• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak dnes už padám na hubu, nechápu ženský, co jsou na všechno samy bez podpory a pomoci partnera, od pondělí se nám tatínek vrací až když Elí spí a je to znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás je taťka skvělej, říkám, že krom kojení zvládá úplně všechno na jedničku, jen toho času má málo :unamused: Ale jen Elí slyší klíče, už běží a neskutečně ho vítá, po těžkým dnu, to pro něho musí být báječný pocit :slight_smile:
a vstáváme většinou samy, Martin už je v práci, málokdy společně, ale večer pokud to stíhá koupe a uspává on, působí to na mě opravdu tak, že tím relaxuje, užívá si to, taky to nemá tak často, že :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahoj, omlouvám se, že jsem včera nedala link na novou diskusi..
peťo, mamuťátko má krásnej domeček.. :slight_smile: je dobře, že a(s)tb zabraly..

ad tatínek..u nás je to dost různý, Marek má super práci, takže 2 dny je doma a 1 den je celej (24hod) v práci, to se za ním většinou jdeme podívat..no ale je hodně práce okolo baráku, navíc jezdí na fotbal, do toho soustředění, kurzy z práce apod, takže někdy není doma třeba týden..
ale máme hlídací babičky a prababičku..i když jak chodím do práce a mám cvičení, tak už jindy moc hlídání nevyužiju..nechci..

ad zuby, rostou všechny špičáky a je to běs..

ad vlasy, něco už bylo, ale vzali jsme opět mašinkou.. :sweat_smile:

Kubík makulkovic je šikulka..mně ještě chybí finální rozhodnutí..i když dneska jsme byly venku bez plíny..ale řekla bych, že Veru prudím, protože venku mám pořád tendence ptát se, jestli nechce čůrat.. :sweat_smile:

romčo, přeju ať je průjem jen od zubů a není to nic horšího..
17. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
...jinak nechci aby ti vyznělo jako stěžování...jinka je M. skvělěj táta a Emm ho hrozně miluje ! Přesně jak píše Teruska, taky jen uslyší klíče v zámku, tak letí, řechtá se, volá táta táta a jde ho pusinkovat !! :slight_smile:

Baru: Verunka sice nemá vlásky, ale i tak ji to moc sluší a vyniknout ji ty krásný kukadla !!!!
17. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Lu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My zase nemáme ani jednu hlídací babičku, tetu apod....,takže já nemít Petra,tak jsem fakt nahraná.Nemůžu si ani dojít k doktorovi,nebo na úřady, s Ondrou by to fakt nešlo
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
fru: toho se právě "bojím"...že budu furt prudit s čůráním...když totiž Katy žahne po spaní 200ml pití, čůrá pak co 10 minut...a mně přijde, že se tím strašně naruší její samostatný hraní... Ale jinak to asi nejde :sweat_smile:

jak to ti tátové dělají? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I u nás je TATÝNÉÉÉÉK absolutní Bůh nedosažitelnej, pak jsou babičky, děda, plyšáci, pejskové a pak MÁMA :sweat_smile: :grinning: (dneska si zkrátila "maminka" na MÍNA - aspoň něco :grinning: )
17. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
to mi povídej, AGi, zejtra jdu zas k zubaři i s malým.... a jak mu tam řezali dvakrát tu dáseň, tak se obávám, že to tam doslova prořve :unamused: hlavně pro mě je to teda záhul, bolí mě huba a do toho jsem jak na trní a lituju Matýska
... ale nějak to zvládnem

a teď už fakt padám na to cvičení... muž je na motorce a nemá mě kdo vyhnat :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
tak musím říct, že u nás jsem nej já.. :sweat_smile: poslední dobou se to ještě vystupňovalo..nevím jestli je to kojením nebo čím...
zuuu, doma neprudím, ale venku se mi nechce převlíkat kalhoty.. :sweat_smile:
Veru se naučila čůrat hodně(množství) a ne tak často..ale taky to záleží na pití..
17. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
úřady s Emm zvládáme naštěstí skvělě...v bance jsem teď 2x týdně...

Lu: cvičit...ty jo, já jsem cíce jak 3 měsíce absolutní lazar, nedokopu se ...:-/
..tak ať to zítra u zubaře zvládnete !!!
17. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak já vydržela cvičit asi 2 měsíce, jsem hrozná, ale nedokopu se
zubaře nezávidím :fearful:
17. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Teru: ty si jak párátko, ty to nepotřebuješ...:slight_smile:

tak půjdu mrknout na bulvár na TOP STAR..M. je ještě na stavbě tak si k tomu dám asi nějaký likérek a je to... :grinning:

Pěkný večer a dobrou noc !!
17. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
gabi: parátko jo, ale zpevnit by chtělo, víš :grinning:
17. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak můj příspěvek k anketce.

zubů máme - hodně :grinning: :grinning: ,při č.8 jsem přestala počítat.Ale na začínající prudivost reaguju,že to budou asi zuby :sunglasses:.

vlasů máme taky hodně, po ostříhání dost zhoustly a už to není černovláska,ale hnědovláska se zlatavým nádechem :wink:

tatínek - je taky bůh,když není v práci tak se Márince hodně věnuje ,ale pracovní doba sice pružná,ale stejně je tam skoro furt.

