• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Petise: určo bych jí min.zavolala,ať víš co a jak a máte klidnější víkend po konzultaci s dr
9. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Peti: jak měla 38, ale i 39,5 po odečtu, taky dýchala strašně rychle, úplně funěla. Opadla teplota a už dýchala v pohodě. Si myslím, že teplotky má Robišek určitě z očkování, teď v tělíčků probíhají reakce,takže já bych k dr. nešla, to prostě musí klesnout po sirupu i čípkách.
9. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak koukám, že Ti to už holky řekly, Peti...
k dr. bych klidně šla nebo bych zavolala jestli můžeš
9. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky, ste fakt zlaté, díky za vaše názory :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
LU: někdy si říkám, že jsem hrozně přísná, to bude taky tím, že jsem starší :sunglasses: , tzn. pohodlná. Mně prostě nejde do hlavy, že vždycky, když se jí zeptám, kam patří ee- ukáže na nočník, když se zeptám, jestli chce ee a ona že jo- tak se vyčůrá i vykaká, ale proč mi proboha sama nedá vědět, že to na ní přišlo???takže když to pustí vedle, tak jsem schopna jí to vyčítat i pět minut a dalších pět s ní nemluvít. No bych se nafackovala někdy.O to větší dělám chvlálodivadlo, když naplní nočník a jdeme splachovat a čistit. Mimochodem, používáš už tu nálepku? malou to sluníčko docela bere, ale víc štětka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ingrid: nálepku mám nalepenou, jenže v nočníku je furt sucho :angry: :sweat_smile:
buď v klidu, Marjánka je v pohodě, co já bych za to dala, aby mi po pravdě odpověděl a pak taky do nočňajse něco udělal... já když se zeptám jestli potřebuje tak buď řekne "počebuje" nebo "čulát" atd. a tak podobně... ale jen tak povídá, vůbec nic to neznamená... přitom ví kam co patří, umí spláchnout, plenka jako taková mu vadí i suchá, občas hlásí po akci atd.... ale prostě na to asi ještě není nachystanej...
takže já teď budu pár dní zkoušet bez plenky jestli by mu nedocvaklo a pokud uvidím ještě tak v pondělí totéž co dneska, tak to zkusím třeba zas za měsíc, dva... teď je na to dobrý počásko, ale násilím to nejde a nechci ho stresovat, však mají dost času... nemá smysl do něj půl roku vandrovat jak robot, když až bude nachystanej tak to pak půjde o to rychleji, ne? (teda doufám!!)
9. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
no nic, nemám jaksik náladu být vzhůru, jdu spát...bobrou noc
9. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Lu: v Turecku jsme byli už 3x, jednou u Antalye v Kemeru a 2x u Alanye, pokaždé super a hlavně ty výlety, tentokrát jedem taky do Alanye, no těším se, jen je mi ouzko, když si vzpomenu na Elí ale ono nám to prospěje :wink:

Petis: jede ještě ségra s Matesem a kámoška s holčičkou, takže děti mají parťáky a my s Martinem nechceme mít s dětma nic společnýho :wink: :grinning: a k Mudře bych šla

ingrid: taky jsme asi přísná, ale já myslím, že to není na škodu
9. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ahojda, teda koukám, žře tu máme marůdky..

veru, super, že vás zítra pustí.. :dizzy_face:

petise, snad Robíkovi teplotky klesnou a nebude to nic vážnýho..

teru, užijte si turecko.. :slight_smile:

ad nočník, já se přesvědčila, že nemá cenu to hrotit, cca před 14ti dny jsem to hrotila a Veru se akorát šprajcla, nechala jsem to být, na ven dávala plíny a teď je to úplně o něčem jiným, teď se zeptám max. 2-3x denně a od soboty byla jediná nehoda, venku na zahradě, šla jsem pro něco domu a když jsem přišla, tak Veru byla počůraná..
jsem zvědavá na zítřejší cestu autem, jedeme k příbuzným a cesta trvá cca 3 a půl hoďky..plínku nedám.. :slight_smile:

