• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky,
tak zdravím po delší odmlce - ale co je hlavní, bydlíme... :grinning: :grinning: a byteček je taky předaný, to bylo nejvíc práce, vrátit ho celý do původního stavu... :angry:
na domecku ještě moc a moc práce,ale to nevadí, budeme dodělávat pomalu za pochodu..:slight_smile:

Koukám, že je tu pár marodků, tak hlaně brzké uzdravení, jsem ráda, že je Víteček už o,k., a frčíte z nemocnice domů !!! :slight_smile:
Gratuluji k potvrzené mamuťačce, mch. Berenika je fakt moc pěkné jméno !!

Všem rekreujícím se únorovkách přeji rekax a sluníško, to bychom tu v ČR potřebovali jak sůl, to hnusné počasí je fakt děs...tolik děšťů a bouřek jsem nezažila..Luci, pošli sem nějaký ten stupínek teplíčka,ju?? :slight_smile:

Taky jsem zkoukla fotečky ze srazíku z Prahy a moc povedené, účast byla veliká a všem to moc slušelo, škoda, že jsme se nemohly zůčastmit též... :frowning2:

tak pěkný nadcházejcí víkend, snad bude konečně pěkně, mě čeká v poledne až Emm usne malování posledního pokojíku...jupíííííí.... :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
a musím tu pochválit ještě Emm, betunku moji...přijeli jsme ráno ze města a ona utíkala do koupelny pro nošník a říká ččččč, jako čůrat, tak ji tam dám, měla suchou plínku a hodně se tam vyčůrala...:--):slight_smile: to bylo radosti na starém bělidle... :grinning: :grinning:

a taky se dost rozmluvila, jako ne věty,ale dost nových slovíček... :wink:

taky mě pořád nepřestává udivovat jak Matýsek od Lu kecá a jak mu to pálí, šikulka !!!!!! :wink: :wink:

tak pá...
10. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
gabi:supééér že bydlíte,a Nikolka je šikulka :slight_smile: holky co jste byly u moře:kupovali jste dětičkám botičky do vody?a koukám že verunka měla s sebou pro Vítečka i župánek,už abych pomalu psala seznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
tak jsem tu pořád - mám nějaký koňový absťák po tak dlouhé době :slight_smile: , tak jsem dočetla ještě kousek dozadu a zkoukla new image Adušky, no kočenka to je !!! a hlavně at se brzko poperete s tou 6. nemocí.. :frowning2:

Vítečkovi to na fotečkách z dovolené moc sluší !!

Jakpak je dneska Robiškovi?? :fearful:

jo a taky když se zeptám Emmi jak se jmenuje tak odpoví" Em"... :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojík

nakukuji jak je Víťulkovi, tak jsem rádaže to není tak zlé

HaniP a jiné maminky co jedete k moři, tady je odkaz na článek co jsem psala já, co si vzít pro malé k moři, třeba Vám v něčem pomůže :slight_smile:
http://www.mimiangel.cz/story/s_detatkem_k_mori_aneb_co_vsechno_si_mam_zabalit

no a my zítra už jedeme domů, teda ten týden utekl jak voda a pak huráááá k moříčku, doufám že bude hezké počasí aspoň tam
10. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
ad nočník, my jsme zkoušely cca dva měsíce a Jája na něm sedí ale vyčurála se jen párkrát a bobíka udělala jen dvakrát. Když jí nechám bez plínky tak jak hodně pije čurá pořád a já jen drhnu koberce neboť je máme všude a vzhledem k našemu studenému bytu jí moc běhat s holým zadečkem nemůžu, jinak by mi nachladla na bříško. Ví co znamená číííí. Eeee bobík atd... myslím že ví také co to je ale sama si neřekne, ani mi zatím neodpoví když se zeptám jestli se jí chce. Takže to také nehrotím, ty řeči ty jsi už byla bez plenek a po roce je pozdě na ty kašlu, podle mého máme čas, pomalu a postupně to určo půjde. Ostatně jako se vším, nikde jsme nic nehrotili a vždy se hezky sama vše naučila jako chodit, papat, obouvat botky atd... Na dovču vezmu nočník, tak uvidíme, třeba nám to tam půjde
10. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky mamky,

včera jsem byla na ko a všechno v pořádku :slight_smile: . Mimčo se tam protahovalo a dělalo blbiny :wink: . Ptala jsem se i na pohlaví a říkala, že jako kdyby tam viděla................................................................................pinďourka, ale že je ještě hrozně brzo, tak to mám brát s hodně velkou rezervou :grinning: . No uvidíme.
Jinak nevolnosti už jsou úplně pryč a příjdu si, jak kdybych ani těhule teďka nebyla :wink:.

V pondělí jsme si udělali výlet na pohotovost s Lukáškem :frowning2: . S manžou jsme dávali věci na půdu a Luki stál pod schodama. Já jsem manžovi podávala takovou tu děckou tabuli a vyklouzla mu a Lukimu spadla noha přímo na čelo. Měl tam šílený ďůlek, tak jsme se lekli, aby neměl proraženou lebku, ale naštěstí rentgen dopadl dobře. Teď se mu tam udělala modřina, ale ještě tam pořád má malej ďůlek. Doufám, že tohle už nikdy nezažiju.

