• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hani, to mě mrzí :unamused: :unamused: ale nic si nedávej za vinu, sama píšeš že to má holt po vás... ono ty geny stejně dělají většinu, já to vidím okolo sebe, že to není moc o kojení, dávání vitamínů atd., ale že ty děti to prostě mají po rodičích, z jedný nebo z druhý strany, někdy z obou.... proto někdo může kdeco a nic mu není a jinej je citlivější a má sklon k určitým nemocem....
jen když u toho nemá žádné komplikace, beruška :pensive:
za hodinu pokud byla nabalená nastydnout snad nemohla, u nás teda bylo včera 10 C :confused:
držte se holčiny!

Zolik: obrovská gratulacek srdíčku !!! :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
aco - jak píše Lu - nedávej si nic za vinu, tím to opravdu není, může to být čímkoliv...a je to spíš o genech. Hlavně ať se to malé nerozjede a ať jí léky brzo zabereou a je fit. A zase usměvavé sluníčko.

Lu - děkujem
31. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Brej den :slight_smile:
večer jsem odpadla, ani bobrou jsem neřekla :sweat_smile:

Holky, všem pohodového Silvestra a zítra z postele pravou nohou, ať je ten Nový rok super, plný radostí, lásky, ať je rodinka zdravá a tááák :wink:

Kdo někde fičí, tak šťastnou cestu :slight_smile:

Pááá pro tento rok, nyní jdu do pelechu hodit hodinku spánku :slight_smile: takže vlastně i bobrou noc :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky,

přeju Vám všem všechno nejlepší do nového roku, ať se Vám všem daří a jste spokojení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
normálně se mi nezobrazila tato poslední stránka, až teď jsem dočetla o Jasmínce :frowning2: Aco, to mě mrzí, co se bobánkovi děje.... :frowning2: pak napiš, co výsledky....

a ostuda z ostudova nepogratulovala k srdíčku zolika :zipper_mouth: moc gratuluji!!! :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Holky hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví v Novém roce vám přeju!!!!!!!!!!
31. pro 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
Hojáá holkýýý, tak nejdřív jsem měla co dělat ,abych dočetla IP :confused: jako všichni za jednoho ,jeden za všechny :dizzy_face: :dizzy_face: ale hlavně jdu popřát krááásnéého ,veseléééhoooo Silvestrááááááááá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: kdo může ,at se vopijééé a kdo nemůže ,ať se pořádně nadlábne, ja? :slight_smile: :grinning: :grinning:
Užijte si co nej ,ten poslední den v roce a v tom novém roce 2010 naviděnou se všema koníkovkama únorovkama :wink: :slight_smile: a to už kdekoliv!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Aco HAni : :unamused: myslíme na Vás ,holky!!!!
31. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, jen prolítávám a moc přeju Aco, ať se Jasmínce brzy uleví, holky, držte se

jinak krásné prožití Silvestra a v novém roce jen samé radosti s dětma, zdraví a lásku přejí Tereza, Elí a Martin
31. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojte, jdu vam vsem poprat krasneho Silvestra a hodne stesticka, lasky a hlavne zdravi do noveho roku, at nam deticky krasne rostou, ty venku i ty v briskach a hodne dalsich prirustku :dizzy_face:
aco, posilame hodne sil, at jste z toho rychle venku! :wink:
31. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky,

všem přejeme krásného Silvestra, do roku 2010 hlavně hodně zdravíčka, štěstí a lásky :slight_smile: . Těhulkám rychlé a pohodové porody, snažilkám // čárky co nejdřív a pohodové těhu a všem ostatním maminkám hodná dítka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Aco: Jasmínce přejem brzké uzdravení :slight_smile:

ad silvestr: my se jdem dneska v 17 h podívat na ohňostroj a pak budem s manžou doma :slight_smile: . Připravím nějaké jednohubky, sekt si otevřem jak dáme Lukáška spinkat a budem si užívat klidu :slight_smile: . Já mám v plánu si dát teplou koupel a zkusíme vyvolávat :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: .

Sylvi: děkuju za pochvalu pokojíku :slight_smile: . On se ten nábytek v naší vesnici vyrábí, takže nás to vyšlo fakt levně a mě se to hrozně líbí.
31. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj :slight_smile: Hani:Jasmínce at je líp :frowning2: zolik:gratulace k srdíčku :slight_smile: jinak i já se připojuji a jdu popřát at máte všichni krásného Silvestra a hezký Nový rok :wink: krásně si to oslavte :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
ahojky,

my dnes byli znova u dr., Venda se osypal, uvidíme, co se z toho vyklube, pže nás dr. postrašil několika nemocema, alergickou reakci nevyloučil(ale ta vyrážka není úplně typická), ale pro jistotu nám změnil atb....

Hani, držím Jasmínce palce!!!vůbec se neobviňuj!!!to prostě nezměníš :unamused:
zolik, gratulace k srdíčku :dizzy_face:

všem pěkného Silvestra a hodně zdraví v novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Hani držím palečky Jájince, nic si nedávej za vinu, za tu hodinu nemohla nastydnout, neboj! posíláme pusu :dizzy_face:

Zoliku moc moc gratuluju!

