• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj, je to tak. únorovky i s únorčaty vzhledem k problémum zde povídají povětšinou jinde... trochu škoda, trochu úleva... šly jsme ven... a JE tam hezky. :wink: hezké dny všem rodinkám holek, které někdy přišly aspoň kouknout a líbilo se jim tu s námi.
6. led 2010 ve 23:29  • Odpověz
Holky únorovky. Od vás bych ani nic jiného nečekala :wink: . Vy jste prostě od začátku úžasná parta, takže je jasný, že když se děje křivda jedné z vás, děje se vám všem. Přeju vám ať máte v nové diskusi pohodu a super atmosféru jako tady než do osudné srážky s blbcem :rolling_eyes:
7. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky, taky preju vsechno dobre, ale priznam se, ze mi to obcasne nakukovani k vam bude moc chybet! :pensive: Doufam, ze to s nasi diskusi nedopadne stejne, uz k nam neco podobneho pohuzel taky zavitalo a taky zrovna v takove jinak svatecni pohode. :cry: Proste skoda. Tak mi kreksi segru opatrujte, uz se moc tesim na dalsi miminko! A treba se v lete s nekterymi z vas konecne setkam osobne! Drzim moc palce vsem tehulkam, petise, linde, slunicku... no, vsechny vas tu nevyjmenuju, ale jste proste prima parta!!! :slight_smile:
7. led 2010 v 09:02  • Odpověz
jé díky Mobi a Motylku :slight_smile:

jj, jsme na svým vlastním webu, máme zamčeno a klídek a pohodu.... :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky, chci vás poprpsit, aby jste nechodili nadávat karkulce k nám do srpna a řešili to sní buď tady a nebo přes IP, je to váš spor a není fér tím zahlcovat naší diskuzi. Možná jste na karkulku naštvané, ale není nutné nás přesvědčovat o tom jak je podle vás hrozná, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč máte potřebu si vylívat srdce u nás. Snad nás chápete.

Díky, Veronika
7. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Verčo, začala s tím u vás iKarkulka.. Tak asi tak se to dostalo k vám.
7. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Nikko: myslím, že Karkulce nikdo nenadával... s podivným přístupem začla ona bohužel :unamused:
sorry, že jsem tam vlezla to vysvětlit...

a jak píše Míša: první příspěvek, kdy zatáhla tuhle věc k vám, napsala Karkulka :wink:
7. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ale jo, to beru, začaly jsme to tam rozebírat i my, já na vás neházim vinu, jen jsem vás chtěla poprosit, aby jste tam postupně nepřišly všechny a nevyřizovaly si tam účty :wink: :slight_smile:

Mějte se krásně a přeju dodatečně všechno nejlepší v novém roce :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem vaší čtenářkou a fanynkou od doby narození našich broučků. Mám únorového chlapečka Štěpánka.

Vždycka jsem vaši diskusi hrozně ráda četla a čerpala z ní skvělé nápady a rady. Nikdy jsem se nezapojila, protože nejsem vyloženě psací typ a taky měla trochu ostych.

Pokaždé, když jsem měla nějaký problém a potřebovala radu, tak než jsem stačila napsat, už tady se stejným problémem přišla některá z vás.

Za tu dobu, co vás, pro vás tajně, pročítám jste mi hrozně moc přirostly k srdci. Ač jsme se nikdy neviděly, hrozně ráda jsem si s váma "povídala". A teď mi to hrozně moc chybí. Myslíte, že bych se k vám ve vaší nové diskusi mohla připojit? :slight_smile:
Prosím napište mi IP. Děkuji
7. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, jsem na tom na tom stejne jako onmartina i kdyz obcas jsem se vas na neco ptala a dekuju moc za vase odpovedi, taky vas mam rad a jsem na vas zvykla a spoustu informaci jsem cerpala od vas, ale nevim, kde ted jste. Mohli byste me taky dat adresu? Dekuji. :wink: Natalie
7. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Mám stejnou prosbu jako onmartina. Je to zvláštní, ale přestože se vůbec neznáme, stýská se mi :grinning: . Jestli budete nabírat nové členy do spolku, byla bych děsně ráda, kdybyste mě vzaly mezi sebe. Ráda bych viděla jak rostou mrňouskové a jak se daří novorezeňátkům, protože i já budu mít kromě téměř dvöuleté Kačenky za dva měsíce další mimiko a ráda, bych s ním a tím i s vámi začala novou kapitolu.
BUDU MOOOOOC ráda, když se ozvete pře IP. Děkuju moc.
7. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Jééé, to je hezký, jak se objevují tajní čtenáři a jak se jim stejská :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To myslim fakt upřímně :slight_smile: A jak se říká: Všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile:
7. led 2010 v 18:20  • Odpověz
ahojky, jen nakukuju, co se tady děje... HOlky, vy tajné čtenářky jste mě úplně dojaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je stejně neuvěřitelný...už jsme parta - píšících i tajných - skoro 3 roky :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:

no nic, tak jsem tu upustila pár hormonů a mažu za holčičkama...
7. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Taky jsem si vás tajně oblíbila - už v těhotenství a občas jsem k vám nakoukla, mám chlapečka březňáčka. Přeju vám všem hodně štěstí a zdravíčka, ať vám děti ve zdraví rostou. Jste fajn holky, ať vám to přátelství co nejdéle vydrží. Mějte se krásně! :dizzy_face: :wink:
7. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Dnes jsem pocetla ruzne po koniku... po jinych diskusich... a je mi dost smutno.

Nikka.vo - takze ty take povazujes za "zle" co se tu stalo? Ja myslela, ze vsechno bylo smazano a reseno podle pravidel? Pravda, casem se to trosku posunulo, ale osobne to povazuju za pochopitelny projev opravneneho rozhorceni a smutku nad celou situaci a jejim resenim. :pensive:

Ja do tehle diskuse take nepatrim, ale cetla jsem ji dost casto kvuli sestre, ktera sem patrila. I mi to "obcas" nedalo a prispivala jsem sem. Asi jsem nekterym holkam lezla na nervy, ale nikdy mi to nikdo nenapsal - diky moc, ze jste me hlavne v tech zacatcich tolerovaly! Jsme s rodinou od sestry MOC daleko a konik mi ji a moji neterinku hodne priblizil. Pripadala jsem si vic jako soucast jejich kazdodenniho zivota, i kdyz na net vetsinou moc casu nemela. Samozrejme, ze jsme v kontaktu i jinak, ale unorovky mi ji tak nejak vic ukazaly jako maminku. :slight_smile: A i jako zenskou trosku z jineho pohledu nez jsem ji znala ja dosud - jako jeji starsi segra. Promin "kreksi", doufam, ze vis, jak to myslim. :wink: Vzdycky jsem se ji ptala na radu, kdyz jsem potrebovala poradit v nejake ozehave situaci, ale pri cteni "unorovek" jsem si tak nejak vic "uvedomila", jak si ji nesmirne vazim, jak ji mam moc rada a jak mi moc chybi. Vzdycky tu vedela, co a jak rict, jak vsechno strucne a nadherne vyjadrit - muj pravy opak. :sweat_smile:

Uplne vsechny smazane prispevky jsem nestihla videt, ale to, co "obcas" admini smazou, nerozumim tomu. Ted se asi vystavuju kontrole mych albumku a smazani prispevku... No, fotky mam vsechny i jinde a potrebuju alba trochu obnovit a promazat, aby bylo misto.

