• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jééé ,tak nevěděla sem že bude mít Ajdy nový účes takový ohlas, pošlu ,šak jasnéééé .... :sunglasses: mommet
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
á HAni -Aco ,takže jsi u tchýně, ja?
tož znám ,já tam ani nejezdím ,protože to by už Adinka okusovala uzený kosti a olej by jí tekl z pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :frowning2:
i když je fakt, že tchýně už ví ,co si může dovolit!
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem zpět,
tak jsem mluvila s tou "normání" sestrou a ta mě objednala na krev příští týden a pak se domluvíme na kontrolu. Srdíčko už bylo, takže mě uklidnila a s přihlédnutím na mé blicí orgie si myslím, že je vše OK. Jen se mě ptala, proč jsem se nezeptala rovnou dr, takjsem jí řekla, že mě sestra vypoklonkovala, tak jen kývala hlavou.
No tak jsem klidnější.

Barru, užij si dovču :wink:
9. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
danamatus: aj já blinkosis....drž se!!!ale asi týden lepšííí ,ale je to znát podle toho jak moc jsem akční ,když sedím doma na zadku ,tak v poho ,ale jak lítám někde a nestíhám třeba jíst a odpočinout si ,tak pak mě natááhne a je mi jasný, že mám zbrzdit :unamused:
9. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Adinka je fakt krasavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
eště že náš kluk ještě po holkách nejede :grinning:
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
lůůůůůůůůůůůůů: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tomu říkám výhoda!!!! :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
moci. mě je blbě celý den, sice nebliju furt, ale celý den je mi na blití.Dnes ráno mi stačilo jen vyhodit sáček čaje do koše a už jsem šla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak zvládáš přebalování, já když je pokaděný, tak velmi krutě :frowning2:
9. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
danamatus: jo ,znám ,celý den blivno a v tom horším případě to letí ven :unamused: :unamused: musím říct, že u Ajdy to jsem měla víc než ted! Stačilo si vzpomenout na kuchyn a pachy a už jsem si držela pusu ,nos ,oči. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted to mám lepší ,je mi zle ,ale míň! A přebalování je krutééé ,už se mi stalo ,že jsem musela odběhnout :confounded: a občas i v noci se budím jak mi je nevolno ,ale pak to zaspím nebo se jdu najíst...to mi pomůže
9. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak to já mám teď horší, tak mi manža říká, že to bude holčička-citlivka :grinning:
nejhorší je, že jak já letím na záchod, tak samo, že malý je mi v patách, tak na mě hledí, co to jako dělám, háže mi záchodové prkénko na hlavu a já mu mezi obraty žaludku říkám ať vypadne, prostě sranda a ten pacholek se mi směje do ksichtu :dizzy_face:

No doufám, že to brzo skončí a ne až v pátým měsíci jako s malým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
dani:vyderžáj ,je to nejkrásnější období v životě ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :angry: já u Aduš takhle blivnovala do pátého tééž :zipper_mouth:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
kuk :wink: barru:krásnou dovču :slight_smile: Vítečkovi už je snad líp,pak dočtu :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
kuk :slight_smile: tož hanipeli ,ale dočítááj ,pak víš kulesooooooooo :grinning:
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak celý dopo bez plen a výsledek? 4 hodiny nic a pak během půl hoďky plínka durch a ještě pak káko...
tož u nás je to jako u Agiovic, chápe o co jde, ale nechce se mu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
taky přemejšlím o tom WC sedátku, možná by ho mohlo motivovat splachování :grinning:

Teru: co to?? ty máš nějakej novej model chlapa, co nejen hlídá, ale eště i uklízí? kde se to kupujééé? :angry: :grinning:

Barru, hezkou dovču!! hlavně si to užij, hlavu vypni, kdypak se člověku takový volno podaří, tak to využij!!

Aco: s tím jídlem :angry: to Ti teda nezávidím!! já se teda nežinýruju, i na návštěvě, když dali Matýskovi do ruky čoko nebo koláč, tak to vyndám z ruky (klidně i z pusy) a řeknu že to prostě nejí a basta fidli... klidně si každej může myslet že jsem blázen, ale je to moje dítě...jako on by jedl všecko, včetně hlíny, jemu je to šumák, ale já se fakt snažím aby jedl zdravě... nezdravýho se pak určo nacpe až ho neuvidím ve škole a v pubertě, takže teď mu nic takovýho nedám...
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
téda těhulindy, to blindění to vás lituju... (vy mě pak můžete politovat až vám bude už hej :grinning: )
já nezvracela, ale na blindění mi bylo celej den do 6. měsíce, hrozný bolesti hlavy a měla jsem něco se slinivkou..
takže na těhu se taky tak nějak na půl těším a na půl si říkám do čeho se to zas chci uvrtat :sweat_smile:

nevím jestli holčičky jsou takový citlivky Dani... my říkali, že budeme mít experta na zdravou výživu, bo já byla schopná strávit jen věci jako sojový mlíko, tofu, meloun, okurku nebo domácí džus a na tom jsme přežívali oba dva ještě že byly zásobiska na zadku :grinning:
9. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
áááááááááááá mocinka se ukázala :slight_smile: tééééééééda Adinka je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: Dani:to je mi líto,at je brzy líp,já blinčila celé těhu a každá snídaně šla ven,já abych pravdu řekla tak mi stačilo jen jídlo vidět natož cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes poprvé chodil Pát'a venku :dizzy_face: lítal na poště v Albertu a venku,v Albertu házel bonbony do koše :sweat_smile: Hani:to je k nas.... :unamused: a Pát'ula usnul tak jdu trochu poklidit,uvaříno mám od včéra tak pohoda :slight_smile:krásný den :wink:
9. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Lu: nevím, co se stalo, možná si to děcko uklízelo po sobě samo, jiný vysvětlení nemám :wink:
Barru: krásnou dovču, my nakonec odlítáme v sobotu, ale byl to porod

Moci: Ajduš krasávica veliká :dizzy_face:
Aco: já už to někdy vzdávám, včera mi dělala vyrvál u hranolek, vůbec nevěděla co to je a stejně je chtěla a dělala kina, když jsme jí to zakazovala...poslední dobou se vzteká nějak často, no, lituju mamču, aby to s ní ten týden vydržela
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Mocí : jůůůů Aduška je kočenka

no mě to taky štve, to je jediný co mě sejří, jinak je to tady moc fain. Teď jsme byly s mamkou ( tchýňkou ) a jájulkou venku a prolezly jsme obchody atd... fain odpoledne i s dědou je to prima. Když jsme s prarodičema sami tak se to dá vysvětlit a i to vezmou v klidu, horší je to když jsme celá rodina někde venku, nebo na návštěvě. U tet setřenek atd.... To se uhlídat nedá, jako s tím popcornem, jsem ani netušila že mají holky v pokojíku jídlo.Což ale na holky se zlobit nějak nemůžu nemají z toho ani rozum že. Oni pak říkali že nevěděli že by tohle nesměla. Každý jí něco šupne do pusinky a já ani o tom nevím, pak čumím co to žvejká a něco říkat je fakt marný, protože je jich víc a už mají všechni řeči typu ,, no to naše malá už v roce atd..." Což nesnáším. Tuhle už jsem fakt vřela a řekla jsem jedný tetě do očí, ať se nezobí ale že Jasmínka je moje dítě a já její maminka tak vím co je pro ní nejlepší. No samozřejmě se urazila že. Ještě že Martík je v tomhle semnou za jedno. Jak říkám krom toho jídla je to tu fain. Naštěstí moje rodiče už jsme si jak takž ,,vychovala", Martíkovi rodiče to taky začínají respektovat ale zbytek rodiny nee :frowning2:

Jinak nás vždy večer chytne teplota a šílenej brekot, nemůže usnout, rostou nám dva zubáky dole. děs. Přes den to nevnímá a je v poho ale večer to je utrpení. Včera jsem jí už musela frknout gelík na dásničky. Jo a koupila jsem Jájině magnetickou tabulku na kreslení, tak teď pořád malujeme, je to lepší jak pastelky

Joo a těhulkování bych si klidně zopákla, já ho měla na jedničku. Sice jsem první trimestr totál prospala ale pak jsem byla zas aktivní. Nebylo mi špatně, ale ani jsem moc nebaštila, Jája vyrostla na rajčatech :grinning: a měla jsem ho takové optimistické, klidné, no hezké až ten konec se nám pokazil. Ale každé těhu je jiné. U druhýho můžu klidně blindit že

Tak přeji všem těhulinkám bezblinkací bdobí a bay jim bylo co nejlpe

a marůdkům brzké uzdraveníčko, jsem koukala že má Víteček trápeníčko atd...
9. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
tak jak je Vítkovi? :fearful: doufám, že ho brzo pustí !

u nás taky poporůstaj zuby, takže poslední dva dny zase vztekačky co čtvrt hoďky... včera se válel na zemi i na chodbě, nic s ním neudělám. šprajcuje se u kdečeho, to bych na něj nesměla promluvit ani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem ho dneska vzala do koutku dětskýho a to byl vysmátej krásně...
moje mamka dokonce prohlásila, že by si ho možná s taťkou vzali na týden.. jenže nemají plot a jsou u silnice, plot nechali spadnout a já už od těhu říkám, že bez plotu ani na pár hodin Matýska, ale furt se to nikam nehejbe :rolling_eyes:
dneska říkám Matýskovi: "že kdyby děda opravil plot, tak bys tak rád běhal?" Matýsek na to: "ulčitě!"
jsme se zas nasmáli :grinning: :grinning: podle mě ani neví co to slovo znamená :sweat_smile:

Hani: tak to ses dmula pýchou, když malej běhal po venku, co? :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj při večeru,
pustí nás zítra - byla možnost už dnes odpo na propustku,ale s tím,že ráno kontrola zde a co se mi moc nechtělo,nez bychom se odsud vypravili a dokodrcali se domů a ráno zase sem a zpět
jen se co se vyspíme,balíme a hurá do svých pelíšků
petechie blednou a žádné nové se netvoří,v krvi něco málo je,ale to se prý dá dořešit ambulantně a ani z toho není patrné proč se mu to objevilo,má stále teplotu kolem 37st,což můžou bejt zoubky,lezou dvě první stoličky najednou-takže tak zprávy od nás

Matýsek je hustej jak mluví
ad jídlo:taky jsem za divnou,že nedávám čokoládu a jiné lahůdky,ale je mi to fuk,všichni v rodině pochopili,že co řeknu to platí a mají smůlu

Teruse:kam letíte?
9. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Verunka: ježiš to je dobře, že Vítkovi nic vážného neprokázali a že ty flíčky mizí. Tak už snad bude v pořádku a ty v kliidu :wink:
Jídlo: v neděli jedeme na týden k mému otci na Slovensko, tak jsem taky našponovaná, co se mi do ní bude snažit narvat, hlavně že otec váží asi 50 kilo, ale vnutil by oběd i mrtvýmu. Ale jinak se tam samozřejmě těším, má být konečně teplo a už jsem upozornila, že malá bude lítat po dvoře i vevnitř jen v kalhotkách, protože jí odnaučuju plenám. Dnes pročůrala troje kalhotky a za trest jsem jí v tom i posadila do jídelní židličky, ale jí je to šumák, akorát si párkrát kýchla, co taky není dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zas abych byla objektivní, tak jsme 5 krát splachovaly "ee" a největší odměna pro ní je vykartáčovat mísu. LU: když jsme doma, tak se jí ptám min. každých 10minut.venku na to peču, to na mě nemá čas, dnes se naučila sjíždět skluzavku po břiše, tak byla na sebe pyšná...a já taky :grinning:
Teru:chválit, chválit mě dostalo, jsem si poprskala obrazovku :grinning:
MOci: AJduška klasicky okatice největší, vysmátá, no celá mamka
:grinning:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Veru: joj, to je dobře, že jdete domů, myslela jsem na vás. Jedeme do Turecka a tím, že nebudeme mít Elí, tak se těším na ty výlety, je tam toho hodně k vidění

ingird: ano ano, foukat pod pytlík se musí :grinning: to na chlapy platí
9. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
týý jo, to už je tolik hodin??? :confused:

ahoj holky :slight_smile:
dotaz: měl bobici i k tomu očkování průjem??? a dotaz číslo dvě: o půl sedmé jsem dala paralen čípek..v kolik nejdřív a co je lepší dát - Panadol nebo Nurofen sirup??????????????????????????? Dnešek stál za prdlačku, teplotkoval víc jak včera :unamused: navíc průjem...

moci, tééda, Adinka je kukačka krásná :dizzy_face:

teru, foukat pod pytlík, hihi :grinning:

veru, super, že to zítra balíte :slight_smile:

hani, a tys měla strach, že Páťa o prázdninách nebude lítat :slight_smile: :dizzy_face:

moci, dani, ať se vám žaludky brzo umoudří, dyť na hajzlík nemáte čas :grinning:
9. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Peti: po Paralenu určitě Nurofen, ale min. po třech hodinách,ztn.v 21:30. Majka po žádným očkování průjem neměla, ale teplotu jednou ano.
9. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Petise:za 4hodiny Nurofen Sirup
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
petis: Elí zatím všechny očko v pohodě, ťuky, ťuk. Dokonce jsme měly místo Priorixu Trivivac a vůbec nic... Tak ať je bobiškovi brzy líp
ingrid, díky :dizzy_face: teď jsem se byla za malým mrknout a tak těžko dýchá, přitom rýmu či kašel nemá :frowning2:
veru, teru, vám taky díky :slight_smile: mě z toho jebne...šly byste zítra k mudře, když je ten pátek?? Počítám, že teploty budou furt :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
teru a na tu dovču jedete sami s chlapem, nebo máte partiju?? Teď se mi cosik připomělo, že ještě s kýmsik jedete, že?
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Teru: kam jedete v Turecku?? moc nejez, bo budeš potřebovat místo na to super jídlo tam :dizzy_face: :grinning:
a hlavně smlouvej - maj věci za babku a jsou schopný to prodat třeba za desetinásobek!

Veru: to je výborný, že jdete domů!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jen aby kontroly dopadly dobře a mohlas bejt v klidu!

Ingrid: to jsem zvědavá jak se bude dařit vám... u nás naprostá nula, všecko opakuje, takže nemám šajnu jestli potřebuje nebo ne.... dneska jsem ho nechala v mokrých slipech asi čtvrt hoďky a furt ukazovala že tohle se dělá na nočník a bylo mu to šumák, akorát nám to celý popsal a pak jsem ho musela převlíct bo taky kejchal takže to taky hrotit nemůžu

Peti: myslím, že se to střídá po 4 h a že se má dát Nurofen... ale radši ať Ti to někdo potvrdí

strášně se mi nechce, ale musím jít cvičit, bolej mě zádiska, asi i z toho divnýho počasí
9. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.