• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Sylvi my jsme udali Ondru našim večer,takže celý den budeme spolu,půjdem ven a tak a večer už bez Ondráška půjdeme ke známým domů :dizzy_face:
30. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj,
jéé Hani, to je skoro jako Amely :dizzy_face:

Amelka dnes odzdobila půl stromku a před chvílou do něho z výšky spadla :confused: :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Kk: zírám na Tvůj profil :astonished: za chvilku budeš mít maličkou v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
a super, že Tě nenechají přenášet :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Sylvi: k nám přijdou zítra kamarádi s 3-letým klučinou... i tu přespí... muže jsem teda instruovala, že tohle je za podmínky, že dodržím klidovej režim (včera jsme měli návštěvu a muž byl chvíli super, pak začal popíjet a já jakmile začla něco dělat, tak mi tvrdlo břicho a bylo mi i nějak blbě celkově, takže jsem si musela jít lehnout).... takže tohle zítra jako ne... takže vaří večeři, uklízí a dohlíží na Matýska dokud nepůjde spát... pak se můžou s kámošem klidně v obýváku zpumprlíkovat :grinning:

Labell: a je ok? :confused: jako Amelka...
Matýsek ho dneska málem porazil (když stěhoval stan)....

pak si ale všimnul, že volám s babičkou a že s ní chce mluvit... zrovna jsem jí říkala, jak jsme pekli spolu cukroví a on jí povídá "Matýsek je šikovnej, babi..... babička pšijede?" :sweat_smile:
30. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
lu: jojo je, už tu tlačí kysané zelí :grinning:

My jedeme zítra ke kamošům..Amelku necháváme u našich, oni nikam nechodí.
30. pro 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
tak já dobírám 8.2. HA a pak jedeme s mym taťkou, Kuboušem a manžou do Rokytnice, tak že by?
30. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Lucí, jojo taky jsem si říkala že je to skoro to samé :slight_smile: Akorát Amely je jiný tvar Amélie že a Annely je po našem Anděla :wink: :grinning: Už jsem si dneska říkala jak se dá malé holčině říkat Anelka, Anelinka, Anynka, Anýska, Anny a totálně jsem se do toho jména zamilovala, jako do Jasmínky takže doufám, že pokud se nám podaří miminko a bude to holčička tak nám to jméno projde
A Amy je teda čírtě co :wink: :slight_smile: no hlavně že je v poho

Jinak Silvestr u nás nic, Martík bude v práci, kdoví kdy přijede a já se stejně kulíruji takže to nějak neřeším. Já se těším až se nám podaří jet na Silvestra na hory to je moje přání, vyblbnout se na horách ve sněhu a až budou dětičky o něco větší a budou třeba u babí a dědy a my si s Martíkem půjdeme někam zatancovat atd... :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
domů jsme dorazili až po sedmé hodině, takže píšu až teďko :slight_smile:

na utz šel se mnou i Robiš, bylo to super, piškoteček prospívá, měří 6.5cm, odpovídá TP 9-10.7. čili žádná změna, pěkně si tam hověl v kolíbce, musela jsem se zasmát, aby se pohnul a narovnal, ať se může změřit, nějaké dloubání ultrazvukem nemělo šanci :slight_smile: pocucal si paleček, žádné radostné skákání, že se máma dívá :grinning: :dizzy_face: ale hlavně - Dow.synd. vyšel 1:50 000!! Nosní kůstka přítomna, zkrátka všechno je OK :dizzy_face: :dizzy_face: fotečky mám dvě, ale nejdou mi naskenrovat :frowning2:

mishu, to máš za pár, měsíc a cosik :confused: :slight_smile: :dizzy_face:

aco, no jsem zvědavá, kdy se zadaří :dizzy_face:

kk, tak gramíčků má malá pěkně, už se těším, jak nám vše popíšeš :wink:
30. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
lu, děkuju:slight_smile: už je mu výrazně líp, konečně se tu dnes ozávalo papááát :grinning: , takže je snad ok:slight_smile: toho zánětu ledvin jsem se bála dost, ale naštěstí mu vyšly dobře všechny výsledky :dizzy_face:

kk, gratuluju ke kontrole :dizzy_face: a držím palce, aby se ve váhovém odhadu sekli a Andejka byla drobnější než 4kg :wink: :grinning:

aco, jméno máte vymyšlený pěkný :dizzy_face: netajíš něco? :grinning: :grinning: :grinning:

ad Silvestr- měli jsme už ode dneška být u známých (všichni i s Vendou), ale kvůli nemoci jsme to odpískali..no tak budeme zítra večer u tv a nacpem si pupíky, pže nám tchyně donese chlebíčky( a jak jí znám ještě spoustu jinýho jídla, páč se bojí, že pomřem hlady :grinning: :grinning: :grinning: )
30. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
petisko, gratuluju!!! :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Evi díky :slight_smile: no vidíš, na vás jsem zapoměla reagovat....není to moc příjemné, že začínala angína, ale hlavně že se nepotvrdilo to s těma ledvinama, fuj...bobáneček...