Omlouvám se, že na nikoho nereaguju, ale fakt dočítat nestíhám.
10. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Haničko díííííííííííííííííííííííííííííííííííky :dizzy_face: kk:fajn že mimísek je v pořádu :slight_smile: tééda a story s Lukáškem? :confused: at je broučkovi líp a modřina at je brzy fuč :wink: jdeme ven páček :slight_smile: Han'ulí kam jedete vy? :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
bré předpoledne, než se mi uvaří dršťková polívčička tak nasýsám:slight_smile:))
Adinka bez teplot, vyrážka už jen lehce ,tož su ráda!!! :dizzy_face: :dizzy_face: děkujem na positivní reakce na njů účes ,doufám ,že to viděla aj Viktorka Beckhamová a nechá si něco podobnýho :wink: :grinning:

všem zámořským dovoleným závidímmmmmm,ale kvůli žaludečním nevolnostem jsem stopla cestování delší než za humny ja?
Amelce do dálky vše nej k svátkůůů :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítečkovi ,kvítečkovi držíme pořád palce ,at je v pořádku a zdrááááávvv :dizzy_face: :slight_smile:

kk28:závidím ,že nevolnosti opustily terééénnn :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad Turecko ,já tam taky byla asi 4kráát a jelá bych hnéééd ,je tam krááásně!!!už nevím přesně kdo tam fičí...Teru???myslím že jo ,tak náájs dovču ,holkýýýý :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

všem kráásný den ,du jíst pááč tady to už vonííííííííííííííííííííí :grinning:
10. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
hanipeli:konečně jsem pořádně viděla Patrička!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořádný fotečky a tý jo ,ten je k požužlání!!!!!Ty vlásky ,krááásáá...je to pořádnej kus chlapíka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
no to teda, já taky teď zkoukla Patrička a je super... a jak má ty lokýnky :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jsem konečně vložila fotky z Říma, je to od téhle fotky dále (tzn. v okýnku vpravo nahoře šipkou doprava)
http://www.flickr.com/photos/jerrylida/3706060993/
10. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
lůůůů: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Roma je krááássááá!!!asi jste se nenudili ,vid? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
lů?a Matýsek je taky pusinkatej macíček!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš tam mooc hezký fotoooosssss und pikčursss :dizzy_face: :sunglasses:
10. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
KK: chudinka malej Lukášek, vy mu dáváte na čílko :confounded: . Ještěže z toho nic není..
Aco: hezky Hani, ty se nezdáš, stíháš psát i jinam....a dokonce články. Ale je fakt vhodný, zvlášť pro maminy mého rázu, co zmatkujou
Gabčos: velká gratulace k nočníčku a taky k novému domečku. závidím :wink:
Lu: super fotky, mám chuť večer oznámit, že buď Řím, nebo rozvod :sunglasses: ať si vybere...abych se nedivila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a moc vám to sluší a zvlášť tobě, máš hezké šatičky, já chci takyyy.
10. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
kk: tfuj, ještě, že tak. Pofoukání Lukáškovi na čelíčko
Lu: jé, to jsem si zavzpomínala, krása :slight_smile:

nám teď volali, že mění hotel :angry: :angry: sice ze 4* na 5*, ale prdím na hvězdy, mě šlo o tu přijemnou atmosféru toho původního hotelu, aspoň, že v tomhle budou mít děti tobogány
10. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
mocinko,lu:děkujůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: tééda luu Řím nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: teru:to nas... :angry: ale jak píšeš dětičky budou mít tobogány :wink: Lukáškovi broučkovi posílám pohlazení :frowning2:
10. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
10. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
jé Hani, tak u miláčka mám pocit, že koukám na 3-leté dítě, a těch vlásků, to čumím
10. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Amelce všechno nejlepší k svátku, posíláme pusinku :wink:

terez a jak vypadá ten druhý hotel? poslali vám odkaz a informace? snad bude taky pěkný.jestli jsou tam atrakce,tak to bude fajn

lu:nádherné fotky, v Římě jsem byla dvakrát,krásně jsem si to osvěžila,stihli jste toho teda fakt hodně!!! sluší ti to a líbí se mi,jak jste se s mužem k sobě měli.to je jiné kafe,když jste sami dva,což? :wink: Jinak já jsem uchvácená z Fontany di Trevi,ta se mi líbí hrozně moc,hodili jste si tam penízek pro štěstí? a musíš si něco přát!

gabi:a jak se vám bydlí v domečku? zvládli jste už všechno vybalit? stěhování byla hrůza,co? co vám chybí dodělat?

kk:gratulace ke kontrole!