mějte se krásně, marůdci ať jsou brzo fit a žádný další nepřibývají..paaa..
9. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Já jsem zas taková, že když už jsem se pustila do opleňování tak nepřestanu, no na ránu jsem někdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale jsem se musela pousmát, jak jsi psala, že Matýsek všechny ukecá, všechno vykecá,ale pod stolem bude v pleně....tak syn mé sestřenice (kt. je psycholog,takže některé její postupy mi jsou zcela cizí :wink: ) začal taky strašně skoro mluvit, v roce a půl uměl říkánky, filozofoval jak starej chlap, nad vším dumal nahlas, kupodivu mělo všechno logiku, no prostě budoucí slovenský předseda vlády, pusa se mu dodnes nezavře, ale do dvou let šlo všechno do plen a ve třech letech a dvou měsících přestal kakat do pleny :grinning: :grinning:. To byl schopnej si vymyslet 150 důvodů, proč nebude kakat do záchodu! Ale Matýsek určitě do těchto extrémů nepůjde, to mámě s bolavýma zádama neudělá... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahojky,akorát jsem dolezla z hospody,bylo fajn :sunglasses:

peti držím palečky robiškovi,aby se z toho dostal, k očkování může být průjem,ale spíš asi k zubanům,ne? překlepejte nějak noc :frowning2:

verunko super,tak zítra už zase doma? nakonec to nebylo tak hrozný,viď? :wink: Vítek je bojovníček!!!!!

dobrou :wink:
9. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Agat:není na Tebe už moc hodin :grinning: :grinning: :grinning:

konenčně jsem přiala pár fotek z dovolené
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3004323&vReferer=
9. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ingrid: :grinning: :grinning: :grinning:
njn, možná když jsou v jednom napřed tak jsou zas v druhým pozadu.. jeho baví opakovat názvy zastávek třeba, ale z toho žádnej užitek neplyne, já bych chtěla ty plíny, ale co nadělám, on by určo ode mě taky kolikrát chtěl něco jinýho... většinou "pochovát, obéjmoút, oukéj? " :grinning:

já taky když něco začnu, tak to chci dodělat, ale s tímhle nic člověk nenadělá... a takovejch věcí ještě bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:

fakt už padám cvičit, jsem vostuda :pensive:
9. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
ad nočník-mám stejný názor jako Fru-až bude ready tak to poznám,zatím tím nechci sebe ani jeho otravovat :wink:
9. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
LU: někdy mi hlava nebere, co všechno ten tvůj maličký tvor umí říct :grinning: :grinning: :grinning: . JInak já bych přebalovala klidně do tří let, bohužel mě další dítko nečeká, takže tato činnost mě nijak neotravuje, ale krkaj mě ty pleny, z kterých má malá akorát odřeniny v tříslech, občas pupínkovou pipku, když byly vedra, tak tam pokožka přímo hořela....každou novou plenu mi odvzteká....už jsem i přemýšlela, že zkusím látkovky. Ale jsme spíš ve věku, kdy přestat úplně.
Hledám, co si vyberu z katalogu knižního klubu, nějak se nemůžu rozhodnout. DObrou noc všem
9. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Já jsem trouba!!!!chtěla jsem hlavně pochválit Vítečka, jak moc mu to sluší na dovolený a že maminka vypadá jako jeho 12-ti letá ségra :grinning:
9. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ingrid:tak tenhle problém naštestí nemáme,zatím ani jedna pidi opruzeninka ťuky ťuk,takže u nás času na odplenkování moře
co ráda čteš-dáš mi tip na dobrou knihu,já už dlouho nic exra nečetla

dobrou a klidnou noc
9. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Inrid:se tu pousmívám,jak jsi vtipná před půlnocí :grinning: :grinning: :grinning: díky
9. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Veru: právěže nevím do čeho jít. sama bych potřebovala poradit. do porodu jsem si z knihovny brala dvě knížky měsíčně...potom dlouho nic, nato jsem si dala posledního Harryho P. a teď z nouze opakuju šest dílů o Karllíku IV od Vaňkový, tyhle z český historie se mi líbí. Úžasná zeměplocha taky dlouho nevyšla..asi vlítnu v prodejně na prodavačku, ať mi poradí, že nemám čas vymýšlet :sunglasses: . DObrou a Vítečkovi pusinku
9. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
jo vtipná jo??? víš kdo za to může? druhá sklenička "Wine of Chile Misiones de rengo Reserva 2006" prostě su soslá. MIzííím
9. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: ,veru, ingrid: :grinning: :grinning: .
já ještě cejtim to cinzano ze včerejška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

víteček i maminka jsou suproví, nádherné fotečky a mamce to sluší,je to štíhloňka a vypadá na 20 :slight_smile: :slight_smile: , ale to já vím dobře,páč jsem je viděla hodně zblízka,že jo? :wink: .Mmch výhled z terasy hotelu jste měli teda luxusní, my jsme čuměli do polí :grinning:
10. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
ránko :sunglasses:
u nás dneska zas vstávačka v 5.30, takže jsem dala beze slova dudel a zmizela, čekala jsem řev, ale usnul a spal do 7.30 !! :slight_smile:
tak jsem ráda, hlavně proto, že jak vstane brzy tak celý dopoledne mečí :zipper_mouth:
asi zavedu zas pravidlo, že před 6. hodinou nevyndám kdyby dělal nevímco, bo jak ho jednou vyndám dřív, tak se to akorát zhoršuje

