• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Luci, ať Vítečkovi brzo lepší, aby vás pustili domů. Tam se všechno snáší líp.

Peti, vám taky klidnou noc bez teplot.

A všem ostatním též... dobrou klidnou noc
8. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Veru: tak to má Víteček asi lehký průběh, to je moc dobře :dizzy_face: z toho článku to vypadá, že pokud nejsou nějaké potíže tak se nic zvláštního nepodává, tak třeba půjdete brzo domů, držím palce!!

dobrou, a hlavně klidnou Vítečkovi a Robiškovi :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
Lucko :astonished: . Posílám Vítkovi pusu. Dobrou noc vám oběma a zítra dobré zprávy :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobrou hlavně Vítečkovi a Robíškovi :wink: :pensive:
8. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Veru držím palce, ať je Víťovi líp, to jsou věci teda...a všichni ostatní marůdkové ať jsou taky brzy fit!
co Moci tetáááá? jsou to neštovicééé?
my tu mali nsk tchynjů a byla naprostó f pohodě a milá, jsem čučelááá, kéž by jí to vydrželó...
Peťu gratulace ke kontrole, tj. krááásááá, úplně jsem si vybavila jaxem chodila na utz...
lu díkes za odkazysko, hotel vyzerá good :wink:
matýsek je boží jak povídá, u nás je furt dokola mama, tata, baba, baáááán, papupn, káko (když se vykadí do plíny) a dost často bájá tikn což absolutně netušíme o co jde, když opakujeme, tak se řehtá jak blázen :grinning:
O. teď furt musí dělat činnosti co dělám já gže poslední dobou buďto obíráme rybíz, hledáme jahody nebo krájíme houby :grinning:

dobrů nóc :grinning:
8. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
dobré ránko

veru držte se,posílám hodně sil,ať to v nemocnici zvládnete,vůbec netuším,co to ta purpura je,ale docela si mě vyděsila.Jak jsi psala červené krevní skvrny,tak mě hned napadl meningokok, uf :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Půjdu si hned přečíst,co to znamená,až bude chvíle klidu.Vítečkovi velkou pusu.Jak tam dlouho budete a jak se to léčí?

Peti gratulace ke zdravé holčičce a UTZ! :slight_smile:

Petisko vítej zpět :slight_smile:
9. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
a hurááá odnra se naučil pít,včera vypil celou lahev čaje a to asi proto,že jsem úplně dělala divadlo,jak je šikovnej a tleskala.a on se pak vyloženě předváděl :slight_smile:
9. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
a taky se prvně po noci pročůral skrz naskrz :grinning: :grinning:

Dneska je venku teda megahnusně, uf! Musíme jet koupit nové bačkůrky,ty první mu už odrostly,naráží prstama na konec a jsou i dost prošoupané a jsou cítit

a konec monologu :grinning: .pěkný den všem, marůdkům brzké uzdravení !!!!!
9. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
ahoj

tak dneska vstávačka v 5.45 a hysteráček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a od rána tu lítá a křičí "kakáááát, čuláááát" a má z toho prču :rolling_eyes: :sweat_smile:

jj, jak dopadly Mocindovic? :confused:
9. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ránko,
Agat:díky,mě zase jako první napadla Leukémie a taky jsem se dočetla,že ty petechie-male červené tečky pod kůží mohou být příznakem :frowning2: ,ale díky Bohu krevní obraz má V v pořádku takže tahle hrůza nehrozí

dodatečně vše nej k nar-teda tady je račic,já měla 29.6. na Petra a Pavla-můj Petr je PEtr,můj brácha je Petr,můj táta je Petr,ještě že Vítek neí Petr :grinning:
Simča je taky račice a CEchteka bude mít kulatiny ale ještě někdo tuším,že psal
9. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning: , ondra si zas oblečený furt sedá na nočník a řve tam:"eeeeee" ale sundat kalhoty nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru super,hlavně,že jste pod dozorem,už jsem si stihla něco přečíst,stačí prý jen klidový režim a tlumit bolesti kloubů,ale je mi záhadou,kde k tomu přišel,má to hrozně málo dětí :confused:

také vše nej k narozkám !!!! :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
brééé ráánkooo
sem hýr...včera jsem to nějak nestihla...nicméně Adinka jede v "šestce" -šestá nemoc. Dostala fenistil ,aby se nedrbala a už to vypadá podstatně líp,ani horečka není ,takže olééééé akorát že nám trocha nevyšlo plánované chalupování:frowning2:( nu což, nikdá člověk neví ,kde číhá virus ja? :wink:

Agi: :slight_smile: tož jasnéééé ,taky sympoškáááá :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem Aduš ostříhala tzv: dokulata :grinning: jak se chudinka drbe v hlavě ,tak jí to háro docela vadilo ,ted to má a lá letní sestřih :grinning: :grinning:
a včerá se vyčůrala do nočníku ,ale tak že si tam dřepla a seděla dokud nebylo načůráno!! :dizzy_face: je to pusináááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

všem nemocňátkůům hodně sil a brzkééé uzdravenííííííí!!!!!
a všem kráásný den ja? :sunglasses:
9. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
malej děsně miluje Teletubbies :grinning:
9. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
verunko 62: ???co??ják leukémie??? že člověka dycky napadne to nejhorší ja? stejně jako já ,dycky už vidím exitus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: myslíme na Váááás!!!!!! :slight_smile:

P.S: já dočítám jen tak jako jedním vokem ,takže kdybych jako psala nesouvisle ,tož to je tím jedním vokem :grinning:
9. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
moci:máš štígro :wink: , Adince pohlazení!! Já Ondrovi ufikla kudrlinky,už vypadal jak Hurvínek a vypadá krapet líp, z mamky kadeřnice holt nebude ! Gratulace k čůrání :wink:
9. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Agi: a kde je dávájí tývýtabísy???
My koukáme na Zorro ,meč a růže-tu telenovelu :grinning: :grinning: :grinning: ale to adinku baví jen chvilku ,ona vůbec moc telku nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to já bych čuměla :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
na TV Barrandov (jsou Teletubbies,pak Mašinka Thomas a teď nějací duchové,ale to už mu jdu vypnout).Máme set-top box,tak chytáme víc programů
9. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Moci: supééééér, že to nejsou neštovice :slight_smile:

a kde jsou fotky nový Adinky?? :angry: :wink:

Agi: takže na nočňajs nechodí, jo? u nás jak sundám plenku a dám slipy (říká jim plavky :grinning:), tak je suchej i tři hoďky...
jak často se ptáte jestli chtěj na nočník? tak co čtvrt hodiny? :confused:
9. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
lu nechodí,občas (když se mi chce),ho tam vysadím po probuzení (ráno a po obědě) a občas se tam i vyčůrá,ale kadit tam nehodlá ani omylem.Včera bylo vedro,tak jsem ho nechala běhat po bytě nahatého a vydržel nečůrat a nekakat tři hodiny (počkal si .na plínku).Prostě to radši zadrží,než aby se počůral .Já to nebudu hrotit.Samo,že bych ho chtěla už bez plen,ale musí chtít hlavně on,že jo? :wink:
9. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
ještě zkusím koupit tu redukci na WC a zkusit to tam,ale jen náhodou,třeba se mu to tam bude líbit :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ránko,
tedy žádné moc pozitivní zprávy - teplotky, šestá nemoc a hlavně blbá purpura :confounded: . Marůdkům přejeme rychlé uzdravení !!! A za sebe se přiznávám, že nesu nemoci dětí fakticky špatně. I když jde "jen" o teplotku nebo angínu. Pořád sebe sama přesvědčuju, že to je normální, že marodí všechny děti, ale stejně v noci nespím a sleduju je jak ostříž.

Jééé, chci vidět sestřih Adinky. Už uvažuju, že něco nechám vyrobit na hlavinkách svých ratolestí, tak potřebuji inspiraci :slight_smile: Holky, byly jste některá s dětmi u kadeřnice nebo je prostě stříháte samy???

A gratulujeme k podařenému UTZ Mamuťačátka.

Jj, u nás nočníkaření taky nehrozí. Sefí a sedí a sedí...a pak se vyčůrají vedle a radostně hlásí a-a.

Holky a ještě jeden dotaz - budí se vám některé dítko v noci s křikem, který trvá dlouho a prcek nejde uklidnit?
9. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
kačí nebudí,ale synovec to takhle míval a zůstalo mu to fakt dlouho,tak do 4 :frowning2: .Prý mají sny
9. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno,
Vítečkovi posíláme veliké pohlazení a ať jste brzy doma

už už jsme měli vybranou dovču, ale kámoška by musela za dítě platit plnou cenu, páč jede bez chlopa, takže ještě dnes poslední pokus, jinak pojedeme až za 14 dní

včera jsem byla na večerním sedánku a po příchodu domu, nikde žádné rozházené hračky, nedojedené sušenky, křupky po zemi, svršky na sedačce, ručníky po zemi, lahvičky vymytý....no čuměla jsem jak blázen a musela jsem ho vzbudit a chválit a chválit :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
U nás taky frčí telatebííís a pak M.Tomáš :wink:
stříhala prvně holička za šíleného řevu a pak už jen já doma ve vaně strojkem a pohoda :sweat_smile:

hurá máme bobek,sestra si vezme vzorek-to jí teda moc nezávidím a nic když budou výsledky brzy a ok,snad nás zítra pustí :wink:
9. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky,

moc jsem nedočítala, jen jsem si přečetla co Verunka. Veru chci ti jen napsat, že to samé měla i naše neteř asi v dubnu. Musela dodržovat klidový režim, to znamenalo neslézat z postele, ael to si vůbecnedokážu představit jak to s V udělat, Tak to musela dodržovat 6 týdnů :astonished: :astonished: :astonished: , ael pak se to srovnalo a dobrý. Po té nemoci ještě museli chodit na kontrolní odběry moči a teď už je OK. Jí je ale 6let, tak to už je o něcem jiném, s tak malým dítětem si to nedokážu představit :frowning2:
Držím palce, ať je V brzo fit. Je to prý chyba v imunitě nebo přechozená nemoc.