jinak se omlouvám,jestli jsem na někoho zapoměla,jdu gruntovat, v šest máme lidi na koupi bytu,snad se jim bude líbit :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Páťa je teda vlasáček! krásné fotky hani :slight_smile:

a mizim
10. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
agátko:děkuju :dizzy_face: a držím palečky at to s prodejí klapne :slight_smile: teru:jo,jo vlásků má habakuk :wink:
10. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

dnes se cítí Robišiček určo dobře, po noci, která byla nejhorší - od půlnoci jsme se chvíli dívali na telku, páč plakal, udělala jsem mu zábaly nožiček, dala sirup - přišlo ráno, o půl šesté chtěl vstávat, ale nebyla jsem schopná, dala jsem mu mlíčko a chrupčili jsme do 9:30!!! A to se vzbudil celý vysmátý, bez teplot :dizzy_face: Dopo jsem ani k mudře nechtěla, ale furt průjmoval, tak jsme šli, a má trošičku zarudlý krk, takže máme furt brát 3x denně Nurofen sirup, i když teploty nebudou a v pondělí se máme přijít ukázat...na průjem jsem si koupila Nutrolin B...holky, co jej dáváte, kdy je dáváte? Před nebo po jídle?? :sweat_smile: Jinač na večer máme jakési čípky Mexalen, kdyby přišly opět teploty nad 38.....ale průjem má festovní, odpo jsem mu měnila plínu 4x, neměl to zesr.né hodně, ale dycky takové smradlavé prcnuté... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agatko, tak ať se byteček líbí...a vy se kdy stěhujete? A ještě pro zopáknutí..vy ste stavěli? Už v tom tu mám bordel, hihi......

gabcos, doufám, že hodíš odkázek, jak se zabydlujete
:sweat_smile:ráda šmíruju, jak to u koho vypadá, hihi

hanip, téda Páťa ma luxusní barvičku vlásků
:dizzy_face:
kk, tak to měl Luky štěstí v neštěstí
:confused:
(mě nějak zlobí smajlíci, furt se mi posunují)

Amelince do tropů všechno nej k svátku :dizzy_face:

A Ŕím krásný :slight_smile:

jo a večer se s Robiškem stěhujem ke tchýňce, páč Robiš jede na víkend na chalupu slavit s bandou kumpánů narozky, tak nechci být sama...zítra večer snad budem už doma, půjčíme si s těhukámoškou film, pak už nebude mít čas, hihihihihihi
10. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
joo a ještě k moci - Viktorka Beckhamová :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
petisko:no to je paráda že je Robunkovi líp :slight_smile: ještě at ustoupí ten průjem a bude to fajn :wink: a díky za pochvalu :slight_smile: jdu se chystat do práce a zítra fičíme na víkes na Moravu,se tu mějte mooooooooooooooc krásně :slight_smile: jooo a těm co odjížděj někam na dovolenou tak si to krásně užijte a mořeeeeeeeeee sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: páček :wink:
10. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Baru, ten druhý hotel je pěkný a super recenze, jen jsem už tak nějak počítala s tím druhým a tady abysme si brali smoking i na sváču :confused:
10. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
teda to je nehorázný :angry: :angry: :angry:
http://zdravi.idnes.cz/zaplatite-desitky-tisic-ale-pupecnikova-krev-vasemu-diteti-nemusi-pomoci-1rx-/tehotenstvi.asp?c=A090709_100739_tehotenstvi_pet

petisko to je fajn, že se Robiškovi takhle hodně ulevilo.Prďolkové malí, když je něco trápí, tak je to hrůza :frowning2: :frowning2:
My rekonstruujeme starý domeček a plánujem se stěhovat okolo prosince tohoto roku.Nevím teda, jestli to klapne, znáš to :grinning:

hani užijte si to na Moravě! :wink:
10. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
terez fakt? snad to nebude tak horké :sweat_smile: , šatičky nějaké máš,ne? to jim musí stačit !!! :grinning:
10. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
píšu jak tatar, teď to po sobě čtu a ani já nevím, co si z toho mám vybrat :sweat_smile: prostě už ty hotely neřeším, hlavně, že si někde odpočinem, asi tak nějak :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
agátko:díky :slight_smile: teru:určo si to užijete tak či tak :slight_smile: tak se mějte berunky a krásný víkend páček :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
jsem mrtvá, muž je na 4 dny pryč na motorce a já tu sice ještě mám mamku, ale jsem zpocená až někde... to dítě je tornádo! už nefunguje ani motivace k pohybu žádoucím směrem (tzn. na dudu, na bublifuk, na koupání atd.), jakmile řeknu "pojď..." tak utíká pryč a s řehotem se zavírá ve skříni, bleskurychle vyleze na gauč a schová se celej pod dekou atp.... jsem mu řekla, že je číslo a on se mě zeptal "kolik?" já se fakt picnu!

Agi: jj, stihli jsme myslím tak 80 procent památek....
penízek jsem hodila a přála jsem si :wink: snad se to příští rok splní :wink:
jo, tyhle 3 dny, to byla balada, kombinace tak krásnýho města a tý neskutečný pohody a lehkosti, když si člověk vyjde jen tak a jde kam chce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi: super, že jste přestěhovaní!! nějaký fotečky by nebyly? :wink:

Kk: gratulace ke kontrole :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.