Verunko: fotky luxusnííí :dizzy_face: :dizzy_face: kolik Ti je, prosím Tě? vypadáš fakt mlaďounce :wink:

holky, prosím vás, kde se koupí to dětský sedátko na WC? vím, že v Ikea, ale tam se mi nechce přes celý město...
mám pocit, že jsem to jednou zahlídla ve Schleckerovi, ale to asi blbnu, ne? :confused:

po víkendu bude prej teplo... 3 dny, že :sweat_smile:
10. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko,
Baru, jsi včera pařila, jo :wink:

Veru: teda koukám mamka vážně fešanda :wink: moc pěkný fotky
my tu byli včera jak kyvadlovka sem a tam s věcma, něco sbalit, něco na žehlení, něco už na příští dovču i s Eliškou, no jeden pokoj jak po výbuchu
10. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré,
nemocniční vstávačka 4.30 - po chvilce hraní,jsme si to ale pěkně protáhli do 7
už jsme skoro nachystaní k odchodu,jen čekáme na mudra,aby nás přišel propustit

jste kecky,ale díky-je mi 20 ale +8 :grinning: :grinning: :grinning: ,čerstvých,ale to už je vlastn skoro jako 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lu:já to viděla i v Kika a taky Puntanela,obojí Letňany pro tobe stejné jako vyrazit do Ikea že
bo na MMB,ale to zas nebude hned

Ingrid:já ráda čtu od českých autorů,ale hlavně pohodové knížky,jsem pak z toho celá divoká a hltám každý list a moc o tom přemýšlím-už od Vánoc mám doma Nouzový východ a jaksi nemám odvahu,ted jsem to měla na dvd......jo a neviděla jste některá Podivuhodný případ Benjamina B??
10. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Slaví dnes Am od LAbellky???pokud ano,vše nej
10. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci konecne fotky z dovce..moc vam to slusi :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem se sla mrknout kdy odlitame a tam sou takove blbosti, ze nevime nic...a pani delegatka je tu...jde opravit sve blaboly :grinning:

Peti: Berenika je naadherny jmeno :dizzy_face:

Luci: jojo Amelka ma dnes svatek..takze dekujeme za prani :wink:

Dnes je tu uz 38..tak jdu zdechat k bazenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: lu to víš hrdá máma :slight_smile: petisko:je to fajn pže dovča bude aspon o něčem trošku jiném když bude lítat po vlastních :dizzy_face: jůů já se těším taky na dovču :slight_smile: verunko:to je supéér že už jdete domů :slight_smile: a fotečky moc krásný :dizzy_face: petisko:co Robíšek už je mu líp? :frowning2: lu:příští tejden mají bejt od úterka 30 ky ale to je dlouhodobá předpověd tak dlouho tomu nedávám :wink: a pokud slaví Amelka tak se přidávám ke gratulacím :dizzy_face:a koukám agátka včera pařila fajn že jsi si to užila :slight_smile:veru:hezká fotka v pase :slight_smile:jdeme snídat :wink:hezký sluníčkový den :sunglasses:
10. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Jo a jeste sem zapomela reagovat na Vitecka..hlavne ze sem na nej zbytek dne myslela..chudinka malej..to ste si uzili Luci..no hlavne ze je to dobry a jdete domu
10. črc 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Veru: Podivuh. případ Benj. Buttona jsem viděla - moc zajímavej film, takovej úplně jinej, doporučuju!

díky za tip na to sedátko... Letňany jsou taky z ruky, ale aspoň tam nebude takový zoo jak v Idea vždycky
10. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
jo, zkoušela jsem dnes to sedátko na WC, no seděla tam jak na trůně, vzala si časopis jako taťka ale nic, vydržela tam teda dlouho, ale kde nic, tu nic
10. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.