cvičení- cvičím jak debil každy den a stejně jsem jak almara.Musím ještě vypilovat ten příjem energie
:grinning: :grinning:

s tím mluvením- Márinka se vždycky strašně rozkecá,když jsme na Moravě.My s ní doma taky mluvíme :grinning: :grinning: ,fakt,furt,ale na 8 lidí prostě nemáme.
Jen mne baví,že se třeba chvástám,jak krásně Mári mluví a pak někam jdeme a ona řekne 2-3 slova :grinning: :grinning:

jo a perlička na závěr dneska ukazovala na sošku Budhy a říkala MIMI :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
můj manžel se taky skvěle stará o malýho! udělá všechno a ještě si s ním krásně hraje. Prostě bájo táta! Jen kdyby měl víc časíku.. :wink:

a zapomněla jsem pochválit Kubíka Makulkovic! Je to šikula veliký! V 17 měsících bez plínky! super! :grinning: :grinning:

a Veroušek Fruovic to samo! Šikulenka! Taky bez plínek.

Tom ted s plínkama nosí velikost bodyček 92 a jsou mu akorát..Nebudu pak (až nebude mít plínu) zase vytahovat 68? :slight_smile: :grinning: :grinning:
nebo co nosí Verčulka a Kubík? Už trička? nebo body?
Mně totiž doma dost prudí to body furt zapínat, ale zase si říkám, že mu netahne na záda...
jo, a venku nechce na travičku Tomouš čůrat..ještě se nezadařilo! :grinning:
17. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
hezký večer,
zubý máme málo (7),vlasů dost
tatínek pokud je doma,moc se snaží-když není,chodí V po bytě s mob a volá-hajoo tatu de je :grinning: :grinning: :grinning:
jinak se trošku rozzvířátkoval-dnes přidal do repertoáru hada a krávu
na dovče bez plínky chodil čurat i kakat na travičku sám od sebe-prostě si někde stranou sedl na bobeček a bylo-takže to pujde
spí obvykle 2x denně(min hod),na noc 20-6

a já dnes klíčema od auta odevírala dveře bytu-nemáme kouli,jen kliku na obou stranách,stojí u dveří mačkám ten ovladač a beru za kliku nic,kouknu na ovladač jestli mačkám to správné tlačítko tak proč to ku..a nejde otevřít
:grinning: :grinning: :grinning: - trošku šamotka no
17. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Romčo, doma třeba jen body a nic víc..ale je fakt, že když V.nemá plínu, tak jí padají kalhoty..už jsem si říkala že jí musím koupit pásek..
Veru ještě není bez plín..nějak ještě čekám, že by se mohla zašprajcnout a počůrávat se.. :sweat_smile:

prami, hoď foto šikulky Márinky se zlatavým nádechem.. :slight_smile: :wink:
17. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Fru- musím jí vyblejsknout,jsem se dívala a vždycky mám s nějakou pokrývkou hlavy.Konečně si to nestrhává :grinning:

Veru- :grinning: :grinning: - ovladač,dobrý :grinning:
17. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
veru..a mačkala i správný? :grinning:

přidala jsem pár fotek, i ze srazíku..

musím napsat, že bylo strašně zajímavý pozorovat na srazíku Veru, byla tam nejstarší a to pro ní byla úplná novinka, většinou je naopak nejmladší, takže drží ústa a krok..na srazíku byla kápo, nechtěla holkám půjčovat hračky, dělala fóry když si chtěly vzít křupku..fakt jsem čuměla..
17. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
luci-ovladač! :grinning: :grinning:
jo, a Míšky vyprané prádlo taky dobrý! :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Prami: jé, Buddha je u nás taky mimi :grinning: i když teď mu muž vysvětlil, že to je Buddha, tak mu tak začíná říkat
hlavně mě pobavilo jak ví, že andělíčci maj křídla, tak je hledal na Buddhovi :sweat_smile:

Vítek je zlatej jak hledá tátu :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu do hajan, dobrou holky!
17. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Lu- :grinning: :grinning: :grinning: ,tak to je prča s Budhou.Ale není se co divit,fakt je to takový přerostlý,blahobytný,spokojený mimino :sunglasses:
17. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
ooo koukám, že v každé rodince je tatínek bůh co :wink: No u nás též. Klika cvakla, dveří letí, táta vchází do dveří :wink: a Jája běží jak pominutá do chodby a volá tátáááá tátááááá. Martík jí musí vždy tak 10min chovat jinak by řvala. A také mám pocit že jsem až na posledním místě, ale zas přes den se chodí ke mě mazlit a dávat pusinky tak maminku taky miluje :slight_smile: no a když si něco udělá volá mamíííí a běží ke mě se pochovat. Ale největší miláček koho Jasmínka opravdu nadevše miluje a zbožňuje je dedáááá ( dědeček - můj taťka ). To když řeknu jdeme pápá za dědou to jsou mety pane, narve si na hlavu klobouček, vleze do mých žabek, popadne batoh a už je u dveří a říká pápááá pápáááá dedááá:wink: dreperenda jedna. Jája a děda jsou super dvojka. Myslím že ta´tka má na ní úžasnej vliv. U něho je klidná, jeho poslechne atd... Babí je taky super, ale děda nemá konkurenci a taťka je zas z Jájinky totálně odvařenej.

