• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Nikka, já se vůbec nechci hádat nechtěla jsem tě urazit a hlavně vůbec jsem tě neoznačila jako za nepřítele, pro mě není ani nepřítel ikarkulka, na tu mám jiný pohled ale to už nebudu řešit. Jen jsem se pousmála tomu jak jsi psala u vás na diskuzi a i jiné další jak vás my a náš spor totálně nezajímáme i přesto jak je vidět k nám nahlížíte. Mě to nevadí, jen jsem se nad tím pousmála a napsala jsem to ironicky my jsme tady na únorovkách na ironii a nadsázku zvyklé a hned se pro to nečertíme. Myslím že v mém příspěvku není vůbec nic co by se tě nějak mělo doktnout tak jak to popisuješ, jestli ano tak se omlouvám. A jak psala Labell, myslím že jsme k vám do diskuze nevtrhly ale slušně jsme chtěly vysvětlit proč se zlobíme, co se nám nelíbí atd... protže plno z vás se ptalo co se děje a nezapřičinil to vůbec příspěvek Petrolejky ale akce ikarkulky která vám ten příspěvek jen tak vytržený z kontextu hodila do placu :slight_smile:
Jinak zahajuji mír, já se narada hádám
8. led 2010 v 00:17  • Odpověz
motylku, krasne jsi to napsala :dizzy_face: ostatne Tvoje prispevky se mi vzdycky libily :slight_smile:
8. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Holky pomoc jsem na tom podobne :unamused: Skoro po trech letech odriznuta......a to za chvilku rodim to mi nedelejte :wink: :grinning:
8. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Motýlku: neomlouvej se, vždyť ty jsi "naše" :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:50  • Odpověz
bylo mi řečeno, že se tady odehrává zajímavá diskuse, ať sem nakouknu...

někdo psal, že jsem vám smazala nějaký vtip. ráda bych věděla, kde je uvedeno, který admin co smazal, podle čeho to poznáte? žádný vtip jsem vám nemazala.

a taky bych prosila zuhav o vysvětlení této věty
"kvůli původně malému nedorozumnění jedné z diskutujících s adminkou, které přerostlo v osočování a výpadům ze strany adminky"
kterou napsala v tématu Nový admin.

a prosila bych i nějaké důkazy o tom, kde jsem kterou z vás osočovala, urážela či jinak napadala. opravdu ráda bych to viděla. protože pokud mě paměť a odeslaná pošta neklamou, se žádnou z vás jsem si nepsala, kromě dvou uživatelek - rimell (teď jsem asi popletla trochu nick) a mi83, které mi napsaly jako první a chtěly vysvětlení. ovšem ani jedné z nich jsem nenadávala ani neurážela apod.

s kým jsem si psala několikrát, byla uživatelka slunicko200, kterou jsem na nepovolený počet netextových prvků poprvé upozornila zhruba před 2 měsíci. vedly jsme na to téma diskusi, takže si zprávu určitě četla a určitě pochopila. dále ji na to upozornila i adminka mmmk. takže byla upozorněna min. 2x.
potřetí už jí bylo smazáno celé album. to jen k tomu, když jsem psaly, že jsem ji měla předem upozornit.

kromě toho, ani uživatelku slunicko200 jsem nijak neurazila, naopak - ona mi psala moc pěkné ip, kde pro sprosté slovo nešla daleko. zablokovaná byla přímo majitely stránky, a to poté, co mi mimojiné napsala, že jsem pí*a (ovšem bez hvězdičky) a nemám si vymýšlet těhotenství.

ano, zasáhla jsem několikrát do vaší diskuse, kde jsem vám smazala některé příspěvky, které byly označeny jako urážející. ale nezasahovala jsem sama. a ano zamkla jsem vám na pár hodin diskusi, protože jste s tím evidentně nehodlaly přestat.

mohly jste si na mě stěžovat majitelům stránky, ale neudělaly jste to. místo toho píšete věci, které se nezakládají na pravdě a šíříte tu nějakou uměle vyvolanou aféru.

když se nad tím jen trochu zamyslíte, není možné, abych dělala to, z čeho mě tady v podstatě obviňujete. tj. že jsem proti komukoli z vás zasáhla jakkoli neoprávněně. nemůžu si dovolit sem přijít a říct si "tak dneska mám špatnou náladu, na kom si to vybiju?".
protože pokud bych někomu neoprávněně smazala příspěvky, zrušila mu registraci apod., ten dotyčný má právo si na můj postup stěžovat. touto stížností se samozřejmě majitelé stránky zabývají. a velice rychle by se zjistilo, pokud bych dělala něco, co je nad rámec mých oprávnění.