A TAKÉ PŘEJEME ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010, UŽIJTE SI DNEŠNÍ OSLAVU,KDO MŮŽETE A V LEDNU SE TU OPĚT SEJDEME (NEBO JINDE) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky, moc zdravím, jsme na horách, ale probojovala jsem se na net abych vám popřála hezkou oslavu Silvestra a hlavně to nejlepší vykročení do Nového Roku 2010 :grinning: ať se všem splní všechno co si přejete :dizzy_face:

dočetla jsem jen pár posledních příspěvků..... takže
Hani, moc držíme palečky, aby bylo Jájince brzy dobře, vůbec se neobviňuj, ty za to nemůžeš :wink:
Zolík, gratulace k srdíčku :dizzy_face:
31. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky,zdravím ještě ve starém roce :slight_smile:

Jak je barru už je líp? u mě trošku jo, jen nemůžu moc sedět u pc mám nízký tlak a pořád motolici.Jinak mě dneska manža vytáhl na malou procházku,držela jsem se kočárku,docela mi ten čerství vzduch udělal dobře. Tak držím palce ať je ti dobře.

DO ROKU 2010 PŘEJI VÁM MILÉ TETY KONÍKOVKY I VAŠÍM RODINÁM HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ A RODINOU POHODU :dizzy_face: :slight_smile:

Příští rok naschledanou :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3653096&vReferer=
31. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky,
zoliku, gratuluju k potvrzení srdíčka. To je krásná zpráva.

Jájince, Denískovi, Venouškovi a vůbec všem nemocným přeji, aby bylo brzo líp. Nejlépe hned zítra.

A všem tetkám přeji krásnou oslavu Silvestra a do nového roku zdraví, vám i vašim nejbližším, pak totiž budeme i šťastné :wink:
31. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj,

zoliku: gratulace k potvrzení srdíčka

Marodům přeju brzké uzdravení

A všem přeju hodně zdraví a štěstí do nového roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

i od nás všech Mesíků posíláme pozdravy a přání všeho nejlepšího v roce 2010...zdraví pro celé rodinky... // tam, kde si je přejí... krásná zdravá miminka těm, co už je čekají... no a dabl a tripl maminkám hodně pevných nervů a sil, aby zvládly to krásné vícenásobné štěstí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pro mě to byl rok dokazující, že všechno smutné je zase vykoupeno něčím krásným...Tak je potřeba to i brát :wink: :dizzy_face:

Jsem ráda, že se tu scházíme bezvadná parta a v podstatě si vidíme do obýváků :grinning: Věřím, že nám to nikdo nemůže zkazit a zbytečná srážka s autoritářstvím to nezastaví :wink:

tak paříméééééééééééé :grinning:
31. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ranko :wink: co Vašíček a Jájinka??doufám že je líp :frowning2: všem krásný první den v Novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:19  • Odpověz
krásný rok 2010! Hodně lásky, zdraví a splněných přání, taky mnoho krásných chvilek s dětátkama!

Kreksi-gratulace k registraci, to je fakty děs...

Kk-super kontrola. takže 10.1. nejdýl? Nebo kdy by to bylo? A váha Andrýska je teda pěkná..No, ale klučík byl taky čtyřkiláček, tak už je "skluzavka" projetá! Aspon já se tím uklidnuju..:slight_smile: :slight_smile:

Uspávání-U nás dobrý. Od malička byl "drezurovaný"..metoda 1-3-6-10,..Bylo to těžký, když byl malušenký a poplakával, ale stejně jsem měla pocit, že mu nic z toho, co dělám(uspávám) nevyhovuje..Takže my večer převlečeme do pyžamka, dáme mlíko, na nočník a už sám utíká do postele. Těší se na dudu(proto ho zatím nebudu odbourávat), lehne, vezme plyšáky a my odcházíme. Občas ještě volá, že jako "bobo"(na nočník), ale jinak je v klidu. Odpoledne je to podobné, vleze sám do postele, dostane dudu, vezme plyšáky a lehne si. Za chvilku chrní..:slight_smile:
ALe zase jsem musela jezdit, když byl malý a chtěla jsem, aby spal v kočáře. Jak se zastavilo, tak byl vzhůru. To jsem ho teda nenaučila..

Aco-ty už řešíš takhle jména dopředu?? To zírám!..nebo nám něco tajíš? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petisko-super zprávy z kontroly! To je krásný! a když je u toho manža, tak je to ještě dojemnější..:slight_smile:

Zolik-gratulace ke kontrole a k fazolečce! :slight_smile:

Vašíkovi a Jasmínce at je brzo dobře..Držím palečky..Koukám, jeslti tu nebudou nové zprávy, jak jim je..
1. led 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojky v novem roce :wink:

přejeme vám všem krásný a pohodový rok 2010 plný lásky zdraví a úspěchů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky,
do právě započatého roku 2010 vám i vašim rodinám přejeme hodně štěstí, lásky, zdraví, radosti a spokojenosti,, ať se vám splní všechna přání :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
1. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, všem přeji hodně zdraví a štěstí v novém roce a ať se vám splní vše, co si přejete.
1. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
My jsme si ve středu vyzvedli dopis z Magistrátu, že přijali naší žádost a později přijde pozvánka na psychotesty.
1. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Maova: tak to je super :dizzy_face: teď už "jen" počkat na tu pozvánku (u nás to trvalo asi půl roku myslím)... hlavní je ten pocit, že se to někam hýbe a člověk může něco pro to opravdu udělat :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
ahoj,
hodně zdraví, štěstí, lásky a splněných přání v novém roce.. :dizzy_face:
1. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
nové fotky kdo má zájem:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=473158&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky,
přejeme krásný rok 2010 plný zdraví, štěstí, pohody a splněných přání! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
připojuju se k přání krásnho roku! hani - fotky parádní, patriček bezva klouček :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ivi děkuju :slight_smile: dobrou :wink:
1. led 2010 ve 23:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.