a silvestr bude fajn i doma, tak jak každý večer přes rok :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Baf :grinning:
My jsme neodjeli, táta došel pozdě z práce, pojedeme ráno :slight_smile:
Petisko, gratulaceeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, co myslíte?
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=121409&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
Je to kvůli té naší vyrážce, já už jsem z toho fakt zoufalá, vůbec se to nelepší :cry: :cry:
30. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
petisko, bude :grinning: :grinning: :grinning: no i s těma známýma bychom seděli u telky :grinning: , ale aspoň bychom pokecali :grinning:
30. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
jééé Miško, to jsem ráda, že Tě ještě vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nedočítala jsem :pensive: tak beru info jen z toho, cos napsala v tom tématu....plíny to být klidně mohou, zlepšení bych čekala tak do 2 dní( ne nějaké rapidní, přece jen to kůži chvilku trvá než se zregeneruje)
vašík, když reagoval na plíny, tak to bylo spíš jako opruzenina, ale myslím, že to je netypické :wink:
30. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj Evíííííííííííííííík :wink:
A myslíš, že by to mohlo být i fakt po celém těle? Jako mega alergická reakce?
30. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Mišáku :frowning2: já fakty nevím...snad ti někdo napíše svou zkušenost, no musí to být na palici :frowning2:

Evi, my tak seděli minulý rok u nás s tím bratránkem a jeho ženou, děcka spala v ložnici, bylo to fajn, akorát mě se chtělo už spát a oni furt buntošili, no bylo mi hlupé odejít :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
petisko, my u nich trávíme prakticky každého Silvestra už asi 10let :grinning: :grinning: :grinning: někdy jsme i usnuli(vždycky zůstal 1, co hlídal půlnoc:grinning:), maj 3 děcka, takže to je hustý :grinning: :grinning: :grinning:

Miško, nevím, jak dlouho tou Denýska trvá, ale pokud byl v kontaktu s alergenem delší dobu(a u každýho je ta doba jiná), tak se alergická reakce může rozšířit na celý tělo...mažeš něčím,?předpokládám, že nějaký kapky na alergii jste od dr. vyfasovali...
30. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Evi, jj, Fenistil.
30. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
A začalo mu to pomalinku týdne před Vánoci. A tak něja jsme najeli i na ty plínky...
Já musím jít spát, Deny ještě nespí, tak si ho nezmeme do postele, tam snad usne. Ráno dočtu.
Dobrou noc, kočky :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
držím palce, aby se to Denýskovi výměnou plenek zlepšilo!!! zkusila bych mazat kalciovkou(calcium panthotenicum), nemýt Denyho mýdlem(i to nejjemnější dráždí) a vyhnout se potravinám, který jsou dráždivý( kakao, citrusy, paprika, ....)
30. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Miško, dobrou a zítra šťastnou cestu :wink:
30. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
jé tak Venda už je při chuti :slight_smile:

Petise: gratulace !!! :dizzy_face:

já tu eště straším, muž šel ke kámošovi, tak jsem se zničehonic neplánovaně vrhla na MMB na kočárky...
no po 4 hodinách jsem uzavřela, že asi nejlepší koupit novej Jane Nomad přes Slune... maji teď akci 13,900 sporťák i korba a taška... takže se mi asi nevyplatí původní plán koupit použitou korbu, protože to je min.2,000 (cokoli ve slušným stavu a barvě) a novej sporťák což je min. 10,000....
přece jen to asi chce podvozek novej, když to bude tahat dvě děti, že (Matýsek na skejtu)

tak zítra to vybalím na manžela, snad mi neomdlí :sweat_smile: :sweat_smile: uvidím co řekne, kdyžtak budu hledat použitej set, ale když oni jsou jen barvy co nechci a nebo mi to připadá dost jetý a nebo je to bůhvíkde a to se bojím něco koupit aniž bych na to mrkla...(to max. tak korbu bych riskla)