Jája zas dneska viděla kočárek s miminkem a hezky povídala - mimi hají, pššššt :dizzy_face:

Luci, Miško :grinning: :grinning:

Tak já jdu hajat, chtěla jsem ještě udělat bublaninu ale nechám jí až na zítra spolu s koprovkou

Tak hezkou dobrou noc
17. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
hmmmm... bublanina :dizzy_face: tak teĎ se mi bude těžko usínat :grinning:
kdyžtak hoď recept Aco, já sice nějakej mám, ale třeba máš lepší :wink:

u nás teda letí kdokoli kdo se malýmu věnuje... momentálně vzpomíná na manželovu maminku hodně :slight_smile:
a jinak jak je muž poslední měsíc doma, tak se malýmu víc věnuje a teĎ se stalo poprvé, že když upadnul, tak se chtěl utěšit u něho, ne u mě... tak jsem byla i ráda, že mě může stopro zastoupit

a teď už padám, čtu román a jsem skoro na konci, tak musím ještě kousek zvládnout
17. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Já se taky zítra chystám na bublaninu - minulý týden jsem zkoušela s jahodama, zítra budu dělat s třešněma. Zkusila jsem recept z MMB, Terce moc chutnalo, snědla ten plech za jedno odpoledne. Nic se neváží, počítá se to na kelímky od jogurtu, dám to do našich receptů :wink:

Dobrou
17. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
ahojky

k anketě:zubů máme 6 z toho 2 stoličky :sweat_smile: vlásků má Nikolka dost-udělám celkem hezký culíček

Petr moc nepomáhá,ale doma je dost-dělá na směny,občas vykoupe,poblbnou si,ale aby si malou vzal na půl dne jako pan agátka,tak o tom si můžu nechat zdát :grinning:

ad chození s či bez kočárku:já bych mohla kočár klidně prodat a Nikča by si toho nevšimla,nějak k němu netíhne,radči chodí sama a já ho skoro půl roku vybírala :wink:
17. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
dobré ránko :wink:

simčo krásná fotka v pase

fotky ze srazu moc pěkné,maminky jsou kočandy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

teda koukám, jak vám dětičky krásně mluví, viz Jájinka a Matýsek,to jsou šikulkové

u nás má být dneska nádherně, 28 stupňů, takže nádherné počásko na koupání, ale bohužel musím k holiči, odříct to nemůžu,objednal by mě až za 3 měsíce, jak má narváno :confounded:
18. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráníčko, prosím, prosím, nevíte někdo, jak se vyměňuje baterka v Nanny. Nemůžu to nikde otevřít a ani návod jsem nenašla. Asi je na chatě....
18. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
bré raničko :slight_smile: Miško a gmol,díky za reakce k pasům :slight_smile: gmol:já ještě pořádně nevím kam se případně pojede ale prej nechtěj nikam daleko,termín budeme mít zřejmě stejnej jen od neděle do pátku,pže přítel dostane jen týden dovolené tak aby měl ještě 2 dny na zotavenou :wink: tak jak jsme se bavili o mamánkování tak Pát'a nějak až tak moc nebyl,zato ted týý jo??co to je?včera jak jsem byla u Dr.tak řval jak tur že mně nevidí,je to hrůza,čím dál hůř :sweat_smile: ad zuby:u nás 8,špičáky a toličky 2 měsíce nalitý a nikde nic :confused: Simi krásná fotka v pase :slight_smile: užívejte den plný sluníčka :sunglasses: a my pže vstáváme tak brzy tak se asi pojedeme někm podívat,si potřebuju koupit nějaký tílka :wink:
18. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno,
tak už teď je pěknej vedráč, vysála jsem a můžu se jít ospršit, jsem opocená jak hranostaj :wink:

k zubům: máme 9 venku a 2 stoiličky se tlačí, špičák mi přišel, že taky leze ale nenahmatám nic

Simi: nechceš se přidat do Brný?

Mi: neporadím
18. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Stejně je to léto letos naprd :unamused: Dnes má sand být jediný den hezky...
18. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky,

miško, neporadím :pensive:nanny jsem neměla....
hanip, já jsem pas Venoušovi nechala udělat :slight_smile: já mám svůj propadlej a novej nepotřebuju :grinning: přišlo mi to jako levnější varianta :grinning: :grinning: :grinning:
zubů má Venouš 16 :dizzy_face: jinak jsem chtěla napsat, že se u nás též nemluví:grinning:, ale teď se 2x po zazvonění zvonku ozvalo: dotojééééé? :grinning: :grinning: :grinning: tak třeba se taky dočkám mluvení :grinning: :grinning: :grinning: nočník nehrotím:grinning: k večeru pobíhá bez plínky a já často spíš utírám louže :sweat_smile:
určo jsem ještě chtěla něco okomentovat :sweat_smile: , ale jsem hlava děravá :pensive:
18. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.