Pamatuju si na fotku z martinciny svatby (promin, nepamatuju si presne Tvuj nick). Pro adminy - Martina patrila a patri do "unorovek", takze tohle je rozhodne relevantni. Cely konik (aspon mi to tak prijde) sledoval boj jejich synacka a to necitelne smazani jeji svatebni fotky (ze stejne doby), to bylo pro me takove prvni konikovske zklamani, tyhle stranky jsem si opravdu zamilovala... jina moje kamaradka mela vyfocenou urnicku sve predcasne narozene holcicky. Ma ji v albumku porad, vyfocenou v inkubatoru, v profilu ji ma jako andilka... a hned po inkubatoru kdysi nasledovala fotka urnicky vystavene v obyvaku, vedle ni zapalene svicky, fotecky, kyticka. :pensive: Byla ji smazana temer okamzite, ze je proti pravidlum. Ja tomu nerozumim, prijde mi to neuveritelne sprosty - tam muselo byt i nezasvecenemu uplne jasne, o co slo. Nemusel nikdo ani koukat na fotky kolem. To si nekdo myslel, ze si foti obyvak = neco, co nesouvisi s tehotenstvim/materstvim? Mrtve deti uz nejsou nase deti? I text na urnicce byl citelny. O cem takove zasahy potom jsou? Porad mam na koniku "svou" diskusi, svuj "domov" na intenetu, sve nejlepsi kamaradky, doufam, ze mi ted nebude zablokovany ucet take. Ale proste mi to uz nedalo. Nedavno jsme podobny zasah do diskuse zazily i u "nas". Prislo mi to trosku takove - jste tu jen od klikani na ty linky vpravo, tak bacha. :unamused:
7. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak holky, i ja se radim k tem trem zadatelkam :wink: . Taky jsem "smirak" :slight_smile: . Kolikrat jsem se chtela zapojit a az tahle situace me "donutila" napsat. Jinak ja jsem se potkala i osobne se zuhav a petrolejkou v pizzerii na Palmovce :sweat_smile: , zuhav si mozna vzpomene, ale spis ne, prohodily jsme spolu par slov a ty jsi rikala: "jee, takze je malej taky unorcatko :slight_smile:" a ja jsem v tu chvili chtela neco rict, jako ze je a ja vas znam :grinning: , ale nejak jsem se neodhodlala :unamused: jste vsechny moc fajn :dizzy_face:
7. led 2010 v 19:58  • Odpověz
holky moc děkujeme za vaše krásný slůvka a za zastání, fakt z my z toho též těčou slzy jak hrachy :cry: strašně jste mě dojaly. Je krásné vědět že jsou kolem nás milý a citlivý lidé :slight_smile: Díky za to
7. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
error mi, sakra už ani neumím psát :grinning:
7. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Motylek, zlé to bylo pro vás a holky tady, proto jsem napsala že všechno zlé je pro něco dobré. Kdyby to pro ně nebylo zlé, tak by asi nešly jinam, že jo :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
ufff..no ještěže mi ikarkulka smazala ten vtip..já už se totiž bála, že ho nepochopí!

no snad bylo pochopeno i to přání do nového roku o veselé mysli a toleranci...( nebo se něho týká porušení pravidla Neprovokuj neurážej?
:confused: )
7. led 2010 ve 21:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
A Nikko - teď by mně zajímalo pro co to bylo dobré...
Je mi po 3 letech hodně smutno z toho jak zkončila ta nej parta z MK...nemůžu o tom ani psát :cry: :cry:
7. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
...a prave jsem docetla mobi, motylka,cimlika, kakosku, onmartinu, natusika....a jsem z toho fakt dojatá....

holky díky...snad někomu tady docvakne, že tady se nejednalo pouze o kecání o kvalitě dětských plenek a toho, co v nich je...ze slo o něco víc...a bylo to naruseno necim, na co jsme tu nebyly zvykle (a diky cemuz asi tato diskuze byla vyjimecna) - netoleranci, delani si usudku bez vyslechnuti druheho a v pripade nesouhlasu ci opacneho nazoru sahnuti k tomu nejradikalnejsimu: umlceni daneho cloveka....
7. led 2010 ve 21:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jajiiik, proto, že se tu vyrojilo x holek, které neměly odvahu se přidat, ale teď jim to nedalo a chtějí si s váma psát a cítíte tu podporu od nich a já už jdu, do toho nechci být zatažená :wink:
7. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky :zipper_mouth: Motýlku :zipper_mouth: Jsem totál dojatá. Díky. Zájemkyním napíšu IP. Pro něco dobré to bylo, donutilo nás to odejít do uzamčené diskuze, kde nám nikdo nemaže příspěvky, v albech můžeme mít co chceme, v profilu klidně naše milované děti a nemáme strach, že nás šmírují ti, kteří to využívají ve zlém (jak se tu bohužel i holkám stalo, nevýhoda otevřené diskuze). Dnes jsem zrovna koukala, že nejsme na nové diskuzi ještě ani týden, už se tam přesunuly všechny únorovky a ke dnešku máme skoro 2 tisíce příspěvků. jak vidno, většinu to osvobodilo a začaly psát víc a otevřeněji ... no asi nás manžílkové brzo ztrestají, protože te'd vykecáváme mnohem víc než dřív. :grinning:
7. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Nikka musím se trošku smát, nezlob se, píšeš nám ať vás do ničeho nezatahujeme a neřešíme naše věci u vás atd... a že vás to nezajímá ale tebe evidentně asi ano když jsem pořád nakukuješ a přispíváš :wink:
7. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
tak já píšu naposledy :fearful:

Acornika, nechápu že srovnáváš to, že někdo vtrhne k nám do diskuze a začne si tam řešit vlastní spory a to, že jsem sem přišla a napsala, že je milé, že se vám ozývají holky. Já jsem neřekla, že mě váš spor nezajímá, ale současně nejsem dychtivá po novinkách, jen jsem někoikrát nakoukla, jestli se tu neobjeví na mou prosbu nějaké reakce, to se většinou dělá, že když někam přispěješ, tak koukáš, jestli není reakce. A do toho začaly psát holky, co se chtějí přidat, tak jsem zase nakoukla na vaše reakce. Tak pardon :confounded: , jen proto, že jsem ze stejné diskuze jako karkulka, jsem i já nepřítel. Netušila jsem, že obtěžuju. Jen jsem odpovídala dvěma uživatelkám na jejich otázky. Tímto je můj příspěvek poslední. :pensive:
7. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Hani, myslím, že nikka to myslela dobře...
7. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
niko já sem k vám nevtrhla, slušně sem se omluvila a slušně sem napsala co sem chtěla. Samozdřejmě bych napsala IP, ale vy ste to taky probíraly veřejně, tak sem nevěděla že se nemůžu bránit. No ale je to jedno. Mě určitě neva když sem kdokoliv příjde :wink:
7. led 2010 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
Holky v pogodě, atmosféra je stále lehce napjatá, ale nehádejme se. Ono už vlastně není o co. :wink:
7. led 2010 ve 23:19  • Odpověz
Nechci nutit nikoho k dalsi reakci, ale samozrejme na kazdem fore je spousta lidi, kteri diskusi pravidelne ctou a neprispivaji. At uz tam "patri" tematicky... a nebo je proste neco / nekdo zaujme. Muze se to nazyvat smirovanim, ale to je proste podstata verejneho fora. Vim, ze "nasi" USA diskusi nas cte hodne holek - jak ty, co ziji "doma" - na SK nebo v Cechach, tak i ty, ktere ziji nekde jinde a vzhledem k casovemu posunu jsme v dobe, kdy maji vetsinou vecer na net cas, proste jedna z mala diskusi, ktera "frci" jeden prispevek za druhym. Diky takovym lidem mam ja ted jednu z nejlepsich kamaradek - maminku, Slovenku, ktera zije v Irsku. Skvele si rozumime a mailujeme si o vsem moznem, mame toho spoustu spolecneho. A nasla me prave diky te USA diskusi, do ktere teoreticky vubec "nepatrila". Dodnes se boji k nam pridat, protoze k nam teoreticky nepatri zemepisne. Bala se mi pry napsat, jeji IP me prekvapila, ale jsem rada, ze jsem ji kdysi odepsala. :slight_smile: A cte nas nadale. A vim, ze nas ctou desitky lidi. Obcas resime vareni, ja treba hodim linku na svoje recepty na strance flickr.com, pocita to tam "hits" = kolikrat se fotka zobrazi. Je nas tam par, ale jakmile se takhle nekdo zepta na recept, behem par hodin mi ta fotka a par kolem ni vylozene trha moje rekordy. Proste si clovek dava pozor, o cem mluvi, nektere veci resi s holkama jinak, dava sem linky jen na urcita fota... zbytek ma "private" a jen pro pozvane. A jednou za cas se nejaky takovy "vecny ctenar" :wink: konecne odhodla a rozhoupe a neco napise - a nam kazdy novy kontakt udela hroznou radost, je nas malo a vetsina z nas bydli neuveritelne daleko od sebe i tak. A je spousta lidi, kterym to proste dyl trva zacit prispivat, ne jen cist. Nejsme vsechny (vsichni) stejni. Je spousta holek, ktere nerady o urcitych vecech verejne mluvi, nebo by treba mluvily s ostatnimi maminkami na uzavrenem fore, ale boji se te otevrenosti fora. Takze holky, ktere se tady konecne "odtajnily", ja vam fandim! :slight_smile: A jak znam unorovky, tak vas rady mezi sebe prijmou. :wink: Viz petrolejcina reakce. :slight_smile: Howgh. Tak to psal Karl May, ne? Koncim a znovu se omlouvam, ze jsem tu zacala takovou tryznu za unorovkami :sweat_smile: . Holt venku v noci temer -40 C, tak mi nekdy deprese z te nasi uzavrene zimni klece nepomuze a ja se chte nechte rozepisu. Dobrou noc a krasne dny jinde! :slight_smile:
7. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.