zavařily !!! :grinning: :grinning: :grinning: .Kam vůbec letíte?
8. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ráno,
Barru: zatím jsme nic nevybrali a taky se mi nechce od Elí na tak dlouho...včera jsme to probírali s Martinem, prý jestli chci být na zimu opět těhu, tak bychom měli někam za sluníčkem, pak to nějakou dobu nebude.

tak my jdem čmarikat, opět mi ukazuje na místo vedle ní a řve na mě "hatí, hatí"
8. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré dopolko

máme se fainově :slight_smile: nedočítám Vás, jen Vás všechny zdravíme a přiložila jsem dvě fotečky s koníkama
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318321&vReferer=
8. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Krásné dopoledne,
tak jsme se vrátili z dovolené na Horní Bečvě...bylo úžasně a potvrdila jsem si, že s rok a půl starými dětmi už změny režimu a prostředí nejsou tak děsivý. Jen už dva dny vybaluju, peru, suším, skládám, uklízím...prostě teď si říkám, zda mi ten týden na horách stál za to :grinning: Ba nééé, dělám si srandu, stál....

Tím přeji krásné dovolené všem, co se zrovna chystají :slight_smile: Já se ještě těším na závěr srpna, kdy vyrážíme na J Moravu na kola...

Tedy, holky, já koukám, jak se tu rozmáhá nočníkaření :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přidávám se k těm, co si ještě na tohleto počkají. Děti se rády na nočník usadí, podívají na Krtečka a pak si jdou zaloužičkovat někam na podlahu a s hlasitým a-a mi to chodí ukazovat :slight_smile:

A taky se u nás pořád skoro nemluví, tak se tu domlouváme zvuky jak v pralese :grinning:

Berenika je nádherné jméno...já mám opravdu ráda ty neobvyklejší. Osobně mi totiž vadilo, když jsme měli ve třídě 5 Honzů. I teď máme v rodině 4 Jirky a neustále kvůli tomu dochází k různým záměnám v hovoru:slight_smile:
8. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
kuk :slight_smile: petisko:ahoooooooooooooooooooooooooooj to nám nedělej se tak dlouho nehlásit :frowning2: simi:Nikolka rozkošnááá :dizzy_face: mocinko:držím palečky at to nejsou neštovice :frowning2: barrunko:kráááááásně si užijte dovolenou :slight_smile: a co naše Jani?? :confused: dnes by to taky šlo :dizzy_face: mějte krásný den i když fučící :wink: já jdu vařit čočku,to bude noc plná vášně :grinning:
8. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
jo a Jáji na koníkách božííí :slight_smile: a Pétě držím palce at je mamutka jistá :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Barčo: dodatečně vše nej k narozeninám :dizzy_face:

ZOO na Lukáše měla tak dobrý vliv, že od té doby spí přes den bez vztekání. Sice je to už jenom jedno spaní přes den, ale tak na 2 hod., takže OK. Hlavně, že je pak dobrá nálada, to kňourání z nevyspání bylo něco na mojí nervevou soustavu :grinning: . A taky se přesídlilo do velký postele - na denní i noční spaní. Evidentně se mu víc prostoru líbí :dizzy_face: .

Verunka je šikulka, že už je bez plen :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
hani dáš páťovi čočku taky? já mám na ní docela chuť,ale hodně mě nadýmá,tak se bojím,co to udělá s ním :confused:

gábi děkuju :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.