• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
čůs bůs, tož mocindovic pupeny už rozpoznány, co MUDraaaa?
šák synátor enem jahody a rybíz opláchlý deštěm, ja? aneb matka nestíhá ani mýt...
fotečky boooží :wink:
Berenika je krásný meno, já bohužel znala jednu, kt. bola slípka :grinning:
agátko dávám O. čočku bijo červenů loupanů, ta by nemala nadýmat a do teho česnek, ja? :grinning:
šák prdí furte a etě se temu chechtááá...
pupeny und rýma ok, teď má trochu opruz prdku bo dělal boban v nocííí...
Luuu: hoď pls odkazysko na ubytovanie v Romě bo táta tože vyhrožujééé, ale my poletíme s prevítééém :grinning:

jinak Oliverek umí luxovat, česat sebe aj mě, dává mi pít, smrkat (šák péče o mamu dá dooost práce, ja?:slight_smile:čůrá zásadně vedle nočníku a už chrupe přes den f postýlceee (doteď chrupal f kočáru), ale už zjistil, že z koče mu čouhaj nožky a není to tak pohodlné, ja?

tož sa majtééé bááájooo a co další těhulééé gde sóó?
8. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
oslavenkyňááám fše neeeeej neeeej nejlepčííí, já mám f subótů 30 :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

Jájinka s koníkama :dizzy_face:

Halkac: nj, s dvouma dětma to musí bejt sekec to balení a vybalování... já říkám, že pod 3 dny nikam nejedu, takže u Tebe to je tak tejden, co?

o nočníku mi nemluv, dneska celý dopoledne suchá plína víc jak tři hodiny zas a pil jak duha, tak lítal jen v plence a tričku a posazovala jsem několikrát za hodinu... nakonec to stejně bylo do plíny a ještě se tomu smál... ale jako obvykle to okecal,seděl a říkal "čulat" a "záchod" a pak otočil nočník dnem vzhůru a prej "ee není" :sweat_smile:

perla ze včerejška: rozbalím Matýska a říkám: no jo, bobek!
a Matýsek "Bobek.. Bob... klálik... vstávat, cvičit!... cvičit - néééé!"
(uvědomil si, že ho taky svlíkám na rehabilitační cvičení a nechtěl)
dobrej myšlenkovej pochod od bobku k rehabilitaci :grinning:
8. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Teru: Řím mě uchvátil natolik, že tu teď hudruju do muže, ať hledá práci tam... už včera tam poslal několikrát životopis :grinning:

Cechtek: hotel http://www.hotelprincipeeugenio.com/
my měli pokoj s balkonem do zahrady, byly tam palmy a ticho... jen postele byly docela tvrdý, ale bylo vedro tak jsem si dala deku od sebe a dobrý

Agi: čočku dělám červenou a teď už i normální a M v pohodě :wink:

Oliverek luxuje, jo? tož my jsme asi nějak pozadu, u nás z domácích prací jen vyhození plínky a dneska mi pomáhal mýt zeleninu :angry: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
zdravíme,
stále 2v1, a včera takový pěkný datum :slight_smile: tak teď jedině 17, to je taky hezký a dobře by se to pamatovalo. :grinning:
a nakonec budu rodit v jihlavě, na kontrolu jedem v pondělí na 11h. :slight_smile:
8. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Lu, Matýsek je skvělej, s těma komentářema. :grinning: U nás stále teplotka, reakce na hexu. :unamused: Večer poprvé uspává Míra (od porodu, ani nemůžu věřit, že je to teprve poprvé :astonished: ). To jsem zvědavá. :wink: Já jedu na ten UTZ až na sedmou.
8. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
agátko:čočku Pát'ovi dávám a v pohodě :slight_smile: tééda lu Matýsek je fakt sladkej ja mluví :grinning: Janinko:držím palečky na pondělní kontrolu,a domluv Emilce at to nechá až po víkendu já tu nejsem :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak abych zlepšila docházku :sweat_smile: ale jsem smutná :frowning2: Robunek začal včera v noci teplotkovat, pokračovalo se i dnes. Zatím měl nanejvýš 38,5 bez odečtu..rostou mu naráz dvě stoličky - jedna verze, nebo je to reakce na priorix, na kterém jsme byli 1.7....holky, jak dlouho může trvat teplota při růstu stoliček??? A kdo měl teplotu jako reakci na očko, jak dlouho byla? Díky moc za odpovědi :fearful:

agátce bych chtěla také opožděně popřát vše nej k narozeninám :dizzy_face:

Také díky všem za fotky za ZOO, ráda jsem se na ně mrkla :slight_smile: :slight_smile: všem vám to tam slušelo, jako fakt..maminky jak z časopisů a děti všechny moc povedené :dizzy_face:

Peti, Týnka má ty teploty vysoké? A jsem zvědavá, zda se opět potvrdí holčička....

janino, ty budeš ještě přenášet :grinning: :wink:

a už nevím... :astonished:
8. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
jo a ty prupovídky Matýska od Lu, to je fakt maso :grinning: to je bystrý chlapeček, snad se nám také Robišek rozmluví co nejdříve, ať je větší prča :slight_smile: ale to přijde, hlavně ať ty teploty jsou pryč :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
tak Peťa někde touhle dobou mává mimíškovi :dizzy_face: doufám, že je všecko v pořádku a bude i nějaká fotečka :dizzy_face:

Jani, klidně můžeš přenášet, se připrav :wink: mně tvrdili, že malej bude stopro před termínem, tak 3 týdny a byl přenošenej! musíš napsat výpověď z nájmu :grinning:

Peti: na očko jsme měli teplotu nejvíc 3 dny... ale tu trojkombinaci jsme ještě neměli, tak to nevím...
u stoliček teplota jednou a to dva dny, ale taky ne vysoká

u nás taky rostou zubiska, teda spíš poporůstají, dneska měl i přes bryndák durch asi 5 triček :astonished: :sweat_smile: a kousal do všeho, v kočárku se kousal do ruky tak, že ji měl úplně rudou :zipper_mouth:

jinak jsem dneska šla do Tesca pro plavky, v naší velikosti nebyly, ale koupila jsem nakonec sadu 7 slipů (velikost na 4 roky, ale zas tak velký to není) a večer tu hodinu a půl běhal jen v tom a celej den vysazuju... úspěch: nula, kašle na nás :grinning: se ho zeptám: chceš na nočník? a on: nočník... další verze: potřebuješ čurat? - kakat (a pak samo nic zase)
tak jako nevím, on všecko opakuje, z něj nic nevyrazím, si z nás dělá bžundu...
asi holt jedině nechat počurat a běhat v mokrým a pak ukazovat nočník až mu to dojde...
ono hlavně s těma zubama je komunikace taková o ničem, na všecko většinou říká ne, prostě taková konstantní opozice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Peti: jo, průpovídky to má, ale vypadá to, že bude řečník a pod tím pultíkem bude mít plenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jinak dneska se bavil tím, že vymýšlel neexistující slova, říkal nám je hrozně vážně a šíleně se řehtal, že mu nerozumíme a dohadujeme se jestli to něco může znamenat v tom druhým jazyce... jako co toto je za model :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
petisko:tak at teplůtky bobiškovi brzy zmizí,reakce po priorixu neporadím :frowning2:jo a u nás se taky nemluví :unamused: a petisko fotečky budou? :slight_smile: a dnes volal přítele táta a říkal že zamluvili dovolenou do Itálie a že počítaj i s náma 1 týden v srpnu,jsme s tím samo už nepočítali pže jsme se domluvily až příští rok a ejhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
jo a čumím když mládě vyndavam z vany co tam je zelenýho a ono hovn'ajs po to m špenátu :grinning: táta prej musíme ho potrestat to ještě neudělal :grinning:
8. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
lu, díky moc za rozpis, kdy se jak u vás teplotkovalo :dizzy_face: ...hani, a vy ste ještě na tom priorixu nebyli? A zrovna dnes jsem se dívala na fotky, co ještě nemám uložené v albu, mám teď v tom docela čurbes, plno nestažených z foťáku..musím si na to zrobit čas a dát to do pořádku, pak dám odkaz :wink:

jo, holky a to vám musím napsat!!!!!!!!!!!!! Pokud si to kamarádka nerozmyslí, jdu k porodu!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
hani, tak hovňajsa ve vaně jsme ještě neměli, hihi...
8. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Petise: Lukáš měl reakci po Priorixi - teploty kolem 38 asi 3 dny, blbá nálada 14 dní :wink: K zubům má většinou teplotu jenom jeden den.