jj, je to věda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dobrou :wink:
31. pro 2009 v 00:12  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooj děvčata :slight_smile: koukám jak plánujete Silvestra my už v Praze,budeme doma sami,tak nám to vyhovuje :slight_smile: uděláme chlebíčky,jednohubky,dáme si vínko koukneme z okna na ohnostroj,pak na telku no a prostě klidnej večer.. :slight_smile: koukám Miška se někam chystá tak přeji štastnou cestu :slight_smile: :slight_smile:taky čtu že Denýsek má nějakou blbou reakci na plínky,tak at to broučkovi brzy zmizí :frowning2: petisce velká gratulace ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: dočítám fakt jen poslední stránku takže nevím co nového atd..dobroou a krásného Silvestra
31. pro 2009 v 00:16  • Odpověz
Tak rodinka spí ( naše mimi se pomalinku vybaluje z plenek, snad víte o kterém mluvím :wink: :grinning: :grinning: ) takže tatínek odpadl s ním i Jája a psík a já čumím na MMB a ještě dohledávám poslední dáreček Jájince k narozkám. Chci jí pořídit nějakou sadu Play Doh plastelínu a nevím co by bylo nejlepší aby jí to bavilo a i nás s ní protže jak jí znám bude chtít blbnout s námi :wink: :grinning:
takže pokud již nějakou doma máte nebo o ní uvažujete budu ráda za vaše názory, díky. Nejvíce se mi líbí tyto

zmrzlinový set
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27171951&tab=0

veselá chobotnička
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21333158&tab=0

No a teď už jdu taky zalehnout, všem krásnou dobrou noc
31. pro 2009 v 00:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Hani, tu chobotnici právě vezeme synovci pod stromeček :wink:
Holky pá, za pár dní se těším na popísanou :slight_smile:
31. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Míšo, šťastnou cestu!!!!!!!!!!
31. pro 2009 v 07:35  • Odpověz
dobré ránko

Míšo šťastně dojeďte a užijte si to! s těma plenama je to dost možné,hodně dětí nesnáší určité druhy, za zkoušku nic nedáš

my chrněli do čtvrt na 9!!!! to nespaní po obědě s ním dělá divy!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj

Aco: ten zmrzlinovej set je super :slight_smile: :slight_smile: my máme ten špagetovač a je z toho hotovej, dneska ráno u toho seděl hodinu... jen teda jsou pak drobky všude, ale jen když ho to baví... a krmí s tím i návštěvy :grinning:

jdu odpočívat, Bellinka tak řádila že jsem skoro nespala :sweat_smile: no jaro bude mazééc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojky,

nakukuju po 10denním absťáku :slight_smile:

a hlásím nové zprávy - máme srdíčko, měříme přes 1 cm a jsme ok. Uff :wink:

všem přejeme nádherného Silvestra a jen to nej nej do roku 2010, těhulkám zdravé miminka, snažilkám brzké 2 // a bezproblémové těhu a double maminkám hodná dítka :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj

Tak jedeme od Mudry, začaly Jájince v noci horečky, já jsem z toho už na prášky. Šílená rýma, ještě jsem jí ráno odchytla moč do nočníčku a slila aby se aspoň diagnostickým papírkem zjistilo jestli nemá zánět močáčku protže si stežuje od noci že jí pálí pipinka. Šikulka moje malinká už umí hezky říct a ukázat co jí trápí. Takže po vyšetření moče papírkem se ukázalo malinko krve a nitritů. Takže jsme byly poslané domů a teď jsme ve sprše odchytávaly další moč na biochemické a mikrobiologické vyšetření tak to musí být sterilní. Zas musím berušku pochválit, za chvilku se mi krásně vyčůrala do zkumavky a teď s tím jel děda do nemocnice do laborky. Výsledky budou večer a z mikro zítra.
Holky já jsem z toho hotová, Jája má všechno co jsem mívala já jako malá a to jsem si říkala že nechci aby ničím takovým prošla - zánět průdušek, zánět ouška, teď asi ten močáček :cry: :cry: Včera chvilku s dědou bobovali tak jestli prochladla na bříško, přitom byla ale nabalená a byli venku ani ne hoďku. Nebo se nám stalo že se nám dvakrát v noci pročůrala a než jsme to zjistili tak byla v tom mohkrá tak jestli je to z toho. Fakt tady z toho už řvu :cry:
Se omlouvám za pesimistickou zprávu na Silvestra, ale vy mě určo chápete

Jinak přejeme všem veselé vykročení do nového roku a v novém roce 2010 hlavně hodně zdraví, lásky a pohody
31. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.