• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lído ty jsi mě teda navnadila, už se těším na dovču, Řím je moc krásnej a fotečky také, u fontány Ti to moc sluší

Hani : není zač :slight_smile: my jedeme do Itálie, kousínek od Rimini, už se moooc těším. Martíkova mamka my tady koupila dopředu k narozkám krásné letní šatečky a k nim botky, tak se těším jak se vyšlechtím na společný večer s Martínkem a užijeme si to. A také se těším na moře a na Definárium0 a zmrzky atd.... no jsem natešená jak děcko na dárečky :sweat_smile:

Ingrid : to jsou stránky kámarádky, tak tam sem tam něco zplodím. Měla bych tam mít i rubriku pro těhulky, ale furt mi nevychází čas sednout a psát články
10. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Lu: Matýsek je neskutečnej :grinning: Elí mele a mele, ale rozumím toho pramálo
jinak Martin pořád maká, od rána je zavřenej v kanclu a byl tu jen předat kufr, najedl se a zase frčel...myslím, že telefon mu budu trhat od ucha ještě u vcucu do letadla
10. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jen nakukuju,páč balím věci na Moravu :slight_smile:

HAnipeli: :dizzy_face: :dizzy_face: téédáá je to miláček !!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

luuuuuu7777: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nemůžu z Matýska,prej "kolik"????? :grinning: :grinning: prostě je to borec, na konec :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

tak všem kráásnýýý víkend und týden ,vracíme se ve čt páč idů na gyndologii :sunglasses: :wink: tak pak písnu míry mrněte :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
...á hlavně žádnýýý choroby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ :angry: všichni jen at jste zdravoučkýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobré ránko

Matýsek je prostě náš malej génius :sunglasses:

my valíme k našim, bude grilovačka,dort,víno,dárečky,juchůůůůůůůů !!! :sunglasses: :sunglasses:

hezkou sobotu všem
11. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
jdu se s Vámi rozloučit, mějte se tu krásně, ať vám svítí sluníčko a hlavně žádný marůdci ani malý, ani velký.

Baru: užij si oslavu :wink:

mizííím, pa :dizzy_face:
11. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
ránko

díky za chválu, génius určo nebude, každý dítě umí něco jinýho! já třeba zírala jak Katynka jela na koni nebo nechápu když vidím některý fotky tady a nebo slyším jak už tu jsou děti bez plenek i na noc!
on je prostě po manželovi, rád baví no :grinning: umí rozesmát i celou moji rodinu a to teda taťkova strana, to jsou morousové jedna radost!

Teru, hezkou dovčuuuu !!! :slight_smile:

to počasí už mě začíná štvát, nemám ráda vedro, ale tohle není vůbec léto, písek furt mokrej, chodíme ve dvojích kalhotách, včera jsme zmokli... objednejte někdo už aspoň tejden stabilního počasí :wink:
11. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
11. črc 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, zdravím po delší době :slight_smile:

Labell, krásné fotky!! Hotel byl na pláži nebo jste museli přes silnici? Doporučila bys ho jako místo pro takhle malé dětičky? :slight_smile:

Zdravím všechny naše těhule i maminky, zvlášť Verunku od Vítečka a doufám, že je už v pořádku!
11. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Labell: to je krááása, a je vidět jak si to Amelka užívala, strašně moc vám to sluší :slight_smile: :wink:
11. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky

labellko nádherné fotky,máte krásné zážitky,líbí se mi,že jste neleželi jenom u bazénu/moře,ono se to s dítkem ani nedá,chichi :grinning: .Moc vám to tam sluší.co říkala amelka na to akvárium,nebála se? :slight_smile:

my vstávali až teď,protože v půl 5 to vypadalo,že má vyspáno

teď musí kvést něco příšernýho,já mám už tak týden fakt brutální alergii, podrážděné hrdlo a krk,teče mi z očí,furt kýchám, hnus fialovej... :angry: :angry: :angry:
12. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky děkuju! :slight_smile:

lyn: doporučila bych ten hotel, ale letovisko moc nee...daleko od letiště. Amelka to sice zvládla výborně, ale nemuselo to tak být...takže bych doporučovala mrknout na hotel co je tak do hodiny od letiště! :wink:

agatko: rybky se jí líbily, ale brzo omrzely, takže na konci už jsme byli lehce na nerva.. :grinning:
12. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Krásné ráno všem :slight_smile:

Agi - u mě se nedávno objevila alergie na alkohol - vypiju trochu vína nebo piva a začne mi opuchat pusa zevnitř a otékat hrdlo. Přitom jsem nasávala pravidelně, tak nechápu, jak je možný, že se to najednou takhle spustilo.. včera jsem neodolala a dala si šampaň a ted jsem se probrala, rty jak po botoxu a navíc pupínek vypadající jak opar :-/ Takže Tě s alergií chápu a soucítím..

Labell, to máš pravdu, díky za tip!

Pěknou neděli všem!
12. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
lyn tak to máš levnou opici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ba ne,to slyším teda poprvé a není to nic příjemného.byla jsi s tím u alerkologa? já se tam vždycky chystám před jarem,než začne sezóna a je červenec a já to zase nestihla,takže dostanu sprďana :frowning2: .léky mám,ale mám tam chodit v dubnu maximálně
12. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Agi :grinning: Dr mi dal xyzall na den a dithiaden na noc a mám se vyhýbat všem alergenům, takže jsem neuposlechla základní doporučení a divím se, že mám nateklou držku:grinning: Náhodou, nebýt toho pupence, jsem Angelina hadr :wink: :grinning:
12. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
lyn: to je mazec teda!! Já mám zase mega opar s těch veder. :grinning:
12. črc 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
po týdnu na chalupě se hlásíme :slight_smile: zase balíme a jedeme se tenisově soustředit do Frýdlantu :slight_smile:
Doufám, že jste všichni ok...netrpělivě očekávám zprávy o Emilce a nic jsem nenašla...ale nebyl čas dočítat :slight_smile:
Mějte se krásně! a hezké dovči :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
no já bych brala pusu jako angelina :grinning: :grinning: ,akorát mě ty léky teda hrozně oblbujou,jsem děsně unavená :confounded:
12. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
zuuu: ahojky, nebylo co najít, stále se drží :slight_smile: ach jo, až se hrozím kolik bude vážit když bude v termínu :sweat_smile: užijte si soustředění
a kdybyste měli chvilku času, pošlete nám hlásky, sice jsme první a ani bysme je nepotřebovali, ale víkend mimo domov by se nám šikl :grinning: on nás stejně někdo ještě předběhne :slight_smile:
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1748
děkujem
hezkou neděli
12. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Labell, Agi, se pro vás asi vyfotím,abyste viděly, jak má vypadat správná sexy pusa :grinning:
12. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Vyfóóť!! Aspoň už nebudu paní pyskáčková sama!! :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj

Jani: aspoň budou mít děti větší věkovej rozestup :grinning: :wink:
ba ne, přenášení Ti rozhodně nepřeju

tak kde je ta sexy pusa??

my byli ráno s mamkou v kostele, hrozně chtěla jít... malej nadšenej ze světel, schovával se ve zpovědnici, zakopl a visel hlavou dolů ze schodů, ty pohledy těch důchodců nikomu nepřeju....u přijímání křičel na celý kostel "hamáááníí !!" a faráře se zeptal "máš hlad?"... a dorazil to tím, že po konci mše do úplnýho ticha zařval "eštéé"
tak asi abysme se tam teď dlouho neukazovali :zipper_mouth: chvílema jsem nevěděla jestli se smát nebo radši zmizet, vedle nás seděla paní tak těsně před porodem a dost užasle na to koukala, doufám, že jsme ji moc nevyděsili :sweat_smile:

hezkou neděli :slight_smile:
12. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
LU :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme se tu s mužem řáchali smíchy :grinning: Třeba tím Matýsek chtěl vyjádřit hlad po duševní potravě :wink:

Pusu radši nefotím, ten opar se žel Bohu rozjel a tak mi pysky a´la Angelina trochu kazí :wink:
Takže LABELL, soráč, ale zas na druhou stranu - to by Ti bylo líto, kdyby ses musela o tak roztomilou přezdívku dělit :wink: :slight_smile:

Janino, pošli odkaz na vaše fotky - ráda bych se pokochala Tvým předporodním bříškem - už se těšíme na Emilku, tak hodně štěstí a až to přijde, držíme palce, ať to máte rychle a v pořádku za sebou!
12. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
lu:to snad neni možný!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , se tu směju jak prdlá !!! :grinning: :grinning: .Matýsek je éro!

já si zdřímla s ondrou, v půl třetí jsme se oba vzbudili a Ondra se jen otočil na druhý bok,čapnul dudlíka a zase to zakáp :grinning: :grinning: .Jsem šíleně utahaná a škrábě mě z tý alergie v krku,už smrkám do ondrovo plen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani poslední chvilky s bříškem,neboj,dlouho už to trvat nebude :wink: .Já se těším na miminko ! :slight_smile: :slight_smile: .Držím palce, kdybychom se tu už "neviděly"!
12. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
lu: přenášet nechci, už teď se mě každej ptá tak co... :grinning: a navíc od 22.7. už je znamení lev, mě by se víc líbil rak, i když sama jsem lev....
lyn: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/ ale bříško jsem dlouho nefotila, ale moc nepovyrostlo od poslední fotky
agi: no to doufám že to nebude už dlouho trvat :slight_smile: zítra kontrola tak uvidíme co se děje nebo neděje...
12. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

nejprve plna dojmů z prohlížení fotek janiny musím napsat, že Jiříček roste strašně do krásy, v těch modrých tepláčkách je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:

Amelka u moře taky moc krásná, to bude kočanda až bude veliká, ta bude mít zástup nápadníků :slight_smile:

zuuu, pěkné soustředění :slight_smile:

agatko, lyn, máte to trable - alergie, opar :unamused:

Jinak Robišek je bez teplot i průjmu, trvalo to teplota dva dny, průjem taktéž - takže zřejmě fakt reakce na očko...akorát dnes byl protivný jak sviňa, fakt marasnicky, ale má prstíky pořád v hubičce a rostou mu tři stoličky naráz, fůůůůůůj :confounded: :rolling_eyes:
12. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Peti: 3 stoličky, choudě, to má co dělat... tak ještě že už mu ustoupila ta reakce, my tohle měli před dvěma měsíci (zuby plus očko), bylo mi ho hrozně líto...

u nás novej špičák, ale tak špičatej, že jsem zůstala koukat - normální se zužuje už od tý dásně a dole je ostrej pomalu jak tupější nůž :sweat_smile: máte to taky někdo?

Agi: jj, éro je, říká si sám "élo" :sweat_smile: ale pak má ty úžasný chvilky kdy se tak soustředí... teď se mu hrozně začaly líbit sochy, stojí v parku, čelo celý zkrabacený a úplně to hltá, je u toho k sežrání

Amelce to mooooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani: a už nějak vyháníš? nebo vyháníte? :wink:

my dneska odpo byli venku na motorce s mužem, po hrozně dlouhý době... takovej únos motorkářem na večeři není vůbec k zahození :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
jdu cvičit, od zítřka nám minimálně 6 týdnů nepojede výtah, tak musím posilovat, počítám, že malej vyjde tak 1 nebo 2 patra a ten zbytek ho budu muset vynést :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoooooooj čičinky :slight_smile: labellko:téééééda fotečky nádhera :slight_smile: děkujeme za pochvalu našeho prt'ouska :slight_smile: na Moravě bylo bájko :slight_smile: jdu chrnět dobrou,klidnou :slight_smile: :pensive:
12. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky, jsem tu na skok z chaty, tak vás jdu aspoň pozdravit :slight_smile: Snad tu zvládnu na chvíli posedět a něco málo dočíst. Zatím jsem koukala, že Emilka se ještě hřeje v bříšku :wink: Jani, držím palečky, ať má vše hladký průběh, vzpomínám, jka to bylo krásný, když se Márinka narodila a jak je teď všechno doma jinak - ještě víc super :wink: S klidným svědomím můžu napsat, že se máte opravdu na co těšit... :dizzy_face:
13. črc 2009 v 06:17  • Odpověz
Ahojky :confused:
děcka, vy už ste na srazu, či co?????? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.