Lu: u nás je " nenene" taky hodně aktuální :grinning:
8. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj,
přidávám se ke gratulantům a dodatečně přeju Agi (Barče) vše nej k narozeninám.

Peti, vítej z dovči. Těším se na fotky. A ať je Robiškovi brzo líp. Máš můj obdiv, pokud půjdeš s kamarádkou k porodu. Já bych nešla :sweat_smile: Tak nějak vím, jak se budoucí maminka cítí a asi by mi nedělalo dobře, že jí nemůžu nijak pomoct.

Holky, jaký vymyšlený slůvka, která mají pro děti svůj význam u vás frčí? U nás jsou dvě oblíbená. Jedno je ňíňa (žízeň), přitom umí říct pití, ale ňíňa je prostě oblíbená a druhé pupa (moucha). A k tomu mám ještě jednu zajímavost. Pupa totiž říkal i Vojta, když ještě neuměl říct moucha. Vlastně ho používal dost často, ale rozhodně ne tak, aby to Štěpán slyšel. Přesto se k nám domů zas po letech pupa vrátila.
8. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jani, díky za přivítání..nakonec jsme k vám nedojeli, většinou jsme jezdili na výlety společně s bratránkem a jeho rodinkou, skoro jsme se sešly s prami, ale v pátek, den před odjezdem se udělalo tak pěkně, že jsme ještě vyjeli mrknout na hrad a zkouknout Ještěd...a bylo po srázku..ale musím říct, že Český ráj je moc hezký, v okolí plno zajímavostí ke shlédnutí..a jedna zpráva přes bulvár :grinning: v restošce u hradu Kost jsme natrefili na Pepu Dvořáka, s kterým máme i fotku :slight_smile:

Gabčo, díky za info, jak to bylo s teplotou u vás :dizzy_face: ...........ještě furt má horké čelíčko, nurofen sirup jsem mu dala v sedm :unamused:
8. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jani a s tou pupou to je fakt prča :confused: :grinning: to je fakt zajímavé, že to používaj oba dva :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
a k tomu porodu - jsem jí hnedka říkala, že mám z toho strach, že vím, že jí nepomůžu, že sama jsem dýchat neuměla :sweat_smile: neodradilo ji to :slight_smile: ale zase jí chápu z mého hlediska, páč se zprvu zdálo, že Robiš k porodu nepůjde a já taky řekla mé nej kámošce, jestli by šla.... :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Peti, to nevadí, třeba dorazíte jindy :wink:

Kamarádku chápu, chce někoho blízkého k porodu, aby na všechno nebyla sama. Když jsem rodila já, tak chvilku po mě tam holčina měla svojí tchýni, což mě taky trochu překvapilo.
8. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
a co ta naše Petrolejka? Dojde s dojmy z ultrazvuku? :slight_smile: Já si tu s vámi chladím palec od nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera mě pichla včela, sviňa...mám to napuchlé a svědí mě to :angry: šla bych aj spát, ale mám strach z noci, jaký bude mít Robišek spaní :frowning2:
Holky, jak vy prožíváte teploty dětí? Berete to jako normál, že to prostě děti mívají, nebo se strachujete?
8. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj, tak velký UTZ dopadl perfektně, 15 minut detailního prohlížení všech kostiček, orgánů, hlavičky (viděla jsem i nosní dírky :dizzy_face: ) a hlavně, ano "buchtičky". takže je to holčička a všechno má v tom nejdokonalejším průměru, takže samá chvála. Zase se předváděla, zatím je hlavičkopu nahoře a váhový odhad 553 gramů, tak to už je kus ženský. :sweat_smile: Bylo to moc krásný a když bylo po UTZ, tak začala čutat do břicha, až se mi třáslo, asi jí ten UTZ dělala dobře nebo co a chtěla pokračovat. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahojky,