Myslím na vás, papa

Snad jsem tady nepsala něco co už napsáno bylo, ale přeskakovala jsem příspěvky :sweat_smile:

Jinak vítám Petise z dovči a zase mizím, jdu se zkusit domluvit s tou druhou sestrou na jiném termínu a ahlavně na vyšetření, ať vím, že je mimi v pohodě, ahoj
9. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
a safra-takže vzorek z bobku musíme dát ještě 2x :confounded: ,Vítek kajdí jednou za dva dny,takže snad tu nebudeme kvůli tomu trčet do pondělí-protože všechny ostatní výsledky jsou zatím ok-hurá hurara - žádná vážná a ani méně vážná choroba se neprokázala
nové tečky se neobjevily - mudr mluvil o zvýšené citlivosti cév bot v místě kde ho sestra včera držela při odběru má podle jejich prstů celé pruhy teček a od manžety na měření tlaku zrovna tak :angry:
doufám,že nás zítra pustí domů boť nám pokoj už začíná být malý a V zdrahá kam se dá :grinning:

Damatus:moc díky za info-6týdnů v posteli zní celkem jako hustý sci-fi :fearful:
9. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky,

veru:přejeme ať purpura Vítečkovi brzy zmizne,to je tedy trápení

agi,teru:IP
9. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
přály ste bobrou noc a byla naštěstí v klidu. O půlnoci jsem dala sirup, ale vstávali jsme už v pět, bo večer usnul v sedm...ale dnes mi příjde, že je takový hotovější než včera :frowning2: teplotu měl 38.4 bez odečtu, ale příjde mi, že hoří víc jak včera, aj víc polehává..odpo naštěstí příjde tchýňka, tak tu nebudem sami..

Dani a kdy teda jdeš na další kontrolu?

Moci, super, že jsou horečky za vámi :dizzy_face: a já chci taky vidět nový sestřih :slight_smile:

agatko, tak jsme sledovali stejný kanál :grinning: jak tam tancovali v sukýnce, hihi a mašinka se Robiškovi taky líbila :slight_smile:

Kači, Robik se v noci nebudí, ale třebas kamarádky syn jo a pláče taky..prej se jim přehrá ten den co prožili..a u holičky jsme byli už dvakrát, poprvé Robik řval jak tur, ale podruhé jsme šli všici tři, nejdřív se díval na Robiše jak je stříhaný a furt jsem říkala "střihy, střihy taťka" a on pak sednul na Robiše a seděl krásně a ani nedutal :slight_smile:

lu, ještě ses večer ptala na tu kámošku - bude mít svoje první mimi....a ještě jak se psalo o taťkovi u porodu..tak já bych třebas svojiho taťku u porodu nechtěla :sweat_smile:

a nakonec jsem si tu nechala místo pro Vítečka malinkatýho, je super, že testy všechny dopadly dobře, jak už jsem psala, taky vidím hnedka všechno tragicky, tak se ti ani, verunko, nedivím, na cos pomyslela, fujky...hlavně že to není ono, fuj....držím pěsti, ať se bobik vybobkuje a vy fičíte domů :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
hezký den,holky :slight_smile:
tak nejdřív,držím pěstičky,at jsou vaše dětičky co nejdřív fit :wink: hlavně Víteček a můžete jít brzo domů :slight_smile:
je to největší trápení,když něco těm našim mazlíkům je :pensive: :pensive:

a já se loučím,za hodku vyrážíme na letisko :slight_smile: zatim si to teda neužívám a jenom stále myslim na Rozinku :pensive: jak jí asi je,co dělá.......a tak.......a straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně mi chybí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
moc se bojim,aby se jí něco nestalo,ach jooooo :fearful: :fearful:

tak se všechny mějte fajnově a užívejte léta :slight_smile: papa
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojky, nedočítám jen jsi jdu pro vaše porozumnění

Máme se fain, ale to co tady dostala Jája za pár dní do pusiny z toho jsem hotovson. Můj zákaz tady fakt nic neznamená. jsem samozřejmě moc přecitlivělá matka, jak jinak že a Martík je v práci takže poporu nemám. Já už ani nemám sílu to uhlídat. Jdeme na návštěvu, hraje si v pokojíčku s holkama. Což je super ale samozřejmě místo večeře sbaští s nima mísu slaného popcornu, tuhle se zas napláskala sisinkama bonbonama a dnes dostala normální křupky. uááááá o kyselých okurkách, mletém masu a salátu s tatrkou nemluvě. Pomooooc
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.