samozřejmě, admini jsou jen lidi, nejsou to stroje, někdy posoudí stejnou sitaci přísněji, ale podstata je pořád stejná. snažíme se pouze o to, aby tyto stránky fungovaly ke spokojenosti všech - aby tu ti, kteří hledají konkrétní informace, je také našli. a našli je na jednom místě. proto mažeme příspěvky odbočující od tématu a proto zamykáme duplicitní diskuse.
snažíme se, aby na stránkách nedocházelo ke sporům, snažíme se domlouvat těm, kteří ty spory vyvolávají apod. není možné při počtu příspěvků, které tu denně přibudou, kontrolovat vše. něco odhalíme, něco zůstane skryto. často nám pomůžou samotní uživatelé, kteří na konflikt upozorní.

abych to shrnula - stojím si za tím, že jsem zde smazala některé vaše příspěvky, stojím si za tím, že v danou chvíli bylo jediným řešením dočasné uzamčení diskuse, stojím si za tím, že uživatelce slunicko200 bylo smazáno album, a posléze jí byla zrušena i registrace.
stojím si také za tím, že jsem ani jednu z vás nijak neurazila ani jí nevyhrožovala.

a tím bych ráda tento "spor" uzavřela, protože mi toto dohadování nepřijde důstojné ani pro jednu stranu. díky.
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
ikarkulko, na vše budeme reagovat v tom dopise, který už několik dní tvoříme, je vtipné že právě v těchto minutách ho dokončuji a o víkendu budu po podepsání ostatními maminkami odesílat. Potřebovali jsme nsashromáždit dodstatek důkazů o práci adminů a osvětlit důvody našeho odchodu, takže má dopis několik stran a hodně citací.. K ostatnímu se vyjadřovat nebudu.
8. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
ok, to bude asi nejrozumnější :wink:
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
jj Peti souhlasím s tím co jsi napsala :wink:
8. led 2010 v 15:44  • Odpověz
..teda tady se dějou věci :cry:
.....jinak mi únorovky taky moc chybíte, žádné příspěvky pro "šmíráky" :grinning: :grinning:, koukám, že je nás víc než dost :grinning: :grinning: :grinning:... budu muset juknout na ty vaše nové stránky a tak až nerada se loučím s MK .....je děsný jak to letí a ono to opravdu už budou skoro tři roky :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Taky se tady loučím, sbohem
10. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Alba vymazána, sbohem,bylo tady hezky- do Vánoc :wink:
10. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Před kristem-po kristu......................Před iKarkulkou - po iKarkulce :grinning: :grinning:
Však nám je líp, kočky :slight_smile:
10. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Taky mažu albíka, koukám že ikarkulka tady řádí jak tajfun dál. Takže to fakt nemá cenu, zhořklo mi to tady a také mě to mrzí, tři roky byly vážně prima
A Miška má pravdu , jen nám líp ne :wink: Mě spíš mrzí že se z báječného MK stává to co se stává jen kvůli tvrdohlavým a robotickým lidem :unamused: :angry:
10. led 2010 v 19:59  • Odpověz
AHoj únorovky....
Je mi líto, co se tu stalo :pensive: . I já jsem k vám kdysi patřila.... A jak už tu bylo zmíněno, když byl nějaký problém, nebo jsem si nevěděla rady, tak jsem si vás přečetla a bylo líp. Poslední dobou jsem se už moc nezapojovala.
Škoda, že náš termín porodu je fuč :cry:
Mějte se a všem přeji krásná zdravá dítka a miminečka :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit, jestli mě vezmete do vaší nové diskuze? Já si čtu, ale nepřispívám a chybí mi vaše diskuze, jako ještě pár dalších do kterých jsem nakukovala. Tak jestli bych vám nevadila, budu moc ráda. :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
I já se přidávám taky mi moc chybíte. Sledovala jsem vás ještě když jste měly mimi v bříšku, protože jsme v té době taky čekali mimi a nyní začátkem dubna čekáme další. Chodila jsem občas nakukovat i když jsem vlastně už babička. Myslela jsem, že to nějak zvládnu i bez vás, netroufala jsem se ozvat když jste odcházely, protože nejsem vlastně maminka, ale chybíte mi vy i vaše děťátka a jejich noví sourozenci i jejich pokroky. Tak pokud sem někdo z vás ještě nakukujete a není to ode mě příliš troufalé prosím o přístup na vaši novou diskusi. :slight_smile:
25. bře 2010 v 01:21  • Odpověz
Ahoj únorovky, můžu se také nějak zapojit do diskuze? Také jsem k vám patřila :wink:
4. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
:dizzy_face: jen chci, aby se diskuze pro případné hledající posunula do aktuálnější části MK. Jinak nic nového :grinning:
19. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
1. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz
@petrolejka do roka a do dne ?
1. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz
1. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz
11. bře 2011 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.