u nás taky neveselo- teplůtka, rýma a kašel :unamused: ale ten malej komediant pookřál, když dorazil taťka dom :grinning: vůbec nevypadal choře :grinning:
ejani, ptla ses na pas- Vendovi jsem nechávala dělat, potřebovali jsme osvědčení z matriky(můj op, rodný listy rodičů a Vendy a 100Kč), fotku si udělali svou na pasovce, nic jsem nevyplňovala a zaplatila další kilčo :grinning: pas už je elektronický a platí 5 let :sunglasses:

petisko, vítej zpět :grinning: my na priorixu také nebyli, od zubů měl teplotu max 2 dny a měl k tomu další příznaky :grinning: ruku v puse a megaslintání :grinning:
když to vypadalo, že T. k porodu nepůjde, tak jsem dostala nabídku od kámošky, že mně doprovodí....nejdřív to pro mně bylo nepředstavitelný :wink:, ale asi by mi pomohla stejně jako T. :wink: -podat pití, podržet misku při blindění, pomoct na lehátko a komunikaci s PA a dr(to jsem nezvládala :pensive: )
8. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Peti, tak gratuluju k Berenice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petisko, prožívám teplůtky hrozně :pensive:
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj při večeru
chci Vám napsat-včera odpoledne když přišli Petr s Vítkem domů všimla jsem si,že má V na nožičkách od kotníků dolů divné červené tečky-ptám se Petra co dělali a že běhali v trávě a nebo nemá vyrážku po těch třešních co měl dneska......jojojo asi jo,tak dobrý to nic není a úplně jsem na to zapoměla
ráno jsem mu chtěla stříhat nehtíky a divná vyrážky pořád tam - tak volám Petrovi co myslí jestli teda nemám pro jistotu zajít k mudře,obvykle mě uklidní že to nic není a at zbytečně neplaším,ale tentokrát mi řekl,ať teda jdu -no a je večer a my jsme ve Vinohradské nemocnici
ale postupně-volám mudře jestli platí odpolední ambulance,jak jistě všechny tušíte byla obr příjemná,že mají letní provoz a kdesi cosi a vo co teda jako kráčí a jestli si myslím,že je to nutné tak ať teda příjdeme,ale jen do 10hod boť pak má poradnu-překvapivě ani to její chování mě neodradilo -
v ordinaci to neměl jen na nohou,ale i na rukou a po tělíčku a když se mě mudra zeptala jestli nechci raději na vyšetření s následnou možnou hospitalizací do Prahy měla jsem co dělat abych se tam nerozbrečela
Vítek má purpuru-zatím jsem na netu nezjišťovala co to vlastně znamená a z čeho to je,odpoledne plné odběrů a vyšetření bylo náročné-ale první výsledky vyloučily to nejhorší a ráno se dozvíme víc
píšu Vám to hlavně proto,že se opět potvrdilo.raději 3xzbytečně než jednou pozdě
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
veru, držím palce,ať je Vítečkovi brzo dobře!!!
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Verunko, jejda. Tak držím palce, ať se té potvory rychle zbavíte, už jsem ten název slyšela, ale vůbec netuším, co to je. :astonished:
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Peti, Týnka měla teplotu max. 38,5, což je myslím málo, takže to prožívám celkem v klidu. Až to vyleze výš, tak to uidíte ty hysterický výlevy tady. Ale jestli bude po mně, tak to moc nezažije, já vůbec orečky nemívám a když už, tak jsem skoro v bezvědomí :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Péťo, gratuluju ke krásnému ultrazvuku. Mamutka je šikulka, že se vám takhle pěkně předváděla. Jééé, já snad závidím... :grinning:

Evi, díky za info ohledně pasu. Dneska jsem ten kolotoč začali. Nejdřív jsme zjistili, že potvrzení o občanství nevydávají na každé matrice, ale jen na okresních. Takže pokud se nám nechtělo letět do Ústí, tak jsme museli písemně. Fronty dlouhý jak týden před výplatou a to tam budeme muset ještě jednou.

Luci, proboha co to je? To jsem nikdy neslyšela. Kluci jsou teď pořád samá vyrážka... přikládám to k větší konzumaci ovoce. Hlavně rybízu.
8. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.