• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
fotečky:
Nikča je fešanda..Má být po kom..Oba rodičové moc pěkní..:slight_smile:
Makulkovic kluci fešáci..:slight_smile:..a mamka..ta vypadá skvěle..jenom kvete.:slight_smile:
Agatkovic-dřevěné puzzle máme taky..hned ho začal s přehledem skládat..:slight_smile:
ondráškovi to moc sluší u stromečku..:slight_smile:
Matýsek je krásnej blondáček! A ja reagoval na nářadí? Náš Tom furt něco šroubuje a tluče do toho!..:slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj! Dnes jen nakukuju ....

Agi, Matýsek usnul asi o půl desáté, ale polovinu času ho tam Jindra nechal samotného. Jinak jsme chtěli zahájit výcvik samostatného usínání, všude varovali, ať se obrníme proti řevu, ale nezvládli jsme :unamused:
Musíme vymyslet taktiku, protože sedět tam s ním dvě hodiny - to opravdu nejde.
A ještě k dárkům - oba od Jindry - o Baladě jsem hodně mluvila a byla jsem vyslyšena

Romi, ten večer obrátil všechna auta a odrážedla vzhůru nohama a vrtal a tloukl. A děje se tak pořád :wink:
A jak se cítíš? Co jména a přípravy?
29. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky tu anuitu mi vysvětlila kámoška co kupovala družst. byt...
ty 3 miliony (plus úrok) je prostě cena bytu, ta se prostě pokryje hypotékou nebo jak....

no a ta anuita, těch 700 tisíc - to je navrch, to je vlastně podíl v družstvu... to družstvo to rozpočítá nějak a platí se to pak s ost. poplatky v domě, může to být rozpočítaný na několik let nebo na jeden rok, záleží na dohodě...
29. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojda :slight_smile: tak jsem zaregistrovaná do Podolí. solidně jsme si přivstali, registrace od sedmi ráno, dorazili jsme v pul šesté a byli třetí-čtvrtí. bere se 12 holek. v 6 ráno nás tam bylo 7, ukázalo se, že by stačilo přijít i před pul sedmou... ale každý den muže být trochu jiný. kdo přišel na otevíračku, měl smulu. no, se Zuzankou to taková mačkanice nebyla :slight_smile:

Sylvi... my taky uspáváme. teda Vlado, já bych na to neměla nervy. trvá to, trvá, Zuzka se s Vladem válej po matracích, blbnou, dřív si těsně před usnutím přelézala sama do postele, teď raději usíná na matraci. Pak ji přenášíme... Potřebujeme to zrušit též, na extra radikálnost asi nebudeme, ale do narození miminka bych byla ráda, aby měla Zuzanka to usínání o samotě trochu zažitější. Přes poledne není problém, chodí spát do kočárku v předsíni (což vlastně trochu problém je, protože je jí téměř malej), šupnu jí tam, popřeju, ať si hezky odpočine, dám pitíčko, nějakýho plyšáka a odchod... Bez pláče, dokonce bych řekla, že tam chodí ráda. Ale usnout v postýlce přes den, to je nemyslitelný. :unamused:
29. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
ahojte :grinning: , děkuji za pochvalu jak kluků, tak mojí maličkosti :slight_smile: , se tady červenám :sweat_smile:
petisko, po čechách bych klidně jela i s tam malým mimčem :slight_smile:
29. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
dobré ránko

Lidu v Praze je to s bytama hodně těžký, držím palce,ať něco najdete za rozumnou cenu.

sylvi: my taky uspáváme, po obědě už bohudík-bohužel nemusíme a večer je tak tuhý, že usne hned nebo do pár minut,ale vždycky jde někdo s ním a obejme ho a počká dokud neusne.Taky to trvalo i hodinu a půl (když spal po obědě),ale co se dá dělat.S druhým miminkem bych to musela nějak řešit,ale ne na úkor toho, že bych ho nechala asi vybrečet, na to nemám
30. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Brej den vespolek :slight_smile:

včera jsme tu měli návštěvu - uragán, hihi, bratránka s manželkou, co v lednu čeká mimi a co už maj Niki, co je o čtyři měsíce starší než Robik. S nimi jezdíme na ty dovče, ale od září jsme se viděli jen jednou, takže jsem byla překvapená, jak je Niki šikovná, mluví jak starý komunista :grinning: :grinning: věty, souvětí, minulý čas, akorát si dělá prču s Katky, že někdy mluví jako kluk, např: já jsem byl...na nočník chodí, nebrečí, nevzteká se...no takové naše sci-fi, hihi...a fakt hlášky, že jsem se tu za břuch popadala....ať už Robik pořdně mluví :dizzy_face:
no ale ten bordel, co tu po sedmi hodinách, co tu byli, zbyl :confused: :confused: odešli ve 22h a já ještě hodinu uklízela pokoj!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kreksiku, to jsi měla štěstí s tou registrací...no to je pro mě další sci-fi, tohle ve FM nevedeme :sweat_smile:

makulko, tobě taky dík za vyjádření názoru k naší dovči :wink: fakt na vás všechny dám, vy kdybyste mi řekly, jeď de pekla, jedu :grinning:

a k uspávání...Sylvi, je to u nás taky bída..jako nemůžu si stěžovat v rychlosti uspávání, když ho položím, tak do pěti minut spinká, ale někdy ho budím, když chci vytáhnout svou dlaň z jeho, takže se upávání protáhne, páč mi dlaň drží fakt pevně, no to za prvé, a za druhé už by fakt mohl zavzpomínat, jak do roku krásně usínal sám :sunglasses: do července se to musí vypilovat :slight_smile:

agatko, s tí nespaním přes den ti to fakt nezávidím...a je Ondrášek aspoń hodný, nebo vyžaduje 100procentní pozornost?

fičím posnídat, jo a včera jsem se vážila a byla jsem příjemně překvapena, nevážila jsem se totiž přes 14dní, a přibrala jsem jen 1,7kg, dobré, že? Nedělám si iluze, že to tak půjde stále, ale na ty kila cukroví, co jsem sežrala :grinning:

Myslete na mě v 15h, jdu na utz, NT scr.., výsledky krve a snad konečně dostanu těhuřidičák, pááááááááááááááá
30. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Kreksi, teda to je mazec, ještěže v ÚL je jasný, kde se bude rodit

Co se týče spaní, tak já taky bohužel nedocílila toho, aby Elí usínala sama. Položím jí do postýlky, sednu si k ní a vyprávím Karkulku, většinou do sežrání babičky vytuhne, ale někdy je to na delší dobu. A brzo ráno se vzbudí, volá táto nebo mámo a chce k nám :confounded: takže prostě zhruba od 3, 4 hodin nám okupuje postel a od tý doby je to spaní pěkně naprd, no :zipper_mouth:

petis, ať dobře dopadne UTZ :wink:
30. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojky,

tak hlásím návrat ze všech návštěv a pobytu u našich...:slight_smile:

Těhu oddajněné...:slight_smile: bylo to krásný, říct jim to na Vánoce, všude bylo nadšení !! :dizzy_face: :dizzy_face:

Musím trocha dočíst, ať se zorientuju a třeba hodím i nějaké fotečky...:slight_smile:

Mějte se všichni moc pěkně !!!

:dizzy_face:
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
odpolední spaní taky z 80% v kočárku na terase, líp se jí spí, když je zakutaná v pytli, kouká jí jen hlava a je na vzduchu, tohle dělám od malinka, tak si na kočár hodně zvykla
30. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
tak my jsme vytáhli ven boby a nebylo na čem jezdit a z okna to vypadalo, že jo :grinning: :grinning: .tak jsem ondru vozila všude tam,kde jsou trávníky furt dokolečka :grinning: :grinning: :grinning:

peti: jak kdy vyžaduje stopro pozornost,je to mnohem lepší, než dřív,ale k dokonalosti to má daleko.Dneska jsem vařila kuře na paprice a to je furt maminko zapojit mašinku, maminko vyndat zvířátka z kufříku, mamiko podivam podivam (chce koukat,jak vařim, nejlépe na mojí ruce) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Takže klídek na to ani omylem nemám, ani když mu pustím pohádku.Ale hodný docela je.Nedělám úklid, nebo něco velkého,prostě se mu věnuju,hrajem si a čteme knížky a pak prostě řeknu, že musím uvařit a aspoň uvařím.Zbytek dodělávám, až přijde Petr z práce
30. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojky, zdravím po delší době :pensive: :pensive: :pensive:
od neděle jsme zápasili s Vendovejma vysokejma horečkama :unamused:, včera nás dr. poslala k vyšetření do nemocnice ( s podezřením na zánět ledvin) a nakonec se z toho vyklubala "jen" počínající angína... no Venda hned vypadá líp, dnešní nejvyšší teplota je zatím 37,5, v posteli už odmítá ležet, takže atb zabrala a snad už bude klid :slight_smile:

snad se mi podaří někdy dočíst, abych taky mohla aktuálně zareagovat :zipper_mouth: :grinning:
jen jsem zahlídla, že petiska jde na NT a pro těhuřidičák :dizzy_face: tak držím palce :dizzy_face: a kreksi už má registraci v Podolí :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj

Petise držím palce na screening!! a těším se na fotky :dizzy_face:

Evca: posíláme Vašíkovi pusu :wink: snad už mu to povolí a hlavně že to nebyl ten zánět :pensive:
30. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Agi: díky :wink:

Gabcos: to muselo bejt dojemný :dizzy_face: :dizzy_face:

holky my neuspáváme, hlavní důvod je ten, že na něj prakticky nic stejně nezabíralo... u nás dokud u něj někdo je, tak je vzhůru a chce si hrát.... v noci když má třeba noční můru, tak se vzbudí a mezi vzlykáním jmenuje písničky co chce, abysme mu zpívali :sweat_smile: ale přitom ho to neuspí...
jako já vlastně nevím jak uspat :confused:
30. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky, dnes asi odjíždíme na Slovensko. Vrátíme se 5.ledna, tak se tu mějte krásně, tety naše, užijte si Silvestra a do nového roku jen to dobré :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Miško krásný Nový rok, hodně pohody, lásky a zdraví !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

vlastně všem!
jestli někdo odjíždíte, tak se uvidíme v roce 2010 :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojky

Miší vám také přejeme veselé vykročení do nového roku a v roce 2010 hlavně hodně lásky, pohody, zdraví a úspěchy ve fotografování. Posíláme velkou pusu
30. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky mám na vás dotázek

Nevíte náhodou jak to u nás chodí, pokud chcete dát dítěti jméno které není ani v knížce od Knappový? :sweat_smile: :confused: Nebo respektivě je ale v tvaru který se nám nelíbí a tvar který existuje a v cizině se dává v knížce není uveden
30. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Aco: musíš na matriku a tam se s nima domluvíš... dají Ti nějaký formulář a požádá se o posudek právě ta Knappová... kolik to stojí to nevím

ale taky se budu muset v lednu ujistit, že s "Bella" nebude problém...
Ty tu knížku máš? nemrkla by ses do ní jestli tam tohle jméno je?
já mám pocit, že tam bylo jen jako Izabella apod...
30. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Lidu Bella tam je s jedním i se dvěma L ( jsem se koukala ) ale naše Annely bohužel ne, pouze ve tvaru Aneli nebo Anelija a to se nám nelíbí. Ale takto se jmenuje operní pěvkyně Národního Divadla Annely Peebo takže to jméno existuje - ona pochází z Estonska
30. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Aco: fakt? tak to jsi mě překvapila :fearful: díky!
tuhle mě dokonce napadlo, že slavit by mohla na Běllu, že... no a to vychází na 21. ledna a to máme výročí svatby :dizzy_face:

když tam je podobná varianta a to jméno existuje, tak si myslím, že s tím nebudete mít problém :wink: :slight_smile:
oni jsou teď mnohem benevolentnější než třeba před deseti lety...
podle mě by mělo bejt povolený všecko kromě něčeho nesmyslnýho nebo urážejícího apod...
30. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Annely se mi líbí :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Lidu mě se zas moc líbí Bella, ale já bych dala Annabella, to je druhé jméno v mých top. No ještě o tom budeme mluvit s manžou, máme haffo času že :wink: :grinning: Přinejhorším dáme něco podobné Annely a Anelko jí budeme říkat :slight_smile:
30. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Aco: nj, my dáváme Bella po manželově oblíbené tetě :wink:
a taky se mi pak líbí ten význam jméno Bella je krásná a Sophia moudrá... no bude muset zamakat holka :grinning:
30. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Lidu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
30. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky,

tak podávám info z dnešní kontroly. Na porod to zatíjm nevypadá, ale už se to připravuje :slight_smile: , otevřená na 1,5 prstu, malá hlavičkou naléhá :slight_smile: :wink: . Dnešní váhový odhad 3,6 kg :confused: , takže to bude 4 kg mimčo :zipper_mouth: . Příští týden další kontrola a budeme se domlouvat na vyvolání (přenášet mě určo nenechají).

Petisko: držím palce na sreening :slight_smile: :slight_smile:

Miško: krásný vstup do roku 2010 a užijte si Slovensko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Aco: můžeš se mi prosím mrknout do tý knížky jestli je už povolený Honza (ne Jan, ale vyloženě Honza). Díky
Nebo nevíte o nějakých stránkách na internetu, kde bych se na to mohla mrknout?
30. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
kk, česky Honza nelze, je to jen domácí tvar Jana, jedině německy Hans to ano nebo Johan
30. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky!

kk, gratuluju ke kontrole!!! A super, že tě nenechají přenášet. A chci pochválit pokojíček - nevím, kdys ho přidala, nějak jsem to nezaregistrovala, ale opravdu povedený :slight_smile: nad tím nábytkem jsme taky uvažovali, je super vymyšlený. Buhužel kvůli prostoru jsme ho museli zamítnout.

ad spaní - no, já na drasťárny taky nemám. Ten první večer, kdy Jindra odešel až po čase, Matýsek jen tak poplakával, tak jsem si říkala, že to je v klidu. Ale včera to bylo strašné a tohle prostě dělat nebudu.
musíme najít kompromis, ale nevím kde začít.
Mně vůbec nevadí to uspávání pokud je do půl hodiny, naopak si to užívám, pohádku, tulení, ten jeho výraz, jak dostane dudlík :dizzy_face: a tak. Ale hodina a půl, to fakt ne.
Zatím to vypadá tak, že s ním budeme tu první část a bude-li zlobit, tak odejdeme a vracet se budeme jen na uložení. Ale štve mě to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petisko, těším se na těhuřidičák!
30. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Co vůbec plánujete na Silvestra?
My jdeme ráno na tůru (pokud klapne počasí), odpoledne na ohňostroj a večer doma :wink:
30. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.